Opinie o JTI Polska w Gostków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy JTI Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JTI Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JTI Polska w Gostków

Dyzio

Czyżby była mowa o PH z Leszna który już się klientom przechwala że będzie ASM-zalatwione po kolezensku przez HR z Westu?

PeHa
@Dyzio

Hahahha brawo za komentarz, nikt mnir tak dawno nie rozbawił

Anonimowy

Jezeli faktycznie tak jest ze stanowisko Menagera zalatwia sie poprzez uklady z HR to bardzo zle to swiadczy o JTI. Na miejscu centrali bym sie temu przyjrzal dlaczego osoba ktora nie powinna byc ASM jest przepychana przez innych. Gdzie jest FOM West? Przeciez to on powinien decydowac. No chyba ze..... Ukladziki.

PeHa
@Anonimowy

Frustracja i brak wiedzy. W sumie czyta się w condrugim komentarzu. FOM West to osoba o najwyższych umiejętnościach z zakresu zarządzania. Jest ludzki, alr też wymagający. Nie mogę czytać takich komentarzy, najwyraźniej albo ktoś nie wie jak wyglądają procesy w takich firmach, albo po prostu pisze tylko żeby trollować! Żenada...

Korporacja jak to korporacja wszędzie sa układy i układziki. Dzieje sie to na każdym szczeblu w w tej czy innej firmie. Piszecie ze jest w JTI mobbing, ze FOM stara sie to zamiesc pod dywan, ze Nowy ASM wymienia 3/4 skladu i dalej to samo. A co maja powiedzieć ludzie z W-POZ. Tam za chwilę bedzie nowy ASM, ponadto odnosi sie wrazenie ze na to stanowisko jest pchana osoba ktora wogole nie powinna byc kierownikiem. Jest przepychana przez Panią HR z Westu na dalsze etapy. Ta osoba jakos juz chyba dala sie poznanc w firmie ze sie nie nadaje na stanowisko kierownicze do sieci, ale detal wedlug pani HR to co innego. A FOM nie reaguje. Przeciez to on wybiera. Korporacja albo sie podobasz albo nie. A wizytacje w Lesznie jakos ekstra nie wychodziły. Ludzie ktorzy maja doświadczenie jako Menager z innych firm nie moga przejsc 1 etapu rekrutacji. Ale chyba kaze korpo tak ma.

kulka
@Anonim

O Poznań był bym spokojny. Może być tylko lepiej. Oszusta posunęli za machloje. Wiec FOM doskonale wie co się tam dzieje, reaguje, działa. Nie zamianta tylko wywleka kawa na lawe. Co do tego kolesia z Leszna… jeden z lepszych TMA, zawsze w czolowce wiec chyba kogos tu zazdrość zzera. Nie jest moim faworytem, ale z drugiej strony lepszy ktoś z wewnątrz niż oszlom z zewnątrz. A co do tej laski z HR – dala mi szanse, lekko nie było i wiem ze zawdzeczam to swojej robcie, a nie układom. Wiem, ze firma stawia w pierwszej kolejności na awnase w wewnątrz co dobrze swiadczy o JTI. Z drugiej strony kogo awansować na kierownika jak kogos kto ciagle jest w czubie i bierze 150% premii. Ja na ASM się nie pcham bo jak widze tego drugiego z Poznania to wiem ze to jeszcze nie moja liga.

@kulka

Chyba coś pomyliłeś. Jeżeli będzie ktoś z wewnątrz kierownikiem to będzie wyjątek. Mógłbym mnożyć kierowników z zewnątrz, którzy też okazało się nie dali rady. Mógłbym też mnożyć dobrych PH(wielu już odeszło), którzy nigdy nie awansowali w strukturach tej firmy....

Hans

Byłem na rozmowę całkiem dobrze to wygląda firma wydaje się ok ale ile można czekać na odpowiedź?? Ja rozumiem gdyby to było wyższe stanowisko to poczekać można ale na oparatora maszyn to chyba umieją odpowiedzieć dość szybko. Jakie są wasze dostawiadczenia z Tym związane??

Przedstawiciel Handlowy

poziom 4/5 kultura wysoka, oczekiwania i wynagrodzenie w 100% zgodne czas pracy i nadgodziny NIEZGODNE Z UMOWĄ zamiast etatu masz 1,5 brak kasy za nadgodziny

Regionalny koordynator da aktywności konsumenckich Czy ktos jest mi w stanie opowiedzieć o tej pracy? Godziny pracy, zarobki, premie itp Jakie auto sluzbowe i czy do użytku prywatnego?

@Kandydat, wiesz może, dlaczego obecnie są tak duże rotacje w branży, którą reprezentują pracownicy zatrudnieni w firmie JTI Polska? Jest to związane z dużą liczbą obowiązków, która przypada na pracowników, czy może wpływają na to inne czynniki? @svetlana, co było głównym powodem tego, że mimo tylu plusów zdecydowałaś się na odejście z firmy JTI Polska? Otrzymałaś lepszą propozycję pracy? @anonymous, czemu tak uważasz? Masz jakieś potwierdzenie tego, że tak jest? Uzasadnij swoją wypowiedź na ten temat.

@Marta

Marta wiem tylko ze rotacja w fmcg jest obecnie duze wszedzie znam osoby z jti i z tego co mowia to pracy jest sporo to fakt ale firma godnie wynagradza uczciwych i zaangazowanych pracownikow wiem tez ze firma nie poblaza ludziom ktorzy nieuczciwie podchodza do pracy

Svetlana
@Marta

Miałam bardzo zmiennego ASMa,ktory na jazdach wspólnych krytykówal i wysmiewal innych pracowników. Uznawał 1paczke jako możliwość raportowania a po Audycie z Warszawy odcinal się od nas. Szkoda życia na takie traktowanie, zero zaufania.

Na Szczecin jest coś?

@Kandydat, czy pracę w firmie JTI Polska można ocenić jako stabilne miejsce pracy? Osoby, które cenią sobie pewną i stałą pracę, będą mogły być spełnione w tej firmie? @DOLNYŚLĄSK, możesz przybliżyć, jak dokładnie wyglądają świadczenia socjalne, które oferuje firma JTI Polska zatrudnionym pracownikom?

@Marta

(usunięte przez administratora), w tej firmie nie można czuć się spełnionym. Po pewnym czasie zaczynasz być robotem i działasz mechanicznie. Jeżeli chodzi o benefity to masz opiekę medyczną, samochód do dyspozycji, deputat papierosów, ubezpieczenie. Ale czy to wszystko warte jest zdrowia i nerwów. Zarobki wcale nie są rewelacyjne i nie myśl, że będziesz się rozwijać a na pewno nie awansować. Z reguły biorą zawsze ludzi z zewnątrz.

Noryh

Czy tak mamy zglaszac przypadki mobbingu? W tej firmie tylko procent konczy sie zwolnieniem, zarzad pozwala na mobbing mimo wyraznych zgloszen nieprawidlowasci Twierdza ze to taki stylem zarzadzania zespolem - ktokolwiek pracowal z "krulem północy" potwierdzi zr jego metody tylo ponizaly ludzi. Najlepsza menadżera z konkurencji, tak chwalona wszędzie nic nie zrobila powtarzała nam że traktuje sprawe powaznie i jej tak nie zostawi ale zostawila i to caly teren. Na jej pech w nowym tez nie radzila z zespolem i wciagneli ja do biura dobrzr ze juz tam widza jej brak kompetencji Do setwisu: Nie zostawie wam moich danych, nie jestescie wiarygodni. Mozecie byc oplacani przrz jti.

@Noryh

To jest juz w jti wypracowany schemat, kto pracuje musial sie z tym spotkac. Lider/ka czesto zmienia zdanie, robi osobiste przytyki, znajduje sobie ofiary, zataja informacje, terroryzuje zespol zmiennymi nastrojami, tworzy toksyczna atmosferę. Nik na nikogo nie krzyczy. Dostajesz majla z rubryki, które pokazują że pracujesz za mało. Cele zawsze 2 razy wyzsze niz osiagniecia. Ciagla presja, spotkania z praniem mózgu. Ekrany, ktore wyświetlają na czerwono zbyt slabe wyniki. Wspolna odpowiedzialność, jezeli jedna osoba miala slaby wynik, to caly team mial po premii. I pytania typo jak zamierzasz podnieść swoja wydajność w tym miesiącu?

Franek

Witam. Szukam oferty na zachodniopomorskie lub lubuskie. Jakaś inf bede wdzięczny. Pozdro

Peer
@Franek

Franek jaki region/miasto Cie interesuje?

@Peer

Szczecin-Gorzów

Fred
@Franek

Aplikuj na Wrocław , pewnie za chwile bedzie jakiś wakat ...????????????

@Fred

Tylko Gorzów Szczecin w najgorszym Szczecinek

DOLNYŚLĄSK

Panie i panowie, jeżeli chodzi o Wrocław to jest człowiek, który już się wypalił i niestety jest największym demotywatorem dla przedstawicieli, których w ostatnich latach przewinęło się ich dużo. I nie znaczy, że byli źli i nie chciało im się pracować. Mimo benefitów, socjalu i wielu innych pozytywów pozapłacowych zdrowie, szacunek, komfort psychiczny i prywatny czas jest najważniejszy. A wierzcie mi, jest dużo firm, w których można lepiej zarobić i nie czuć się szanowanym. Piszę o Wrocławiu a jak jest w innych regionach tego nie wiem. Osobiście omijałbym szerokim łukiem. Pozdrawiam...

Pimpon

Czy jest ktoś w stanie opisać jak wygląda praca na produkcji? Jakie warunki ( płaca, umowa, dojazdy, atmosfera)

Jaaaaaaaa

Pytam już po raz kolejny ale widzę tutaj tylko plotki. Czy jet jedna osoba która potrafi powiedzieć o zarobkach lider lub kierownik zmiany jaka atmosfera na produkcji??!!!

Zenek
@Jaaaaaaaa

Zdobadz numer do pracownika lub spotkaj sie z nim i pogadaj a nie fora czytasz tu nic konkretnego sie nie dowiesz, same skrajne oceny ludzi ktorzy kochaja to robote lub ludzi ktorzy nie dali rady i narzekaja Albo zglos sie na rekrutacje to sie wszystkiego dowiedz.... A prawda jest ze forum to 99% plotki i obawy...

Zenek

@Zenek

Znam takie fora ale czy nie Można napisać po prostu operator ma tyle i tyle a tyle ma kierownik atmosfera jest taka i taka benefity i premie takie. Plotki swoją drogą a reszty dowiem się na rozmowie

Amanda
@Jaaaaaa

A od kiedy to upubliczniane są dane firm dotyczące płac na poszczególnych stanowiskach pracy ? I kto ci prawdę powie ile zarabia. Ciemnotę wciskają na forach i nic więcej. Podejdź do rekrytacji to będziesz miał pogląd na wszystko. Po to w sumie są.

@Amanda

Ludzie piszą takie rzeczy to normalne nikt nie mówi o dokładnych danych podaję się je w przybliżeniu daje to pogląd na firmę ogólnie oraz na możliwości podczas rekrutacji. U publiczna ie informacji o zarobkach kurdree przecież po to idziemy do pracy ażeby zarobić pieniążki. A sądzę że i tak większą firm ma duże potrzeby kadrowe więc nikt nie musi martwić się o to że straci pracę.

Www
@Jaaaaaa

Widzę nastepna osoba bardzo roszczeniowa , miej odwagę i umów się na rozmowę wszystkiego się dowiesz trzeba tylko poświęcić chwilę i oczywiście spełniać wymagania. Nic prostszego.

Wwa
@Jaaaaaaaa

Operator 4600 lider 10000 kierownik 18000 prezesa też :-)

@Wwa

Wooow. Kolego rozmowa swoją drogą ale fajnie jest wiedzieć cokolwiek.

Szary

Witam chce podjąć pracę na produkcji. Jakieś małe i formacje stawka czy jest premia %

svetlana

Pracowałem po nad 5 lat i było dobrze, nie pamietam dnia zebym pracował dłużej niż 6-7h a wyniki same dojezdzały. Podstawa na poczatek niezla, do 4500 brutto wynegocjujesz i premia od 0-60% podstawy w zaleznosci od rankingu. Do tego deputat - dwa pakiety, enel med, multisport, octavia do uzytku prywatnego z tankowaniem za free, bardzo dobre wsparcie dla klientow z bagaznika - praktycznie tylko glab nie dobuduje z takimi gratisami. Minusy - dziwne dzialania trade marketingowego, częste auduty ASM, dziwna polityka personalna pozwalająca z dnia na dzien ASM pozbyć się TMA, duża ilość ASM bez wykształcenia i zdolności do zarządzania zespołem, ASM w zespole to "przekazywacz informacji z góry", ktory jezdzie ksiazkowo - coaching, rozwijanie TMA oraz wsparcie, w razie obrony stołka potrafi wyrzucic pol zespolu. Ogółnie wśród ASM panuje polityka że PH jest dobry jak jego ostatni miesiac i audyt, przyklad moich kolegow - mozesz pracowac wzorowo pare lat, dostaniesz audyt sprzed dwoch dni gdzie brakuje 2 paczek do wymagane zapasu i ASM/FOM juz grozi Ci wylotem. Ogolnie to polecam, jezeli jestes obyty w korpo swiecie to z latwoscia uda Ci się robić wyniki i prześlizgiwać te dziwne kontrole, audyty, jazdy wspolne z ASM, rozwojowo tez swietnie, pare osob ode mnie awansowalo - tylko trzeba chciec. Ja odszedlem sam i minimalnie zaluje z powodu swietnego zespolu ( poza ASM), ale ciesze sie pracą bez kontroli.

@svetlana

Witaj, Mam prośbę, odnośnie przebiegu rekrutacji na stanowisko PH - jak ten proces wygląda? Pozdrawiam Monika

Czy może napisać ktoś o zarobkach na prudukcji ile zarabia lider zmiany jakie warunki??

Beata

Na jakie wynagrodzenie i dodatki może liczyć nowo przyjety pracownik produkcji. Z góry dziękuję za informację.

@Santo, moje pytania mogą wydawać się bardzo wnikliwe, ponieważ staram się, aby w tym wątku pojawiły się informacje, które mają pomóc użytkownikom w podjęciu decyzji o ewentualnym zatrudnieniu w firmie JTI Polska. Możesz napisać, jak wyglądały warunki zatrudnienia w okresie, kiedy pracowałeś w tej firmie? Stawka wynagrodzenia była konkurencyjna, porównując ze stawkami rynkowymi?

JAN II KRÓL

Witam. Proszę o szczera odpowiedz - jakie zarobki są na produkcji zaczynając on najniższych stanowisk kończąc na Team Liderze. Obchodzą mnie tylko realne odpowiedzi bez zbędnych komentarzy.

@CIEKAWSKI, skąd masz informację, że ciężko dostać premie za pracę w firmie JTI Polska? Są to informacje prosto od osób, które zatrudnione są bezpośrednio w tej firmie? Może przekazane przez Ciebie informacje pochodzą z innego źródła?

Zostaw merytoryczną opinię o JTI Polska - Gostków

• Jak się pracuje w JTI Polska?

Zobacz opinie na temat firmy JTI Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JTI Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JTI Polska?

Kandydaci do pracy w JTI Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JTI Polska