Opinie o IBC SERVICE RECYCLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Ustroń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy IBC SERVICE RECYCLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie IBC SERVICE RECYCLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IBC SERVICE RECYCLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Ustroń

Czy zdarzają się nadgodziny w IBC SERVICE RECYCLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydat Nowy wpis

Czy ktoś wie co z rekrutacja na stanowisko pracownika administracyjnego? Ogłoszenie dodane 3 tygodnie temu a zero odzewu.

Na jakie wsparcie w IBC SERVICE RECYCLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Lipa

Masakra na produkcji

Halina
@Lipa

Fajnie, że zechciałaś zabrać tu głos, ale miej na uwadze, że Twój wpis jest tak naprawdę mało konkretny. Przydałoby się znaczenie więcej szczegółów. Twierdzisz, że w dziale produkcji firmy IBC Service jest "masakra". Co to właściwie oznacza? Czy w niewłaściwy sposób traktują tam pracowników?

Teresa
@Lipa

A może napiszesz coś więcej, pod jakim dokładnie względem jest masakra na produkcji? Chodzi Ci może o płace, warunki, czy bardziej o atmosferę i pracowników? I czy teraz przyjmują tam nowych kandydatów, bo jakoś nowe ogłoszenia pracy się teraz nie pokazują nigdzie.

Lokals Nowy wpis

Dlaczego?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie IBC SERVICE RECYCLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Alicja

Obecna sytuacja związana z pandemią wpłynęła w różnych spsób na wiele przedsiębiorstw. Czy może ktoś z obecnych pracowników napisze coś więcej o pracy w tym miejscu? Jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie IBC Service? Czy firma zapewnia swoim pracownikom odpowiednie środki ochronne, np. maseczki jednorazowe oraz płyny do dezynfekcji rąk?

Wiktor

@lipa czemu masakra ?

Nie czytajcie tych bzdur poniżej, pracowałem w firmie IBC Service i wszystko było jak najbardziej w porządku, sympatyczny szef, dobra atmosfera, wypłaty zgodnie z terminem. Pozdrawiam

Mamcia
@Tomek

Zgadzam się z Tobą, że wypłata była zawsze na czas...

Dorek
@Tomek

Sympatyczny szef (usunięte przez administratora)

Bzdura

(usunięte przez administratora) Wszystkie opinie z 21.05.2019 Przypadek? Nie sądzę. Komuś bardzo zależy na ociepleniu wizerunku tej firmy. Po co? Sami odpowiedzcie sobie na to pytanie. Nie polecam!

Nie mam żadnych zastrzeżeń odnośnie firmy IBC. Solidna i rzetelna firma.

Mamcia
@Andrzej

opinia sponsorowana?

Czarek

Słyszałem, że to bardzo dobra firma i mam nadzieję, że podpowiecie jak przeprowadzana jest rekrutacja

Marcin Pinkas

Od dnia 07.05.2017 do dnia 30.01.2018 na stronie gowork.pl zamieszczałem negatywne komentarze, nieprawdziwe informacje - pod różnymi nickami, pod adresem Spółki IBC Service Sp. z o. o., Sp. K. z siedzibą w Ustroniu przy ulicy Daszyńskiego 64. W tym miejscu pragnę wyrazić żal i skruchę za swoje postępowanie. Przepraszam wszystkich pracowników firmy oraz tych, którzy w jakikolwiek sposób mogli poczuć się urażeni zamieszczonymi przeze mnie treściami. Przepraszam. Marcin Pinkas

Niko

(usunięte przez administratora) już napisała o pozytywach. Wypłata zawsze na czas :P

Gogol

Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!! Chyba, że ktoś tylko to potrafi.

Pat

Nie bójcie się wyrażać opinii. Najgorsza firma w jakiej dotychczas pracowałem, mam na myśli traktowanie człowieka.

Pati
@Pat

Niestety zgadzsm sie z poprzednimi wypowiedziami. Atmosfera bardzi zla ale pieniadze zawsze byly na czas

Joan
@Pati

Fakt wypłata była na czas ale to jest obowiązkiem pracodawcy, a nie wywiązanie się z niego wiąże się z karami. To jak chwalenie kogoś, że zapłacił w sklepie za zakupy... Atmosfera tragedia, podejście do pracownika tragedia, sposób " zarządzania" tragedia

Nic

Brawo :) ;)

IBC SERVICE

Radosnych, miłych, pełnych uśmiechu Świąt Bożego Narodzenia oraz zdrowego, spokojnego znaczonego ludzką życzliwością Nowego Roku życzy IBC SERVICE

ku

(usunięte przez administratora)O czy wiscie nie polecam tam pracy.

Zuza

(usunięte przez administratora) Współczuje pracownikom, ktorzy tam pracuja. Nie polecam ani do pracy, ani do wspolpracy.

Leopolda

Nie polecam pracy w tej firmie. Nieprzyjemnie to mało powiedziane. Szkoła przetrwania. Wytrzymasz w Ibc wytrzymasz wszędzie.

Robercik

Firma absolutnie niegodna polecenia. Ocena 1/10.

Zostaw merytoryczną opinię o IBC SERVICE RECYCLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Ustroń

• Jak się pracuje w IBC SERVICE RECYCLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy IBC SERVICE RECYCLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

IBC SERVICE RECYCLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.1/5 Na podstawie 90 ocen.

IBC SERVICE RECYCLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ