Meble Wójcik

Opinie o Meble Wójcik

firma

Firma Meble Wójcik z Zawiercia dokładnie z Zawadki jest firmą nie rzetelną. Dostarczyli nam uszkodzone meble i za ich naprawę każą sobie płacić a także za wniesienie i wyniesienie. W dniu,przywezienia mebli nam stół uszkodzony i nie był wogółe pokryty

xxx

Totalna porażka. Sprzątaczka więcej zarabia w 8 godz. Praca po 9 godz 2 soboty pracujące i 2,500 średnio na rękę po 9 latach pracy w tej firmie. żenada

Zostaw opinię o Meble Wójcik - Zawiercie

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meble Wójcik