ONWELO S.A.

Opinie o ONWELO S.A.

Natalia

@Maestro na stronie firmy ONWELO S.A. znalazłam informacje, że można liczyć na różne benefity jak karta multisport czy ubezpieczenie, jest też możliwość pracy zdalnej. Nie wymieniłeś tego jak plus, a jakby nie było jest to plusem. Czy nie korzystałeś z tych usług lub może one nie są dostępne dla wszystkich? Czyli mimo dwóch minusów polecasz aplikację do tej firmy?

@Natalia 16.11.2017 15:56

@Natalia Skupiłem się na najważniejszych plusach i minusach. Co do tych rzeczy co napisałaś jest to standard ale fakt Onwelo to posiada. Ogólnie mi się podoba i polecam. Ludzie naprawdę są fajni z ogromnym doświadczeniem, zresztą ja też. Jednak są też minusy. Być może w przyszłości znikną. Jednak szukając pracy wolałbym znać zarówno plusy jak i minusy podejmując tak ważną decyzje jaką jest zmiana pracy.

Maestro

Cześć, Chciałem napisać odnośnie pracy w Onwelo. Krótko i na temat :) Plusy 1. Bardzo fajni ludzie i świetni specjaliści 2. Wiele się nauczysz bo od razu dostaniesz trudne zadanie :) 3. Lokalizacje 4. Na umowę o pracę pieniądze zawsze na czas a nawet 1-2 dni po końcu miesiąca 5. Bardzo często nowe projekty w najnowszych technologiach Minusy 1. Zdarzają się problemy z płatnościami na B2B i możesz otrzymać pensje z opóźnieniem 2-3 dni "niby nic ale strasznie potrafi zdenerwować" 2. Aby wypełnić czas pracy po miesiącu to masz ogrom formalności. Firma się rozwija dlatego nie działa to tak jak powinno nawet bardzo słabo. Jednak jak przeczytasz to za pół roku może nie będzie tego problemu Jeżeli chcesz się czegoś nauczyć od świetnych i fajnych specjalistów to znajdziesz tutaj swoje miejsce :)

Natalia

@Jan Kowalski co masz na myśli pisząc płaska struktura? Mógłbyś wytłumaczyć? I powiedzieć dlaczego dla kogoś może być wadą, a dla kogoś zaletą i od czego to zależy? Każda dodatkowa informacja o ONWELO S.A. może być dla kogoś istotna.

@Natalia 21.09.2017 08:46

@Natalia Jankowi pewnie chodziło że sam musisz pewnie wszystko załatwiać pomiędzy działami a nie przez kierownika dlatego dla pewnych osób jest to zaleta a dla pewnych wada. Ja uważam to za plus że nie jestem ograniczony ale dla kogoś może być to minus.

Jan Kowalski

Polecam pracę w biurze warszawskim dla developerów, projekty niekoniecznie nazwałbym ambitnymi. Może wynika to z tego, że firma dopiero zdobywa poważniejszych klientów. Widać zmiany i rozwój każdego dnia, w firmie panuje bardzo płaska struktura (dla niektórych zaleta, dla innych wada). Atmosfera zdecydowanie istnieje i jest na plus - chce się przychodzić do biura.

Natalia

@Paweł Widzę, że @John opisuje proces rekrutacji w swoim poście. Myślę, że zawsze możesz skontaktować się z firmą i spytać o wymagania lub zaaplikować i sprawdzić swoje umiejętności na spotkaniu kwalifikacyjnym. Kontakt do firmy i najnowsze oferty pracy znajdziesz na https://onwelo.pl/pl

Paweł

Zastanawiam się właśnie nad aplikowaniem do Onwelo w Warszawie, tylko nie wiem za bardzo na jaki poziom szukają .NET Developerów: junior, regular czy senior ? Jeżeli Ktoś już przechodził u Nich rekrutację byłbym wdzięczny za informację :)

John

Sam proces rekrutacyjny w firmie Onwelo był bardzo przyjemny. Pierwszy etap to rozmowa z HR. Miałem przyjemność rozmawiać z niezwykle miłą i życzliwą Panią, która wiedziała o czym mówi. Typowa rozmowa hr'owa, standardowe pytania, plus część rozmowy w języku angielskim. Kolejny etap to rozmowa z dyr. obszaru, do którego prowadzi się rekrutację oraz kimś z HR. Rozmowa niezwykle rzeczowa, badanie doświadczeń i opinii kandydata.

przyszły pracownik

Czy ktoś z programistów może się wypowiedzieć o pracy dla Onwelo w Warszawie? Tak ogólnie o ilości projektów, technologiach i atmosferze w zespole?

Emer

Byłam w Krakowie w firmie "Onwelo" na dwóch, kolejnych spotkaniach rekrutacyjnych dotyczących jednego stanowiska w obszarze tzw. "back office". Osoby, z którymi się spotkałam, zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie. Pani z HR - bardzo uprzejma, wyczerpująco opisała firmę, proces rekrutacyjny oraz wymagania związane ze stanowiskiem, a także benefity płynące z możliwości zatrudnienia w reprezentowanej przez nią firmie. Chętnie odpowiadała na moje pytania. Osoba bardzo profesjonalna, ale przy tym bardzo sympatyczna i kulturalna. Druga osoba, z którą miałam przyjemność się spotkać także uprzejma, zaangażowana i sprawiająca wrażenie dynamicznej, doskonale wiedzącej, czego oczekuje, by zawodowo wypełnić postawione przed nią zadania, czyli m.in. te, dotyczące rekrutacji podległych jej osób. Moja kandydatura została odrzucona - zgodnie z otrzymaną odpowiedzią - ze względu na niekompletne dopasowanie do idealnego profilu pożądanego kandydata. Mówiąc wprost, myślę, ze znaleźli się lepsi ode mnie wśród rekrutowanych osób. Jednak wrażenie ze spotkań w firmie mam pozytywne. Uważam, że największą zaletą spółki w tym momencie jest jej dynamiczny rozwój i związane z tym korzyści w postaci możliwości wzięcia czynnego udziału we wzroście organicznym spółki, współtworzenia organizacji, obcowania z dynamicznymi i zaangażowanymi współpracownikami. Ludzie przypadkowo napotkani przeze mnie w przestrzeni "open space" tej organizacji byli swobodni i uśmiechnięci, więc zapewne zadowoleni z pracy dla "Onwelo". To tyle, co mogę napisać o firmie na podstawie osobistych wrażeń z procesu rekrutacyjnego. Ale to też ważny etap. Czasem, gdy przebiega źle, może zniechęcić potencjalnych kandydatów do aplikowania. Zachęcam do aplikowania osoby, które znalazły oferty pracy zgodne ze swoim profilem zawodowym oraz zainteresowaniami. Życzę "Onwelo" sukcesów, dalszego rozwoju, bardzo dobrej atmosfery i świetnych współpracowników! Żałuję, że mnie się nie udało dołączyć do zespołu...

Nowa

Zaczęłam prace w Onwelo 2 miesiące temu i jest bardzo zadowolona. Nie ma tu żadnej taniej siły roboczej :) Stanowiska zajmują, tak jak firma obiecała, osoby kompetentne i doświadczone w swej dziedzinie więc jest się od kogo uczyć. O atmosferze powiem tylko, że jest SUPER! ; )

walt

ja odniosłem wrażenie, że szukają kompetentnych, z doświadczeniem i komunikatywnych do rozmowy o finansach nie doszło

kandydat

Szukają raczej taniej siły roboczej. Pasowałem na stanowisko idealnie ale chyba wynagrodzenie im nie odpowiadało. Zarzekli się że nie pasuję na stanowisko. Rozmowa z menedżerem który myli CRM z CMSem i rekruterką. Menedżer strasznie niekumaty, nie zna się na technologiach. Firma młoda więc dopiero zaczynają zabawę z rynkiem. Osobiście mam negatywne doświadczenia.

arek

To może w końcu ktoś napisze coś prawdziwego @łubudbuu? Firma podobno ostatnio dodaje sporo ofert głównie do działu IT więc może dla odmiany ktoś napisze jak jest w firmie tak naprawdę zamiast tego lukru? Jakieś info o zarobkach, godzinach pracy itp.?

łubudubu

sami sobie piszemy te opinie

Zostaw opinię o ONWELO S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ONWELO S.A.