Opinie o Salad Story S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Salad Story S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Salad Story S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salad Story S.A. w Warszawa

WLNW

Tu były pracownik biurowy Salad Story. Najbardziej niezorganizowana firma, w której miałam wątpliwą przyjemność pracować. 3/4 osób udaje, że coś robi. Umowa absurdalna np. 2 lata lojalki. A po mimo upływu dwóch lat nie doczekałam się świadectwa pracy. Co o ile dobrze kojarzę jest złamaniem prawa.

Anonimowy

Jakich pytań można spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej?

@Anonimowy

Na jakie stanowisko?

Ewelina

Cześć, chciałabym spytać o aktualne możliwości rozwoju w firmie Salad Story. Zwłaszcza po pandemii koronawirusa, która wiele zmieniła w firmach i tym, jak funkcjonują. Czy można się tam rozwinąć pod kątem zawodowym, jak wy to widzicie jako pracownicy? Napiszcie proszę.

@Ewelina

Tak,awanse są przede wszystkim z zewnątrz:) nawet na najwyższych stanowiskach pracują byli pracownicy

Mariusz
@Ewelina

Oczywiście!!! Polecam. Pracuje 3 lata

Paula

Bardzo mi się podoba praca. Zaczynałam jako pracownik, obecnie jestem Kierownikiem Restauracji. Miła, rodzinna firma.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Eleonora

Praca w Salad jest jedną z ciężkich prac. Place na stanowisku pracownika jak wszędzie. Najniższa krajowa czyli 18,30zl na rękę dla studenta bo to jeden z wymogów pracy. Ogólnie moge polecić pracę bo pracuje juz ponad 2 lata. Możliwość awansu również jest gdyż ciągle otwora się coś nowego

Edyta
@Eleonora

A jak to wyglądało u Ciebie skoro pracujesz już ponad 2 lata w Salad Story? Chodzi mi właśnie o awans. Czy udało Ci się go uzyskać? Trzeba się o to jakoś specjalnie ubiegać? Co ma wpływ na to czy nam się uda go dostać czy też nie?

Kingaa

Pracuje w salad story w warszawie niecaly miesiąc dopiero sie uczę ale na kazdym kroku od kierowniczki dostaje trudne i ciezkie zadania do wykonania;( tragedia. Jak to jwst z ttm zwolnieniem sie bez kary finansowej?

xoog
@Kingaa

w ktorym ss tak jest? :(

@Kingaa

nie ma żadnej kary finansowej -jeśli jesteś zatrudniona na śmieciówce wiec możesz zwolnić się z dnia na dzień. SS rzadko daje umowę o prace a jeśli ja masz to poczytaj warunki minimum to dwa tyg

Ashir

Czy salad story wypłacił komuś zaległe wynagrodzenie za marzec? Przesłałam do nich wiadomość droga meilowa i niestety brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Już sama nie wiem czy okazać litość i poczekać jeszcze dzień czy dwa czy od razu zgłaszać do Inspekcji pracy

hahaha
@Ashir

tylko pop wypłacił nic więcej nie ma żadnego harmonogramu ani nic :)

Filip
@hahaha

Firma wyplacila zalegle wynagrodzenia 8 września.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Salad Story Sp. z o.o. sp.k.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Odpowadajacy

Wigilia jest dniem pracującym . Godziny pracy zazwyczaj są skrócone ze względu na fakt , ze galerie zamykają się wcześniej.

Ciekawy pracownik

Hej, czy ci co pracowali na zleceniówce przez maj dostali dzisiaj normalne wypłaty w 100%? :/ czy znów takie cyrki jak w marcu?

Odpowiadający
@Ciekawy pracownik

Tak dostałem normalnie 100%

Czytam czytam... I zastanawiam się o co ten ból (usunięte przez administratora) Przeniosłem się z McDonalda i powiem szczerze ze praca lekka, przyjemna i serio jest spoko. O sytuacji z 50% wiedzieliśmy juz 10 dni przed wypłatą. Jest odbsuwa jak w wielu firmach. Np nextbike gdzie dostali 50% 10.04 A drugie 30.04 następnie zwolnili duza ilość osób. Tu takiej sytuacji nie było i nie ma. Salad Story trzyma wszystkich bo ceni sobie ludzi którzy tu pracują. Pieniądze będą. Opóźnienie to wina zusu A nie firmy pozdrawiam Poznań

Hahaha
@pracownik

Jesteś śmieszny i to co piszesz jest żałosne XD no tak pracujesz na 100% a dostajesz 50 %i jest to najniższe niż najniższa krajowa bo zarządowi się nie chciało wysłać wcześniej wiadomości ( bo nie bo tak im się podoba i robisz teraz jak tania siła robocza) może ty lubisz być robiony w walka ale są ludzie mądrzejsi i nie chcą byc oszukiwani . Szkoda ze nie porównujesz 3/4 firm które normalnie wypłacali np Mcdoland z którego się przeniosłeś

Mądry Pracownik
@pracownik

Oczywiście brak wynagrodzeń w marcu nie ma nic wspolnego z ZUSem. Dofinansowanie obowiązuje od kwietnia do pracownikow na umowie o pracę w wysokości 50% wynagrodzenia. Twoja subiektywna opinia o tym że praca jest LEKKA w porównaniu do mcdonalda, może się składać na wiele czynników (miejsce, ekipa, kierownik który tym zarządza). Faktem natomiast jest ze druga część wypłaty za marzec nie została wypłacona i to nie podlega dyskusji. To że na zleceniu nie jest zwolniony to bzdura, bo nie ma okresu wypowiedzenia to po pierwsze, po drugie duża część osób nie wróci że względu na obroty które dopiero nabierają tempa, a nikt nie będzie jadł piasku aż łaskawie salad story ich zatrudni w wymiarze kilkudziesięciu godzin.

Pracownica

Kiedy usłyszałam od znajomych z lokalu co tu jest wypisywane to złapałam się za głowę. Pracuję w Salad od kilku lat, jest to moja pierwsza praca i szczerze uważam, że na start to jest super opcja. W porównaniu do innej gastronomii praca jest w miarę lekka, nie śmierdzi się olejem i można jak człowiek wyjść na miasto po pracy. Co do godzin i wypłat to nigdy, NIGDY, się nie zdarzyło, żebym nie dostała pieniędzy albo żeby było opóźnienie z wypłatami- zawsze na czas. Nawet kiedy kierownik czy ja popełniłam błąd przy liczeniu godzin i miałam policzone np za mało (nie zdarza się to często) to zawsze te pieniążki były wyrównywane i nikt nigdy nikogo nie zbywał Czytając Wasze komentarze zastanawiam się czy jesteście dorosłymi ludźmi czy macie po 13 lat, serio... :/ Wyjrzyjcie za okno i zobaczcie co się dzieje, jakbym Wam opowiedziała jak inne firmy gastro traktują pracowników (bo wiem od znajomych) to może byście się trochę ogarnęli i zrozumieli, że nastały naprawdę ciężkie czasy dla wszystkich Ja też czekam na resztę pieniędzy z marca i czekam na zapomogę z ZUS i sorry ale nie wierzę w Wasze bajki, że firma mnie (usunięte przez administratora) Myślicie, że rząd ma kasy jak lodu i będzie w Was sypać dolarami? Jak się nie możecie doczekać to dzwońcie do ZUSu codziennie gdzie są pieniądze, a nie wypisujecie tu brednie bez pokrycia "bo z tonu maila tak wynika, że mnie wszyscy zbywają"- zadzwoń do regionalnego i pogadaj Do wszystkich zainteresowanych pracą- zapraszam szczerze na pokład, fajna ekipa, smaczne jedzenie i spoko warunki :)

niezadowolony

Salad Story i to jak traktują pracownika w dobie pandemi to jeden, wielki, nieśmieszny zart. Wyplaty za marzec? 50% tego co zarobiliśmy i nikt nie mowi kiedy bedzie reszta. Tarcza antykryzysowa? Dostaniemy. Jak tylko Pani w zusie je odnajdzie lub beda w koncu poprawnie wypełnione, bo takimi tłumaczeniami juz niemal 2 miesiace raczy nas zarząd „Pani z zusu zgubiła wasze wnioski”, „byly problemy z waszymi wnioskami”, „wnioski juz czekają w kolejce do wyplaty” - jak mozecie sie panstwo domyślić wyplaty ni widu, ni slychu. ZUS chyba nie lubi salad story skoro gubią tylko te wnioski. Jesli do konca maja nie wpłyną zadne pieniadze bede zmuszony zawiadomić odpowiednie instytucje, bo niestety ale rodziny sama miłością nie wyżywię, samochod na powietrze nie pojedzie. Mowil jeden kochany polityk „zmień prace, wez kredyt”, trzeba go bylo sluchac

Jest słabo. Wręcz żenująco. Obecna sytuacja nie daje żadnych możliwości dla pracowników. Wciąż zbywani jesteśmy przez regionalnych kierowników. Brak nawet wniosku dot.zasilku z ZUS. Zleceniobiorcy są traktowani jak głów... Nie polecam

Skąd wiadomo ze nie bylo wniosku do zus?

XYZ
@Anonim

Po mailu od góry i po zbywaniu pracowników :)

Czy zdarzają się nadgodziny w Salad Story Sp. z o.o. sp.k.?

KZ

Owszem. W zależności od braków w grafiku mozna zrobic nadgodziny. :)

Dorota
@KZ

I jak one są wtedy rozliczane? Salad Story praktykuje dni do odbioru, czy wypłacają kasę? Pomożesz i podpowiesz?

Bylypracownik
@Dorota

Odbieranie wolnego nie jest na rękę, bo narzekają że NIE MA LUDZI DO PRACY. Zostaje opcja zapłaty za nadgodziny. Jeżeli już się ma za dużo godzin to jest informacja żeby zwolnić, bo nie można mieć więcej godzin niż kierownik. :D bywało tak dosyć często bo na grupę 6 lub 7 osób ogarnąć cala kuchnię to żart. Chcesz wolne? Załatw sobie osoba na zastępstwo, ale kogo jak już reszta i tak ma w cholerę roboty. Ogólnie to nie polecam, ta firma to jakies nieporozumienie. Pracownicy muszę się wszystkim interesować, bylo nawet tak że wystawiali ogłoszenia o pracę! Chcesz jakies zaświadczenie? Upomnij się 3 miesiące wcześniej, to będzie na czas. A jeszcze teraz aktualna sytuacja.. I te wypłaty wynagrodzenia 50% za przepracowane godziny.. NIE POLECAM! Pozdrawiam z Wrocławia :)

Małgorzata
@Dorota

Kwestia dodania się z kierownikiem/kierownikiem regionu. Jeśli masz ich dużo np 50 to jest opcja na wyplacenie, ale jeśli chodzi o np 5 godzin to są przypisywane na kolejny miesiąc

MKZ
@Bylypracownik

Cóż za bzdura. Potrafie zrobic 240 godzin w SS. I nie ma problemu. Kwestia dogadania. Warszawa pozdrawia. :)

Małgorzata

Witam..przez 2 1.5 roku pracowałam w lokalu salad story Atrium Promenada. Z czystym sumieniem mogę polecić te prace A zwłaszcza ten lokal. Świetny kierownik z którym można zawsze się dogadać. Zespół jest dość stały i bardzo zgrany. Jeśli chodzi o pieniądze, to nigdy nie było żadnej obsuwy ze strony firmy. Jeśli chodzi o nadgodziny, to z tego co mi wiadomo nie można przepracować więcej niż 200 godzin na zleceniu, bo jest to już nie legalne. Ogólnie pracę polecam, fajny start i szybka możliwość awansu. ;)

Co
@Małgorzata

Co ty gadasz? Nie było? A z marca wypłata gdzie jest wypłacone tylko 50%? Proszę tu maja być prawdziwe informacje a nie jakieś fejki

Łukasz

Trafilem dziś na sałatkę z kamieniem, szkłem czy czyms tego typu przez co czeka mnie wizyta u dentystyty. Jadłem tam pierwszy i ostatni raz. Moja pechowa restauracja znajduje się w galerii Forum w Gdańsku.

Omg
@Łukasz

To portal dla pracowników nie klientów -.-

Haha
@Łukasz

Jak można nie wiedzieć co to było? Połknąłeś to czy wymyśliłeś cała historie ...

Oszukana

Zostałam oszukana przez firmę i wielka szanująca się panią prezes- niestety (usunięte przez administratora) nie tylko klientów tworząc „sztuczne zamieszanie” przez boty na swoim profilu którzy chwalą jakie Ss jest super ale głównie (usunięte przez administratora) pracowników, spółka nie wypłaciła pracownikom pieniędzy w 50% za swoją prace bo nie ma :) nagle nie ma i umywa od wszystkiego raczki nie wiadomo kiedy zwrócą nic nie wiadomo. Pani prezes tylko mydli oczy przez maila i zrzuca winę na wszystko i wszystkich a sama jest oczywiście bezkarna. Jak taka osoba może zarządzać firma? Co ciekawe pani prezes żąda od pracowników pełnej gotowości gdyż NIE SĄ TO WAKACJE ANI URLOP a my mamy być w gotowości mimo ze nie wiadomo czy firma ma zapłaci martwiąc się czy jak poświęcimy się pracy to nam zapłacą. Po tym wszystkim nigdy nie zaufam tej firmie i będę odradzać to każdemu dodatkowo sprawę mam zamiar nagłośnić bo jest to (usunięte przez administratora) :)))))

Anonimowo
@Oszukana

Też zostałam oszukana przez firmę, pozostawili nas na lodzie. Po co chodziliśmy do pracy w czasie koronawirusa, czekam aż wyślą wnioski do ZUS i myślę nad składaniem pozwu, może nie dużo ale nikt mnie nie będzie okradał. Prawda jest taka że zarabialiśmy w marcu połowę średniej krajowej co jest niezgodne z prawem, a ci wszyscy zarządcy są śmieszni wielce oni mają problemy, jak ich nie stać na firmę to po co zakładają tyle nowych placowek

franczyza
@Anonimowo

Franczyzy ponoć w ogóle nie dostają pieniędzy co też jest śmieszne, ciekawe czy pani Anna zrozumie że nie potrafi zarządzać firmą :)

SHerw
@franczyza

Franczyzy zazwyczaj nie podlegają firmie która sprzedaję im prawa do swojej marki, ma osobnych właściciei

Wszystkim przyszłym zainteresowanym pracą w tej firmie radzę uważać. Obecna sytuacja zarówno w Polsce jak i na świecie wywołała ogromne straty w firmach, jednak Salad story zachowało się wyjątkowo podle i wykazało się maksymalną ignorancją wobec swoich pracowników oraz zleceniobiorców. Dnia 13.03 została ogłoszona przez Pana Premiera informacja o zamknięciu galerii, do tego czasu placówki w centrach handlowych funkcjonowały i realizowały sprzedaż. Jednak od Prezesa zarządu o wypłaceniu wynagrodzeń w kwocie 50% informacja została podana 04.04 w sobotę, niecały tydzień przed wypłatą. Gdyby firma potrafiła zachować honor i resztki interesu pracowników, powinna taką informację podać od razu by ktoś podjął jakieś kroki i miał świadomość że nie będzie miał pieniędzy na chleb, życie, kredyty. Pomijam fakt że niezależnie od sytuacji firma jest zobowiązana do wypłaty wynagrodzeń i być w jakiś sposób zabezpieczona. 50% wynagrodzenia zostało wypłacone jedynie za godziny wypracowane. W chwili obecnej mamy 8 maja, a firma w żaden sposób nie dała informacji kiedy chce wypłacić drugą część wynagrodzeń. Najprawdopodobniej jeżeli firma nie wyrazi chęci wypłaty w najbliższym czasie, sprawa trafi do sądu i zostanie zgłoszona do PIP. My, zaufaliśmy firmie i do końca przy niej trwaliśmy. Do teraz, ponieważ ich zachowanie i brak jakiejkolwiek chęci współpracy nie daje innej możliwości jak w.w. działania. Niech to da wszystkim jasny sygnał jak można na tej firmie polegać.

Anonimowo

Firma Salad Story w czasach koronawirusa zamiast pomóc pracownikom obcina im pensje o 50 procent. I nie chodzi o postojowe tylko wypłatę wynagrodzeń za umowę zlecenie. Tym samym dostałam pieniądze za połowe przepracowanych godzin co jest niezgodne z prawem. Narażałam swoje zdrowie przychodząc do pracy i jeszcze mi za to nie zapłacili.

Mira

A może konkurencja jest niezadowolona, że firma dobrze sobie radzi i stąd te uwagi?

Zostaw merytoryczną opinię o Salad Story S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Salad Story S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Salad Story S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salad Story S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 14 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salad Story S.A.?

Kandydaci do pracy w Salad Story S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salad Story S.A.