Eltechnik

Opole

Eltechnik

Opinie o Eltechnik

były

Jeżeli chodzi o pracę,to praca nie jest zła.Pracujesz 8 godzin,weekendy wolne,montaż wiązek czy moduły-da się nauczyć. ALE...traktowanie ludzi jak śmieci. To oni ci ustalają urlop, nie dostaniesz go kiedy ty chcesz,na l4 sprawdzają,zakaz używania tel,zakaz rozmawiania, brak szacunku od brygadzistów,duza rotacja pracownikow była (dużo osób zwalniają bez słowa)Stawka? Hmm...może być,chociaż mogła być być lepsza.Bardzo dużo odtrącają. Podsumując,praca dla wytrzymałych psychicznie ????

prawda

Za godzinę 13,70 netto 2.500 brutto za miesiąc chyba niezależnie od godzin wypracowanych w miesiącu,czyli słabo ! Dyrektor i jego podwładny chodzą patrza i zniechęcają kultura podejścia do człowieka szeptajac pod uchem tak żebyś slyszal. Są lepsi i gorsi.Na poczatku spodziewaj się popędów motywacyjnych typu : to nie jest robota na cały dzień lub troszkę przyspiesz tępo.Moze zniechęcić osoby rozpoczynające tam prace. Nikt tam długo nie wutrzymuje,często słyszy się o tym że ktoś się zwolnil. Pracują Ślązacy pewnie znajomości :) Masz (usunięte przez administratora) i tyle taka to praca w Eltechniku.

Agata___

Po ostatniej rozmowie : - umowa na pierwszy miesiąc zlecenie coś około 13zl /h brutto - po miesiącu zlecenia, przez następne 4 miesiące zlecenie - praca na dwie zmiany - brak wentylacji na hali - aktualnie produkcja się wznowiła po przestoju - produkcja jak to produkcja Pani miała mi dać znać o decyzji przyjęcia do pracy do kina tygodnia( na rozmowie byłam we wtorek) a zrobiła to po tygodniu za pomocą SMS.

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w Eltechnik? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki zatrudnienia?

Byly

Praca nie jest zla ale nerwowo rozmawiac śmiać i piszczec moga tylko nie ktorzy reszta ma siedziec cicho

Anonimowa

A może to jest tak że ludzie chcą zarobić dużo a się nie narobić ? Kasa ma z nieba spaść ? Przerwa 15 min to norma w wielu firmach czy polskich czy zagranicznych....

li
@Anonimowa 20.02.2018 13:04

gdzie ty się leczysz niewolniku

Lekarz

Ortograf
@mik 15.03.2018 13:05

Tępo :p

Marta

@Anonimowa jesteś teraz zatrudniona w Eltechnik? Możesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat warunków panujących w tej pracy? @guli dlaczego tak uważasz? Twoja opinia jest krótka i niewiele mówi osobom poszukującym obecnie zatrudnienia w Eltechnik. Gdybyś podał konkretne argumenty Twoja opinia sporo by zyskała.

xXx

,,Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa.Jest mu jedynie winien usługę ,za którą otrzymuje zapłatę ,będącą nie ŁASKĄ ,lecz zasłużonym wynagrodzeniem '' - Ludwig van Mises

Nick

Co za brednie. Notatki służbowe są wystawiane w wyjątkowych sytuacjach, i jeszcze nie było przypadku żeby osoba została zwolniona z powodu wystawienia notatki. W Opolu za zimno to zle, w falmirowicach za gorąco tez zle.zmuszanie do nadgodzin? Nigdy nie bylo sytuacji, żeby ktoś co kazał, zawsze jest prośba ze względu na większe zapotrzebowanie. W każdej firmie panuje dyscyplina, nie przychodzi się po to by rozmawiać tylko pracować. Bo w końcu za to otrzymuja wynagrodzenie. Co do rotacji i nie przedłużania umowy, jak można zatrudnić pracownika ktory nie chce pracować bądź się nie nadaje. Przerwa 15 min tak jak przysługuje, a woda zawsze była w sezonie letnim jak i zimowym :)

nie róbcie z ludzi idiotów
@Nick 22.01.2018 16:19

Bo w końcu za to otrzymuja wynagrodzenie - no tak skoro już ludzie kadry biurowej pisza opinie by ktos przyszedl pracowac to faktycznie jest dobrze w tej firmie ... smiechu warte ...

guli
@Nick 22.01.2018 16:19

niestety taka prawda firma koszmar

W firmie od ponad roku

Przez ponad rok przez firmę przewinęło się ponad 100 osób. Dlaczego tak dużo? W większości były to osoby młode zaczynające dopiero swoją karierę po szkole. Jak jest z dzisiejsza młodzieżą, chyba każdy doskonale wie... Zawsze znajdzie się ktoś, komu ktoś lub coś nie będzie pasowało. Firma nie jest idealna, nigdy żadna inna tez nie będzie. To już jest moja czwarta praca w życiu. Pracowałam między innymi w cztero brygadowce, więc wiem co to znaczy pracować „na zmiany”. Firm o podobnej tematyce w Opolu jest mnóstwo, zawsze można spróbować u konkurencji.

życzliwy

Ostrzegam przed tą firmą ! 1) Kary za wszystko (notatki służbowe) a 3 notatki oznaczają wyrzucenie z pracy . 2) Brak klimatyzacji i wietrzenia pomieszczeń jest za gorąco i duszno , dodam ze na hali lutują i spawają (ludzie słabną ) 3)Zmuszanie do nadgodzin !niby są dla chętnych ,ale ludziom każe się podpisywać kartki z oświadczeniem ,że będą pracować dłużej .Ten kto nie podpisze dostaje info ze pracuje do końca miesiąca ,bo został właśnie zwolniony 4) od KWIETNIA w firmie będzie sie pracować na 2 zmiany 5) duża rotacja pracowników 6) Firma składa się w większości z przyjaciół i rodziny szefa którzy o wszystkim donoszą szefowi 7)plotki ,pomówienia ,intrygi są na porządku dziennym (i to nie od strony pracowników tylko grona rządzącego -wszystko po to żeby pracownicy nie rozmawiali ze sobą ) 8) na hali są wyznaczeni ludzie do tego żeby obserwować i zapisywać kto ,kiedy i ile razy chodzi do WC . Szef jest bardzo młody bo ma 27 lat i moim zdaniem jest bardzo podatny na wszelkie plotki i sugestie swoich ,,przyjaciół,,nie liczy sie twoje zdanie tylko to co usłyszy od osób sobie życzliwych :)Tego sie nie da opowiedzieć to trzeba zobaczyć :)

Żakorek123

Witam Radziła bym uważać na tą firmę. Po 2tygodniach pracy firma nie przedłuża umowy z pracownikiem oraz nie podaje żadnego racjonalnego powodu. Pozdrawiam

Andrzej

Zarobki na dobrym poziomie, praca jednozmianowa

ss
@Andrzej 04.10.2017 15:15

tak zarobki na dobrym poziomie cale 1700 zl

kasia

brak ubezpieczenie grupowego ubranie we własnym zakresie brak wody w czasie upałów przerwa do 15 minut i ani sekundy dłużej i zakaz rozmawiania w czasie pracy i to czysto śląska firma gorzej jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

kity

Jest gorąco brak klimy, totalne bagno. Nikt z tym nic nie robi

Paweł

Uwaga znikają rzeczy jaki portfele w tej firmie! Popieram Wiesława jednym słowem BAAAGGGGNNNOOO

Wiesław

Uwaga na tą firme, totalne bagno

odra

Wzywają na rozmowy, nie zatrudniają. Nie polecam

Zostaw opinię o Eltechnik - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eltechnik