słodki grzech

Opinie o słodki grzech

Az
użytkownik zarejestrowany

Wiecie co, generalnie to jest tutaj bardzo bardzo fajnie, ja polecam poczytać opinie, szczególnie te lepsze, bo te gorsze to jakieś ściemy są bardzo duże, nie wiem skąd się mogły wziąć, pewnie jacyś opłaceni ludzie z konkurencji, ale to już nie moja sprawa

domi

Oj tak. Pracowałam u tych \"kobiet\" całe 3.dni... Nie idzie wytrzymać usiadziesz zjeść to już telefon dlaczego siedZisz monitoring wszędzie zastanawiać się zaczęłam czy w toalecie nie ma bo.i tam obserwowana się czułam zlote góry obiecują a w ptaktyce śmieszne pieniądze się zarabia a harujesz jak wół nie polecam nikomu normalnemu :)

@domi 11.05.2012, 11:19

opinie dotyczą Carmelii , nie Słodkiego Grzechu

wszystko jedno

Zgadzam się w 100% ze wszystkimi opiniami. Omijajcie to miejsce, nie polecam!!! Szefostwo straszne, na początku są miłe, a później szkoda gadać. Obiecują złote góry, a wszystko to nie prawda. Haruje się non stop, a o grafiku dowiaduje się człowiek z dnia na dzień. Atmosfera bardzo niekorzystna. Za wszystko trzeba płacić, na każdym kroku jest się pod obserwacją. Haruje się w 3 punktach- wspominają o tym przy rozmowie. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem. NIE!!! Nie powiem o tym miejscu ani jednego dobrego słowa...

unke

bardzo mało płacą, tragiczna jest ta "wielka", jakas niedowartosciowana... co ona robi na tym stanowisku? Atmosfera - tragiczna. ODRADZAM.

xxx

omijajcie szerkoim łukiem!!! Kierowniczka - nieprzyjemna, starsza osoba, niekompetenta, dwulicowa, podlizuch, złośliwa i szuka robotników do pracy. odradzam :(

Zostaw opinię o słodki grzech - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie słodki grzech