Abble Group sp. z o.o.

Opinie o Abble Group sp. z o.o.

Pabell

Witam zastanawiam się nad dołączeniem do abble jako monter i chciałbym się dowiedzieć czy potrzebuję doświadczenie w monterce aby dołączyć czy obejdzie się bez a i jak wygląda praca godzinowo bo na ogłoszeniu pisze że 50h w tygodniu i ciekawi mnie czy można wyrobić więcej godzin czy nie ma takiej opcji

Zuzia Nowy wpis
@Pabell

Super, że o tym mowa, bo ja też widziałam ofertę dla montera mechanika. Mój tata szuka nowej posady i dlatego piszę. Od siebie dodam pytanie, to może nam ktoś zbiorczo odpowie. Dlaczego w ofercie dają umowe zlecenie, a nie umowę o pracę, jest opcja na umowe o prace po jakimś czasie??

Witam, Jeśli by ktoś mnie zapytał czy mogę polecić firmę do pracy, to z pełnym szacunkiem polecam - problemy jak wszędzie ale jesli chodzi o płatności - jestem na własnej działalności to tak jak jest umówione to również jest realizowane - dla mnie mając kredyt i utrzymanie rodziny jest to najważniejsze, pracuje już 5 rok, ostatni rok praktycznie cały spędziłem w Irlandii, lipa trochę bo wyjazd był samochodem bo zabieraliśmy sprzęt itp i powrót również ale ogólnie cały rok pomiędzy zjazdami latałem samolotem także to był ogromny plus. Obecnie znowu tam wyjeżdżam także nowy rok i nowy start ale obecnie już chyba pod inne firmę. Także polecam.

@Andrzej

No to widzę, że współpraca na B2B jest możliwa, a czy są problemy jeśli ktoś chciałby umowę o pracę? Wolałbym jednak, aby dało się dogadać w tej sprawie. Ostatni wyjazd miałeś samochodem. Czy firma organizuje taki transport zawsze? Albo czy ewentualnie zwracają wszystkie koszty z tym związane? No i wspominasz, że problemy są jak wszędzie, tzn. jakie dokładnie w tej firmie zauważyłeś? Widzę, że ogólnie polecasz, ale jednak wolałbym znać plusy i minusy.

Andrzej Nowy wpis

Dawno nie zaglądałem, ja nie pytałem bo B2B dla mnie jest najlepsza forma i tak pracuje już od kilku lat. Zawsze wyjazdy są organizowane przez firmę i ich są samochody, czy tez co do przelotów to się tez tym zajmują, jedynie wyjazd z siedziby lub gdzieś po drodze są osoby zabierane, to wszystko jest ustalane przed każdym projektem, wyjazdem. Minusy to ze czasem trzeba gdzieś dojechać aby wsiąść do busa na wyjazd, ale wszędzie jest samo, kończy się jeden projekt i dopiero są informacje co dalej odnośnie następnego wyjazdu, plusy to ze maja prace cały czas - nie zdarzyło mi się inaczej, kasa na czas i ze idzie się z nimi jakoś zawsze dogadać.

@Andrzej

Wcześniej pisałeś, że problemy jak wszędzie. Fajnie by było, jakbyś dał znać, jakie problemy miałeś na myśli. Wspominasz też, że praca jest cały czas. Czyli nie ma żadnych dłuższych przestojów między projektami?

Andrzej Nowy wpis

Tak jak było napisane wyżej: Minusy to: - ze czasem trzeba gdzieś dojechać aby wsiąść do busa na wyjazd, ale w każdej firmie jest podobnie, - kończy się jeden projekt i dopiero po zakończeniu projektu, są informacje co dalej i planów odnośnie następnego wyjazdu, Plusy: to ze maja prace cały czas - nie zdarzyło mi się inaczej, kasa na czas i ze idzie się z nimi jakoś zawsze dogadać. Mi nie zdarzyły się jeszcze przestoje w pracy, chyba ze potrzebowałem wolne to wtedy zgłaszałem.

Grażyna

Które opinie tutaj są nieprawdziwe? Mąż interesuje się tutaj pracą jako spawacz/monter ale widzę, że ogłoszenia są dodane grubo ponad miesiąc temu. Proces rekrutacji tutaj tak długo trwa? Czy nie ma chętnych do pracy?

@Grażyna

Cały czas są przyjęcia do pracy, najlepiej przyjechać zrobić próbke - spawacz - rurki , jeśli chodzi o monterów to tez są izometryk itp i praca dogadana, przynajmniej ja tak miałem. Jedynie to nie wiedziałem czy jechać bo miałem 300 km ale powiedzieli ze jeśli mam doświadczenie to jest to tylko formalność i tez tak było już 4 rok pracuje.

Jacek to ty?
@Jacek

Czy ty Jacku jesteś tym Jackiem który tak strasznie dużo mówi? Ciągle gada?. Niski z dużym brzuchem? Z południa kraju? Jeśli tak to bądź bardziej obiektywny i nie zachwalaj tej firmy bo ty owszem wchodzisz przysłowiowo do tyłka ale nie każdy jest taki jak ty. Twoje opinie zbyt bardzo zachwalają tą firmę. Pamiętaj, że poszanowanie pracownika jest tam na marnym poziomie. Pracowałem w około 8 firmach do tej pory więc mam możliwość porównywania jak w różnych miejscach byłem traktowany. I tutaj jest średnio a nie w samych superlatywach jak ty piszesz.

@Grażyna

Zdecydowanie nieprawdziwe są te wychwalające tą firmę pod niebiosa. Ogólnie ta firma jest średnia. Pracowałem w gorszych firmach a teraz mam lepszą gdzie jestem lepiej traktowany.

Praca jak wszędzie, trzeba robić bo i po to się jedzie do pracy. Ważne ze nie ma przestojów miedzy projektami, a projekty mi odpowiadają - przemysł spozywczy - to co lubię. Obecnie jestem w Irlandii od dłuższego czasu, wyjazd był samochodem, trochę m®czące ale za to już zloty i powroty - samolotem - także jest dla mnie ok.

@Marcin

I za transport do Irlandii pokrywają koszty? Ile masz płacone za jeden projekt? Ile średnio zajmuje Ci jego wykonanie?

Pabell
@Marcin

Witam jestem zainteresowany pracą jako monter za granicą czy firma wymaga osoby z doświadczeniem czy zatrudniają też osoby bez doświadczenia na okres próbny z góry dziękuję za odpowiedź

@Pabell

Jeśli pracy jest mało to generalnie szukają doświadczonych ludzi. Ale jeśli akurat ma niedobór personelu to bierze kogo bądź

Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. administracyjnych w zespole zarządzania projektami w firmie Abble Group sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Kamil Jan Podubiński

Bardzo Polecam Firmę Abble Group ze względu na uczciwość w wynagrodzeniu oraz przyjemne projekty . Pozdrawiam .

@Kamil Jan Podubiński

Uczciwość pod względem stawki czy chodzi raczej o terminowość wypłat? Bo się zastanawiam jak wypadają pod względem konkurencji jeśli chodzi o wysokość wynagrodzenia. Czy oprócz tego firma oferowała jakieś ciekawe dodatki, benefity czy budżet szkoleniowy, aby móc się dalej rozwijać?

Kamil Jan Podubiński

1 . terminowość w wynagrodzeniu a) zbyt mała stawka co do umiejętności . Aczkolwiek każdy ocenia swoją miarą . b) o benefitach nie mogę się wypowiedzieć ze względu na to iż nie korzystałem . Pozdrawiam

ooo
@Kamil Jan Podubiński

Dzięki za odpowiedź. Czyli stawki jednak nie są zbyt wysokie? Minimalna krajowa czy jednak więcej da się dostać? Już trochę doświadczenia mam, więc fajnie jakby stawka była adekwatna do tego. Nie korzystałeś z benefitów, czyli były one zawsze dobrowolne i tylko w części opłacane przez firmę?

Były pracownik.

Tutaj bardziej, prędzej można by się było nie do rozwijać. W tej firmie jesteś czystą maszynką do naliczania godzin z których on ma pieniądze. Żadnych benefitów i dodatków nie ma a o premii zapomnij. Fakt Wypłaty są terminowe ale czeka się na nie też 4 tygodnie więc żadne cuda. Generalnie wszędzie indziej płacą szybciej. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że stawki są na średnim poziomie.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej na Brygadzista Produkcji w Abble Group sp. z o.o.? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Hela

Może mi ktoś powiedzieć, na jakich programach się pracuje jako brygadzista? Bo napisali w ofercie dużo o obowiązkach o tej kontroli produkcji itd., ale nic o tym, na czym się pracuje. A ja nie znam wszystkich systemów. Co trzeba ogarniać?

Ciekawa

Prawdopodobnie pasowałaby mi oferta na brygadzistę produkcji, bo pracowałam ponad pięć lat jako brygadzistka, teraz czas na zmianę pracy. Tylko przy montażu nigdy nie pracowałam, ale to są może wtedy lepsze zarobki niż przy bardziej „kobiecych” zakładach? Typu pakowanie kosmetyków?

Marlenka

Mąż szuka pracy, znalazłam ogłoszenie, że firma potrzebuje do swojej załogi spawacza. Na temat wynagrodzenia jest wzmianka , że jest ono atrakcyjne oraz uzależnione od doświadczenia. Może jednak jest ktoś w stanie przedstawić początkowe zarobki na tym stanowisku? Umowa o pracę już od początku współpracy, czy dopiero po okresie próbnym?

Elvis

Mi odpowiada ta firma bo mam system 4 na 1 i nie interesują mnie takie rzeczy jak nocleg czy transport bo mam wszystko na gotowo i się nie martwię żeby cos tam na miejscu zalatwiac. Zależy jaki projekt ale ogolnie superwajzorzy sa spoko i się nie czepiają o jakies bzdury. Raz pojechałem na jakiś projekt w Holandii to musialem zrobić probki przed tym jak zaczolem pracować ale wszystko przeszlo.

Zdecydowanie polecam bardzo udana współpraca.Solidni i rzetelni w tym co robią.

Danuta
@Piotr

Można wiedzieć jak z rozliczeniami? Wszystko jest terminowo? Płatności rozliczane są na czas? Będę wdzięczna za odpowiedź

@Danuta

Tak 4 lata pracuje i nie miałem żadnego problemu.

@Jacek

Szukają spawacza, mąż się zainteresował. Wiesz może jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na tym stanowisku? Napisali tylko w ogłoszeniu, że jest zależne od doświadczenia. Mąż kilka lat tego doświadczenia posiada. Tutaj ogólnie tylko rozmowa o pracę czy więcej etapów rekrutacji jest?

Jacek

Pracuje w tej firmie już 4 rok i jestem zadowolony. Kasa na czas, dobry sprzęt, praktycznie większość nowych samochodów i co najważniejsze to projekt za projektem bez żadnych przestojów. Także, mogę śmiało polecić.

Damian

Gorąco polecam usługi montażu i spawania stali nierdzewnej w fabrykach produkujących maszyny z tego materiału, jak również na instalacjach tych urządzeń. Firma, z którą miałem przyjemność współpracować, wykazała się profesjonalizmem, wysoką jakością pracy i elastycznością. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów ich pracy i nie wahamy się polecić ich usług innym.

Rayan

Miałem przyjemność korzystać z usług firmy "Abble Group" w ramach projektu związanego z rozwojem mojej firmy i jestem bardzo zadowolony z ich pracy. Firma wykazała się ogromnym profesjonalizmem i zrozumieniem naszych potrzeb biznesowych, co przyczyniło się do osiągnięcia naszych celów. Zespół "Abble Group" był bardzo elastyczny i w każdym momencie gotowy dostosować się do zmieniających się wymagań projektu. Pracowali z nami w sposób partnerski i stale byli dostępni, aby odpowiedzieć na nasze pytania i zapewnić nam potrzebne wsparcie. Co więcej, jakość ich usług była na bardzo wysokim poziomie, a projekt został zakończony zgodnie z ustalonym harmonogramem i budżetem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów końcowych i zdecydowanie polecamy firmę "Abble Group" innym przedsiębiorstwom, które poszukują profesjonalnego wsparcia w swoim biznesie.

Karol.Madroń

Już od dłuższego czasu z nimi współpracuję, praca na projektach podobna do innych firm, plus jest taki że dbają o porządek w samochodach i narzędziach które nam udostępniają na wyjazdy.

Elżbieta
@Karol.Madroń

Na jakiej umowie odbywa się taka współpraca? I czy dobrze płacą? Jest stała pensja czy to jeszcze od projektu zalezy?

Dżony

Pracuje w ABBLE już jakiś czas i jakiś większych problemów nie mam. Zanim pojechałem do Irlandii to musiałem zrobić jakieś dwa szkolenia online i z tym było trochę zabawy ale poza tym ok bo nawet za nie nie płaciłem tylko firma wszystko pokryła. Poleciałem z lotniska niedaleko domu i nie musiałem za daleko dojeżdżać a tam na miejscu ktoś mnie odebrał. Polecam bo wcześniej w innej firmie miałem problemy z dojazdem do roboty a teraz poszlo nawet gładko.

@Dżony

A te szkolenia online przed wyjazdem go jakaś stała praktyka? Każdy musi je robić? I wiesz może czy jakieś stacjonarne szkolenia też robią?

Elżbieta

Czy ktoś wie może czy zarobki w biurze są na dobrym poziomie? Tak samo jak atmosfera? Bo firma teraz szuka Młodszego Specjalisty ds. Administracyjnych i myślę nad aplikowaniem. Piszą w ogłoszeniu że jest elastyczny czas pracy, to przychodzicie do biura w określonych godzinach czy jak to wygląda?

Danuta

Sporo tu opinii zadowolonych klientów. Ja znalazłam ofertę na kosztorysanta budowlanego i chciałam zapytać czy jest tu ktoś kto pracują lub pracował na tym stanowisku? Jak w praktyce to wygląda? Jakie godziny pracy? Bardzo duża presja jest?

Irek

Jasne zasady współpracy. Wystarczy dostarczyć prawidłowo wypełnioną fakturę i jest okej. Zdecydowanie polecam

M

Dobrze pracuje mi się w tej firmie. Pracuje już 3 rok i generalnie jest ok. Jestem na własnej działalności to wystawiam fakturę i płatność jest na czas. Nie zdarzyły mi się żadne opóźnienia. Dużo projektów maja w Holandii, Dani, Niemczech itp., zresztą po całym świecie, w Irlandii dużo tez maja, ja już tam jestem 9 miesiąc, zloty samolotami dla mnie super opcja. Kwatery spoko, choć zawsze by mogło być lepiej i nie ma tak ze pokój – wynajmują cale mieszkania albo domy – to mi się podoba. Dojazd na miejsce tez leży po ich stronie. Ja to akurat nie znam żadnego języka ale zawsze jadę w ekipie gdzie kto zna i dogaduje się na miejscu. Jak mam jakiś problem to dzwonie do biura i zawsze wsparcie jest. Ogółem rzecz biorąc ja na nic nie narzekam a nawet koleżkę poleciłem, dostałem za niego kasę i teraz pracuje z nim razem. Znajoma twarz i tez jeśli chodzi o wyjazdy to prościej mi dojechać na firmę jak jest nasz dwóch. Polecam

Marzena
@M

Ciekawe, że pracuje się tutaj na B2B. Mogę zapytać, czy to firma wymaga takiej formy współpracy, czy to pracownik może sobie wybrać rodzaj umowy? Czy jest szansa, aby jednak pracować na UoP? Czy b2b się finansowo bardziej opłaca?

Zostaw merytoryczną opinię o Abble Group sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Abble Group sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abble Group sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abble Group sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 14 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Abble Group sp. z o.o.