Opinie o AIRON INVESTMENT w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie AIRON INVESTMENT. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w AIRON INVESTMENT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AIRON INVESTMENT w Bydgoszcz

Sory ludzie, nie przesadzajcie, bo to jest nie fair. Moje wynagrodzenie wplynelo na konto dzisiaj rano. Oby wszyscy tak płacili. Jesli chodzi o środki czyszczace to nie miałem z tym nigdy problemu, jeśli powiedzialem wczesniej, ze potrzebuje. Skoro jest naprawde tak zle, to czemu tu jeszcze pracujecie?

omg

Najprościej mówiąc... omijajcie tę firmę szerokim łukiem i tak jak już pisał "Prezes": bierzcie firmę pod uwagę jako ostatnią deskę ratunku. O ile w zeszłym roku wypłaty były na czas (chyba zawsze równo 10tego bo po co dać pracownikowi pieniądze np. dnia 8..) to ten rok zaczyna się tak, że dziś mamy 10 a kasy jak nie było tak nie ma. Kwity nie są dawane co miesiąc, no chyba, że pójdziesz i sam poprosisz o nie. Nadgodziny płacone 1:1 do ręki z tym, że nie ma ich na kwicie ALE podatek jest odciągany (dobre nie?). Tylko ciekawe gdzie ten podatek się odciąga.. doprosić się o ciuchy robocze jest ciężko i problemem nie jest Pani BHPowiec tylko sama firma, która niechętnie kupuje je, a zasranym obowiązkiem pracodawcy jest dostarczenie ciuchów. Wózki widłowe pożal się boże - stan techniczny pozostaje wiele do życzenia, park maszynowy może i ok, poza krawędziarkami Yawei.. Duża krawędziarka Yawei, którą chwalili się na całą Polskę używana tyle co śniegu napadało w tym roku, no ale stoi.. to jest najważniejsze. A teraz przyjadą kolejne Yawei - ciekawe dlaczego...? ;) stara gwardia wie... wie więcej niż mogło by się wydawać - ładne auta macie, fajną halę budujecie no i super otwieracze robicie. Pozdrowienia dla ekipy, która jeszcze tam została, bo chyba z tego całego "Ironic Investments" jest najlepsza.

Prezes

To co jest tutaj przez niektórych wypisywane to jest kpina. Nie ma zadnego zaplecza socjalnego, nadgodziny płacone 1:1 lub wybieranie dnia wolnego. Nie mozna sie doprosic ubrania roboczego, pasty do mycia rak. Byly przypadki ze ludzia po 3 misiacach gdy sie konczy okres probny dostaja mniej niz na okresie ! Z dnia na dzien nagle kogos zwalniaja (spawacz, mistrz zmiany, operator laserow) Zgodze sie jedynie ze atmosfera wsrod produkcji jest ok. Szczerze radze, bierzcie ta tfu.. firme pod uwage jako ostatnia deske ratunku!

juras

eheheheheheh Prezes napisał i już wszyscy 'zmiekli"

Magazynier

To była bardzo smutna przygoda.... nie chciała bym tego powtórzyć.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
nick

Jakiś czas pracowałem w tej firmie, wiadomo raz było lepiej a raz gorzej. Jednak na dłuższą metę było na prawdę spoko. Pracownicy produkcji bardzo mili , wgl atmosfera na hali zawsze była fajna. Polecam tą firmę i trzymam kciuki by coraz lepiej się rozwijała. Pozdrawiam wszystkich pracowników! ;)

znudzony

witam zainteresowanych ok płaca jest jak w Bydgoszczy nie liczac nadgodzin bo jest to 1:1 i to pod stolem i jeszcze podatek fikcyjnie ci zabiora od tego... Produkcja hmmm potencjal jest spory ale brak organizacji czy checi zrobienie czegos wiecej to ktos zaponmi cos dac to kogos zwolnia bo za duzo chial a tak na marginesie to biorowych jest wiecej niz produkcji wiec jak tu sprostac i zarobic na ich wynagrodzenia.... atmosfera sie popsuła a szkoda pracownicy szukaja innej pracy ....jest to fajne miejsce ale robi sie 2 MAKRUM a szkoda bo to zniszczy te firme jak zniszcylo Makrum czyli jak zawsze raczka myje raczke i zawsze jest to na produkcje zrzucne ...smiem twierdzic ze prezes o wielu rzeczech nie wie zapewne badz mowine jest mu to co powinno....obled..... plusem jest to ze zaloga to nie buce mozna na nich polegac pomoga poradza itp oby zrobilo sie lepiej bo ludzie pouciekaja z tego mniejsca a nowi sa zrazenie troche opinia oraz poglosem w tym waskim srodowisku jakim jest przemysl stalowy w Bydgoszczy....

robolówa

nigdy bym nie zrezygnowała z pracy w airon'ie gdyby nie zmusiłyby mnie do tego wymagające studia w innym mieście. osobiście uważam że atmosfera na hali nie może się równać w żadnej innej firmie, natomiast wyraźnie odczuwałam presję gdy na hali pojawiały się osoby z 'góry'. to były stresujące momenty, jednakże to niewielki, subiektywny minus w porównaniu do zaplecza socjalnego, atmosfery w pracy czy wielu innych pozytywnych aspektów tej firmy. co do mojej pracy na hali - nigdy nikt nie miał problemu z tym że jestem kobietą, zawsze otrzymałam pomoc od współpracowników przy zbyt wymagających pracach. zdecydowanie uważam że czasem ta firma jest miejscami co najmniej... dziwna, ale zdecydowanie warta przepracowania tam jakiegoś okresu czasu. pozdrawiam pracowników na hali, wiecie od kogo komentarz :)

worker

Uważam, że firma ma ogromny potencjał i nieustannie się rozwija. Pracownicy muszą sprostać ambitnym wymaganiom, które stawia im szefostwo, ale to jest naturalna sytuacja, jak w każdej dużej firmie, chcącej zaistnieć na rynku. Nie można też narzekać na sferę socjalną oraz towarzystwo w pracy. Osobiście jesztem zadowolona z pracy w Airon.

AI_Robot
@worker

Rozwój firmy widać w okolicy, natomiast wewnątrz trzeba się postarać aby sprostać tempu rozwoju. Póki co jest to budująca się maszynka, do której część załogi sypie piasek w trybiki. Liczę, że piasek zostanie zmielony a AIRON przez załogę i klientów doceniony... Życzę FIRMIE powodzenia:)

Pracownica

Jestem związana z firmą od kilku lat. Praca jest ciekawa, pełna wyzwań. Generalnie jestem zadowolona. Szef jest wymagający, ale potrafi docenić ciężką pracę.

Pracuję w firmie airon kilka lat,odnośnie opinii obserwatora: -atmosfera jest taka jaką sami sobie stworzyliśmy, -kadra jest,jaka jest,jeżeli zarząd uzna ,że jest zła to na pewno ją zmieni (rotacje personalne są zarówno na produkcji jak i na wyższym szczeblu)a wszystko po to by uzyskać jak najlepszy zespół -odnośnie oszukiwania pracowników i w temacie wynagrodzeń-totalna bzdura Wracając do tematu atmosfery,takie wpisy jak Twój ,na pewno jej nie polepszą Miłego dnia .

Zarząd Airon Investment

Oświadczenie Zarządu Airon Investment S.A. W związku z pojawiającymi się na forum internetowym informacjami naruszającymi dobre imię naszej Spółki, zarząd Airon Investment S.A. informuje, że wszelkie sprzeczne z prawdą i naruszające zasady współżycia społecznego wpisy dotyczące firmy, spotkają się od tej pory z reakcją prawną. Szanując to, że wśród naszych obecnych i byłych pracowników mogą być osoby o różnej ocenie Spółki jako pracodawcy – uważamy, że nie ma uzasadnienia dla posługiwania się wulgarnym językiem, wzywania do działania na szkodę firmy oraz nieprawdziwego przedstawiania relacji pracowniczych. Najważniejszym kapitałem naszej Spółki są ludzie i ich wiedza – to dlatego staramy się stworzyć takie relacje z pracownikami, aby wiązali się z nami zawodowo na lata. To temu celowi służy stały rozwój Airon Investment S.A., rozbudowa jej o nowe, innowacyjne sektory oraz dbałość o kadrę, przejawiająca się miedzy innymi prywatną opieką medyczną, szkoleniami i planowaniem osobistego rozwoju. To z myślą o naszych pracownikach podjęto decyzję o stworzeniu przyzakładowego przedszkola dla ich dzieci – inwestycja została rozpoczęta w pierwszej połowie ubiegłego mieisiąca. Zarząd Spółki nie unika także dialogu z pracownikami – bo nie jest możliwe budowanie jakiejkolwiek firmy bez ludzi i analizowania ich sytuacji oraz potrzeb. Stoimy na stanowisku, iż rzecza normalną jest także rotacja kadrowa, która jednak w naszej firmie jest nieznaczna – każdy uczestnik rynku ma prawo dobierać kadry według potrzeb przedsiębiorstwa i oczekiwań akcjonariuszy. Proces ten jest ciągły – nie da się bowiem inaczej weryfikować kwalifikacji pracowników. Są to normalne zjawiska na rynku pracy i w przedsiebiorstwach różnych branż. Zawsze jesteśmy otwarci na budowanie jak najlepszych relacji z naszymi pracownikami, bowiem to razem z nimi wypracowujemy pozycję rynkową Spółki. Także zawsze jesteśmy otwarci na dialog. Jednak wyłącznie oparty o wyważone i zgodne ze stanem faktycznym argumenty i poszanowanie zasad współżycia społecznego. Z tego też względu - chroniąc interesy Spółki – będziemy reagowali na wszelkie insynuacje i treści szkodzące firmie i zasadom, jakie wyznajemy i stosujemy w jej codziennym funkcjonowaniu. Zarząd Airon Investment S.A.

obserwator

W aironie ogólnie jest jak w kazdej firmie. Atmosfera jest kiepska ze względu na tych wszystkich kierowników którzy tylko udają ze wiedzą co się dzieje,a później jak ich góra ciśnie to tylko mydlą oczy. Kierownik produkcji- śmiech, dyrektor jakości jeszcze większy śmiech-uczą się od pracowników jak powinno być i przekazują te pomysły jako swoje dalej. Było by jako tako gdyby nie oszukiwali pracowników na nadgodziny, za które "płacą" 1:1 zadnych 50%/100% wszystko pod stołem. To boli.

nikt wazny

airon?ok ,pozdro dla magazynierow

Spawalnik-pracuś

Mi się robota w Aironie podoba, na kasę nie narzekam. Szefostwo drze mordę jak w każdej firmie. A szacunek? Gdzie was durnych jak ja spawaczy szanują, chyba w pubie, gdzie stawiacie piwo. Mogą na mnie miota (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) mam to gdzieś, ważne że za moją robotę płacą mi mniej więcej co miesiąc trzy kawałki.

pracowniczka

Pracuję w firmie Airon od prawie 2 lat i nie mogę się zgodzić z powyższymi opiniami. Firma zapewnia warunki pracy na wysokim poziomie, praca jest ciekawa, mamy dobrze wyposażone stanowiska pracy, wszyscy pracownicy objęci są prywatną opieką medyczną, obejmującą pomoc wielu specjalistów medycznych oraz natychmiastową interwencję domową w razie wypadku/nagłej choroby, w tym naszych małżonków i dzieci. Mi osobiście pracuje się tutaj bardzo dobrze.

nick

Jezeli ktos chce pracowac i nie boi sie wyzwan,to sobie poradzi,a jezeli ktos przychodzi i ma zamiar udawac ze pracuje, to sie zawiedzie. Jestem zadowolony z pracy w Airon.

mafia

Kolega uwazaj na wyrazenia,za to mozesz miec odpowiedzialnosc karna, podobny przyklad juz byl w Bydgodzczy.

audytor

trefna firma

niezadowolony

w tej firmie chca poprostu okras pracownika a kasowanie wpisow jest przykladem ze ta strona jest niezetelna jak sama firma airon investment ! jebac cale kierownictwo pozdrowienia dla produkcji !

niezadowolony

Zostaw merytoryczną opinię o AIRON INVESTMENT - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w AIRON INVESTMENT?

Zobacz opinie na temat firmy AIRON INVESTMENT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AIRON INVESTMENT?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AIRON INVESTMENT?

Kandydaci do pracy w AIRON INVESTMENT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AIRON INVESTMENT
1.9/5 Na podstawie 246 ocen.
  • Bogdana Raczkowskiego 8
    85-862 Bydgoszcz