Opinie o Centrozłom w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Centrozłom. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrozłom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrozłom w Wrocław

on

i znowu bomba w łodzi. czy p.t. po raz trzecie się wywinie przed sprawiedliwościa?

pies

wpisujecie opionie teksty wszyscy wiedza o co chodzi a nic nie robicie gdzie sa związki zawodowe nic nie robia ani sprawy się nie naglasnia ze firme z takim potencjalem za wszelka cene wydoic i sprzedać za marne grosze a ludzi wypad na ulice dlaczego się nie zorganzizujecie tak jak GORNICY CZY ROLNICY pod budynek do WROCLAWIA poinformować telewizje i radio otakimfakcie ze firme się rozgrabia przyjmuje kolesi i poplecznikow na stanowiska a ludziom którzy firme zbudowali i sa filarem który na nia zarabia traktoje się jak przedmioty umowic się przez internet na kokretna date i zrobić dym pod biurem we WROCLAWIU NIECH SIE POCZUJA STRACH niech cala POLSKA dowie o przekrętach a media maja duza moc i zaraz wszystko wypłynie na wirzch

u nas
@pies

Wszyscy wiemy o co chodzi, jakie mamy służalcze związki zawodowe i jaką rolę pełniom w tej firmie. Znamy też poziom kadry zarządzającej we Wrocławiu i na oddziałach,gdzie więcej stresu mają szeregowi pracownicy na produkcji niż ci tzw.menagerowie, których poziom zawsze był żenująco niski, których określano słowami"mierny, bierny ale zawsze wierny swemu panu" i za to otrzymywali wysokie pensje i nagrody roczne bo nie za efekty pracy jak (pozyskiwanie klientów strategicznych, tranzyty,obsługę klienta na bdb.poziomie)więc jest jak jest i lepiej nie będzie do momentu zmiany sposobu myślenia w zarządzaniu i sprawiedliwym podziale obowiązków pracowniczych za adekwatne wynagrodzenie do zaangażowania szeregowego pracownika w pracy rzeczywistej a nie wirtualnej(słupki,plany).To nie firma konsultingowa, w której tylko biuro się liczy to firma produkcyjna w której równie ważni są pracownicy szeregowi tzw.fizyczni a oni są pomijani i zwalniani.

GRU

I znów usuneli, hehe chyba musi ten gość zatrudnić się w Centrozłomku lepszy jest w kasacji niż nie jedna prasonożyca :)

max

o widzę ze z tymi wpisami to mi się nie wydawało jednak: znikają te niewygodne

logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
pies

wpisy znikają bo prawda jest gorzka i w oczy kole dzisiaj rano napisałem komentarz wloczam forum i okazuje się ze usunięto chyba szkoda palcow na pisanie ale z dugiej strony jednak ktoś na gorze trzesie (usunięte przez administratora) pajace skacza jak tofik bo prezesunio pajacunio tak chce tancza jak marionetki w teatrze kukiełkowym ale z dużego drzewa upadek jest bolesny oj będą długo lizac rany a meta jz blisko

GRU

Don Schetino tylko wie kogo wpuści do koryta

chlopak z ferajny

bedom jeszcze zatrudniac chlopakow platfusiakow z ferajny za 10 tysia na miech bo ja bym sie nadal idealnie?

jeremy

Podobnie jest u konkurencji-romosie.Pensja dla wieloletnich pracowników w granicach 1500zł netto podstawy plus prowizja zależna od widzimisię góry.Sumując w biedronce dzisiaj lepiej zarabiają.Firma ta zatrzymała się w momencie swojego powstania.Próbują zarządzać jak w korpo,ale im to nie wychodzi.Wstyd tylko.Narzędzia do bani-panda lub i20,a do niedawana seicenta.O katalogach czy innym marketingowym działaniu zapomnij.Myślą,że są znani na całym świecie hahaha Cenowo już tak nie jest kolorowo,inne hurtownie dostarczają szybciej i taniej.Kupa materiału na składzie,który nie rotuje.

kom

Pawełek się raczej nie zatraca w robocie

alek

Pracowalem tam, i chcę ostrzec wszystkich kogo mamią, super dobrymi cenami jakie niby to mają na stal, ze to bujda na resorach, ceny śa do bani na wszystko , niekonkurencyjne, można jedynie sprzedawac działkowiczom, garazowcą lokalnym , dalej się nie przebijesz, bynajmniej na tyle by uzyskac tak wyśrubowany przez zarząd target. tak więc premia to czysta fikcja . Dziwne ze tak duza firma, nie potrafi wynegocjować dobrych warunków, faktem jest ze ludzie stanowiący pion zakupowy i handlowy to ćwoki, mizernoty i pustaki

szczupak

Bałwanka juz niet?

bolcio

Bałwanek kupił tonę chusteczek i płacze w kącie bo go z dyrektora pogoniono, ale dlaczego tak późno? Radość połowiczna bo następnego "mądrego" dyrektorem zrobiono, żuki to chyba powinny gówienko toczyć... Czekam aż zdejmą największego pajaca ze stanowiska i niech mu nikt ręki nie poda.....

Leon

A super Opole juz nie jest super. Stało się polem eksperymentalnym dla prezesunia i bałwanka.

I love miszcz

A dawne super ŁOpole

GRU

Jest przesądzony los Łodzi, myślą o Poznaniu - był plan rozwoju dla stolicy ziemniaka ale coraz częściej są plotki o wycofaniu się z tej lokalizacji na rzecz pozostawienia Zielonej Góry

syfon

jeszcze zatrudnią 37 dyrektorów, bo tylu chłopaków z PO i PSL nie ma dobrej roboty za 7 - 10 patyków na rękę.

kk

Czy to prawda, że kolejne oddziały w tym roku do zamknięcia? Zielona Góra, Gorzów i Łódź? Czy dalej milionowe straty przynosi spółka pod rządami Arkadiusza? Ile jeszcze nowych dyrektorów zatrudnią we Wrocławiu?

wacuś

Już nie pracuje- (usunięte przez administratora)

Były

Mam jedno pytanie jako były pracownik. Przyjaciele, pan Kaziu B vel Malboro :) Pracuje jeszcze?

pies

ale jeden gość kiedyś mowil i się odgrazal ze wystarczy nacisnąć enter i samo się zrobi i naprawi

Zostaw merytoryczną opinię o Centrozłom - Wrocław

• Jak się pracuje w Centrozłom?

Zobacz opinie na temat firmy Centrozłom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrozłom?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrozłom?

Kandydaci do pracy w Centrozłom napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrozłom
2.2/5 Na podstawie 246 ocen.
  • Robotnicza 16
    53-608 Wrocław