Opinie o Salad Story S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Salad Story S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Salad Story S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salad Story S.A. w Warszawa

kd

nie polecam salad story pl. Unii Lubelskiej, nie dokładają wszystkich produktów do zamówień - a jak się poszło zwrócić uwagę to jeszcze wiązankę niemiłych słów usłyszałam od pracownika, skandal!! dlatego to opisuję NIE POLECAM!!

Werka
@kd

To nie portal dla klientów i to wymyślający brednie,a dla pracowników. Od 3 lat pracuje właśnie na placu unii lubelskiej i jest super.

Aaaaaaale brednie
@Werka

@Werka Nie ładnie podszywać sie za kogos zupełnie innego....

Franciszek
@Aaaaaaale brednie

Skąd pomysł, że dobre opinie o tym pracodawcy nie są prawdziwe? A może wiesz coś na temat tego, jak pracuje się w Salad Story? Chętnie dowiem się czegoś więcej.

Aaaaaaale brednie
@Franciszek

A stąd, że jestem przekonany iż opinie o nicku „Werka” napisał ktoś kto chciał się podszyć pod osobę o imieniu Weronika, która rzeczywiście pracowała w tej placówce. Nie twierdzę wcale, że dobre opinie o tym pracodawcy są nieprawdziwe. Po prostu nie ma dla mnie sensu kierowanie się zmyśloną opinią przez nie mniej prawdziwą „Werke”. Nie pojmuje jak można próbować się poszywać pod zupełnie inną osobę

Saskkn

To (usunięte przez administratora) nie miało smaku i połączenie tych składników było ochydne

Olek

Może komuś zabrakło chęci do pracy. Spoko firma tylko trzeba pracować!

M. A.

(usunięte przez administratora)pracy. Już lepiej iść do maca czy innej sieciówki. Wszystkim bardzo gorąco odradzam pracę w Salad Story!

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Milena

Szkoda że biorą na dzień pracy próbny bez zapłaty i informują że płacisz 400 zła jak zwolnisz się przed ukończeniem szkolenia 40h... Żenada

Grażyna
@Milena

Milena, a czy opisane przez Ciebie warunki zawarte były w umowie, którą zawarłaś z firmą Salad Story? Na jakiej podstawie pracodawca "obciął" Ci wynagrodzenie za nieprzepracowanie 40h szkolenia pracowniczego? Jak to wyglądało?

xoxo
@Grażyna

Pracodawca informuje o tym zanim pojawisz się na 1 dniu pracy, że jeśli zdecydujesz się ostatecznie, to pierwszy miesiąc i rezygnacja = 400 zł koszt. Podkreślal to w trakcie rozmowy bardzo mocno. Przynajmniej u mnie

Janek
@Grażyna

Witam również miałem styczność z tą firmą tak jak wyżej 1 dzień bezpłatny ( oczywiście poinformowali dopiero po przepracowanym dniu) i później informacja iż musisz przepracować 40h w przeciwnym wypadku płacisz 400 zł ( nie było o tym wspomniane podczas spotkania)

xoxo
@Janek

To wspolczuje, u mnie to bylo podkreslane w trakcie rozmowy, przed dniem probnym + kierowniczka jeszcze raz zapytala najpierw decyzja jest 100% pewna :) W Warszawie.

Maja

Na jednym z portali z ogłoszeniami, znalazłam informację, że Salad Story obecnie poszukuje Pracownika Obsługi Klienta do punktu w centrum handlowym Wola Park w Warszawie. Osoba, która będzie pracowała na tym stanowisku powinna być dyspozycyjna zarówno w tygodniu jak i w weekendy, natomiast jest możliwość dostosowania grafiku pracy do zajęć na uczelni. Nie jest wymagane doświadczenie w pracy w gastronomii. Ostatnia opinia o pracy w Salad Story pochodzi z zeszłego roku. Może ktoś z pracowników chciałby napisać jak jest dziś i czy warto wziąć udział w aktualnej rekrutacji?

SaladowyŚwirek
@Maja

Trochę późno, ale No... pracuję aktualnie w Salad Story i warto. Pieniądze nie takie złe, możliwość „awansu”, posiłek pracowniczy (który też można wymienić z KFC itp). Jeśli chodzi o Wola Park to tam praktycznie nie ma ruchu, więc jest spokojnie, a nie to co w Galerii Mokotów i Złotych

xoog
@SaladowyŚwirek

a jest mozliwosc pracy tylko w weekendy? Teraz przegladam oferty i np. było w jednym, że 4 dni w tygodniu

Salad

Hej pracowałam w salad Story mie całe trzy lata (nie w stolicy ale w lokalu franczyzowym ) i powiem wam szczerze ze mam mieszane uczucia co do tej pracy bo ma swoje plusy i minusy jest dobra gdy chcesz sobie dorobić na studiach ja startowałam z 8 zł /h potem była ustawowa podwyżka płac o wychodziło 11 na wyższym stanowisku miałam nieco wyższa stawkę ale to były naprawdę groszowe sprawy plusami jest naprawdę dobry posiłek pracowniczy i elastyczny grafik benefitów takich ja np multisport nasz lokal nie prowadził minusami jest bardzo duża rotacja pracowników i zbyt mała ich ilość ponieważ utrudnia to szkolenia i mino elastyczności był problem z grafikiem bo nie miał kto przyjść i w wielu sytuacjach trzeba sobie radzić samemu obsługując bez dobrego przeszkolenia bo np szkolił cię inny pracownik który sam nie do końca jeszcze ogarnia ja miałam to szczęście ze akurat szkoliła mnie osoba z Warszawy która pomagała przy lokalu w trakcie kiedy zaczynałam prace i mocno pomogło mi to na starcie , nie raz tez wypadało tak ze skład był o wiele za mały i nie wiedz w co ręce włożyć , premie zależą od tego jak wypadnie audyt oraz czy każdy z pracowników wyrobi cel sprzedażowy w danym miesiącu naliczane przez szefostwo bardzo dużo zależy od tego jakich ma się kierowników restauracji i zmianowych u nas było z tym różnie i wypadało lepiej lub gorzej swojej prawdziwej szefowej na oczy nie widziałam bo lokal franczyzowy wiec raczej wszystko na wyżej wymiennych kierownikach oparte . Ogólnie rzecz ujmując myśle ze zależy na jaki lokal się trafi i idea jest fajna wykonanie jej bywa różne i zależy czy umie się ogarnąć gastro ja odeszłam bo szukałam lepszej pracy już na stałe bo skończyłam studia ale nie ukrywam ze po takim czasie liczyłam ze może o mnie zawalczą i przy taki stażu prach zbudują drogę kariery niestety rozczarowałam soe bardzo

Każde wyzwanie uczy nas czegoś nowego i tylko cieszyć się można, że jest taka możliwość!!!

aaa

Też pracowałem w Szczecinie i podobnie jak Ty i odeszłam z powodu zarobków. Praca jak praca podobna do innych FF. Przeszkadzało mi duża rotacja jak odchodziłam po 8 msc to byłam prawie najstarsza stażem. Bardzo złą atomsferę wprowadzała Pani jak się później dowiedziałam właścicielka do SS szczecin to franczyzna. Głównym powodem mojego odejścia to byłą właśnie ta Pani. Nie miała pojęcia o wielu rzeczach, a udawała, że wie o co chodzi. Po odejściu przeprowadziłam się do Poznania i z uwagi na brak pracy znowu poszłam do SS chociaż nie mówiłam, że pracowałam w Szczecinie ;-P. Tu akurat było zupełnie co innego posiłki pracownicze, wyższe zarobki, faja atmosfera. Pracowałam w kilku lokalach i na różnuch stanowiskach przez okres 2 lat. Więc pracę jako pracę w Fastf mogę polecić jednak proponuje wybierać lokale własne SS.

Li
@aaa

Skąd wiadomo, które lokale to franczyza a które własne? Jak to znaleźć?

Maja

@kd może warto napisać bezpośrednio do firmy, z opisem sytuacji jaka Cię spotkała? Na stronie internetowej Salad Story znajdziesz adres mailowy, ale również link do profilu społecznościowego portalu. Firma na bieżąco odpowiada tam na komentarze użytkowników. Warto zgłaszać sytuacje jak ta, którą opisujesz.

Maja

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Pracownik Obsługi Klienta do pracy w Katowicach. Czego może oczekiwać osoba aplikująca na tą ofertę pracy? Jakie benefity przysługują pracownikom?

Lejaaa

Nie pracuję w stolicy, ale w innym mieście i jestem zadowolona. Praca nie jest ciężka, grafik dopasowany do Ciebie, posiłek pracowniczy za 1 zł no i mamy świetną atmosferę w pracy. Każdy jest miły, menedżerki też super, ale wiadomo, że to zależy od ludzi na których się trafi

tomek

Ja to widziałem, że ostatnio pokazała się oferta na młodszego specjalistę ds. obsługi klienta. W sumie wymagają języka francuskiego, ale pewnie wypłata jest terminowa.

Patryk

Tak, wypłata zawsze do 10 :)

gocha

praca całkiem spoko, pomagają w wyrobieniu książeczki, można pracować w niepełnym wymiarze godzin, no i można sobie zjeść obiad za 1zł :)

Elipo

Umowa to kwestia dogadania. Jak jesteś studentem lub chcesz dorobić to możesz pracować w niepełnym wymiarze godzin. Wynagrodzenie moim zdaniem spoko. Najważniejsze, że nie pachniesz frytkami haha:P Ogólnie ja mam miłe wspomnienia...

dorrka

Pracowałam i mi praca odpowiadala, zgraną mielismy ekipę, nie miałam ksiązeczki sanepidowskiej i pomogli mi wyrobić, studiowałam dziennie i moglam sobie u nich dorobić w weekendy, atmosfera była fajna :)

malwina

Mam dwie znajome, które pracowały (a jedna nadal pracuje w Salad story). Dorabiały sobie w czasie studiów i były zadowolone. Nie jest to typowy lokal, gdzie biegasz jak szalony i śmierdzisz po pracy jedzeniem. Jest przyjemnie. Wiem też, że pracownicy mają te dania z menu za 1zł, więc spoko ze strony pracodawcy.

Ala

Dorabiałam w Salad story na studiach, ponieważ bez problemu mogłam ustalić grafik pod zajęcia. Fajne było to, ze nie pachniałam po pracy fryturą;) a sałatki jadłam za grosze. Młodzi ludzie, więc dobrze się współpracowało.

dosska

Pracowąłam u nich w zeszłym roku, jak byłam na studiach, byłko całkiem ok, ekipa miła, jak na pracę studencą to też zarobki niezłe, grafik też da się ustalić sensownie.

Zostaw merytoryczną opinię o Salad Story S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Salad Story S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Salad Story S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salad Story S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 14 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salad Story S.A.?

Kandydaci do pracy w Salad Story S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salad Story S.A.