Zakład Usługowy KORAD Grzegorz Dubas

Bydgoszcz

Opinie o Zakład Usługowy KORAD Grzegorz Dubas

Roma
użytkownik zarejestrowany

Moim zdaniem Zakład Usługowy KORAD Grzegorz Dubas radzi sobie naprawdę dobrze na rynku pracy, świetna firma, doskonałe ogłoszenia, ja polecam bardzo..

Malarz

Firma krąży po Polsce wykonując zlecenia na malowanie konstrukcji stalowych. W skład zespołu wchodzi stała kilkuosobowa ekipa z Bydgoszczy i najemnicy lokalni. Kiedy stali pracownicy mają w miarę przyzwoite warunki, to zupełnie inaczej wygląda sprawa najemników. Pierwsza sprawa. Taktyka pozyskiwania pracowników. Anons z informacją o wysokiej stawce. Ale w praktyce nigdy takiej stawki nie uświadczysz, gdyż naturalnym jest, że nie będziesz mieć takiego stanowiska jak ekipa z Bydgoszczy. Kolejna sprawa, nie mowy o płaceniu składki ZUS. Jeśli ją wymusisz, Dubas wywali cię z roboty, bo dla niego jest to sygnał, że będziesz chorował. Tak więc praca na czarno, bez jakichkolwiek papierów, w warunkach bez zabezpieczeń wysokości i na stawkę inną niż jesteś werbowany. Z płatnością też nie jest idealnie, bo Właściciel firmy lubi się spóźniać (nigdy nie wiesz kiedy dostaniesz kasę) oraz mylić w wypłacie oczywiście na minus.

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Zakład Usługowy KORAD Grzegorz Dubas (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..dobra. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..ok. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Zakład Usługowy KORAD Grzegorz Dubas: Najbardziej nie podobało mi się w Zakład Usługowy KORAD Grzegorz Dubas:

Zostaw opinię o Zakład Usługowy KORAD Grzegorz Dubas - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Usługowy KORAD Grzegorz Dubas