Opinie o STOLPŁYT - Wójcik w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie STOLPŁYT - Wójcik. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w STOLPŁYT - Wójcik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOLPŁYT - Wójcik w Elbląg

Nie polecam tego pracodawcy, ludzie są (usunięte przez administratora) że jest kryzys, a produkcja cały czas działa, pytam sie o co chodzi? A pozatym sam otrzymalem wynagrodzenie 1830 za cały miesiąc pracy, od czerwca wchodzi 0.95 etatu czyli na 4 grupie nowi pracownicy będą zarabiać 2tys Max, (usunięte przez administratora)

Haha

Się ciesz ze 1800 ja ok 1400 zł i też pracuje.

Niktt
@Haha

Mam nadzieję że pracujesz bardzo efektywnie, jaka płaca taka praca :)

@Niktt

O to się nie martw

@Haha

I pewnie zamiast zmienić pracę lub coś w swoim życiu to zostałeś i dalej bedziesz dorabiaj kogoś kto się z Ciebie śmieje? Rozumiem i powodzenia.

Ptfu!

A ty pewnie jesteś z tych co wolą pościemniac, ponarzekac i właśnie śmiać się z innych a tak naprawdę sam pewnie jesteś beznadziejny, zgniły i do wywalenia................ "pracowniku"

@Ptfu!

Powiem tak dostajac wyplate 1830, zrozumialem ze jezeli czegos nie wymsyle po tym calym smiesznym kryzysie bede tak zadluzony ze juz nie wyjde z tego, wiec postanowilem cos zmienić, zadzwonilem dostalem i zmienilem prace na lepsze, dlatego podziwiam ludzi ktorzy w takich sytuacjach czekaja... I tyle w temacie. Pozdrawiam

Mir

Ci co wiecznie narzekają to ludzie którym się nigdy nie dogodzi, dla takich ludzi 5.000 to będzie mało, to ludzie którzy myślą płytko lub tylko o sobie taka jest prawda o was narzekacze................

@Mir

To chyba jesteś majsrem co głęboko trzymasz palec ????

@Mir

To chyba ktoś z biura albo z kierownictwa ????

Ano

Ale to się zemści,rynek pracy się ruszy zostaną bez fachowców!!

Czarny

Nie dość że pieniądze dziadowskie, to jeszcze na ubraniach zaoszczędzili. Nie wiem czy tylko u nas na Mazurskiej tak jest, ale gacie pocerowane, niedoprane i śmierdzące cały czas dostaje. Coraz gorzej tu wszystko wyglonda :(

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Elbląg
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
Elbląg
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
Anonim 123

Niech ten cały cyrk się skończy i pracownicy stolpłytu wrócą do siebie na zakład; to jest jakiś dramat " fachowcy " tyle lat pracują, a totalnie nic nie ogarniaja! Ani maszyn , A o organizacji pracy to już nie wspomnę! Jedna wielka porażka, kompletnie się nie nadają do pracy , banda mongołów po których trzeba wszystko poprawiać i ogarniać, żenada

Pracownik ST...
@Anonim 123

Posłuchaj Panie Anonim. Wy jako pracownicy fabryki na ulicy Mazurskiej tylko w taki sposób potraficie się wypowiadać. Nie potraficie podejść i powiedzieć prosto w oczy. Czy Ty człowieku zdajesz sobie sprawę jaka jest przepaść między obsługa maszyn w stolplycie a u was??? Boicie się ( jesteście chyba zastraszeni) albo jesteście zaganiani przez waszych majstrow jak stado(usunięte przez administratora) I ty Anonimie masz jeszcze czelność opisywać nas. Pracowników? Najstarszej części firmy, dzięki której w duzym stopniu powstało i Twoje miejsce pracy? Przestańcie się wszyscy bać odzywać do ludzi bo takie macie wrażenie. Ludzi baranow.

Pracownik ST

Anonimie użyj słów które nie będą cenzurowane i napisz jeszcze raz. Czekam niecierpliwie

NickNolte
@Anonim 123

I tak właśnie na Mazurskiej traktuje sie ludzi, Nie ważne czy jest to stary pracownik ze Stolpłytu czy nowozatrudniony i dlatego firma jako takawyrabiała sobie złą opinię w mieście a ludzie nie garnęli sie do pracy.

To jest jakaś kpina, cały czas jest praca A my pracownicy dymamy, za 1830zl tak tyle dostałem, za miesiąc pracy, nie polecam tego pracodawcy bo od czerwca 0.95 etatu czyli na 4 grupie 2tys zarobisz Max, a i nie wierzcie w ani jedno słowo, prezes co innego mówił co innego jest(usunięte przez administratora)

Haha

Wypłata to kpina chyba jaja se robicie ze ludzie mają wytrwać za 1400 zł. 3 tyg w pracy i taka pensja. Miało być lepiej a jak zawsze po ch...

Guakamole
@Haha

Słyszałem o pracownikach, którzy zarobili po 1700-1800zl, czyli poniżej najniższej krajowej. 1400 jest w ogóle możliwe?

@Guakamole

Oczywiście. 2 przelewy na łączną kwotę 1400 opłaty za mieszkanie plus utrzymanie i nie ma co go gara już włożyć. Kompletne jaja.

@Haha

Wypłata jest za 5/6 etatu w wysokości 80% z tego czasu pracy. Dodatkowo została doliczona premia+ bonus frekwencyjny z pierwszego kwartału tego roku, również pomniejszona o 20%. Na takie rozwiązanie zgodzi się przedstawiciele załogi, których sami wybraliśmy.. Na 4/3 grupie płacowej z kiepskimi premiami wychodzą właśnie takie pieniądze. Zaznaczyć warto że tzw "nagroda" nie jest wliczana do kalkulacji wynagrodzenia.

@Anonim

Czyli krótko mówiąc człowiek został kompletnie wydymany...

80% to 5/6 lol
@Anonim

80% to 4/5 ale liczyć nie każdy potrafi :P

Kry

Poprostu dramat!!!

Pracownik Stolpłyt

Czy wiadomo kiedy wrócimy na swoją hale i czy w tym samym składzie

Zenek
@Pracownik Stolpłyt

Nikt tego nie wie? A jak podoba sie wyplata za kwiecien?

Pracownik Stolpłyt
@Zenek

Podoba mi sie! , a czemu Zenobiuszu pytasz ?

Rychu

Czy to prawda że stolplyt przestanie istnieć?

@Rychu

Idealne miejsce na takie (usunięte przez administratora) Ale jak ktoś lubi płoty. Z nudów chyba komuś odwala

Staś
@Rychu

Od dłuższego czasu obesrwuje opinie Meble Wójcik / Jak i Stolpłyt .. Zastanawia mnie skąd tyle jadu w niektórych wypowiedziach .Osobiście mogę powiedzieć że dumny jestem że mogę pracować w takiej firmie!! ,decyzja podjęta przez Zarząd dała mi więcej energi do pracy .Jeżeli kto kolwiek z Was obserwuje producentów mebli w Polsce to wie jakie są podejmowane decyzje od marca tego roku (zwolnienia itd..) RYszard ty draniu oddaj rower!!

Ok

Dziękuje pani Agnieszce za spotkanie w sprawie wyjaśnienia plotki w sprawie zarażonego gościa ze stolpłytu, masa ludzi poczuła się lepiej bo plotka już robiła swoje i ludzie byli przestraszeni. Dobrze by było częściej się spotykać i wyjaśniać różne sprawy.

@Ok

Dziękuję. Zawsze w razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Działem HR. Dużo zdrowia i do miłego zobaczenia po tym całym dziwnym czasie.

Pracownicy zadowoleni
@HR

Pozdrawiamy całą ekipe Stolpłyt i życzymy wszystkim dużo zdrówka K.B

Kliet

Na miejscu właściciela z obecną sytuacja kryzysową na pierwszym miejscu pożegnalbym się z pseudo organizatorami ponieważ za darmo pieniądze biorą a i tak nic nie robią a jak trzeba się coś dowiedzieć to ich nie ma jak już się znajdzie jeden czy drugi ,to z wielką mordą ci odpowiada a...chyba lepiej przedłużać umowy tym pracownikom którzy zapieprzaja i , rzetelnie zarabiają .

Zniesmaczony

Brawo dla firmy, która nie zwalnia w tym czasie... Ale nie przedłuża umów o prace, nie dlatego ze pracownik nie nadaje sie do pracy.... Z dnia na dzień ludzie zostają z ręką w nocniku, takie podziękowanie za rzetelna prace. Nawet prezes ze łzami w oczkach nie mial odwagi powiedzieć tego głośno, ludziom w twarz, ze zostają bez pracy. Przedłużają umowy tylko, swojakom... Krąży TAJNA lista, tylko bez instrukcji komu wypiąc(usunięte przez administratora), aby uratowac swoja. Bałagan i (usunięte przez administratora) w kadrach, dyrektorach, kierownikach... I WISIENKA NA TORCIE w Stolpłycie wykryto u pracownika koronowirusa... co robi GORA? Pierwsza ucieka do domow, reszta zostaje i pracuje. Na drugi dzien pracownicy dostaja liste, do podpisania ze sa swiadomi zagrozenia....podpisują, nawet nie wiedzac co. Firma jest czysta, podpisales zgode na prace.

Ponętny
@Zniesmaczony

Również jestem zniesmaczony tą firmą, w Poniedziałek wszyscy podpisali nowy rodzaj umów, mieliśmy siedzieć w domach aby przeczekać ten okres wirusa, w Czwartek dowiedzieliśmy się ze będziemy jednak pracować ale na nowych, bardzo niekorzystnych warunkach. Kłótnie z góra nic nie dały w moim przypadku, gdy powiedziałem że nie będę pracować w ten sposób to zagrozili ze zwolnią bądź w ogóle nie zapłacą. Albo do cholery pracujemy na starych umowach, albo idziemy na postojowe i nie pracujemy w cale. Sposób w jaki traktuje się pracowników w tej firmie jest skandaliczny, wiedziałem że ta poniedziałkowa przemowa była zbyt piękna aby była prawdziwa. Spodziewam się wielu zwolnień i L4 w nadchodzących tygodniach, ludzie to nie barany, mają rozum i zareagują adekwatnie do zaistniałej sytuacji.

Witam. Jestem tutaj nowy i muszę zadać pytanie, bo od działu HR, przez kadry, aż do kierowników każdy co innego mówi i nic konkretnego dowiedzieć się nie mogę. Proszę powiedzieć mi jak tutaj wyglądają soboty - ile jest płacone za nią netto? Interesują mnie również niedzielę - jak tutaj wygląda stawka, ile idzie zarobić? Chodzi o grupę 4. Pozdrawiam.

Gandi
@Nowy

W tej firmie nigdy sie niedowiesz ile zarobisz tak to jest skonstruowane zeby mogli cie zawsze wykrecic takze mozesz sobie liczyc godziny i nietylko ale u nich zawsze bedzie tak aby oni byli zadowoleni

@Nowy

HR w tej firmie to (usunięte przez administratora)

@Nowy

Nie otrzymał Pan takiej informacji w HR? Niemożliwe. Trzeba po prostu przyjść lub zadzwonić i zapytać.

Ktoś

Ja jako pracownik tej firmy jestem razem z Prezesem i ludźmi mu sprzyjającymi oraz nami pracownikami, przetrwamy to razem i wrócimy. To będzie ciężki czas dla nas wszystkich bez wyjątku.

Kartol

I tak więcej zarobili od ciebie

Alanik

Na 2 grupie nawet po 2400 chyba było, więc sam sobie odpowiedz czy to dobra wypłata.

@Alanik

A ja na 4 grupie 3 tys

Gonzo
@Ktoś

A jak gleboko paluszka wsadzasz ze masz takie zarobki no chyba ze pracujesz na najwazniejszym stanowisku na produkcji czyli pakowacz i masz tak odpowiedzialna prace ze musisz stropian w odpowiedni sposob wlozyc

Mir

Dobrze ze juz tu nie pracujesz, teraz twojego narzekania słuchają gdzie indziej.

@Gonzo

A zdziwił byś się... I to nie jest pakowanie

Olo
@Mir

No akurat teraz nienarzekam przynajmniej nikt w uja mnie nierobi z kasa a uwiez pracowalem kilkanascie lat w tej firmie i widze co sie dzieje

@Olo

A moim zdaniem jeśli chodzi o tą branże w mieście u Wójcika jest najlepiej, pracować trzeba wszędzie i pewnie nikt niepozwala się obijać w innych fabrykach tego typu, wystarczy być odpornym na stres.

Olsen
@Mir

Stres chlopie podam ci prosty przyklad 2 chlopakow robi na tej samej maszynie z taka sama grupa i godzinami jak mozna dostac inna premie i wyplate

@Olsen

Bo jeden jest operatorem a drugi pomocnikiem proste

Korona

Może chociaż napiszcie na tabicach ze nie zalecacie witania się przez podawanie rąk. Takie minimum.

@Korona

Proszę zapoznać się z informacjami na tablicach ogłoszeń. Są tam szczegóły związane z bezpieczeństwem oraz jakie firma wprowadziła normy bezpieczeństwa.

Olsen
@HR

Dobrze wieceie ze to tylkonpapier nikt niepozwoli odejsc od maszyn aby myc czesto rece pic na wode

Kruczek

Witam mam pytanie czy można się dostać na magazyn płyt na mazurską i jakie tam są zarobki

Jakie zarobki są na 3 grupie jako pomocnik ?

kcin

zależy kogo jesteś ziomkiem

Karol
@kcin

Zarobki są uzależnione od relacji między pracownikami? Nie bardzo rozumiem Twoją opinię, dlatego, jeżeli możesz, to sprecyzuj, proszę, co miałeś na myśli.

Artur

8 lat temu ludzie zarabiali tyle samo i nawet więcej niż teraz...stawki na godzinę niby podwyższyli a z premii zabieraja i pensja stoi w miejscu,mydlenie oczu!!.Najnizsza krajowa co roku idzie w górę ale nie w tej firmie.Wniosek z tego ? Za jakiś czas w tej fabryce zarabiać operatorzy będą najniższą krajową.Powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o STOLPŁYT - Wójcik - Elbląg

• Jak się pracuje w STOLPŁYT - Wójcik?

Zobacz opinie na temat firmy STOLPŁYT - Wójcik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOLPŁYT - Wójcik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 11 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOLPŁYT - Wójcik?

Kandydaci do pracy w STOLPŁYT - Wójcik napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOLPŁYT - Wójcik