PRODIGO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Opinie o PRODIGO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Filip

Byłoby pewnie lepiej gdyby każdy zamiast obserwacji wziął się za pracę.

Prodigo
@Filip 16.10.2018 17:52

Byłoby pewnie lepiej wrócić do Krosna zamiast brać się za coś o czym się pojęcia nie ma.

Grażyna
@Filip 16.10.2018 17:52

Komentarze osób, które - dzięki informacjom - pozyskują wiadomości o firmie są także bardzo istotne. Dzięki taki spostrzeżeniom użytkownicy forum mogą się wiele dowiedzieć. Jak rozumiem, Ty jesteś zwolennikiem podejścia, by w pracy skupiać się wyłącznie na wykonywaniu obowiązków. Wobec tego, podpowiesz nam, czy ilość tych obowiązków jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia?

Wrocław

Moje sugestie dla PRODIGO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością: Wymienić niekompetentne "kierownictwo"

Pojęcie "dyrektora handlowego" P.G. o handlu, sprzedaży czy jakimkolwiek zarządzaniu to żenada...

anonymous

Wszystko pięknie tylko z zewnątrz niestety...

okej

niby tak, ale jednak nie wiemy dokładnie jaki jest kapitał spółki i przede wszystkim, jakie mają podejście do pracowników. Mogą płacić mało, ale to na pewno by się odbiło na ilości chętnych

Zostaw opinię o PRODIGO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRODIGO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością