Opinie o Prodigo S.A w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Prodigo S.A. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Prodigo S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prodigo S.A w Wrocław

Domyślam się skąd ten bałagan związany z wypłatami. Swego czasu PGO współpracowało z jednym z dystrybutorów, który nie informował dokładnie o tym żeby otrzymać środki z inwestycji należy zgłosić pismo o wykup. Przy braku takiego dokumentu inwestycja trwała nadal mimo początkowych zapewnień, że środki automatycznie wrócą do inwestorów. Wyszło jak wyszło - zrobił się bałagan z tym związany, firma cały czas zarabia i jest rentowna ale sprawa wypłaty środków przy niedopilnowaniu terminów aby otrzymać zwrot miała takie konsekwencje. Brak jasnej i precyzyjnej komunikacji pomiędzy dystrybutorem a inwestorem skutkowała zamieszaniem i wyładowaniem negatywnych emocji w sieci na spółkę. Prośba do inwestorów - czytajcie umowy dokładnie, to w waszym interesie jest aby wszystko było jasne i precyzyjne, wykładacie swoje ciężko zarobione pieniądze dlatego prośba o wyczulenie na takie sprawy.

Celcia
@Iwonka

Ja też dołączę jakby co i jeszcze dwie osoby oprócz mnie

Inwestor

Zainwestowałam w firmę 20K, w 2021 - dużym błędem było nie trafić na tą stronę wcześniej... Umowa pożyczki zakończyła się w grudniu - nikt jednak nie zwrócił mi moich środków Rozpoczynam kroki prawne w celu odzyskania MOICH pieniędzy, chociaż czytając komentarze, zakładam, że sprawa skończy w prokuraturze. NIE POLECAM.

Celcia

nie płacą

Acel
@Inwestor

Prokuratura jest jedynym rozwiązaniem. Im więcej osób zgłosi się jako pokrzywdzeni tym większa szansa na odzyskanie pieniędzy.

@Inwestor

A ta firma normalnie funkcjonuje? Pytam, ponieważ widzę, że ktoś tutaj o upadłość dopytywał i nie wiem skąd się wzięły te pytania. W necie ogólnie wyszukałem, że firma aktywna. Rozglądam się za pracą ale teraz się zastanawiam czy pracownicy też mają jakieś problemy z płatnościami wynagrodzenia. Wypowie się ktoś czy aktualnie wszystko na czas macie płacone?

R>A

Zarząd ma się świetnie. Rozwija kolejne biznesy, o zgrozo dla tych biednych ludzi wierzących w te bajki. Nie wiem jak z pracownikami, ale zarząd żyje pełnią życia.

Celcia Nowy wpis

nie płacą

Inwestor 81
@Zainteresowany

Bzdury piszesz klakierze z Prodigo. Konstruowane są umowy w taki sposób aby utrudnić inwestorowi otrzymanie zwrotu środków. Jak wszystko poprawnie złoży to i tak marne szanse na zwrot środków, a raczej przekonywanie, żeby podpisać przedłużenie na kolejny okres. Firma zarządzana fatalnie, zadłużona na maksa. Nie polecam.

Matt332
@Inwestor 81

Utrudnić? Z tego co wiem umowa na tylko 2 strony więc zapoznanie się z jej zapisami nie powinno być dla kogoś problematyczne. Jak wszystko poprawnie złoży to otrzyma zwrot i tyle. Na stronie masz kontakt do firmy więc nie zarzucaj firmie, że są marne szanse bo to jest po prostu farsa. Domyślam się, że jesteś od dystrybutora na G?

Inwestor pożyczka
@Matt332

Panie Mateuszu M. to ja proponuje, aby każdy kto ma problem ze zwrotem swoich środków z Prodigo wpisał się tutaj. Serwer może tego nie wytrzymać. To bez znaczenia czy sprzedała mi to firma na G. Pieniądze wpłaciłem do Was.

Naiwny klient
@Inwestor pożyczka

Mam ten sam problem. Może jakieś zawiadomienie grupowe do prokuratury?

Iwonka
@Naiwny klient

Bardzo chętnie się dołączę. Również mój mąż ma z nimi problemy.

Inwestorr20
@Inwestor pożyczka

A czy zgodnie z umową zawnioskowano o zwrot po tym okresie? Czy może zapomniano o tym? Ludzie - czemu wy nie czytacie umów powierzając swoje pieniądze??

Sadź
@Inwestorr20

A po co? Jest termin zwrotu, to trzeba oddać pożyczone pieniądze, a nie wnioskować. Bank tez do ciebie wnioskuje o spłatę rat kredytu? Cwok.

inwestor4
@Sadź

Pokaż skan umowy z tym zapisem.

Celcia Nowy wpis
@Iwonka

Ja też dołączę jakby co i jeszcze dwie osoby oprócz mnie

Olany kandydat Nowy wpis

Jeśli swojego klienta traktują jak osoby, które zapraszają na rozmowę o pracę to współczuję. Pierwsza rozmowa odwołana, rzekomo z powodu braku prądu. O drugiej pani zapomniała. Jak sobie przypomniała, zaproponowała inny termin, na który zarezerwowałem czas. Dochodzi do godziny spotkania, czekam - cisza. Firma ani nie odebrała telefonów, ani nawet nie odpisała przepraszam. Z takim podejściem do człowieka - powodzenia.

Cześć, kiedyś jak była dodana oferta dla przedstawiciela handlowego na moje województwo to było w niej napisane, że wymagane jest wcześniejsze doświadczenie na tym stanowisku ale bez podania żadnych szczegółów. nie wiecie przypadkiem ile lat teraz trzeba? mam za sobą rok i nie wiem czy byłby sens się zgłaszać

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Prodigo S.A spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Adam z Poznania

Rozumiem, że Pandemia i (usunięte przez administratora) i mieli kłopoty. Ale po raz kolejny przesuwają wypłatę kapitału z obligacji. Pachnie oszustwem. (usunięte przez administratora)

los2
@Adam z Poznania

A Pan ma jeszcze u nich obligacje ?

Nie wiecie czasem czy specjalista ds. logistyki nie byłby jeszcze potrzebny? mam dawniejszą ofertę i na jej podstawie zastanawiam się ile doświadczenia trzeba mieć by się dostać, bo tego nie określono. Ja mam rok za sobą a zazwyczaj dwóch lat oczekują…

Inwestor
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Ludzie! Dlaczego nie idzie do Prokuratury? Nie nagłaśniacie sprawy w mediach, czy krzyczycie na forum? Przecież jak widać to nie są pojedyncze przypadki. Ktoś po prostu żyje z pożyczania i nie oddawania pieniędzy i pewnie ma się całkiem nieźle.

Mnie też podobnie jak poprzedników ciekawi w jaki sposób praca tutaj może wyglądać. tak jak inny pisali w komentarzach są faktycznie jakieś problemy z finansami? Jeśli tak to w jaki sposób firma w tym momencie działa? Każdy normalnie wypełnia swoje wcześniejsze obowiązki czy jak?

Na jakich wszystkich stanowiskach można tutaj teraz się zatrudnić? przeglądam te komentarze w których wypowiadają się głównie klienci o swoich problemach, zaciekawiło mnie jednak to, że chyba kandydaci też się pojawili. Gdzieś była w ogóle wystawiana jakaś oferta? nie ze chce się od razu zatrudnić ale ciekawi mnie co takiego tu oferują

I co z tymi numerami telefonu, poważnie ktoś dzwonił czy to może jakieś ustawione jest? po prostu nie łapie niektórych wątków tutaj, piszecie, że firma upada a inni pytają o pracę? jest tu w ogóle ktoś kto się zatrudnia? jak duży był zespół?

Firmy w zasadzie jeszcze nie znam, widzę za to odradzające komentarze… pracy po Wrocławiu szukam i wyświetlało mi się właśnie, że kiedyś asystent był potrzebny lecz było to nawet dość dawno… szukali może kogoś ostatnio? Jeśli tak to jak się pracuje właśnie asystentom?

A ta upadłość to z jakiego powodu? Co miało na nią wpływ? Jakieś problemy finansowe? I co z pracownikami w takim razie?

Jakie warunki pracy są w Prodigo S.A? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Ochrony Środowiska?

Cześć, jak się teraz pracuje? widząc niektóre opinie, chociażby te z ubiegłego roku, chciałam sprawdzić czy są jakieś oferty pracy ale żadna mi się nie pokazała. Z czego to wynika? chodzi o to, że były wzmianki na temat odejść, czy warunki pracy jakoś się unormowały? Jakie teraz występują? Była mowa o jakichś zaległościach, czy to już temat zamknięty?

Kasia_-¥

Witam. Nie polecam tej firmy. Nieterminowe płatności lub w ogóle a dodatkowo problemy finansowe. Zarządający z innej planety nie widzący człowieka przede wszystkim.

@Kasia_-¥

Ludzie,co wy za bajki piszecie? Ja otrzymuje odsetki w terminie, umowy pożyczki funkcjonują normalnie, jakie opóźnienia?? Jeżeli chcecie zrobić odkup, wysyłacie pismo i czekacie na termin wypłaty. Może konkurencja szczuje na firmę bo tak najłatwiej i anonimowo bo jak to w Internecie bywa - można obsmarować każdego i oskarżać o wszystko byleby zniszczyć reputacje.

Stan
@Inwestor

Nie jest prawdą, że PRODIGO jest wypłacalne. Na zaległe spłaty czekam bardzo długo. Mimo uzgodnionej umowy dot. spłat długu na raty, pieniądze nadal nie są przelewane. Ciągle obiektywne problemy. Za dwa tygodnie oddaję sprawę w ręce firmy windykacyjnej. Proszę nie kłamać, że umowa pożyczki jest realizowana bez opóźnienia !!!!

LOS2
@Inwestor

A to ciekawe od października 2022 czekam na zwrot pożyczki i kontakt się urwał.

Usiu
@Stan

ProdigoU mnie najpierw nie wypłacane odsetki z akcji przez 3lata może jakieś ochłapy teraz przerobione na umowę pożyczki na zwłokę i to samo koniec pożyczki i splaci łącznie od po ponad 3 lat z np to 26000 co mieli wypłacić z odsetkami to wypłacili 8000 i skączyła się też umowa pożyczki i cisza.(usunięte przez administratora)

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 21 września kilka aktualnych ofert pracy do firmy Prodigo S.A. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Specjalista ds. Ochrony Środowiska. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Staś

Napiszcie proszę czym zajmuje się ta firma, dokładnie czym? Napiszcie czy to Sp. z o.o. czy już SA?

@Staś

(usunięte przez administratora) Bajzel w każdej pseudo działalności tej grupy, bo mają kilka firemek w składzie. Stracony czas, ale nauczył mnie wiele. Ryba psuje się od glowy! Każdy z tych Pseudo Dyrektorów ma zwykłego pracownika w poważaniu i myślą tylko kogo kolejnego wykorzystać. Nie szanują cię, masz żyć dla Prodigo, nie masz wolnego czasu, maile i telefony po zakończonej pracy to norma Masz żyć tą firmą, aż zapomnisz o swoim prawdziwym życiu. Ty i twoja rodzina nie istnieje. Obrzydliwe. Oby to się skończyło.

Radek
@Staś

Obie spółki juz niestety nie wykupują swoich papierów. Wg mnie powinna tam wjechać prokuratura i KNF.

FRED
@Radek

Ponoć już wjechała

@FRED

Skąd to wiesz? Wiadomo coś więcej?

Kris
@Staś

Czym się zajmuje???nie płaceniem!!!!to wychodzi im najlepiej.Omijać tą firmę szerokim łukiem

Zofia
@Kris

Jak to nie płaceniem? Są jakieś zaległości z wypłatami? Pytam, bo nic tu w komentarzach takiego nie znalazłam i trochę mnie to dziwi

NIe płaci

W sprawie płatności 733...615,,,,290

Janek

Witam. Proszę zadać pytanie firmie Prodigo, jakie mają zadłużenie kwotowo w całej swojej grupie i jaka kwota jest kwotą, która pomimo terminu wymagalności nie została oddana.

Honorata
@Janek

A ty masz takie informacje jaka to kwota? Może powiesz o tym? Masz informacje?

Maras

Firma nierzetelna z dużymi kłopotami finasoeymi nie wywjazuje się z umów wykupu emitowanych obligacji .Porażka nie polecam współpracy.

John2
@Maras

Przecież firma nie emituje już żadnych obligacji od dobrych dwóch lat

Małgorzata
@Maras

i udało się to jakoś załatwić? Przeciez jak ktoś sie nie wywiazuje z umowy to sa sposoby

Martino&Marin
@John2

Teraz wypuszcza pożyczki, które zastąpiły obligacje. Efekt taki sam, bo jak przychodzi do wykupu to opowieści przedziwne, ze trzeba przedłużyć pożyczkę, w najlepiej z odsetkami. Osobiście odradzam inwestycje w tą firmę, bo są tysiące innych lepszych zarządzanych przez mądrych ludzi firm.

Info

Wykupili te obligi ? Dostałeś odsetki ?

inwwestor
@Info

wszystko w terminie.

Krystyna
@Info

Od ponad pół roku nie są w stanie wykupić obligacji na 25 tys. czyli dramat. Wysyłają prezentacje, z których wynika że firma prężna i światowa, doskonale się rozwija, a po monitach o wykup obligacji (co to jest 25 tys dla taaakiej firmy) przestali odbierać telefony.

inwestor4
@Krystyna

Co to za bajki? Odsetki wychodzą regularnie to raz a dwa, że firma już od dawna nie emituje obligacji..

JCG
@inwestor4

Nieprawda. Nie wykupują w terminie. Sam czekam i czekam. Odsetki zawsze z opoznieniem a na końcu kapitału brak. Zgłosiłem sprawę do prokuratury.

@JCG

To w końcu wypłacają te odsetki w terminie czy jednak nie? A może jest to zależne według ich wewnętrznie ustanowionego "statusu klienta"?

Marzena

Czyli co to tak naprawdę oznacza? Pogarszają tym swoją sytuację czy jest to wciąż w miarę stabilne wszystko?

Zostaw merytoryczną opinię o Prodigo S.A - Wrocław

• Jak się pracuje w Prodigo S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Prodigo S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prodigo S.A?

Prodigo S.A