Opinie o JTI Polska w Gostków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy JTI Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JTI Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JTI Polska w Gostków

CIEKAWSKI

Słuchajcie, ciekawi mnie praca na produkcji. Operator Maszyn lub na wózek widłowy. Mówi się, że ponoć dają dobre pieniądze, ale że kontrola czasu pracy na maksa i premie tylko obiecują ale ciężko dostać. Napiszcie jakie są podstawy?

Plo

To prawda, że w tji w horeca jeżdżą BMW 4 coupé ?

Ambasador firmy

Pracuję w tej firmie od dobrych kilku lat i nie ukrywam, że z rozbawieniem czytam niektóre komentarze. Nie chcę nikogo obrażać, ale niektórzy brzmią jak banda frustratów, którzy najprawdopodobniej nie dali sobie rady w pracy. Niestety czasy się zmieniły i praca PH ewoluowała - jest to tylko jeżdżenie od punktu do punktu i spisywanie stanów z przerwą na drzemkę w samochodzie. PH musi wykazać się charyzmą, inteligencją, umiejętnościami negocjacyjnymi i sprzedażowymi. Detaliści są coraz bardziej wymagający i większość już nie przekona się do zakupu na tzw. "piękne oczy". Nie zgodzę się z przeczytanymi na forum opiniami o fikcyjnych możliwościach rozwoju. Ktoś kto nie korzysta z możliwości może sobie sam podziękować, nie raz spotkałam się, że szkolenia są traktowane jak dzień wolny od pracy, a nie okazję do nauczenia się czegoś nowego. Praca w JTI dała mi możliwości rozwoju na wielu polach - mocno inwestują w szkolenia dla pracowników i są dobierane do indywidualnych potrzeb. Średnio w roku 2-3 szkolenia w większości zewnętrze prowadzone przez profesjonalne szkoły i zakończone certyfikatem, który już z człowiekiem zostaje na zawsze. W JTI mamy również możliwość pracy z ludźmi z innych działów co pozwala na poszerzenie horyzontów, wymianę doświadczeń, całoroczny mentoring. Możliwość darmowej lub dofinansowanej nauki języka angielskiego dla każdego, z czego też się nie korzysta na tyle ile można. Pracownicy, którzy tutaj szumnie wygłaszają tutaj swoje opinie sami nie chcą poświęcić swojego czasu na dokształcenie, więc darujcie sobie robienie "dobrej reklamy". To ludzie z grupy, którym się wszystko należy za nic i nie potrafią docenić samochodu służbowego do PEŁNEGO użytkowania prywatnie bez dopłat, pakietu sportowego, opieki medycznej, comiesięcznego deputatu, prezentów od HR dwa razy w roku, nie wspominając o standardowych prezentach świątecznych oraz szkoleniach/nauce, która ma niewymierną korzyść. Polecam pracę w tej firmie osobom, którym chce się pracować i potrafią się zaangażować, a nie tylko narzekać i siać defetyzm. Jeśli ktoś będzie miał jakieś pytania to proszę o odpowiedź pod powyższą opinią. AAaaaa i nie jestem pracownikiem Działu HR, pracuję w Polsce Zachodniej. Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia!

Były TMA dolnośląskie

Praca PH. Pracy dość dużo. Możliwością otrzymania premii jest spełnienie zawsze około kilkunastu warunków. Np. Odwiedzenie konkretnej liczby klientów ( często po 15-16 wizyt dziennie), ułożenie konkretnych ilości merchy w konkretnej strefie, sprzedaż preselingowa, odwiedzenie w różnych tygodniach sklepów z podpisanymi Umowami, założyć wszystkie programy przewidziane na cykl i je rozliczyć itd. Wtedy masz szanse zawalczyć o bonus, na który składa się rankin z zadań przewidzianych na dany cykl czyli np. Utrzymanie abstrakcyjnego wzrostu, sprzedaż w nowych wariantów itd. I w tym wszystkim gdy zamiast 300 wizyt w miesiącu zrobisz 299 niestety, ale o bonusie zapomnij. Poza tymi smaczkami ciagłe audyty, presja, wysłanie zdjęcie z każdej wizyty i zastanawianie się do ostatniego dnia miesiąca czy dostaniesz premie. Oczywiście są i plusy, skoda octavia do użytku prywatnego, opieka medyczna, multisport, deputat. Dla mnie jednak presja, niepewności wielkości wypłaty i dość sztywne ramy pracy były wystarczającym argumentem by odejść.

@Były TMA dolnośląskie

Właśnie rozmawiam sobie z kolega który nadal pracuje w firmie i analizujemy Twój komentarz i wspólnie chcemy pogratulować inteligencji... zwłaszcza za ta jedna brakująca wizytę do premii. Hahaha

Przedstawiciel Handlowy

poziom 4/5 kultura wysoka, oczekiwania i wynagrodzenie w 100% zgodne czas pracy i nadgodziny NIEZGODNE Z UMOWĄ zamiast etatu masz 1,5 brak kasy za nadgodziny

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Anonim - Polska Centralna

Pracuje w tej firmie i z własnego doświadczenia nie polecam. Na pierwszy rzut oka wydaje się być to firma dająca możliwości rozwoju, z perspektywami na dłużej, jednak po wejściu w struktury firmy wszystko się weryfikuje. W moim przypadku moja przełożona nie ma kompletnie kompetencji, przez prawie rok odkąd pełni swoje stanowisko nie było sytuacji żeby w jakikolwiek sposób wspomogła moja prace, posłużyła rada, dała wsparcie - wręcz odwrotnie, a w momencie kiedy komunikuje jakiś problem słyszę tylko: ZGŁOŚ TO NA HELPDESK. Przez cały okres jej urzędowania (rok) spędziła ze mną 1 dzień i 2h w terenie. Nie ma pojęcia o rzeczywistej pracy mojej i mojego zespołu, ale przy najmniejszym problemie rozwiązaniem jest ZWOLNIENIE. Problem ze współpraca z tą osobą był zgłaszany do osoby wyższej szczeblem przez innych współpracowników, jednak wychodzi na to ze nie wszyscy dostają prace w tej firmie przez uczciwe przejście rekrutacji - znajomosci są na porządku dziennym. Ostatnio w innym dziale mialo miejsce zwolnienia za mobbing, takich przypadków jest dużo więcej w tej firmie, ale ‚góra’ przymyka na to oko, a pracownik boi się za każdym razem zgłosić naruszenie, bo nie wiadomo kto z kim zna się bardziej prywatnie niż służbowo i komu takie zgłoszenie wyjdzie na gorsze. Jeśli chodzi o mój dział, na początku roku przechodziliśmy zewnętrzny „test” kompetencji - powyżej opisywana przelozona wypadła najsłabiej w kraju, mimo wszystko nie otworzyło to oczu nikomu wyżej. Zarobki w porównaniu do innych firm tytoniowych są niskie, wymagania za to zazwyczaj wyższe. Oczywiście benefity takie jak samochód sluzbowy, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie jak najbardziej są, w zależności od zajmowanego stanowiska odpowiednio płatne. Jesli jest to jedyna opcja podjęcia pracy dla kogoś z Państwa to oczywiście lepiej mieć prace niż jej nie mieć, ale jesli wahają się Państwo między firmą JTI a inną firmą (szczególnie z branży tytoniowej) to ja odradzam firmę JTI - strata czasu, nerwów i energii.

Ciekawska
@Anonim - Polska Centralna

Piszesz o "super menadżerce" z konkurencji za którą płaczą zespoły jak od nich odchodzi? :)

@Anonim - Polska Centralna

Czyli generalnie boli Cię menadżerka a nie firma - takie moje zdanie.

Santo

Prace w JTI na przedstawicielu handlowym oceniam bardzo pozytywnie. Bawią mnie Wasze niektóre komentarze i niestworzone historie o 14 godzinach w pracy itp. Jak ja tam byłem przedstawicielem to potrafiłem wziąć maksymalna premie, zająć miejsce w czołowej 10tce rankingu i o 16 być w domu. Myśle ze jest to w szczególności kwestia poukładania sobie terenu, dobrego planowania pracy i podejścia. Owszem są osoby, które pracują do 19 - zawsze je uważałem za słabe i roztrzepane. Żeby uprzedzić Wasz atak to w firmie już nie pracuje, odszedłem na właśnie życzenie do całkowicie innej branży, która moim zdaniem jest bardziej rozwojowa. Wracając do JTI i pracy na przedstawicielu to nie znajdziecie w FMCG drugiej takiej pracy z tak dobrym stosunkiem wkładanej pracy do zarobków - w ogóle nie wiem czy gdziekolwiek w FMCG tak dobrze płaca i dają tak dobre samochody. Dodatkowo można dostać się tu nawet bez doświadczenia - wystarczy pokazać na rozmowie ze jest się dobrym materiałem na handlowca. Powodzenia :)

@Santo

Zgadzam się całkowicie z przedmówcą. Pracowałem już w wielu korporacjach jako PH i stwierdzam że to najlepsza firma którą śmiało mogę polecieć. Podstawa pensji porównywalna lub lepsza w tym segmencie firm, samochód nowe modele skody octavia kombi na własny użytek, karta multsport, opieka medyczna enel med, deputat papierosowy dwa pakiety miesięcznie, kasa na święta, paczki słodyczy dla dzieci. Praca o wiele mniej stresujące niż w poprzednich firmach, mniej telefonów od klientów większą swoboda do działania. Targety i zadania do zrealizowania grunt to dobre zaplanowanie pracy. Wspomniane wcześniej w komentarzach audyty oczywiście występują ale jeśli ktoś pracuje uczciwie to nie ma się czego obawiać. Jeszcze w żadnej firmie nie widziałem tyle wsparcia dla klientów dzięki któremu można zbudować pozytywne relacje lub osiągnąć zaplanowany cel biznesowy. Można na wszystko narzekać ale "wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma "

@Warszawa

No i wreszcie ktoś normalny :) a jak z Warszawy to nawet się znamy i może kiedyś się zgadamy przypadkowo ze obaj coś tu napisaliśmy :) pozdro

@Anonim, proszę, aby nie wypowiadać się o osobach, które nie uczestniczą w dyskusji a tym bardziej nie ocenić ich w taki sposób, gdyż nie mają możliwości ustosunkowania się do takich komentarzu. Piszmy w swoich opiniach ogólnie o pracy w firmie JTI Polska a nie o poszczególnych osobach z nią związanych. @Santo, dziękuję za sprecyzowanie informacji. Mam prośbę, żebyś napisał jeszcze, jakie kryteria należy spełnić, aby móc otrzymać podwyżkę po tym wspomnianym przez Ciebie czasie? Po pół roku oceniana jest Twoja praca przez przełożonych i to oni decydują o tym, czy zasługujesz na podwyżkę wynagrodzenia? Czy może inne kryteria o tym decydują?

@Marta

O podwyżce decydują Twoje wyniki, a przez to miejsca osiągane w rankingach. Z tego liczy się średnia ocen i od odpowiedniej (jak dla mnie niewysokiej) oceny) otrzymujesz podwyżkę. Szczerze nie wiem od czego jej wysokość jest uzależniona ale ja dostawałem zawsze między 200 a 350 zł brutto. P.s strasznie bym chciał pogadać z osobami tak negatywnie wypowiadającymi się i poznać ich historie. Bo nawet teraz jak rozmawiam z tymi nadal pracującymi to według mnie Ci dobrzy są zadowoleni z pracy a Ci słabi nie. I tak jest w większości firm - jak ktoś jest słaby sprzedażowo i nie umie budować relacji oraz pozytywnego odbioru własnej osoby to nigdy nie zrobi wyników i nigdy nie zarobi. Kluczem jest doprowadzenie terenu do takiego momentu ze klienci trzymają fajki Twojej firmy sami z siebie a Ty wpadasz się przywitać, poprawić cenę i lecisz dalej. Wtedy 15 wizyt kończysz o 14 i cześć czapka, po temacie. A jak pracujesz rzetelnie cały czas bez ściemniania to żaden audyt Ci nie straszny. Zastanowicie się po co to wszystko pisze. Po odejściu z JTI trafiłem do niepoważnej firmy, przez co dość szybko musiałem szukać kolejnej pracy. Czytając opinie doszedłem do wniosku ze na każda firmę wypisywane są tylko negatywne komentarze piszące przez osoby słabe, czyli takie które sobie nieporadzily. Postanowiłem to zmienić i pisać szczerze jak jest. A ze do powiedzenia najwiecej mam na temat JTI to sobie tak tu pisze i śmieje się z tych narzekających :))

Poziomka

Witam a co myslicie o pracowniku produkcji chce sie zatrudnic i kazde info cenne

@anonymous, nie jestem osobą z biura, ponieważ w żaden sposób nie mam powiązania z pracą w firmie JTI Polska. Staram się uzyskać merytoryczne informacje, aby osoby, które czytają ten wątek miały jasny obraz tego, jak wyglądają warunki zatrudnienia w tej firmie. @Anonim - Polska Centralna, dziękuję za Twoją wypowiedź i opisanie tego, jak wygląda praca w firmie JTI Polska. Chciałabym, abyś wyraził swoje zdanie na temat, czy osoby młode bez doświadczenia mogą liczyć na zatrudnienie w tej firmie? Jeżeli tak to, czy firma pomoże im w rozwoju zawodowym? Mogą liczyć na wsparcie i odpowiednie wprowadzenie w zakres obowiązków? @Warszawa, możesz napisać coś więcej na temat zarobków za pracę na stanowisku przedstawiciela handlowego w firmie JTI Polska? Każdego miesiąca udaje się bez problemu zrealizować "targety", które są wymagane, aby móc otrzymać premię? Przedstaw, proszę, jak to wygląda szczegółowo.

@Marta na kilometr śmierdzisz biurem???? Cenzura cały czas na czasie , najlepiej pójść na rozmowę i zobaczyć jak wszystko wyglada a okazji nie brakuje bo ogłoszeń jest cały czas sporo .

@Były TMA dolnośląskie, dziękuję za przedstawienie tego, jak wygląda praca w firmie JTI Polska na stanowisku przedstawiciela handlowego. Zacząłeś pisać o premiach i bonusach, które można uzyskać pracując na tym stanowisku, jednak nie uzupełniłeś swoich informacji, jak wyglądają konkretnie te bonusy? Pracownik, który spełni wymagania postawione przez pracodawcę, jakiej wysokości może otrzymać bonus? Interesuje mnie również, jak wygląda sprawa z urlopami na tym stanowisku? Można bez problemu otrzymać dzień wolny od pracy w wyjątkowych sytuacjach? Zachęcam do uzupełnienia opinii o te kwestie. @Wariat, czyli można stwierdzić, że jest to dobre miejsce pracy, dla osób młodych, które chcą nabyć niezbędnego doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego? @Anonim, proszę wyważać słownictwo, którym posługujesz się na forum publicznym, ponieważ takie wpisy mogą zostać usunięte przez administratora portalu.

@Marta

Maksymalna premia to 60% Twojej podstawy. Co pół roku masz szanse na podwyżkę. Przychodząc do firmy na PH myśle ze możesz liczyć na podstawę około 4000-4200 brutto w zależności od regionu. Jestem chyba pierwsza i jedyna osoba nie pracująca w tej firmie a pisząca o niej pozytywnie. Cała reszta to chyba Ci wyrzuceni z roboty po audytach bo zamiast sprzedawać to woleli scieme walić - nie tedy droga... pisze już tu ostatni raz bo nie chce mi się Wam na sile wkładać. Chcecie to sami dotrzyjcie do PH nadal pracujących, tylko do tych dobrych PH a nie zjebow utrzymujących się w firmie na farcie i zapytajcie ich co sadza o swojej pracy. PS samochodu można używać prywatnie dowoli, tankować w niedziele i święta oraz na urlopie - jeździsz do znudzenia

Stary
@Santo

Nic dodać nic ująć

@Mr.X, czy audyty oraz regularne wycieczki innych współpracowników, którzy są zatrudnieni w firmie JTI Polska odbywały się w trakcie normalnych godzin pracy w dni powszednie? Czy może były organizowane po pracy i udział w nich był obowiązkowy? Sprecyzuj opisaną przez Ciebie kwestię dotyczących tego aspektu pracy.

Johny

Jeśli chodzi o PH - nie polecam nikomu. Praca po 14 godzin dziennie, totalna inwigilacja plany nie do realizacji. Po pracy liczne zadania dodatkowe, więc kolejne godziny wpadają. Atmosfera beznadziejna, przełożeni (usunięte przez administratora) co innego mówią co innego robią. Wszyscy ASM zakłamują raporty, od tego uzależniona jest ich premia. Rotacja uzależniona od widzi mi się przełożonych karierowiczów. Zwykli PH non stop audyty, a audyty powinno robić się po pracy w ternie ASM tam dopiero są oszustwa. ASM potrafi wyjechać w teren i nagle 20% wzrostu, tylko po to żeby wskoczyć wyżej w rankingu ASM. Ale co złego to PH zakłamywał raporty. Totalne dno, brak możliwości rozwoju ( ten jest możliwy tylko na papierze ) wszechobecne kolesiostwo.

Józek
@Johny

Gdzie stosują takie praktyki?

Józek
@Johny

Gdzie tak robią? U nas tak nie ma ;)

Nico

U nas też nie

@Józek

Zobaczcie sobie wyniki, regiony gdzie idzie słabo i nagle ogromny wzrost i ASM rośnie w górę. I to nie wynika z odjechanych tras 61 czy 31 :)

@Józek

Po za tym panie z Hr dwa razy odpisałeś na ten post podpisujac sie tak samo.

@Nico

Jasiek Józek... coś czesto to się powtarza

I

HR wypisuje tylko papier. Widocznie osoby zainteresowane nie wiedzą lub jest im z tym wygodnie :-

@I

Firma ma juz i tak duze problemy z wynikami zatrudnienia, nie chca pogarszać statystyk. HR juz za to odpowiedzial, nikt nie chce ryzykowac swoim stanowiskiem w biurze dla tego co dzieje się w polu.

@anonymous

A jednak ktoś podjął decyzje bo wyżej wymienionym pracownik już nie pracuje w JTI. Bardzo dobrze !

Mr.X
@Johny

Ot i całe JTI!, oczywiście jeżeli chodzi o perspektywę PH,ja bym jeszcze dodał do tematyki audytow,regularne terenowe wycieczki marketingu i spółki, parostatkiem oczywiście- towarzystwo całkowicie oderwane od rzeczywistości, żyjące w zestawieniach i prezentacjach. Wyszukiwanie problemów na siłę i ostatnio bardzo popularne wynoszenie do rangi niemalże afery, jakiś nic nie znaczących pierdół. Szastanie na lewo i prawo upomnieniami,naganami, straszenie konsekwencjami.

Rodgers

A kierownicy jakimi autami jeżdżą?

@Santo, fajnie, że zdecydowałeś się opisać swoje doświadczenia związane z pracą w firmie JTI Polska. Widzę, że według tego co napisałeś firma daje możliwości wykazania się osobą młodym bez doświadczenia, co jest na pewno ważną i istotną sprawą dla osób, które chciałyby w przyszłości rozwijać się jako przedstawiciel handlowy. Czy firma dawała możliwość użytkowania samochodu służbowego w celach prywatnych?

Wariat
@Marta

Firma zatrudnia młodych i niedoświadczonych ponieważ nie maja jeszcze wyrobionych nawyków i w opinii biura zrobia wszystko co im sie wrzuci na cykl i dokladnie tak jak jest rozpisane w prezentacji. Inną sprawa jest to że PH z doświadczeniem nie chcą już tu pracowac. Mlodzi robią wyniki i nie maja do tego oczekiwań finansowych.

Witam, Jestem zaproszony na jazde terenowa, aplikuje na PH Wroclaw. Prosze o info. Jakie sa zarobki podstawa + premia ? Jakie targety? Ile wizyt dziennie? Jak z czasem w pracy ? Dodatkowe raporty ?

Stary
@Nowy

Praca jak każda, jeżeli potrafisz naprawdę sprzedawać, jesteś dobrze zorganizowany i odpowiedzialny a także szybko się uczysz to napewno sobie poradzisz. Wyposażenie do pracy na wysokim poziomie socjal również, roboty sporo ale da się to ogarnąć wymaga to na początku sporego zaangażowania lecz naprawdę warto. Pracuję tu bardzo długo, firma docenia zaangażowanie i efekty poprzez dobry klimat w pracy oraz finanse. Napewno jeżeli szukasz pracy w której nic nie trzeba robić lub tylko odchaczać wizyty itd... to trafiłeś pod zły adres.

Mr.X
@Stary

Stek bzdur!

Ciekawy
@Nowy

Cześć, dostałeś się ? Możesz opisać przebieg rekrutacji ?

@Mr.X, masz inne zdanie na ten temat od użytkownika @Stary? Jeżeli tak, to przedstaw, proszę, swój punkt widzenia sytuacji, które poruszył ten użytkownik. Każda merytoryczna wypowiedź będzie pomocna dla osób, które rozważają podjęcie pracy w firmie JTI Polska.

Czy ktos wie co tam sie dzieje w HR w Gostkowie? Jakies duze zmiany?

@Sylwia, ktoś z pracowników zwracał się może do szefostwa firmy JTI Polska z wnioskiem o podwyżkę wynagrodzenia? Jaka była reakcja i odpowiedź pracodawcy na taką prośbę? Opisz jak to wyglądało.

Sylwia

Może trzeba podnieść zarobki pracownikom produkcji . Praca ciezka po 12 godzin.. myślę że zarobki dużo by zmieniły w firmie zarówno jakościowo jak i ilościowo .

Zostaw merytoryczną opinię o JTI Polska - Gostków

• Jak się pracuje w JTI Polska?

Zobacz opinie na temat firmy JTI Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JTI Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JTI Polska?

Kandydaci do pracy w JTI Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JTI Polska