Opinie o STOLPŁYT - Wójcik w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie STOLPŁYT - Wójcik. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w STOLPŁYT - Wójcik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOLPŁYT - Wójcik w Elbląg

Bartek

Już tylko sami pracownicy zostali... Reszta kwarantanna, co już operatorów nie obowiązuje kwarantanna... Niech sie męczą,aby produkcja szła..

Bartek

Całe kierownictwo, dyrektorstwo, mejstrowie właśnie siedzą na kwarantannie... Ludzie pracujący dalej pracują o co tu chodzi??? Pracownicy chorzy chodzą smarkają , kaszlą i nic z tym sie nie robi...

Perw
@Bartek

To jak w folwarku zwierzęcym, są równi i równiejsi. Dopóki ostatni pracownik stoi na nogach, będziemy walczyć :)

Gandi

Czemu moja opinie zlikwidowaliscie bo byla negatywna prawda boli a czemu cisza jest ze na stolplycie 50 osob kwarantanna ukrywanie dalej

Gandi

Niech sobie ukraincow postawia pracowalem w tej firmie kilka lat kiedys bylo ok ale potem coraz gorzej teraz chlopaki mowia ze jest masakra bardziej ukrainca szanuja niz swojego

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Elbląg
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
Elbląg
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
facet

Kochani Jako ojciec zrobię wszystko, wszystko aby oje dziecko nie musiao pracować u Wójcika. Wszystko.

Farciarz

A ja w czas dałem sobie spokój z tą firmą i całkiem nie źle sobie radzę mam dobrą pracę dobre auto i kilka inwestycji kture dają nie złe pieniądze

Miodek
@Farciarz

Ja wiem że w "Ujciku" orły nie pracują ale może zainwestuj w słownik j. polskiego.To może okazać się najlepszą inwestycją w twoim życiu.

merytorycznie

Merytorycznie mogę stwierdzić że w życiu nie miałem gorszej pracy. Mam na myśli płacę a w szczególności traktowanie ludzi, czuje się jak kurczak na fermie z którego wyciska się wszystko. I o ile kurczak ma przynajmniej psychiczny relaks w klatce my nie mamy, nas sie szczuje gnębi i robi wszystko żebyśmy byli wydajni. Ze zwierzetami to by nie wyszło.

Hmmm

Ciekawi mnie jedna sprawa ciągle. Dlaczego minimalna płacą jest 17 zł. A ludzie zarabiają albo 13.50 albo 14.50. Nie pamiętam jak. Już mają grupy wyżej no ale kurde???? coś jest nie tak. Od nowego roku stawka ma wzrosnąć do 18zl. Ludzie się zabijają w pracy są wywalani na inne działy a stawka taka jaka jest.

Adam Kwiatek
@Hmmm

Ziomek ja się nie dziwie, że tam pracują ludzie co nie znają prawa. Stawka o jakiej mówisz to jest stawką jaka przysługuje na umowę zlecenie a ty masz zapewne umowę o prace wiec o czym tu mowa? Więc idź do innej pracy pracować za 17 brutto a na wypłatę 10-go dostaniesz 2300 i wtedy sobie odpowiedz sam na pytanie czy nie lepiej mieć 13,50 i zarobić np 2900 zł czy 17 brutto mieć i dostać 2300 zł.

Demo
@Hmmm

Wyobraź sobie że Ukraińcy ( nie mam nic do Ukraińców) ale do systemu w tej firmie zarabiająwięcej niż Polacy.

Chroszczoff
@Demo

Ukrainiec na "Dzień Dobry" dostaj więszką stawę iż Polak dodatkowo nikt nie nad nim nie pastwi bo uważa ze Ukrainiec go nie rozumie Mało tego jego się uczy a polaka nie. Ukraińsy maja spokój i w spokoju mogą sięuczyć. a Polaków się gnoi szmaci. nie szanuje. Tak suę porobiło w tej firmieI też to nie jest kwestia niechęci do Ukraińców bo wielu z ich to fajne chopaki ale podejście do Polaków i Elblążan. Jeżeli chodzi o stosunki w tej firmie... to określiłbym to krótko (usunięte przez administratora) bez ładu i składu czy ktoś tam myśli ?Wątpię. Strzelajcie sobie w stopę. Poczekm i popatrzę.

Nickodem Dyzma
@Chroszczoff

Firma wyrobiła sobie kiepską opinię wśród Elblążan dlatego za wielu nie garnie się do tej pracy.. Zostają Ukraińcy. Dlatego ich szanuja bardziej.. Jak to wyjdzie na koniec dnia? Sądzę że średnio dla firmy.

Meblowanie moją pasją

Szanowni Pracownicy z okazji zbliżajacej sie wypłaty poniżej możecie wpisać czego się dorobiliście pracujac w naszej firmie więcej niż 10 lat. . Pokażmy ilu nas jest i czego się dorobiliśmy. Proszę nie wpiswać grup inwalidzkich. Prosze o poważne komentarze dotyczące nieruchomości, samochodów poniżej 10 lat i egzotycznych podrózy.. Pokażmy ilu nas jest.

Noob Saibot
@Meblowanie moją pasją

Po co to pisać?

Toudi
@Meblowanie moją pasją

Garba i pylicy

Parek

Wiadomo ilu pracowników z tych wysłanych na kwarantanne przeszło testy covid pozytywnie? Pytam z ciekawości, gdyż na hali już nie widać środków do dezynfekcji, ciepłej wody w kranach czy papieru do wycierania rąk

Szanowny zarządzie, kiedy nam oddacie dzień wolny za sobotnie święto? Dalej nie ma informacji

Qwerty
@Nowy

I jak, brak odpowiedzi? Okres rozliczeniowy się niedługo kończy, zostało niewiele dni

...

Wiadomo chociaż na którym zakladzie?

Zenada

Jeżeli nie chcesz mieć życia, czasu dla rodziny, dzieci, przyjaciółki, psa czy kota a ostatecznie zarobić wielkie nic to to jest praca dla Ciebie.!

Żenada

Papuga zdechła bo trzeba mieć czas ją karmić a za pieniądze, które zarobiłem nie mogę nawet wyprawić jej godnego pogrzebu.

Zarobki
@Zenada

To jest fakt, zarobki w tej firmie są bardzo niskie, lider jakim jest MW w Polsce nie daje swoim pracownikom zbyt wiele zarobić, Krismar, DRE, zarabiają tyle samo mając mniej roboty i lepszy socjal. Wniosek nasuwa się sam. 4tys zarabiają organizatorzy ale swoim kosztem, sami mówią że robią w miesiącu 220h więc taka pensja to żaden szał

Hm
@Zarobki

Oj mylis sie z tymi organizatorami mam kolege 0 grupa na okleiniarkach zarobek 3.5do mac 3.8 i to z wielkim bolem

...
@Hm

No to powiem Ci ze szał, dla takich pieniędzy warto się poświęcać... :)

WFM

nie bójcie się już niedługo nowy spec od normowania czasu pracy

Guakamole
@WFM

Jaki nowy, nie siejcie fermentu na lewo i prawo, nic się nie zmieni, inna twarz jedynie ale praca i tempo pozostaną takie same

Olo
@Guakamole

Albo zwieksza a ludzi tylu chetnych do pracy jest moze z biora sciagna na produkcje do pomocy

Guakamole
@Olo

Gdyby "norma" była tworem materialnym, to by jęczała z bólu bo jest już tak napieta. Jeśli zawyża normy jeszcze bardziej (czego się spodziewam), to nie wróżę niczego dobrego. Ludzie już i tak pracują w pocie czoła

Olo
@Guakamole

Jeszcze pracuja aczkolwiek coraz wiecej odchodzi ale panowie mysla ze zaciag z ukrainy wystarczy

Aaa

Mam pyt jakiej wysokości jest wypłacane w tym roku wczasy pod gruszą?

Nick nie może być pusty

Szacunak dla tych, którzy w tym ciężkim czasie, kiedy wypłaty były kiepskie, praca ciężka nie opuszczali pracy i dawali z siebie wszystko. Na prawde szacun.

@Nick nie może być pusty

Przyłączam się! Szacunek dla tych naprawdę zaangażowanych jest nas trochę. Smutne jest trochę to że w tej atmosferze ciągłego narzekania trzeba pracować no ale trudno niech se gadają, gadają, gadają.

@8

Smutne jest to ze poraz kolejny zrobili was w balona bo jaki to kryzys kiedy pracowaliscie za tak mala kase. Czasie postojowego niby kiedy to amowienia szly pelna para

@8

Zapewne narzekają bez powodu, he? Narzekają bo mają ku temu powody, gdy inne firmy normalnie działały, ludzie normalnie zarabiali, my zostaliśmy poczęstowani niższymi wypłatami. Zauważyłem że jest sporo ludzi w tej firmie którzy lubią być kopani w 4 litery i jeszcze za to dziękują.

@123

Prawda prawda jakie postojowe skoro normalnie sie pracowalo

ZostawiamOpinię

A ja wolę trochę mniej zarabiać ale mieć czas aby żyć.

Qwerty
@ZostawiamOpinię

Co masz na myśli, bo Twoja odpowiedź pozostawia sporo miejsca na domysły. Wolisz zarabiać mniej ale mieć 30min każdego dnia więcej na życie?

ZostawiamOpinię
@Qwerty

Nikt nie pracuje po 7.5 godziny ale powiedzmy, kiedy sytuacja sie ustabilizuje 8h i wolne soboty, dwie zmiany. Szczerzę mówiąc wolę to i mieć czas na życie niż zarabiać odrobine więcej i się zabijać. Zauważyłem że pracując mniej godzin robimy tyle samo ale prawie tyle samo, To że ktoś wypoczęty jest bardziej wydajny to chyba nie jest odkrycie. Dla mnie i wiem że znajdzie się jeszcze "parę" osób te parę groszy więcej nie robi różnicy. Są osoby które wolą mieć ale sa osoby, które wolą żyć.

Gandi

Jak tam zadowoleni z wyplat w czasie wielkiego kryzysu

Nic niema
@Gandi

Pomoc finansowa od państwa to była dla nas czy dla pracodawcy bo żaden z nas pracowników po wypłacie tego nie czuje, kłamstewka przy wypłatach normalnych ciężko wykryć ale tu już widać jak jest naprawde, pracownik miał zarobić więcej a zarobił mniej.

@Nic niema

No tak tak jak mowisz raptownie nawet godzin w kompie niemozna bylo sprawdzic bo zblokowali system (usunięte przez administratora)

Nick zajęty
@Nic niema

A myślisz że dlaczego nie ma 200 osób na wszystkich 3 zakładach? Gdyby ta firma była tak dobra, jak zwykli są ludziom wmawiać podczas rozmów o pracę, to nie mielibyśmy comiesiecznych rotacji w ludziach, tylko trzymali by się rękoma i nogami swojego stołka z całych sił. Najgorsi w tej firmie są ludzie, a przede wszystkim mistrzowie, którzy powinni być do wymiany, nie mówię że wszyscy ale zdecydowana większość. Brak wiedzy, brak kreatywności, ale chodzą z wyprostowana głowa i mają innych za wiadomo co. A co do wypłat, żadnego postoju nie było, żadnych dodatkowych profitów z tego tytułu nie mamy, z resztą nie chce mi się więcej pisać. Szukam pracy i spieprzam stąd, nie warto marnować swoich lat pracy, lepiej pójść tam gdzie człowieka do wartościują

OpowieściNiezwykłe

No cóż w tym miesiącu zarobłem tyle ile moja koleżanka zbierając przez ostatnie dwa tygodnie truskawki przez trzy godziny dzienie. Ale niech nikt nie traktuje to jako narzekanie. Piszę to jako ciekawostkę. Przeciez mam wolny wybór nikt mi nie każe pracować.

H

Takie Pegeery się zamyka a pastuchów żądzących nimi utylizuje.

Zostaw merytoryczną opinię o STOLPŁYT - Wójcik - Elbląg

• Jak się pracuje w STOLPŁYT - Wójcik?

Zobacz opinie na temat firmy STOLPŁYT - Wójcik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOLPŁYT - Wójcik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 11 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOLPŁYT - Wójcik?

Kandydaci do pracy w STOLPŁYT - Wójcik napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOLPŁYT - Wójcik