Opinie o Zakłady Metalowe "Siwek" w Biestrzyków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Metalowe "Siwek". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakłady Metalowe "Siwek" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów złącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Metalowe "Siwek" w Biestrzyków

pomoc Nowy wpis

Zajmuję się skutecznie windykacją. Chętnie pomogę Państwu w odzyskaniu swoich wierzytelności. Skuteczność opieram na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykacja jest prowadzona na jego koszt. KONTAKT: 789 224 341.

Roberto Nowy wpis

Trzeba dobrze pracować i nikt nie miałby powodu do narzekania. Firma wym aga bo płaci i tyle w temacie.

koczis

Na początek rozmowa z seniorem rodu. Opowieści jak to go komuna doiła. Teraz czas doić innych . Tymi innymi jesteśmy niestety my. Opowieści jak jest super, jak się wyrobi 100 %normy.Fakty są takie.Umowa zlecenie na 1000 zł. Bez urlopu. I do tego jakaś wirtualna premia ,którą się dostanie po wykonaniu normy.Organizacja pracy ? termin nie znany w tej firmie. Kierownik to chyba siłą od pługa oderwany,zero pomocy z jego strony.Za materiałem czekasz spokojnie 1-2 godziny.Za to nikt ci nie zapłaci,a normę musisz wyrobić. (usunięte przez administratora).Maszyny pamietaja jeszcze dobre czasy Stalina i Bismarcka.Wszystko na sznureczkach i drucikach. (usunięte przez administratora)Powinni je opatentować.Jakaś stara butelka,kawał drutu i (usunięte przez administratora) Takiego syfu nie spotkałem nigdzie.Przy tej organizacji pracy nie zarobisz na dojazdy i ubrania robocze. (usunięte przez administratora)Absolutnie odradzam.Dziennie przychodzi tu do pracy po parę nowych osób. Zostaje ktoś????? Nikt. Chyba że w czasie pierwszego dnia pracy nieżle się pizgnął w czerep. Innej opcji nie ma.Pozdrawiam

Piwosz
@koczis

To akurat bzdura, umowa o prace jest. Niema zlecenia

Ted Nowy wpis
@koczis

Jesli chodzi o seniora to sie nie zgodze gosciu,nie znasz tematu wiec nie pitol.Znam człowieka od prawie 25 lat,porzadny gość,cały problem tkwi w synach-maciek i michał,rudy sęp,odkąd przejeli firme to powstały problemy,cieniasy,chamy i prostaki 2,ale o seniorze złego słowa powiedzieć nie mozna,wiec nie pluj czlowieczku

Marcelinka Nowy wpis

O co dokładnie chodzi z tą wirtualną premia ? Na jakich zasadach ona działa ?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Zakłady Metalowe "Siwek" się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno

własciciele firmy niedopełnili obowiązku / przypadek ? a może wspólnie i w porozumieniu działali z administratorem zabezpieczenia obligacji!!!!/ wpisania do hipoteki obligatoriuszy od których pożyczyli około 3 milony złotych

512-868-817

Uwaga, ta firma to dłużnik ! Nie placi za faktury ! Szukam pozostałych wierzycieli, którzy zostali oszukani, podpowiem jak skutecznie odzyskać swoje pieniądze poprzez prokuraturę. 512-868-817

Ted

A ja tam przepracowałem 17 lat w czasach swietnosci i zlego slowa nie powiem o wlascicielu Seniorze rzecz jasna,mlodych pomine......

Natalia

@olij, firma Zakłady Metalowe Siwek, posiada swoją stronę internetową, więc możesz sprawdzić kontakt do firmy, zadzwonić i zapytać czy poszukują pracowników. Z poprzednich opinii wynikało, że mają komplet zatrudnień. Chyba, że obecnie się coś zmieniło? Jeżeli tak, napiszcie. Od dawna nikt nie dodał nowej opinii,

olij

Klienci na pewno są zadowoleni z firmy, ale zastanawiam się czy jest jeszcze dodatkowo szansa na jakieś benefity socjalne w tym zakresie. W koncu dbałość o pozytywne nastawienie sprawia, że lepiej się wypełnia obowiązki.

kancelaria

kupimy wierzytelności 14/676 50 10

punicher

Tego już miotła nie zamiecie, nawet w deszcz !!!

punicher

Ponieważ jesteście zbyt pazerni to widzę bardzo bliski koniec.

wroc

najgorsza firma w jakiej pracowalem okradaja ludzi a szczegulnie ten rudzielec pazerny co chwile normy podnosi i ten jego braciszek co na wakacje zbiera szukajac pracownikow co pala papierosy i zabiera im za to po 300zl premi

pomocny
@wroc

To prawda, ale co z tego wynika. Jeżeli chcesz pomoc sobie i innym to proszę o kontakt. Tryby poszły w ruch. Podaj namiar w przybliżeniu. Odezwę się.

Piwosz
@pomocny

Bzdury bzdury panie Pajerski miej pan honor choc to bo jestes pan wredny , nikt za panem nie tęskni , tylko czlowiek bez honoru i cham tak może pisać.

filus

moj maz tam pracuje jak (usunięte przez administratora)zeby zarobic trzeba sie niezle narobic a (usunięte przez administratora)odradzam tam pracowac

ktos

dlaczego usuwacie moje komentarze? niech ludzie wiedza jak tam jest!! pozdrawiam kierownika srodkowym palcem!! ludzie z dala od tego zakladzika:)

koczis

(usunięte przez administratora).Czy wiecie dlaczego nie ma stawki godzinowej a jest akord?Bo przy akordzie maja gdzies organizacje pracy. Jak nie masz materiału to maja to w dupie i czekasz 2 godziny,bo Ty tracisz nie wyrabiajac normy, a jak by byla stawka godzinowa to pracownik musiał by miec zagwaranowany material bo inaczej firma by miała tyly .Ale ten (usunięte przez administratora)kierownik nie ma pojecia o organizacji produkcji (usunięte przez administratora).Pozdrawiam. i przestrzegam przed ta dziadowska firmą.

ziutek

witam nie nie nie stanowcze nie idz do tej firmy umowa zlecenie z kwotą 1000zł + nagroda tsssheeehee paranoja(usunięte przez administratora)

piwosz

Za norme jest 1850 zł , wiec nie jest zle, A co do warunków sa jakie sa. Fakt ze jest ciasno. Ale mozna sie przyzwyczaic , a jak sie gada po 2 godziny zamiast pracowac, to sie nigdy normy niezrobi. Ja tam pracuje od 1997 roku, i nienarzekam.

zdziwiony2

Jasne, pewnie szef jakiś pisze, tam praca to niewolnictwo. Bo jak wytłumaczysz że szef patrzy 5 min na komórkę i oblicza ile sztuk robisz, a potem wylicza na tej podstawie normy, nie uwzględniając przerwy, sprzątania i dowozu materiału które trwa nawet 2 h??

trust

Witam wszystkich w 100 procentach się zgadzają opinie o pracy w tej firmie...... jednym słowem bez wywodów masakraaaaaaa... mam 37 lat i wiele przeszedłem ale ludzie jacy tam pracują to można określić mianem [usunięte przez moderatora].. tylko szkoda że nikt nie wyciąga z tego wniosków.....z całego serca odradzam prace tam, ale jeśli ktoś chce się sam na własnej skurzę przekonać bardzo proszę......

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Metalowe "Siwek" - Biestrzyków

Zakłady Metalowe "Siwek"
1.9/5 Na podstawie 32 ocen.
  • WARSZTATOWA 6
    55-010 Biestrzyków