Opinie o Salad Story w Poznań Półwiejska 42

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Salad Story. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Salad Story o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salad Story w Poznań Półwiejska 42

Marta Nowy wpis

Czy dużo osób aktualnie jest na zwolnieniu lekarskim lub kwarantannie?

Aga@@ Nowy wpis

Ile wynosi stawka netto dla studenta?:)

Kamil Lis Nowy wpis

Mi się tam podoba :) Pracuję w niepełnym wymiarze godzin, studiuję dziennie, a podczas weekendów lub wieczorami dorabiam sobie w Salad Story. Nie miałem książeczki do celów sanitarno – epidemiologicznych, a oni pomogli mi ją wyrobić. Dla mnie spoko;)

ja Nowy wpis

Pracuje w browarze i chodze tam czesto po salatki na obiad. Dziewczyny są przemile, usmiechnięte, uprzejme:) natomiast w Plazie, potwierdzam - katastrofa. minus za ceny

Brałeś udział w rekrutacji do Salad Story. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
customer

jeśli chodzi o obsługę w salad story w poznaniu w plazie jest beznadziejna, koleżanka (z pasemkami blond) jest antypatyczna, pracuje tam chyba za karę, nie wspominając już o stanardach, które powinny być podczas obsługi. jesli pracownicy robią łaskę , że muszą obsłużyć klienta, to nic dziwnego, że potem takie opinie

Nie ma nic śmieszniejszego i kompromitującego jak obrona przez stronę, która ewidentnie zawiniła i jeszcze zwalanie winy na tego pracownika, który wystawił opinie. ŻAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kto tam pracował to i tak swoje wie, a Ty lepiej się zastanów czy oby na pewno reszta pracowników tak chwali swoja prace jak Ci się wydaje.

była

No cóż Salad Story przestało być już niestety firmą ceniącą i szanującą swoich pracowników Obniżenie stawki godzinowej ograniczanie liczby pracowników powoduje że praca przypomina coraz to bardziej pracę w [usunięte przez moderatora] Szkoda bo było to miejsce z klimatem a staje się typowym fast foodem gdzie pracownicy traktowani są jak maszyny

Niestety Pani [usunięte przez moderatora] nie zgłosiła się po pensję do wypłaty w gotówce, opieniądze w lokalu na nią czekały, po jednym telefonie dostala je przelewem na konto, bo tak jej było wygodniej. żadna firma nie inwestuje w szkolenie pracownika po ty by potem go zwolnić, my tez nie, są to tylko przypadki niestety nie rokujace poprawy. Jakość świadczonej pracy Pani [usunięte przez moderatora] była neistety nie do przyjęcia, brak postępów szkoleniu, brak kooperacji z kierownikami, innymi pracownikami, ogóle problemy z precepcja nowych tematów. Zdaje się , ze opinię na forum zawdzęczamy rozgoryczeniu tej Pani, za co trudno doprawdy nam odpowiadać. Radzimy zapoznać sie z opinią innych pracowników, by móc skutecznie ocenić jak się w Salad Story pracuje.

Zuzanna Kovacs

Chciała bym powiedzieć,ze firma porządnie robi ludzi w bambuko.Nie pracuje 3tygodnie i nie dostałam pensji do tej pory.Pozbywają się osób co mają własne zdanie bez wyjaśnienia które pytają się o swoje.Pozdrawiam..Przy przyjęciu obiecują nie wiadomo co,a potem okazuję się,że jest ściemą by tylko zwabić ludzi młodych..

Zostaw merytoryczną opinię o Salad Story - Poznań

Salad Story