Opinie o JTI Polska w Gostków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy JTI Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JTI Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JTI Polska w Gostków

Czy ktoś tutaj orientuje się czy oferta pracy do biura do tradu jest jeszcze aktualna? widzę, wisi już drugi miesiąc. I przy okazji poszukują aż 2 osób? Trochę podejrzana taka rotacja. Chciałem aplikować ale nie wiem czy jest sens

@anonymous

Chyba nikogo jeszcze nie znaleźli, bo po kliku miesiacach ogloszenie nadal wisi

@Stary, z Twojej wypowiedzi można wywnioskować, iż posiadasz spory staż pracy w firmie JTI Polska. Napisałeś o dobrych socjalach oferowanych przez pracodawcę dla przedstawicieli handlowych, mógłbyś przybliżyć jakiego rodzaju warunki socjalne oferuje pracodawca? Przedstaw, proszę, swoją wypowiedź bardziej szczegółowo.

Prawda

Była 5 wypłata czas na.......

Mania

Witam jak wyglada praca na produkcji? Czy kobiety tez pracuja? Jakie zarobki?

Anonimek z fabryki
@Mania

Arbait macht frei

Przedstawiciel Handlowy

poziom 4/5 kultura wysoka, oczekiwania i wynagrodzenie w 100% zgodne czas pracy i nadgodziny NIEZGODNE Z UMOWĄ zamiast etatu masz 1,5 brak kasy za nadgodziny

Leszno

Witam pracowałem rok temu w JTI i zrezygnowałem . Dla mnie jest to dosłownie (usunięte przez administratora) . NIE POLECAM.

Do Anonima
@Anonim

Cześć Anonim. Można się z Tobą skontaktować prywatnie?

@Do Anonima

A co jesteś z HR ? :)

Do Anonima
@Anonim

Nie.????

@Do Anonima

To co chcesz ?

Jasiek

Czy tak dobrze się pracuje i nikomu nie chce się pisać?

Jjj
@Jasiek

Właśnie tak .

tom
@Jasiek

Tak napewno :( Zwłaszcza na pomorzu;/ .......HELP!!!!!

luka28

Witam.Słyszałem że od kwietnia wchodzi system 4 brygadowy.Chciałem się zapytać jaki jest system zmian u operatora wózka widłowego i po ile godzin?Jaka jest wypłata miesięczna przy stawce 18zł brutto.

opr
@luka28

system 2-2-3, po 12h, od godz 6 do 18 i 18 do 6, grafik stały, co drugi weekend od piątku do niedzieli wolne

@Michal- widzę, że pisałeś o rozmowie kwalifikacyjnej w JTI Polska. Czy ona się już odbyła i mógłbyś opisać swoje wrażenia z nią związane? Jesteś zadowolony z podejścia do kandydata w trakcie odbywania rozmowy, wszystko przebiegało profesjonalnie? Warto pisać o każdym szczególe, to bardzo pomaga przyszłym kandydatom w podjęciu decyzji na temat zatrudnienia w tym miejscu.

Michal

Zostalem zaproszony na rozmowe, ktos moze powiedziec jak wygladaja testy wiedzy technicznej?

Marks

Witam Chciałem zapytać o pracę merchandisera, ile wizyt dziennie? Zadania podobne do ph? Jaki samochód i czy ma GPS? Jakie zarobki? Z góry dzięki ;)

Salv
@Marks

Nie ma juz tego stanowiska, jest PH detal i PH sieci. Warunki jak PH sa o siebie podobne, roznica w kasie, sieciowi maja 300 zl mniej i nizsza premie.

Aga

Przedstawiciele Handlowi -Skody Octavie do własnego użytku bez limitu, telefon, tablet, 4 000 netto podstawy + premia, karta multisport, ubezpiecznie.

Asd-_^
@Aga

Wszysyko się zgadza po za pensja (chyba ze piszesz o stawce w Warszawie...), ale po za nią na „dzień dobry” ~ 2600 netto - znam ludzi którzy po 3 latach pracy dostają 3100...

TR
@Aga

Cześć widziałem ogłoszenie praca PH w Warszawie, czy mógłby ktoś streścić jakie zarobki Podstawa oraz jaka ewentualna premia (jaka wysokość i czy to jest miesięczna,kwartalna półroczna??) Jakie warunki ile mniej więcej wizyt dziennie itd.? Bardzo byłbym wdzięczny za informacje. Nie mam doświadczenie w branży FCMG lecz w handlu w branży technicznej.

@TR

Miesieczny bonus wedlug naliczany proporcjonalnie i wedlug listy rankingowej. Trzeba zrobic zadania obowiozkowe i specjalne miesieczne typu zalizenie programow, materialy, ankiety, faktury, zamowienia. Warszawa ma dobre punkty, więc nie ma tam problemu. Chlopaki nażekaja tam na wycieczki z biura kiedy musza pokazywac nowym pracownikom o co chodzi

Salv
@Aga

Potwierdzam 2,6 tys netto poludniowa Polska. Auto na własny użytek bez limitow + deputat.

Manny
@TR

Roboty jest dużo, jak chcesz wyrobic premie musisz naprawde zap***. Premie rankingowe. Nowy ph ma trudne zadanie zeby dostac premię. Rozliczane z miesiecznym przesunieciem. Częste wizyty, kontrole, audyty. Za drobne błędy kary i nagany, pochwał nie oczekuj. Ogólnie jak masz dobre wykształcenie albo doświadczenie w branży technicznej to nie warto sie tu pchać na PH.

Witam, Nie wiem jak PH ale jeśli chodzi o prace na produkcji to bałagan straszny, natomiast znajomy z biura mówi ze darmowe nadgodziny to tutaj norma , firma ma braki kadrowe które ludzie uzupełniają charytatywnie z domu... Uwaga bardzo duza rotacja!

Orbit

Potwierdzam, darmowe nadgodziny to w tej firmie norma. Szczególnie w działach analiz, trade marketing, finanse/ ksiegowaść.

Ph

Sa tygodnie, miesiace ze codziennie pracujesz po godzinach bo jest tyle zadan na wizycie do zrobienia ze musisz bo inaczej nie wykrecisz premi, a i jeszcze przelozonemu podpadniesz bo i on nie wyrobi targetu. Jak zliczas na koniec miesiaca to okazuje sie ze masz 60% premii ale inwestujesz w to 50% czasu wiecej niz w umowie

Tom
@Orbit

Zapomniales o sprzedazy

Anonim xxzz

12 miesięcy tak ciezkiej pracy na warunkach agencyjnych ???? Skoro ludzie chcą pracować staraja się .Dbaja o jakość produkcji oraz inne standardy to warto by bylo zaineresowac się czy moze nie są to wartościowibpracownicy o których firma powinna zawalczyć skoro przeszli etap szkolenia i potrafią prowadzić samodzielnie maszyne . Skoro zatrudnianie sa mechanicy na firmę od poczatku ktorzy przychodzą i nie potrafią nic to czemu operator najważniejsza osoba w tym ogniwie zostaje ponizana i zatrudniają za grosze przez agencję ? Może warto gdzies wyzej zainteresować się tym bo ludzie zaczną uciekać lub wcale się nie będą starac. A moze kierownicy mogli by zauważyć starania nowych osób! Pozdrawiam

@Anonim xxzz

Firma nie dba o wszystkich pracowników w ten sam sposób. Sa pracownicy JTI z pełnymi przywilejami i inni którzy czesto pracują na podobnych etatach ale nie maja juz dostępu do swiadczen dodatkowych. Firma na koniec roku podpisala umowy ze sprzedawcami i chwalila sie na imprezie firmowej, ze od teraz wszyscy sa traktowani w ten sam sposob. Dyrektor nie sprawdzil tylko ze na sali sa obecni ludzie z Global IT ktorzy nie mają umow z JTI. Ludzi z normalnego IT i Global IT dzieli kilka pieter, ale tez sposob traktowania Jak sie rekrutujecie to mozecie dopytywac o szanse umowy bezposrednio w JTI bo tak jak widac po wpisach to jest konkretna kasa, a ze duzo wakatow teraz to mozna probowac negocjowac

Roman

Cześć wszystkim. Mogłem ktoś powiedzieć o pracę elektryka, jaki zarobki, z góry dziękuję

M

Witam. Czy mógłby ktoś krotko opisać jak wyglada drugi etap rekturacji na PH tzn pierwsza rozmowa kwalifikacyjna? Czy rozmowa jest prowadzona takze w języku angielskim? Ogolnie czego sie spodziewać? Z góry dziękuję za odp

Majka
@M

Nie ma rozmowy w języku angielskim. Drugi etap to jazda w terenie i dostajesz produkt do sprzedania i tam w 3 PSD. Zwracają uwagę nie na to czy sprzedasz ale czy znasz kroki wizyty handlowej i pytania otwarte

Łukasz
@Majka

Majka: jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji na PH?

Tymon

Słyszałam, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy warto aplikować?

Kamil
@Tymon

Wszystko zależy od stanowiska i gdzie sie aplikuje. W sprzedaż są miejsca gdzie PH może spokojnie wykrecic premię, bo mna fajny teren i klientow, a sa takie że na pocztku miesiąca wiesz ze nie dasz rady zrobisz zadań bo nie masz z czym isc do klienta. Dużo pracy biurowej, na ktora nie masz czasu w ciągu dnia i robisz to wieczorami. Fajnie ze masz samochod do dyspozycji w weekend i dostajesz papierosy.

Olek

Czy może mi ktoś powiedzieć jaka jest przyczyna, że JTI Polska ma tak duże potrzeby kadrowe? Czy to jakiś nowy projekt, nowy klient i potrzebują ludzi?

a
@Olek

Odpowiem ci - potrzeby kadrowe wynikaja z szybkiego rozwoju firmy i w najbliższym czasie zmiany systemu czasu pracy, rotacja w porównaniu do innych firm jest bardzo mała- ciekawe kto to pisze chyba ktoś z biura wczoraj przyjęli przeszkolili 30 osób oprowadzili po zakładzie dziś do pracy przyszło 9 osób - potrzeby kadrowe wynikające z szybkiego rozwoju firmy

@Olek

Rotacja w warszawskim biurze wynika z odpływu pracowników, ostatnio głównie managerów, specjalistów którzy pracowowali w firmie od lat. Trudno jest teraz tu pracować bo albo jest ktoś nowy i nie wie, albo nie ma osoby decyzyjnej. Wychodzisz ze spotkania z ustaleniami, wykonujesz swoją pracę a na koniec sie dowiadujesz, że zaczynamy od początku bo ktoś kogoś nie zrozumiał. I oczywiście ma byc gotowe na na jutro. Odpływ zaczał się w 2017 rokui co miesiąc odchodzą kolejni. Najbardziej niestabilnie jest w HR, księgowość, marketing , analizy, nie wspominając juz o rotacji w sprzedaży. Były miesiące gdzie w ramach jednego zespołu zwalniało się jednocześnie 3-5 ludzi.

Obecnie firma JTI poszukuje w Gostkowie Lidera Zmiany, Operatora Maszyn, Kierownika Produkcji, Specjalisty ds. Celnych, Specjalisty ds. Planowania Produkcji, Specjalisty ds. Zapewniania Jakości, Kierownik Zmiany oraz na kilka innych stanowisk. To doskonała okazja by rozpocząć pracę w firmie o globalnej marce i międzynarodowych standardach pracy. Czy ktoś z kandydatów zamierza związać się z firmą JTI? @Martyna Czy razem z innymi pracownikami poruszaliście temat umowy? Może warto porozmawiać z przełożonym na ten temat. W ostatnim czasie na rynku pracy dobrzy pracownicy są bardzo wartościowi, może firma JTI przychyli się do Waszych propozycji?

scooby
@Marta

Zaraz te międzynarodowe standardy wyjdą. Operatorzy kolejny rok zostali olani przy podwyżkach i już po pierwszym dniu w systemie 4 brygadowym mnóstwo ludzi mówi że zaczną się rozglądać za inną pracą. bez nadgodzin to w biedronkach więcej zarabiają a 2 pełne weekendy po 12 trzeba przepracować. o 4 brygadówce wiadomo było od roku a oni nowych ludzi przyjmują teraz jak już weszła, że nawet na przerwe ciężko wyjść bo wiadomo nowa osoba jest zielona, a praktycznie na każdym gnieździe (2liniach ) jest nowy pracownik a bywa że pracuje się samemu plus nowi mechanicy co daję dodatkowo pracę. mechanicy po podwyżkach poczuli się panami i też już mało który pomaga bo to jest mechanik - choć jak była redukcja operatorów to była mowa że mechanik w momencie jak nie wykonuje typowej pracy mechanika , pracuje jako operator. Oczywiście są wyjątki ale te tylko wyjątki

Paulina

Jak zlikwidujecie Agencje pracy Wts i kazdego pracownika potraktujecie na rowni to daje Wam gwarancje sukcesu a jesli nadal bedzie tak jak jest ze pracujac po kilku lub nawet kilkunastu misiacach nie zatrudniacie ich na swoja firme pomimo staran i checi To zycze powodzenia !! Ja odeszlam z tego wzgledu!!! Nikt nie docenil pomimo starania i ciezkiej pracy . Przyszly 3 osoby tez odeszy dowiadujac sie o ciezkiej pracy na Wts po ktorej nie masz efektow . Nie doceniaja ludzi i ludzi nie beda miec . Moze ktorys z kierownikow majac wladze w rekach i mozliwosci pomysli czy nie warto docenic starajacych sie tam nowych ludzi !!!!!!

Przem
@Paulina

Zgodze sie . Moze warto by było skrocic ten czas pracy na tej agencji . Mysl dla kierownictwa wyzej .

kafe
@Paulina

Zgadzam się, raz tylko kiedyś jak miałem nóż na gardle podjąłem prace przez biuro pośrednictwa, więcej NIE. Jako taki pracownik ciężko identyfikować się z firmą. Zresztą, szczerze, firma takiego zewnętrznego pracownika też nie traktuje poważnie- jak lisingowane tanie narzędzie.

Robert
@Przem

Zlikwidujcie agencje pracy WTS ! Dajcie normalne umowy o prace z okresem probnym !

Martyna
@Paulina

Zgadzam sie max 6 miesiecy i powinni docenic starajacych sie ludzi.

Dobry pracownik Wts

Drogi kierowniku firmy JTI. Ludzie dziekuja za to ze maja gdzie pracowac ! Jednak prosza o skrocenie czasu pracy na WtS ! Rok stanowczo za duzo by sprawdzic pracownika ! Po pol roku mozna juz wybrac osoby i dac im umowy na JTI rok stanowczo za duzo !!!! KIEROWNIKU MY CHCEMY PRACOWAC ZA GODZIWE PIENIADZE I NORMALNA FORME ZATRUDNIENIA ! Pozdrawiam .

Zostaw merytoryczną opinię o JTI Polska - Gostków

• Jak się pracuje w JTI Polska?

Zobacz opinie na temat firmy JTI Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JTI Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JTI Polska?

Kandydaci do pracy w JTI Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JTI Polska