Perspecto

Wrocław

Opinie o Perspecto

LuZ

Od 3 lat biorę u nich zlecenia i nigdy nie miałem żadnych powodów do niezadowolenia. Wręcz przeciwnie. Pracownicy są bardzo mili, warunki współpracy są dotrzymywane. Zdarzyło mi się raz, że przez nieuwagę trochę nawaliłem - powiedzieli, że spróbują załatwić to ze zleceniodawcą, bym nie czuł się pokrzywdzony. I tak też było. Jeśli jest się sumiennym, to oni to również docenią. Zdecydowanie polecam tę firmę.

Joanna

Pracownicy tej firmy wybierają tylko te informacje z maili, które sami uważają za istotne, a na resztę nie odpowiadają (jak już łaskawie ktoś w końcu odpowie). Ciężko się z nimi skontaktować jak ja czegoś chcę, ale jak trzeba było zrobić badanie to całkiem inaczej to wyglądało.

Zawiedziony

Opóźniają wypłatę pieniędzy do granic ludzkiej wytrzymałości. Pieniądze tak na prawdę śmieszne (po 2 miesiącach audytów 300zł, konieczność czekania do 10 wykonanych audytów) ale doprosić się o nie graniczy z cudem. Zawsze kiedy myślę, że słyszałem już każdą możliwą wymówkę, oto pojawia się następna. Raczej odradzam chociaż niektóre audyty były fajne.

Bodzio

Firma nie wypłaca wynagrodzeń, nie odpisuje na maile.

tajemniczy klient

Niestety firma ma mega duży problem z kontaktowaniem się ze swoimi tajemniczymi klientami. Można do nich pisać maile, dzwonić i tak nic to nie daje. Wiele spraw zostaje niewyjaśnionych, przez co wypłaty opóźniają się straszliwie. Pomimo tego, że napisałem do nich maila długi czas temu, to odpowiedzi do dzisiaj nie uzyskałem. Dzwonią i obiecują, że wszystko załatwią, ale tylko wtedy kiedy mają problem ze znalezieniem chętnej osoby do badania. Stawki to 35zł brutto, czyli około 29zł na rękę za ankietę. Do tego należy odliczyć koszty wydrukowania umowy, rachunku, oraz koszt wysyłki pocztą do nich do siedziby firmy. Trzeba jeszcze specjalnie napisać, żeby odesłali podpisaną umowę. Następnie należy odliczyć kwotę za przelew - jest to coś pomiędzy 3 a 4 zł co jest zawarte w umowie, czyli z 29zł za ankietę zostaje już o wiele mniej pieniędzy. Ankiety coraz częściej są nagrywane, więc jak coś się nie nagra, padnie bateria, utraci się nagranie, to kasa przepada, a co najgorsze to nie zwracają wtedy pieniędzy za zakupiony towar, bo ankieta jest niezaliczona. Jeżeli ktoś jest wprawionym TK i ma na to czas to można sobie dorobić, szczególnie jako przedstawiciel handlowy, czy inna osoba mobilna, ale jeżeli ktoś liczy na nie wiadomo jakie pieniądze i kilka minut pracy, to może się przeliczyć.

cherry

Ja również polecam. Wynagrodzenie zawsze się zgadza, wszystkie zasady są jasne. Ze zleceniami jest bardzo różnie, raz okres martwy, potem ileś tam pod rząd.. Jako praca dodatkowa bardzo sensowna.

Ilza

polecam, czasem mało zleceń, ale uczciwie, za każdy audyt otrzymałam wynagrodzenie.

Lady

Umowa o dzieło. Rejestrujesz się na ich stronie jako tajny klient. Dzwoniądo ciebie, jak mają zalecenie na audyt w twoim mieście. Decydujesz czy przyjmujesz czy nie.

Lady

Pracuję dla tej firmy od kilku miesięcy i jestem zadowolona. Za wszystkie audyty dostalam pieniążki. To prawda, że pod koniec roku 2013 ich "zaliczanie" danego audytu trawało nieraz miesiąc, ale firma w tym czasie zmieniała siedzibę. Czasem trzeba było zadzwonić zapytać czemu tak długo, ale ostatecznie wszystko ok.

nika168

[usunięte przez admina]i mnie na badaniu przeprowadzonym w Daichann Chrzanów. Nie zapłacili za badanie chociaż wszystko było ok. Nie zgłosili zastrzeżeń co do przeprowadzonego badania. Umowę odesłali po 3 miesiącach, kasy nie otrzymałam do dzisiaj... Są nie uczciwi , tłumaczą się brakiem pracownika.... itp....UWAGA NA TĘ FIRMĘ.....

Zostaw opinię o Perspecto - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perspecto