Opinie o Intersport Polska S.A. w Cholerzyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Intersport Polska S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intersport Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intersport Polska S.A. w Cholerzyn

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Intersport Polska S.A.?

Juzek

Jak mam rozumieć liderów? W sensie osoby które są na topie w liście sprzedaży czy kierownictwo?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

nowy

Tak to spółka giełdowa, przestrzegają wszystkich aspektowa prawnych, umów wypłat itd.. Pod tym względem jest naprawdę ok. Ogólnie fajny pracodawca jak ktoś lubi handel i wie jakie tu są wymagania....

Gabriela
@nowy

@nowy Świetnie więc. A napiszesz co należy do Twoich obowiązków w Intersport, jakie konkretnie stanowisko tam obejmujesz?

HelloKity

Osoby nowozatrudnione dostają umowę zlecenie. Na umowę o pracę trzeba zasłużyć ☺️

Nowy pracownik

Czy mógłby ktoś wypowiedziiec sie na ten temat

Nowy pracownik

Mam pytanie, ile zarabia kierownik salonu na starcie?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko MŁODSZY KSIĘGOWY/KSIĘGOWA w firmie Intersport Polska S.A.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Volvo

2000netto dla pracownika który ma doświadczenie i pracuje tam parę lat. W Niemczech za ich pensje można kupić 1573 litrów paliwa po 5.22. ale w tej pracy 383 litry,te podwyżki dla pracowników jakiś żart gdzie Arkadia zarabia miliony zloty miesięcznie a pracownika daje ochłapy, gdzie to nawet nie jest całe 2k... dochodzi brak pracowników, zaczynają zatrudniać obcokrajowców i głuchoniemych bo nikt tam już nie chce pracować :D wykorzystywanie pracowników do rzeczy gdzie powinny zająć się tym inne firmy od tego. Chcesz mieć blizny na nogach i zniszczony kręgosłup, złóż tu cv

Iwona
@Volvo

Wspomniałeś, jak wyglądają warunki zatrudnienia osób, które posiadają już doświadczenie w branży. Czy posiadasz jakieś informacje na temat tego, jak wyglądają one dla osób, które dopiero zaczynają swoją ścieżkę zawodową w Intersport Polska? Jeśli możesz to napisz, jakie są różnice.

@Iwona

Powiedzmy że był taki okres gdzie większość pracowników pracowała tam 2-13lat. Z ich opowieści i patrząc na umowy. Ich pensje nie różniły się od osób które dopiero zaczynają pracować. Były podwyzki, dostałem około 120zl netto, gdzie to są grosze, moja pensja nie przekroczyła nawet 2k po tym... Najlepsi sprzedawcy na całą Polske według mnie podstawe powinni mieć lepsze, bo nie zawsze można mieć dobrych premi. A system który je przyznaje nie zawsze jest sprawiedliwy. Bo roznica 0.1 punktu w paragonie może Cię skreślić, mimo że jestes pierwsza i piszą o Tobie w wewnętrznej gazetce.

@Volvo

Nie głuchoniemych tylko się pisze głuchych.

Gabriela
@.

@. Jak dla mnie świetnie, że Intersport umożliwia pracę niepełnosprawnym. Napisz jaka jest ogólna atmosfera pracy w tej firmie? Z góry dziękuję.

jatubyłem

Pracowałem w Arkadii kilka miesięcy temu przez ponad dwa lata. Bardzo fajna ekipa. Pracy jest dużo ale można też nieźle zarobić porównując do stawek podobnych firm, oczywiście nie płaca Ci za nic i trzeba podchodzić do klientów. Mi się ta praca bardzo podobała, ale nie wszyscy wytrzymują tempo. Kierownicy sprawdzają pracę, ale można też z nimi normalnie pogadać, mnie nikt nigdy nie cisnął, ale może nie musiał bo wiedziałem co mam robić. Z tego co słyszałem od ludzi, którzy tam nadal pracują to dostali podwyżki po kilka ładnych stów na łapę, więc jak ktoś dostał 100 zł to musiał być albo bardzo słaby albo już wcześniej nieźle zarabiać. Nie odradzam ani nie namawiam.

@jatubyłem

Trudno mi w to uwierzyć, podwyżki na zlecenie dostały około 1zl brutto na godzine i to nie przez dobro firmy tylko ustawowo, na umowę o pracę około 150brutto. Przyznawanie premi jest takie że jak sklep wyrobi plan to dopiero się patrzy na sprzedawcę, a ja przez swoją karierę chyba ani razu nie widziałem w pełni planu wyrobionego, zawsze to się kończy na około 90% planu. Więc nie ma co liczyć na pramie, bo od 3miesiecy nikt jest nie dostaje. Ale ekipa jak zawsze jest super, choć sami faceci, więc nie ma na kogo popatrzec

Kamil
@Volvo

Jak długo tam pracowałeś? Skoro twierdzisz, że plany były tak ciężkie do wyrobienia, to czy nie dało się o tym porozmawiać z szefostwem? Może taka szczera rozmowa i zasugerowanie pewnych zmian przyniosłoby rezultaty? Czy za 90% normy można było liczyć na jakiś procent ustalonej premii? Jestem tego ciekaw, mam nadzieję że mi odpowiesz.

jatubyłem
@Volvo

Volvo masz jakieś słabe informacje stary ..... wiem od koleżanki która nadal tam pracuje, że ona na pewno + inne osoby mają dużo wyższą stawkę niż ta o której piszesz przy umowie zlecenie. Ludzie robiący dobrą robotę dostają i dobrą kasę, może zastanów się nad tym :) . Z tym planem to też w takim razie mało widziałeś albo Cię to nie interesowało, bo kierownicy dużo gadali o % wyrobienia planu i plan robiliśmy i z tego co wiem za wiele to się nie zmieniło. Pracy jest sporo i jak Wam nie odpowiada to przecież jest wolny rynek i możecie zmienić pracę. Ja przerobiłem parę sieciówek i Intersport w Arkadii bardzo miło wspominam, wszystko na czas i zgodnie z tym na co się umawiałem. Pozdro dla starej ekipy:)

Kamil
@jatubyłem

Może stawka wynagrodzenia, którą oferuje pracodawca, zależna jest od tego, jakie doświadczenie ma dany kandydat? Skoro Twoje koleżanki mają wyższe wynagrodzenie, to może właśnie z tego względu co napisałem. Wiesz może coś więcej na temat premii? Chciałbym sprecyzować tę kwestię, dlatego wcześniej o to zapytałem.

Krzysztof

Praca na rok 2019/2020 tragedia.(usunięte przez administratora)Sprzedawca to śmieć który ma robić obrót i nic więcej za to nie ma. Rotacja 60 pracowników w ciągu roku. Cały dzień na nogach nawet jak się wchodzi do pracy nie można powiedzieć cześć do kolegi bo już gonią do pracy. Zatowarowanie tragiczne. Dla firmy sprzedawca to tylko pionek który ma sprzedawać nieważne co byle jak najwiecej. Pracowałem 3 lata. Podwyżka na poziomie 100zl nawwwt mniej zarobiki na poziomie 1700 najniższa krajowa i nigdy nie dostaniesz więcej. Nieważne co byś robił. Kierownicy nie robią nic siedzą na kamerach jedzą kiedy chcą tylko czekają żeby cie (usunięte przez administratora) jak podejdziesz do kolegi. Ogólnie zadaniem kierownika jest nic nie robić tylko cię dręczyć i wskazywać palcem gdzie masz stać albo do kogo podejść. Odradzam każdemu. Lepiej już jest sprzątać kible bo przynajmniej nikt nie siedzi na kamerach i cię nie sprawdza. Praca 1/10 straciłem tylko zdrowie i czas na rozwój

Iwona
@Krzysztof

Nie da się zaprzeczyć, że stawiasz bardzo poważne zarzuty wobec tego pracodawcy. (usunięte przez administratora) oznacza bowiem działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej. Skoro zatem w Intersport Polska takie sytuacje są na porządku dziennym to wypadałoby zgłosić się z tym problemem do wyżej usytuowanych instytucji. Czy rozważałeś takie właśnie rozwiązanie?

@Iwona

To wszystko jest spowodowane agresywna i zawsze negatywna postawą opiekunki sklepu. Swoją fałszywość od razu zdradza jak któryś z prezesów przyjeżdża. Dziesiątki razy potrącała klientów biegnąc do domu lub po jedzenie. Jak ona tak traktuje klientów to jak ma traktować współpracowników, masakra, stawia duży nacisk na kierowników którzy nie mają wyjścia i tak samo czasem traktują pracowników

Witam, chciałem zapytać jak wygląda praca na magazynie firmy w Cholerzynie? Interesuje mnie realny zarobek, wysokość zniżek, jakieś dodatkowe benefity i przede wszystkim atmosfera.

Aninim
@Piotr

2 tys

Maciej
@Aninim

Podałeś zarobki z wliczonymi ewentualnymi dodatkami, czy jest to sama podstawa, którą otrzymuje nowo zatrudniony pracownik w firmie Intersport Polska? Chcę dobrze zrozumieć Twoją wypowiedź, dlatego, proszę o sprecyzowanie i informację, czy w ogóle jakiekolwiek dodatki do pensji występują.

Sprzedawca_roku

Nie wiem skąd biorą się tak negatywne opinie czy tak dobrze trafiłem. Kierownicy są bardzo w prządku, nie maja wymagań które wychodziły by po za zakres moich obowiązków i potrzeb na sklepie. Opiekun stara się ułożyć grafik pod nasze prośby. Praca od 9 do 21 bardzo szybko mija zwłaszcza w tak przyjemnym zespole gdzie każdy stara się ze sobą dogadywać. Nawet studenci są w stanie sobie dorobić. Jeżeli brakuje nam jakiś informacji o produktach czy podejściu do klienta Opiekun sklepu jest wstanie nam poradzić w wielu sprawach jak i przygotować szkolenie czy to z butów narciarskich czy bielizny x-bionic/x-sock, z butów merrella. Płaca jest standardowa ale dochodzą do tego zniżki pracownicze, system premii od 6 do 1 oraz lider liderów, dodatkowo jeśli jesteś przeszkolonym pracownikiem serwisu rzeczywiście da się coś z tego wyciągnąć. W porównaniu do sieci sklepów z niebiesko-białym logiem, gdzie miałem przyjemność pracować, tutaj robi mi sie bardzo dobrze, nie czuję się wiecznie obgadywany przez współpracowników którzy traktują cie jak konkurencje czy zagrożenie. Kierownik nie wprowadza reżimu jeżeli zrobię coś co mu się nie spodoba, mówi w czym leży problem i rozmawia jak człowiek z człowiekiem. Nie uważam że wszystko jest idealne ale zależy od stosunku człowieka i inicjatywy z jaką wychodzimy w pracy. praca tutaj nauczyła mnie bardzo ważnej rzeczy: że produkty mogą być jakościowe. O wiele lepiej czuje się gdy sprzedaje coś warte swojej ceny a nie robię masówkę tylko po to aby liczby się zgadzały na planie realizacji.

m
@Sprzedawca_roku

Co to znaczy 6 do 1?

Sprzedawca
@m

Tu chodzi chyba o premię lidera czyli pierwsze 6 osób z miesiąca dostaje premię zależną od ilości sprzedaży

KCM

Ja pracuje w Intersporcie w Poznaniu w King Crosie już dłuższy czas i wszystko zależy od salonu, tutaj nie ma żadnego mobbingu, kierownik wymaga ale wszystko w granicach normy, że wszystkim idzie się dogadać. Nie sprzedaje dużo sprzętu typu narty czy rowery a jakoś jestem wstanie wyrabiać premie więc da się! Atmosfera w pracy też jest wporzadku i nikt na nikogo źle nie patrzy. Może i nie zarabia się tutaj kokosow i zawsze mogłoby być lepiej ale mnie pracuje się tutaj dobrze

GA

Witam w Interze nie jest tak zle. Jest przynajmniej jasna sciezka kariery i wyznaczone standardy, premi sa wyplacane. Jak ktos narzeka to niech sie w SkiTeamie zatrudni tam dostanie najwyżej opie.... na dzien dobry i kopa w d..e na dowidzenia.

Panasonic
@GA

Tak jest jasna ścieżka kariery. Jasnoniebieska do okola sklepu..

Złotousty
@GA

Obrona prosto ze strony kadry kierowniczej.. oczywiscie płace i premie sa wypłacane na czas, tutaj nigdy nie slyszalem skarg od swoich współpracowników z pracy. Ścieżka kariery jest tylko jedna, biegaj wokół sklepu i rob wszystko zeby nie dostac ochrzanu. Dawaj z siebie wszystko, pracuj 10 lat a nie dostaniesz podwyżki, bądź najlepszym sprzedawcą w calej Polsce, nie dostań ani grosza podwyżki. Rób paragony na tysiące złotych, zapewniaj że klient wychodzi zadowolony, nic nie dostajesz.. Na tym polega praca w Intersporcie. Ktoś kto to napisał, niech spróbuje szczerze zawalczyć o swoich ludzi, bo wszyscy stąd odejdą

Król Maciek

Praca w tej firmie to wyzysk pracowników, jesteśmy za dobrzy dla tej firmy

Stif

Jesteśmy tylko pionkami. Pozwalają odchodzić dobrym pracownikom, a wystarczy podwyżka. Doświadczeni i wartościowi ludzie odchodza bo zarabiaja psie pieniądze. Ktos kto poświęca swoje nogi, plecy, ręce, nowa blizna kazdego dnia jest traktowany jak pies. Opiekuna naszego salonu można zobaczyc tylko jak biega po cos do żarcia, dba tylko o siebie... ta praca byłaby fajna gdyby nie te marne grosze wplywajace na konto i jesteśmy smieciamy dla prezesa. Moje sugestie dla Intersport Polska S.A.: Ceńcie naszą prace, pracownicy robia min 15km dziennie. Inni podaja majtki zarabiaja wiecej od nas, a my musimy znać sie na wszystkim Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wszystko

Pepe

Aktualnie pracuje w jednym z większych sklepów w Polsce ktory zarabia na całą inne sklepy. Praca tutaj to wyzysk, kierownicy zachowuja sie tu jak straznicy w obozie koncentracyjnym, choca i ocenia, zamiast pomagac i sprzedawac, kierwonicy. Pracownicy nie sa tu szanowani, bez podstaw opierdalani. Wymagania sa non stop podwyzszane, a nie placar Ci wiecej. Pracownicy chca z stad uciekac, odradzam totalnie

Eurycy
@Pepe

Arkadia i pani kierownik Ewelina? :D

@Eurycy

Dokladnie, ona i jej partnerka. Ale opiekun bije je na głowę

Pepe

Bez zmian. Ogolnie najnizsza stawka, ludzie pracujacy na kasie w cerfurze zarabiaja wiecej od nas, za mycie podlogi w restauracji jest 14netto, tkmax 20brutto, my 11,7 netto,Żałosne. Ludzie znajacych sie na rzeczy sa nie szanowani i zarabiaja grosze... Dodatkwowo u nas dochodzi niewolnictwo, zero kontaktów miedzy pracownikami, trzeba sie ukrywac, zeby moc wymienic zdanie miedzy sobą, nawet jeśli to dotyczy pracy, gdzie w innych sklepach jak obserwuje jest to normalne, ochrzan na każdym kroku, mobing. Zero bezpieczeństwa, bhp tutaj w ogole nie istnieje, wystarczy jeden nie uważny ruch ręki, zeby cos spadlo Ci na glowe lub miec blizne do konca życia. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Odświeżyc kadre kierownicza

Ona13

Pracowałam w Centrum Handlowym Arkadia. Atmosfera między pracownikami jest okej, natomiast są dwie kierowniczki, które wprowadzają mobbing, nawet na chwile nie można stanąć i zamienić słowa z innym pracownikiem. Kierowniczki są parą, więc w żaden sposób nie są obiektywne i nie da się im wytłumaczyć, ze druga kierowniczka nie ma racji, co na takich stanowiskach jest niedopuszczalne. Zdecydowanie w tym sklepie potrzebna jest kontrola i zmiana obecnego systemu, ponieważ pracownicy nie chcą pracować w tym miejscu. Odradzam i polecam unikać tego miejsca jeśli nie chcecie mieć codziennie awantury i słyszeć tekstów „weź się do pracy, bo zarząd kamery ogląda”.

Kira

Jeżeli chodzi o umowę to zależy jaką ktoś ma dyspozycyjność. Studenci dzienni raczej pełnego etatu nie są w stanie "wyrobić" dlatego wchodzi w grę umowa zlecenie (mają określone dni w które mogą chodzić do pracy). Jeżeli mowa o osobie na pełen etat to wtedy umowa o pracę . Dostępne są pakiety medyczne, karty multisport, ubezpieczenie grupowe, kursy językowe online.

Lidia

Ktoś z Was może odpowiedzieć na pytania użytkownika @Robert? Takie kwestie są na pewno ważne także dla innych osób. @Mariusz, piszesz o przyznawaniu premii, czy w umowie są określone zasady jej otrzymania? Jeśli faktycznie sytuacja wygląda tak, jak piszesz, to czy pracownicy próbowali temu przeciwdziałać?

Mariusz

Opinia * Pepe i *dr jest jak najbardziej trafna i aktualna: - 2-3 sklepy są rentowne, które zarabiają na pozostałe inne sklepy - brakuje kasy na wszystko, -zarząd nie ma bladego pojęcia o zarządzaniu firmą i poprawieniu sytuacji spółki,co za tym idzie wegetują z miesiąca na miesiąc - pensje to najniższa krajowa (w tym samym czasie Biedronka czy Ikea płaci na "dzień dobry" 3000zł podstawy, - są premie dla najlepszych sprzedawców (czytaj: sprzedawców, którzy handlują najdroższymi rzeczami na sklepie - nie handlujesz nartami czy rowerami, a masz dział z ciuchami czy z butami to nie masz szans na jakąkolwiek premie, nawet jakbyś zasuwał jak robot - zasada przyznawania premii jest po prostu skrajnie stronniczy -zachowanie kierowników i opiekuna ociera się o mobbing , zachowują się tu jak strażnicy w obozie koncentracyjnym, -pracownicy są poniżani i lekceważeni - to się nadaję do Państwowej Inspekcji Pracy, co chwila pracownicy o każdą (usunięte przez administratora) na sali sprzedaży są opieprzani, -jest bardzo duże "ciśnienie "na wynik, a o jakiekolwiek podwyżce powyżej najniższej krajowej to zapomnij , - ta praca wypala zawodowo -nie można z nikim rozmawiać nawet jak nie ma ruchu bo od razu jest awantura, - jeżeli nie masz noża na gardle i możesz poszukać innej pracy to tak zrób, - zdecydowanie odradzam tam pracować,

Lidia

@Pepe, przypominam Ci, że znajdujesz się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie można na nim nikogo obrażać i trzeba swoje opinie wyrażać w kulturalnej formie. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Posty niezgodne z jego postanowieniami mogą zostać usunięte. Jeśli będziesz miał do dodania jakąś konstruktywną opinię na temat firmy, zrób to. Jeśli na forum są pracownicy tej firmy, proszę o dodanie swoich obiektywnych opinii na temat warunków pracy u tego pracodawcy i jakie kwalifikacje należy posiadać, żeby do niej aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Intersport Polska S.A. - Cholerzyn

• Jak się pracuje w Intersport Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Intersport Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intersport Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Intersport Polska S.A.