Opinie o Centrozłom w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Centrozłom. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrozłom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrozłom w Wrocław

sraczka

grzechu juz robi pod siebie ze strachu podobno wiec jego pociotki poszukaja nowej pracy w listopadzie

king

Na jesień wybory, wygra PiS, będzie wtedy zmiana prezesika :-)

pies

i tak się konczy era centrozlomu na rynku złomowym odbiorco przejmują mniejsi kontracheci bo poprostumaja lepsze ceny ,a na gorze ju (usunięte przez administratora) się pala a i czapki goreja bo niedługo nie będzie kasy na wyplaty zlomktory przychodzi na plac to same smieci pruwaciarze którzy przywza zlom po prostu czyszczą sobie place teraz chcieli remontować strzepiarke jak ona nadaje się tylko do popalenia na przysłowiowe tony ,zawolali jedna z wielu firm w Polsce do wyceny naprawy to padlo to samo stwierdzenie ,a mówili ze nowa jakość napraw serwis będzie tanszy ,efekty widać golymokiem dawałem im pol roku a .tu po trzech miesiącach już kicha mieli dobrych fachowcow którzy znali te maszyny i wiedzieli co w trawie piszczy , a teaz po nich dzwonią żeby przyjechali bo czarna magia ,ci co przyjezdzaja powinni ich kasować 10 razy więcej niż serwis czasy swietnosci centrozlomu już minely niedługo wybory do sejmu przyjdzie nowa wladza to upadek będzie dla niektórych bardzo bolesny

Borat morzna? morzna!!

To chyba Grypsera, jeszcze trochę i będzie kuracjuszem Wronek Zdrój:) Wiec Irku zdrówka życze

logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
franz

to nie wierszyki, to tłumaczenie zarządzeń Irka na ludzki

ojej

Jaj ja odwodni tygodniu i biorę Mt ten żem źle

ano

o co chodzi w tym wierszyku, ktoś chyba pijany pisal jak boga kocham

jako

Owa nutę mojej żyłkę wo woj wolno mondeo uliczka tjgadjtpjaaat ulg ulgi tonę zmusi!

pies

ludzie z TM-u mieli racje ze odeszli niektórych zwolniono a niektórzy nie podpisali warunków i sami się zwolnili a (usunięte przez administratora) z produkcji zasuwają przy wszystkim co im karza zasuwają przy kontenerach za 200zl gdzie firmy kasuja po minimum 1000 to sa palanty i trzesidupy a marcinek za to bierze premie operator zurawia żeby remontwal kontenery WSTYD

mywyoni

wszystko gra i trąbi, jest coraz gorzej, wszystko się sypie, sprzet maszyny i ludzie Ci którzy zostali sami już nie wiedzą co nas czeka dalej. ale pierwsi powinni polecieć ci pseudo dyrektorzy oddziałów którzy sie na niczym nie znają, jeżdżą na obiadki i baseny w czasie pracy i tylko czają na monitorki na kamerki

neutral
@mywyoni

Zostali tylko ulegli, ci którym zawsze pasowało i zawsze chwalili pseudo dyrektorów i jeszcze donosili na kolegów którzy byli asertywni i wytykali przełożonym:chamstwo(mobbing),niekompetencje(jakoś to będzie),niegospodarność(tony magazynowanej kasy sprzedawanej bez zarobku), więc mają w końcu trzęsidupy to na co "ciężko pracowali" i dawali ciche przyzwolenie przez lata swoją bierną ale wierną postawą wazeliniarza, niech tyrają na chwałę "genialnych baseniarzy" do końca dni w C W.

Borat morzna? morzna!!

No niestety taka jest Polska rzeczywistość, dziwie się tylko ludziom którzy przejmują się tą firmą. Po co i dlaczego myślicie o niej? To bez sensu każdy wie jak tu jest i co się kryje za pszczołą, w logo firemki:) Łącze się w bulu i smótku, wasz Borat, Pamiętajcie zgoda buduje, płatcie za pomyłki trzmieli i nie dyskutowac !!!

pies

slyszalem z pewnego zrodla ze pewne służby i organy już się interesuja tym co się dzieje w firmie a inspekcja pracy czeka już za brama ,atak wogole ze ponoc jest taki bandzaj zenie sposób tego nazwac

znawca
@pies

dopóki platfuski są przy korytku nikt im nie nie zrobi! amen!

prorok

jeeebbuuttttt!!!!

jaaaa
@prorok

ale co się dzieje ????

Tylko brak terorysty
@jaaaa

Ty masz oczopląs czy jesteś ślepy? Zadając tak głupie pytanie, zaczynam myśleć że jednak jesteś chyba dyrektorem z Centro:) W dodatku z jedynej słusznej partii :) Shogun z Ciebie:)

jaaaa
@Tylko brak terorysty

nie. juz tam nie pracuję, ale pytam przez ciekawość...

Ajax

Słowem jest dobrze, ale nie beznadziejnie.Obawiam się, że improwizacja będzie trwała do końca firmy i jeden dzień dłużej.Czyli już nie długo

Ajax

A jak się spisują firmy, które zastąpiły TM?

e-mail
@Ajax

Jakoś łatają to co mogą, ale jak długo można improwizować. Proponuje, żeby jeszcze naszą kadrę menadżerską zastąpić firmami z zewnątrz, byłoby dużo taniej i korzystniej dla C W.

mywyoni

do wyborów bedą cięcia i sprzedawali wszystko na pniu, żeby obniżyć wartośc firmy. Synek pana (usunięte przez administratora).. ma chrapke na centrozłom. Czyli przez ten rok nic nie bedzie a bedzie jeszcze gorzej niż było.

valdi

A jak wygląda sytuacja oddziałów w Kaliszu i Koninie taka sama beznadzieja, orientuje się ktoś? Chciałem się tam zatrudnić na handlowca.....

Waldek
@valdi

W Koninie beznadzieja, ale w Kaliszu to dramat w całej rozciągłości,szkoda zdrowia, zresztą sam zauważysz po rozmowie rekrutacyjnej,że nie ma z kim rozmawiać a dopiero pracować.

podobno znowu 2 bańki w plecy . stal pojechała ale nikt nie zapłacił

NOWY
@mywyoni

Jak zawsze brak nadzoru i manager T. się wywinie bo przecież ma we Wrocławiu tyyyyyllleee pracy. Nie widzi że na składzie jest 500 ton prętów żebrowanych a handlowiec zamawia kolejne 500. Faktur brak, dokumentów wz w systemie brak. Czyli jest tolerowanie magazynowanie towaru u klienta byle na koniec miesiąca słupek sprzedaży skoczył. Prezes się nie czepia bo wolumen sprzedaży ma być utrzymany a reszta to w d...

bogata firma
@NOWY

kghm to bogata firma i kilka baniek w plecy co jakis czas dla nich to drobiazg wiec kto im zabroni haha

NOWY
@bogata firma

Ja jednak twierdzę że za export i "import" mają odłożone tyle że mogą jeszcze troszkę popływać. Przez kilka lata obracali taką ilością z huty, Mikołowa i Tarnowskich Gór (między innymi) że mają na takie straty. A MH trzyma się bo wiedzą najwięcej, żeby nie pościli z zemsty farby, to by dopiero była afera i kasa do dodania.

franz

pecha ma ta Łódź, czy raczej pozostali tyle szczęścia..?

Były

opowiadaj co było w łodzi :)

Zostaw merytoryczną opinię o Centrozłom - Wrocław

• Jak się pracuje w Centrozłom?

Zobacz opinie na temat firmy Centrozłom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrozłom?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrozłom?

Kandydaci do pracy w Centrozłom napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrozłom
2.2/5 Na podstawie 246 ocen.
  • Robotnicza 16
    53-608 Wrocław