Opinie o Centrozłom w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Centrozłom. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrozłom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrozłom w Wrocław

nale$wajka

Czy ktoś ma porównanie,ile ton obrotu na jednego pracownika placowego magazynu..złomu lub stali),przerobu fizycznego/czas obsługi klięta/godzinę(dla biura pz/wz,i "dyra oddziału").Gdzie jest atestacja stanowisk pracy w tej firmie?. Nasza Pani (usunięte przez administratora) nie ma czasu na sprawdzenie atestacji stanowisk pracy, które mają parcie na zysk firmy,czyli która gr€pa zapierdala na zysk ,a która kumuluje straty,..sam poddam się do zwolnienia...jak będzie redukcja n.p.m.p.

ona

A ile ma pan od excela??

RO BI się....

Teraz strajk,chyba ktoś pomylił epoki,kiedyś za poprzednich "włodarzy" to rozumie,bo to oni działali na szkodę załogi i firmy,pozbawiając załogę przywilejów i premii oraz oddawali nadwyżki do budżetu pozbawiając załogę i ich rodziny godziwych osiągnięc socjalnych.To samo było przy negocjacjach socjalno płacowych ważne były odprawy i premie dla kierownictwa, a reszta na pastwę mobingu,a teraz strajk trochę za póżno o walkę za godne traktowanie.Czekajmy końca jak to było do tej pory, może coś skapnie z "pańskiego stołu"tak było od poczatku i tak będzie na końcu tej "firemki",zawsze byli równi i równiejsi.Całuski dla "bohaterów" Centrozłomu,nie bylo jedności i nie będzie "Solimarności"

@RO BI się....

Pan się pomylił proszę Pani :-))))zupełnie. Jest wprost odwrotnie.

joł
@RO BI się....

kiedyś właśnie zarabialiśmy normalne pieniądze. teraz to dno ta firma!!!

RO BI się....
@Kasia

Proszę pani,kilka przykładów:przepalacz złomu-1800 zł./netto,magaz.dzwig.-2400 zł/netto,kier.oddz.-8000 zł/netto,prezes ok.22000 zł/netto z resztą "przydupasów" po ok.12000 zł/netto(pomijam;trzynastki,motywacje,odprawy,socjal,itd.).Motto dyrekcji:biuro wyrabia 70% zysków,reszta to błąd statystyczny.Więc, pozostało jedno, zwolnić roboli i będzie 100% zysków dla firemki mózgowców,proste jak drut proszę pana, he he, niech żyje wolna prasa... morze jeden zakręt za wcześnie,żeby miec prawo do uczciwej i bezinteresownej krytyki,.."miałeś chamie złoty róg a pozostał .....".Szkoda bo w normalnej firmie można by uczciwie życ przez wiele lat,ale jak się żłopie chochlą a nie łyżeczką to tak się kończy.."sorry centrozłom ale takich mamy ludzi"

czesiu

podobno szykuje się większy strajk ostrzegawczy? czy ktoś wie coś więcej? podobno wszystko ma być trzymane w tajemnicy do ostatniej chwili.

czesiu

buhahaha.. ale brednie.. buhahaha. W pierwszej kolejności zastrajkują handlowcy!!!

logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Sidrom Sp. z o.o.
manius

tak! banda !

ona

obrzydzenie bierze patrząc na to wszystko! w imię czego wy (usunięte przez administratora) za tysiąc brutto premii rocznej???!!!! rozpacz!

@ona

nawet nie tysiąc brutto bo jak się nie należy oczywiście lepsi i gorsi. Dywidendy pracownikom NIE a sobie...

ona

wywalają cennych ludzi którzy zasilają szeregi konkurencji. Nowa strategia zarządzania ;-) Brawo Pani prezesie niszuk i tabelko

killer
@ona

to Komuna taka sama jak w KGHM-ie, układy, układziki, a wyniki bez znaczenia

szukam

"Wagowy – klasyfikator złomu z odpowiedzialnością materialną – kasjera w Poznaniu" - Ogłoszenie na Pracuj.pl. Czy może mi ktoś powiedzieć, czy warto próbować? Po przeczytaniu powyższych wypowiedzi wnioskuję, że firma upada, ale mimo wszystko chcę się czegoś dowiedzieć o tym stanowisku.

realista
@szukam

to KGHM więc nie padnie i moze tak padać jeszcze z 10 lat, zawsze centrala trochę drobnych dołoży i bedzie istniało nadal, KGHM to bardzo bogata firma jest

@realista

1900 na rękę. Dalej zainteresowany?

szukam
@pracownik

Zaprosili mnie na rozmowę, ale chyba dam sobie spokój. Za duża otoczka złej aury wokół tej firmy, nie mówiąc już o zarobkach. Dzięki za info

@szukam

a jaka odpowiedzialność materialna za kase za towar na placu życze powodzenia!!!!!!!

ona

Ochronaa jest do końca października

pracownik 2

czy ochronka jest czy jej nie mam co za różnica tak skonstrułują wypowiedzenie żeby pakiet pominąć. a o ile dobrze kojarze to kończy się w sierpniu

karol

Okres ochronny zacznie się jak do firmy przyjedzie tylko niszuk i bawełek i sami będą na siebie zapier..

Kiedy właściwie kończy się okres ochronny

były

Centrozłom jest koncernem a właściwie w grupie korporacyjnej KGHM. Narzekania byłych i obecnych pracowników dotyczą generalnie warunków pracy ( płacy) kiedyś było ciężko człowiek zap..ał ale od czasu do czasu coś z pańskiego stołu spadło i było dobrze teraz nawet okruszek nie spada do ludzi którzy generują zysk ( pracowników produkcji) a działy administracyjne i nadzorcze sie rozrastają przeżerając wyniki. Lepiej już nie będzie najlepsi poodchodzili albo poprzesuwali. Czy komuś jeszcze zależy na Centrozłomie? Zobaczymy kiedy skończy sie okres ochronny dla starych pracowników co wtedy będzie się działo. Powodzenia dla obecnie pracujących. Módlcie się żeby Centrozłom dobrze sprzedano .

gorol

Tak mnie zaciekawiły te opinie które nic nie mówią o pracy w firmie Centrozłom, (oprócz tej" kierownik ręki nie poda, nie wysłucha potrzeb...... może jeszcze ma Cię pogłaskać po główce -ha , ha - ty człowieku jesteś w pracy czy w przedszkolu, a jak chcesz sie pożalić to proponuje telefon zaufania) a jedynie szkalują jedną osobę, właściwie nie wiadomo dlaczego, przecież z kadrami ma się do czynienia tylko czasami. Tak sobie myślę że większość z tych wypowiedzi ma jednego autora i nic nie mówi o pracy w Centrozłomie. Więc może trzeba jakoś inaczej rozładować te twórcze pokłady energii a nie zaśmiecać stronę z której niektórzy chcieliby się korzystać i dowiedzieć się czegoś o pracodawcy. Proponuję popracować trochę w koncernie, to Wam się odechce narzekania na swoje ciepłe posadki.

frajer

jak żyć w tej czarnej d..ie? może z zapomogi?. to już chyba koniec. aj way,aj way,a może by coś jeszcze?? stworzyć z tego padła?? panie prezesie KGHM.

ciipka

nie owijajmy w bawełkiewicza

pracownik 2

coraz bardziej mie się podoba to forum w końcu przestają ludzie owijać w bawełne i piszą prawde!!!!!!!!!!!!!!!

rolnik

na furze z gnojem ją wywieżć za miasto i po robocie

znawca bab

w sumie to nie znam żadnej kobiety o tym imieniu które ona nosi, która byłaby miła, taki widać klimat u tych pań z tym imieniem na a haha

pracownica

Jak znam naszą kierowniczkę sama dała ten post o ZB żeby odciagnąc uwagę od siebie.

pani

A co sądzicie o(usunięte przez administratora)pseudo pusta tabelka?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrozłom - Wrocław

• Jak się pracuje w Centrozłom?

Zobacz opinie na temat firmy Centrozłom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrozłom?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrozłom?

Kandydaci do pracy w Centrozłom napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrozłom
2.2/5 Na podstawie 246 ocen.
  • Robotnicza 16
    53-608 Wrocław