Opinie o AIRON INVESTMENT w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie AIRON INVESTMENT. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w AIRON INVESTMENT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AIRON INVESTMENT w Bydgoszcz

10ty

Przyszedł 10-ty i znów pracownicy oszukani. Wyplata porazka firma tonie w dlugach !

Asterix
@10ty

Czego sie spodziewałeś po pracy w AI? Wystarczy popatrzeć na Panów dyrektorów... Do niczego się nie nadają... A przepraszam do ściemniania prezesowi to się nadają...

Polak

Polakom nie płacą tylko tej bandzie z ukrainy bo oni robią za przysłowiową pietruszkę pod przykrywką agencji zatrudnienia, niedługo tylko ukraincy beda w tej firmie robić

Olek
@Polak

To nie wina Ukraińców, że ci nie płacą. Nie chciałbyś być na ich miejscu.

motylek

Kolejny miesiac z rzedu duze opoznienia w wyplatach do tego na dwie trzy raty kierownicy wszystko bioro pierwsi jak na dloni widac

obserwator

Witam serdecznie wszystkich! Pracuje w tym przybytku beznadziei już o dziwo kilka miesięcy. To co zobaczyłem w tej firmie przeraża mnie okropnie. Nie potrafię pojąć czym kieruje się kadra kierownicza jeśli można tak to nazwać. Technologicznie również nie jest najlepiej, maszyny pozostawiają bardzo wiele do życzenia, pracownicy mówiąc krótko moją wszystko w głębokim poważaniu. Z opowieści pracowników wnioskuję że ktoś tu kręci duże wałki. Pozdrawiam część załogi. Oraz nie pozdrawiam Kierowników których hucznie nazywają tu DYREKTORAMI i halowych pajaców zwanych dalej Kierownikami zmiany. Zapomniałbym o BHP.. POZDROWIONKA dla Pszczółki w kolorowych rajtuzach.. OMG !

Magazynier

To była bardzo smutna przygoda.... nie chciała bym tego powtórzyć.

Jest czesc ukraincow ale jest tez nowy glowny spawalnik. Gosc do bolu skrupulatny. Co niektorzy wymiekli i odeszli. Ja robie swoje i daje rade. Pracowac trzeba wszedzie. Jest nadzieja na wieksze premie. Jak komus ciezko to proponuje przejsc po sasiedzku do Metalbarku. Odchodzacym zycze powodzenia, szybko wrocicie spowrotem.

leon

rozwija się tam tylko ukraina z agencji mają jak w raju ,szanującego polaka tam długo nie zobaczysz brak szacunku do wykwalifikowanego pracownika,brak Bhp i wieczna obłuda w następnym miesiącu będzie lepiej,ale ludzie przestają słuchać i odchodzą lub ciągną na potęgę chorobowe w poszukiwaniu pracy bo przecież Dzieciom pytającym ojca czemu znów niema w nic do jedzenia w domku ,pytam co mają powiedzieć,że w następnym miesiącu będzie lepiej ????

Adamus

hmm... nie jest aż tak źle jak piszą autorzy niektórych skrajnych komentarzy. Oczywiście, że są jakieś problemy czy mankamenty, jak np.straszna papierologia, czy problemy z przepływem informacji, ale generalnie idzie się przyzwyczaić do specyfiki pracy w tej firmie. Trzeba mieć nadzieję, że interes się rozwinie a firma trochę okrzepnie w nowej sytuacji. Myślę, że należy się szacunek ludziom, którzy robią biznes i dają innym pracę.

Anonim 01

Nie rozumiem tych negatywnych wpisów... Popieram opinie ostatniego komentarza - jestem zadowolony z warunków tu panujących i atmosfery tym bardziej biorąc pod uwagę ogromna prace i rozwój nad nowym produktem (Turbiny wiatrowej). Super idea, produk i wizerunek na przyszłość. Strzał w 10. Patrząc na tempo rozwoju, chce się pracować i być częścią tej firmy. Polecam

nowy

jestem nowym pracownikiem od 4 miesięcy. nie do końca rozumiem o co chodzi tym co niektórym sfrustrowanym osobom. pracuje mi się dobrze, robie swoje. porównując prace i warunki do mojej poprzedniej firmy to tu jest dużo lepiej. wypłatę za kwiecie dostałem 9 maja. Firma ma duży potencjał a te turbiny wiatrowe to hit

Tomi 4

słyszałem ze nawet w tym miesiącu wypłaty były na 2 raty cyrk na kołach... nie wiem tylko czy to prawda...pozdrawiam

Wódz

@lalas bzdury gadasz i nie masz pojęcia o niczym. To że firma szuka pracowników to świadczy o tym że nie chyli się ku upadkowi??? Wszyscy się zwalniają więc ogłoszenia muszą się pojawiać,przyjdą nowi ale znów zostaną oszukani i odejdą. Wiem na własnym przykładzie. Właśnie wybił 10ty.

Wódz

Firma chyli się ku upadkowi, nie piszcie ze ma potencjał i się rozwija bo to nie prawda.Z taką kadrą zarządzającą i polityką to tylko czekać aż wypłat nie będzie. Amen

quaz

Firmie jest bliżej do upadku niż do rozkwitu! Ciagle słychac ze nie ma pieniedzy, gdzie my mamy produkt dla Etiopi, który mielismy w połowie zeszłego roku produkowac ?! A Pan prezes wypowiadając sie w telewizji na początku Listopada mówił że do końca Grudnia (!) będą zjeżdżać turbiny. Gdzie one sa ?! Firme mozna polecic pracowniaka do przyuczenia sie, zarobki tez sa na jakims rozsadnym poziomie. Ale nie polecam pracownika z doswiadczeniem, ten wszechogarniajacy chaos niszczy ta firme. No ale jak to mowia "Ryba psuje sie od głowy"

mały nik

nie płacą dostawcą na czas. zaległości rosną, frustracja też. w słuchawce ciągle tylko proszę poczekać bedzie lepiej. ile mozna ? ludzie narzekają i plotkują o problemach ....

marek

firma ma duży potencjał ale nie potrafi go wykorzystać!ciągłe zmiany pracowników .Tak na prawde kilkanaście osób robi tu porządnie bo wielu nic nie ptrafi są przyuczani i tak zaraz są zwalniani lub sami odchodzą więc ludzie którzy powinni być docenieni za solidną prace i angaż w pracy nie są tylko ludzie którzy przychodzą do pracy żeby przebimbać jakoś te 8h to na fajeczke co 20 min,a to do kibelka 6x ,w szatni na telefonie lub wieczna rozmowa i inne zakładowe rozrywki i tak mija dzień tym leniom,gdzie uczciwi pracownicy muszą na nich robić oraz znosić ich nieresocjalizowane twarze,co osłabia motywacje i wyrobienie tzn:brak miłej atmosfery: która jest bardzo ważna w każdej pracy

ttt

potwierdzam , premie to nawet zabieraja

Co po doswiadczeniu skoro nie szanuja pracownikow? Tylko dzieki ludziom firma moze się rozwijać, brak poszanowania pracownika doprowadzi firmę do upadku. Wiele firm w okolicy się rozbudowuje , Ci co jeszcze coś potrafią odchodzą i będa odchodzić. Paczek świątecznych nigdy w Aironie nie było , podwyżek , premi noworocznych również.

Młody

Karta multisport?

Młody

Czy w Airon Investment jest fundusz pracowniczy ?

odp

Na stronie Airon w zakładce "praca" jest kila a nawet kilkanaście ofert ... Zresztą najlepiej zadzwonić i zapytać :)

Zostaw merytoryczną opinię o AIRON INVESTMENT - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w AIRON INVESTMENT?

Zobacz opinie na temat firmy AIRON INVESTMENT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AIRON INVESTMENT?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AIRON INVESTMENT?

Kandydaci do pracy w AIRON INVESTMENT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AIRON INVESTMENT
1.9/5 Na podstawie 246 ocen.
  • Bogdana Raczkowskiego 8
    85-862 Bydgoszcz