ONWELO Sp. z o. o.

2.2 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o ONWELO Sp. z o. o.

M

Pracuję tutaj od 5 miesięcy jako ETL Developer. Jak dla mnie najlepsze miejsce w jakim przyszło mi pracować. Super managerowie, świetny team, zarobki na bardzo wysokim poziomie, bardzo profesjonalny HR, fajne przywitanie nowego pracownika, dobre benefity i inicjatywy typu piwo, pizza, eventy (ja osobiście pracuję całkowicie zdalnie i z tego nie korzystam, ale widzę, że jest tego sporo). Pewnie tez wszystko zależy do jakiego klienta/projektu jest przypisany pracownik, ale w moim przypadku pod tym względem także jestem zadowolona :)

Lidia
@Marian

Ale ona z góry zakłada, że można pracować zdalnie, a jak jest naprawdę? Macie do wyboru? Bo na takie integracje to najlepiej się wychodzi właśnie prosto z biura :3

Nick

Dołączyłem do firmy w ramach tzw. Akademii, w której przez 3 pierwsze miesiące pracy miałem możliwość nauki, zrobienia certyfikatu AWS. Po tym czasie zostałem przydzielony do projektu klienta zewnętrznego. Atmosfera u klienta jest bardzo dobra, nie podchodzi się do onwelowiczow inaczej/gorzej ze względu na outsourcing a sama współpraca jest nastawiona na długoterminową. Moim zdaniem, z plusów które mogą wyróżniać Onwelo na tle innych tego typu firm to świetne biuro i przyjaźni ludzie. W biurze regularnie odbywają się rożnego rodzaju eventy, spotkania i faktycznie ludzie biorą w nich udział. Jednocześnie w firmie czuć rozwój poprzez powiększanie się liczby pracowników oraz inwestycje np. w biurze. Abstrahując od pracy na projekcie (bo ta może się różnic w zależności od klienta czy zespołu), możliwość wieczornej pracy w oszklonym biurze wypełnionym rozświetloną aż po horyzont Warszawą, czy picie kawy w zawsze zadbanej (dzisiaj świątecznej) kuchni, świetnie akompaniuje całodniowemu rozwiazywaniu problemów:)

@Wiktoria

Jeśli chodzi o pieniądze to sugerowałbym żebyś zapytała dział HR, bo te kwestie mogą być zmienne w zależności od doświadczenia/ momentu w którym się zatrudniasz jak i stanowiska. O premiach/ nagrodach nie mam zdania. Benefity to klasycznie luxmed, multisport (może jest więcej, ale takowych nie znam). Wynagrodzenie dostaje od Onwelo

P

Zdziwiła mnie opinia na goworku, dlatego piszę jak było u mnie w czerwcu 2022. I ogólnie to jak mi się coś podoba to piszę opinie w necie :D nawet kierowcy krakowskiego mpk mi się zdarzyło, że mi drzwi przed nosem nie zamknął :D Z mojej perspektywy proces rekrutacji: 1. dostałam konkretną ofertę pod moje dotychczasowe doświadczenie: plus za szczegółowy opis i widełki, rekruterka była konkretna, ale nie namolna 2. po mojej akceptacji rozmowa z HR w dogodnym dla mnie terminie (najszybszym możliwym dla mnie) 3. w ciągu kilku dni (2 - sprawdziłam) dostałam odp. o zakwalifikowaniu się do 2 etapu i ponownie umówienie spotkania wg. mojego kalendarza 4. rozmowa z managerem i konkretny feedback dlaczego ja, czego oczekują i czego ja oczekuję i w jakim kierunku chciałabym się rozwijać itp. nastawienie na jak najlepsze dopasowanie mnie do konkretnego zespołu i do moich oczekiwań co do rozwoju 5. odp. w ciągu kilku dni (3) że są na tak i konkretne propozycje Proces jak na krakowskie IT wyjątkowo szybki, oferta pracy ciekawa i nie jakiś kawałek kodu do klepania tylko konkretny projekt co mnie przekonało do wysłania CV i plus za to, że rekruterka nie naciskała na mnie w żaden sposób i miałam czas się zastanowić, porównać dotychczasowe oferty i na spokojnie podjąć decyzję czy chcę w ogóle aplikować. A zdarzały się rekruterki namolne, które mi wysyłały wiadomości co drugi dzień czy już wiem czy jeszcze nie... dramat. Dodatkowo na czym mi zależało to czas - bo nie mam zamiaru rekrutować się gdzieś miesiące ....i feedback - klarownie co jest u mnie mega i czego się muszę jeszcze nauczyć (bo niektórzy to się w ogóle nie odzywali lub półsłówkami odpowiadali, że np. za małe doświadczenie i to wszystko) i manager dokładnie opisał w jaki sposób firma może mi pomóc w rozwinięciu moich umiejętności (wymienienie konkretnych osób, od których mogę czerpać wiedzę i zespołu w którym się mogę rozwijać). Także polecam wziąć udział w rekrutacji i się przekonać samemu. Onboarding: czyli jak wpaść do biura po 3 latach pracy zdalnej: ludzie uśmiechnięci i zadowoleni i od razu kawa na wejściu na luzie, więc pierwsze wrażenie mega pozytywne, szkolenie wstępne: wszystko klarowne, fajne systemy ZZL, wszystko poukładane i sensownie spięte, od razu pełny sprzęt, dostępy, multisport, ubezpieczenie, prywatna opieka; dodatkowe szkolenia dla programistów i pakiety i plus za super biuro w centrum Krk dla tych, którzy nie chcą pracować zdalnie i fajny welcome bag. Podsumowując moje doświadczenia: jak najbardziej pozytywne :) za jakiś czas dam znać jak mi się pracuje ;)

miałem podobnie

Señor BI

Trochę dziwi mnie tutaj ilość negatywnych opinii o firmie, ale zapewne wynika to z tego, że jak jest ok to uznajemy to za normalne, a kiedy komuś coś nie podpasuje (nawet na etapie rekrutacji) to lubi się wyładować w Internecie, więc średnia może być zakrzywiona. Pracuje już tutaj prawie 2 lata w Waw w dziale BI i muszę przyznać, że jest to jedno z najfajniejszych miejsc w których pracowałem - stawki są konkurencyjne, managerzy profesjonalni i co chyba najbardziej tu doceniam - atmosfera w biurze jest bardzo przyjazna. Wszyscy ze sobą rozmawiają we wspólnej kuchni, wychodzimy razem po godzinach - aż chce tu się przychodzić, mimo, że można pracować zdalnie ;) Oczywiście, jak to w branży bywa - wiele zależy od projektu na który się trafi i czasem bywa mniej wesoło. Nie mogę powiedzieć jak jest w innych działach czy biurach w innych miastach. Ale raczej krzywda nie może się dziać, bo informatycy szybciutko by uciekli a firma ma już prawie 400 osób ;)

DWH Analyst&Developer
@Franciszek

Firma Onwelo szuka kontraktorów do pracy na miejscu w biurach swoich klientów. Możliwość pracy w biurach Onwelo jest wtedy gdy: 1)jest to jeden z nielicznych projektów wewnętrznych; 2)klient oferuje pracę zdalną a Onwelo chce patrzeć pracownikowi na ręce; 3)klient jest zagraniczny i oferuje pracę zdalną z delegacjami a Onwelo chce patrzeć pracownikowi na ręce. Nie bardzo rozumiem po co Ci informacja czy ktoś będzie aplikował na stanowisko młodszego specjalisty ds. RPA.

Ex-Onwelowicz Nowy wpis

Widzę, ze rozrośnięty zespół rekrutacyjny sam sobie pisze komentarze jako przypadkowi pracownicy. Warto być świadomym, że przede wszystkim to pośrednik. Ciągnie ok. 25% od klienta od waszej wartości. W tym czasie niczego nie gwarantuje ani nie udostępnia (niby szkolenia, czy inne banialuki, które jest niczym specjalnym). Pracownicy na UoP zmuszani do pracy 8.5h, na B2B optymalizacja płatności do ostatniego dnia (często płacone po terminie - 1-2 dni). W przypadku problemów są pro-klient udając zarazem przyjazne nastawienie do ciebie. Większość osób jest mało doświadczona, wiec nie ma od kogo się uczyć. Biura przeciętne, nic specjalnego na współczesne czasy. Projekty, to często firmy do których nikt normalny nie chce się zgłaszać, wiec dla nich ostatnia deska ratunku jest Onwelo. Menadżer twierdzi, ze nie zmusi do wyboru, aleee uwielbia "podpowiadać", że "warto" wziąć udział w projekcie dla klienta. Najlepiej jakbyście pracowali dla ich klientów i nie sprawiali kłopotów, a wtedy są szcześliwi :) Ps. uważajcie, ludzie z rekrutacji uwielbiają patrzeć na wasze profile na LinkedIn (i nie tylko...) systematycznie ;)

RD Nowy wpis
@Ex-Onwelowicz

No a te szkolenia faktycznie mają miejsce czy na obietnicach się kończy? I czy coś wartościowego można z tego wynieść mimo wszystko? Jeszcze zaciekawiło mnie to co napisałeś o godzinach pracy. Z jakiej racji na UoP te pół godziny dłużej trzeba siedzieć? Te nadgodziny są płatne zawsze? Dziwnie to brzmi. Na działalności nie ma takiego problemu?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Business Development Manager w ONWELO Sp. z o. o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Ja
Inne

Czy Akademia Power BI odbywa się w formie stacjonarnej czy jest też możliwość częściowo zdalnie?

Nowy wpis

@Ja

Cześć, Akademia Power BI odbywa się w jednym z naszych biur - w Warszawie lub w Łodzi. Z uwagi na jej charakter, przez kilka pierwszych miesięcy możliwa jest więc tylko praca w 100% stacjonarna. Pozdrawiamy, Zespół Rekrutacji

Darek
Kandydat

Czesc, na jakie zarobki mozna liczyc na start jako Intelligent Automation Junior Specialist :)?

@Darek

Też widziałam to fajne ogłoszenie. Super, jak ktoś napisze o pensji. Ale też wiecie, czy jest opcja pracy zdalnej na tej posadzie? Od razu lub po okresie próbnym?

@Darek

Obecnie w Onwelo nie prowadzimy rekrutacji na stanowiska juniorskie w zespole Inteligentnej Automatyzacji, z uwagi na odbywającą się u nas coroczną Akademię. Jest to program szkoleniowo-rozwojowy kierowany do osób rozpoczynających swoją ścieżkę kariery. Wejściowy poziom wynagrodzenia dla tego programu to około 24zł brutto na umowę zlęcenie. Stawka ta zmienia się po ukończeniu Akademii. Kolejne wzrosty stawki uzależnione są od indywidulanej pracy, zaangażowania, inicjatywy i poziomu samodzielności. Zachęcamy do śledzenia naszej strony kariery oraz mediów społecznościowych, w których publikujemy informacje o realizowanych akademiach. Zajrzyj na https://onwelo.com/career/ i poznaj nasze programy :) Pozdrawiamy, Zespół rekrutacji

Misia
@ONWELO Sp. z o. o.

A po takiej Akademii to dostaje się jakiś dyplom? Certyfikat? Czy jest jakiś formalny dokument ukończenia tej akademii??

DevOps Engineer
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Przebieg rekrutacji był bardzo nieprofesjonalny. Kontakt z Panią rekruter był w porządku i szybko została ustalona rozmowa techniczna. Niestety firma mimo obiecanego feedbacku sama z siebie nigdy go by nie dała, musiałem przez 3 tygodnie upominać się o jakakolwiek informacje zwrotna będąc zapewnianym około 5 razy ze dostanę ja w danym dniu ( oczywiście danego dnia cisza). Moja opinia nie jest uwarunkowana odrzuceniem kandydatury ale podejściem do osoby aplikującej - na stronie zapewniona jest informacja zwrotna po paru dniach max 2 tygodniach, tutaj minęły 3 tygodnie….

Pytania

Pytania były ogólnikowe nie było pytań technicznych

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
Kandydat

Firma niepoważna, po rozmowie HR-owej została zaplanowana rozmowa techniczna. Dzień przed terminem rozmowy pani z HR odwołała spotkanie SMS-em z informacją, że klient wstrzymał rekrutację do projektu. Uważam, że znacznie lepszym rozwiązaniem byłoby poinformowanie, że znalazła się inna osoba na moje miejsce - bo takie odniosłem wrażenie.

@Kandydat

Hej, a czy wiadomo było, ile czasu ma trwać ta rozmowa techniczna i kto będzie ją przeprowadzał? I czy ta rozmowa z HRem to była telefoniczna, online, stacjonarna??

@Kandydat

Cześć, Chcielibyśmy odnieść się do sytuacji, którą opisujesz. Prosimy, skontaktuj się z nami pod adresem rekrutacja@onwelo.com podając szczegóły procesu rekrutacyjnego, którego dotyczy komentarz (rola, lokalizacja, rekruter). Dołożymy wszelkich starań, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację. Pozdrawiamy, Zespół HR

Kandydat

Brak jakiegokolwiek feedbacku oczywiście pomimo obietnic. Po rozmowie z HR informacja była następująca - dajemy odpowiedź w ciągu 2 tygodni, chociaż mogą być tym razem 3 bo projekt jest wstrzymany (hmm, to po co rekrutujecie?). Minął już przeszło miesiąc (to, że już nie jestem kandydatem to wiem), ale po co ta niesłowność?

Kamil
Kandydat

Po przeprowadzeniu rozmowy technicznej otrzymałem informację, że nie spełniam wymagań odnośnie doświadczenia w niektórych obszarach związanych z ogłoszonym stanowiskiem. W celu poprawy swoich kwalifikacji, zapytałem, w jakich konkretnie dziedzinach powinienem się doszkolić. Rekruterka poinformowała mnie, że nie posiada takiej informacji od osoby odpowiedzialnej za rekrutację, ale obiecała przekazać mi ją wkrótce po jej otrzymaniu. Po upływie tygodnia skontaktowałem się z rekruterką w celu uzyskania informacji zwrotnej. Otrzymałem odpowiedź, że nadal nie posiada raportu, jednakże obiecała, że na pewno się odezwie, jak tylko go otrzyma. Niestety, mimo upływu ponad miesiąca od tamtej korespondencji, nie otrzymałem żadnej odpowiedzi ani informacji zwrotnej.

@Kamil

Hm, jak wyglądała ta rozmowa techniczna? Kto ją i o jakie pytania padały? Może były też zadania rekrutacyjne właśnie takie techniczne?

Kamil
@Ewelina

Rozmowa składała się z zadania rekrutacyjnego do którego później były zadawane pytania. Poza zadaniem były też pytania typowo techniczne. Otrzymałem dwa dni temu feedback po rozmowie z informacją dlaczego zostałem odrzucony, jakie obszary wymagają poprawy, na co warto zwrócić uwagę i rekomendacje co do dalszego rozwoju.

@Kamil

O, no to super wygląda taka rekrutacja, że są informacje. Jak właściwie wyglądają te zadania? Co się tam robi? Ile jest czasu na wykonanie tego?

kandydat xxx
@Kamil

@Kamil zadanie rekrutacyjne wykonywane jest przy udostępnianym ekranie czy moze masz jakis czas na zrobienie go? zadaja ci algorytm do napisania czy cos bardziej złożonego?

Podobno pracując w firmie ONWELO Sp. z o. o. można liczyć na zarobki 10500 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

@Administrator

Stawki oferowane w Onwelo są uzależnione od roli oraz poziomu stanowiska. W celu zapoznania się z konkretnymi widełkami zapraszamy do naszej zakładki "kariera", gdzie publikujemy aktualne ogłoszenia https://onwelo.helloastra.com/career/?lang=pl&sort=publicationDate,DESC. Proponujemy zarówno zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę jak i kontrakt B2B. Pozdrawiamy, Zespół HR

Kandydat

zero kontaktu z firmą dotycząca rekrutacji. podobno jest taka przyjazna dla juniorów i partnerem tych stron z ogłoszeniami na wakaty it to mogłaby przynajmniej raczyć odpisać na krótki e-mail z pytaniami, ale widać nawet tego im ciężko zrobić.

@kandydat

Cześć, chcielibyśmy wyjaśnić sytuację, o której piszesz. Czy możesz powiedzieć na jaki adres mailowy zostały skierowane Twoje pytania? Na wszystkie wiadomości staramy się odpowiadać na bieżąco, natomiast w związku z rozpoczęciem nowej edycji naszej Akademii w Gdańsku mamy wiele pytań dotyczących staży i praktyk kierowanych do nas różnymi kanałami. Będziemy wdzięczni za podanie większej ilości szczegółów, aby namierzyć Twoje zapytanie i udzielić satysfakcjonującej Cię informacji zwrotnej :) Pozdrawiamy, Zespół HR

Aleksandra
Kandydat

Zaintrygowało mnie ogłoszenie firmy do aplikowania na stanowisko Asystent/-ka Działu Rekrutacji i HR. Czy byłby ktoś w stanie mi pomóc i określić wielkość wynagrodzenia za tą pracę? Jak oceniacie atmosferę pracy w tym dziale? Współpracownicy są życzliwi?

Helena

Przyznam, że jestem początkująca, jeśli chodzi o uczenie maszynowe. Skończyłam tylko kilka kursów. Jednocześnie interesuje mnie oferta na project managera, zamieszczona tutaj. Czy oferują pracownikom jakieś szkolenia podnoszące wiedzę, żeby sobie byli w stanie poradzić na stanowisku?

@Helena

Cześć, czy masz na myśli stanowisko Product Manager (Machine Learning)? Podstawowa wiedza z zakresu Machine Learning może być wystarczająca na tym stanowisku. Osoba ta będzie pracować z doświadczonym zespołem technicznym ML, od którego może czerpać wiedzę technologiczną. Kluczowe jest natomiast przynajmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku Product Managera w branży IT - zarówno pod kątem nadawania kierunku rozwoju produktu, jak i prowadzenia działań sprzedażowych.

JULKA
Kandydat

Czy osoby wstępnie oceniające CV są na pewno kompetentne ? Ubiegając się o przyjęcie na stanowisko najniższego szczebla uważam, że spełniam wymagania określone w ogłoszeniu, nawet z nadwyżką. Nawet nie zostałam zaproszona na rozmowę wstępną. Te CV chyba weryfikują jakieś cyborgi i nie wiadomo kogo tak naprawdę chcecie zatrudnić Strata czasu!

@JULKA

Cześć,  W pierwszej kolejności potwierdzamy, że co prawda zajmujemy się nowoczesnymi usługami IT i tworzymy innowacyjne rozwiązania  technologiczne dla naszych Klientów, ale nadal wiele czynności pozostawiamy ludziom - w naszym dziale HR nie pracują cyborgi :) Co do zasady uważamy się za zespół kompetentny, natomiast nie nieomylny. Ciężko jest nam się odnieść do Twojej kandydatury, ponieważ nie jesteśmy w stanie zidentyfikować Twojej aplikacji na podstawie podanych przez Ciebie danych. Jeżeli masz pytania co do przebiegu procesu rekrutacyjnego - skontaktuj się z nami bezpośrednio na rekrutacja@onwelo.com, sprawdzimy na jakim etapie weryfikacji jest Twoje CV i chętnie odpowiemy na pytania. Dział HR

Roman
@JULKA

Być może z aplikacji jaka złożyłaś wynikało, że NIE JESTEŚ odpowiednią osobą dla firmy. Co może potwierdzać twój wpis tutaj.

M

Maria
@M

czyli pracując zdalnie można tyle benefitów po prostu stracić? :( a nie ma tak właściwie opcji na jakiś ekwiwalent skoro ktoś faktycznie z niczego takiego w firmie nie korzysta? Co do pracy zdalnej to jak współpraca w ten sposób przebiega? Pytam, bo ciekawa jestem która opcja byłaby lepsza taka czy na miejscu

Marian
@Maria

co takiego proponujesz? powinni Ci przywieźć do domu pizze i piwo? Takie benefity mają na celu integracje zespołu a nie dbanie o wzrost alkoholizmu i otyłości wśród pracowników, także myślę że słusznie lepiej sie pojawić osobiście na takich eventach aby z nich w pełni skorzystać :}

Lidia
@Marian

prawda

pracuję w Onwelo od kilku miesięcy i mi się podoba, płace podobne jak w innych tego typy firmach w W-wie, ale ogólnie atmosfera mi się bardziej podoba, podejście bardziej pro-pracownicze, nie ma takiego wyścigu szczurów jak np. w SII, dobre miejsce dla testera albo klepacza kodu, moim zdaniem

Jarosław
@prawda

Dzięki za wpis, rozjaśnisz coś więcej w temacie tych zarobków w podobnych firmach, tzn. na ile mniej więcej można liczyć? Czy do tego istnieje jakiś system premiowania bądź dodatków? P.S. Co to znaczy podejście pro-pracownicze tak konkretniej? :)

PYTANIE
Kandydat

Kiedy można spodziewać się kolejnej edycji Akademii ? Jakie będą zagadnienia i w jakich miastach?

@PYTANIE

Cześć, dziękujemy za zainteresowanie Akademiami w Onwelo, cieszymy się, że chcesz dowiedzieć się więcej :) Nasz harmonogram wygląda następująco: Styczeń (połowa miesiąca) - start rekrutacji do Akademii Cloud Data Engineer odbywającej się w Krakowie i Warszawie Marzec - start rekrutacji do Akademii RPA, która będzie mieć miejsce w Warszawie, Krakowie i Lublinie Okres wakacyjny - start rekrutacji do naszej lubelskiej Akademii Cloud Competence Center W razie wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem rekrutacja@onwelo.com. Pozdrawiamy, Zespół rekrutacji

Wiktoria
@Nick

no powiem Ci ze po przeczytaniu twojej opinii mam ochotę złożyc tu cv:) atmosfera pracy jest dla mnie bardzo ważna ale jestem ciekawa jak oceniasz zarobki? czy są jakieś premie/nagrody? lub inne benefity? wynagrodzenie masz płacone z projektu, tak?

@Wiktoria

Kandydat Akademi cloud
Kandydat

Kiedy będą wyniki rekrutacji do akademii cloud? Zostałem zapewniony 2 tyg temu na piątkowej rozmowie ze wyniki będą do tygodnia, minęły już dwa i 0 odzewu, zależy mi na pracy w onwelo :)

@Kandydat Akademi cloud

Cześć, Proces rekrutacyjny planujemy zakończyć do połowy przyszłego tygodnia, natomiast nie możemy zidentyfikować spotkania, które miało miejsce w piątek dwa tygodnie temu, a po którym kandydaci nie otrzymali informacji zwrotnej. Najlepiej jeśli skontaktujesz się z rekruterem bezpośrednio prowadzącym proces, z którym odbyłeś rozmowę. Możesz też skorzystać z e-mail: rekrutacja@onwelo.com - wiedząc kim jesteś będziemy w stanie udzielić Ci pełnej informacji :) Miłego popołudnia, Zespół HR Onwelo

P

@P

Już na samym początku dostałaś konkretną ofertę? To chodziło o to abyś zobaczyła czy jesteś zainteresowana tym co dają i aby kontynuować rozmowy?

miałem podobnie

erykm

Jedna z najlepszych firm w jakich pracowałem, atmosfera jest przyjemna, co jakiś czas organizowane są imprezy firmowe i mile spędzony czas po pracy, co jakiś czas można zostać wysłanym do klienta, w firmie dostałem dużo wsparcia na początku i dużo się nauczyłem mimo, że zaczynałem jako junior. Polecam każdemu, a zwłaszcza na rozpoczęcie swojej przygody w IT.

Fifi14

Odradzam brania udziału w jakiejkolwiek Akademi prowadzonej przez tę firmę!!

@Fifi14

Cześć, dziękujemy za podzielenie się Twoją opinią. W tej chwili organizujemy Akademie w trzech różnych obszarach kompetencyjnych, zlokalizowane w kilku miastach Polski. Będziemy wdzięczni za bezpośredni kontakt z nami pod adresem rekrutacja@onwelo.com i podzielenie się dokładnymi informacjami odnośnie Akademii, do której odnosi się Twój komentarz. Chcielibyśmy poznać szczegóły sytuacji, która wpłynęła na Twoją opinię. Jeszcze raz zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Zespół Rekrutacji Onwelo

@ONWELO Sp. z o. o.

W jakich obszarach są teraz organizowane Akademie i w jakich miastach? Czy jest możliwość w formie zdalnej?

@kandydat

Cześć, dziękujemy za to pytanie. Niedawno udało nam się skompletować zespoły, które biorą udział w kolejnych edycjach Akademii w obszarze RPA oraz DevOpsowej akademii Cloud Competence Center. W tej chwili dobiega końca rekrutacja do Akademii Cloud Data Engineer realizowanej w Warszawie i Krakowie. W pierwszej połowie 2023 roku pojawi się kolejna szansa dołączenia do naszego programu dla osób zainteresowanych zagadnieniami z zakresu hurtowni danych, Data Lake, Business Intelligence, Sztucznej Inteligencji i Big Data. Już teraz zachęcamy do obserwowania naszych mediów społecznościowych i strony www.onwelo.com, aby być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami ze świata naszych Akademii :) Pozdrawiamy, Zespół Rekrutacji

Zostaw merytoryczną opinię o ONWELO Sp. z o. o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ONWELO Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy ONWELO Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ONWELO Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 8 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ONWELO Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w ONWELO Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ONWELO Sp. z o. o.
Przejdź do nowych opinii