Opinie o Eltechnik w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eltechnik. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eltechnik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltechnik w Opole

Firma powinna bardziej dbać o równy szacunek pomiędzy pracownik a menażer. Ciężko się pracowało w miejscu gdzie panował strach przed osobami z "góry". Mało tego bardzo dużo osób dostawało informacje o nie przedłużeniu umowy tydzień przed końcem...

Były

Nawet nie całe 15 min trwa przerwa, bo z kantyny wychodzisz po 13 minutach żeby móc pójść jeszcze do do szatni no i zdążyć się odbić. Przerwa jest za krótka, pracując 8 godzin na stojąco fizycznie, niestety nawet nie czujesz że byłeś na przerwie.

Alutka Nowy wpis

Specjalista ds. dokumentacji technicznej w firmie ma biurowe godziny pracy? Chcę się upewnić, ponieważ znalazłam ogłoszenie, a nie jest napisane. A chodzi o to, że praca na zmiany prawdopodobnie u mnie po prostu odpada.

Hej, mnie interesuje ta praca na produkcji co ogłaszają. Tylko tak szczerze, skoro nie szukają ludzi z doświadczeniem to płacą jakoś sensownie? Ciekawe, czy to w ogóle możliwe. Ech, mam nadzieję,bo ciężko coś znaleźć nie za minimalną.

Były Nowy wpis

Płacą ciut wyżej niż minimalna. Ale nie polecam tej firmy, straszny (usunięte przez administratora)

K.

Praca jak praca ale brak szacunku to sama prawda. A co do prawdy- nic nie można powiedzieć no inaczej premię zabiorą za opinię

K.

Kto najbardziej negatywnie wpływał na atmosferę i na twoją pracę?

Lidka
@K.

Tez zaciekawiła mnie ta opinia, chłopak kiedyś praca tutaj się interesował, teraz jak patrzyliśmy nie ma chyba żadnych ofert? czy to oznacza jednak brak rotacji? Wcześniej widzieliśmy oferty na takim portalu. te na stronie www są aktualne czy tylko poglądowe?

Były robol
@Lidka

Nie polecam tej firmy. Pracujesz pod presją do ostatniej minuty, nie możesz swobodnie opuścić hali jak już się w niej znajdziesz na swojej zmianie, zapomnij o piciu kawy lub herbaty na hali, jeśli na przerwie nie zdążysz musisz ją wylać. Po dwóch miesiącach oczekują że będziesz super wydajny. Szkoda czasu i nerwów.

@Lidka

Ogólnie w każdej firmie automotive są wstrzymane rekrutacje więc tutaj może jest podobnie.

@Były robol

Nawet do toalety nie można wyjść swobodnie? A osoby które palą też tylko na oficjalnej przerwie? Ile ona trwa?

Były Nowy wpis

Ewelina

Cześć, ile trwa okres próbny na stanowisko pracownik produkcji ? Bo widzę po wpisach że jest umowa na okres próbny. Czy oferowane są szkolenia i podstawowe wdrożenie ? Jak początki wyglądają?

@Ewelina

Okres próbny trzy miesiace, masz wdrożenie a potem jakoś leci, pracownicy tez pomagają wdrożyć się

Daga

A po okresie próbnym można liczyć już na umowę na czas nieokreślony? Czy raczej kwestia jakiegoś roku, kilku lat? Pytam, ponieważ mąż szuka stabilnej, stałej pracy...

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Eltechnik? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Hej jakiemsa badania wstępne przy zatrudnieniu? Dzieki za info :-)

@Ania

Dział Kadr wysyła na odpowiednie badania :)

Roman
@D

Jak wygląda weryfikacja i o co mogę być pytany podczas rekrutacji na stanowisko pracownika produkcyjnego? No i ile początkowo wynosi wynagrodzenie?

Były
@Roman

Pytają dlaczego chcesz zmienić firmę. Na początek 2.700 zł, ale tak było w kwietniu, może teraz jest więcej? Okropny reżim, nie polecam.

Maja
@Były

Co masz na myśli? Dużo obowiązków? Czy jakieś ciągłe kontrole? Jakoś na atmosferę to pewnie wpływa?

@Były

A dasz znać wprost jak na produkcji się pracuje? Bo zasygnalizowałeś, że może być coś nie tak i jednak wolałabym wiedzieć. Jakie warunki teraz tam mają?

K
@Maja

Jest dużo do ogarnięcia na samym początku. Później już z górki. Są zmiany na lepsze w firmie ale wiadomo, są też minusy.

zPotencjałem

Witam orientuje się ktoś na ile może liczyć pracownik z doświadczeniem produkcyjnym jako operator maszyn lub składaniu różnych modułów, Bo kolega kiedyś wspomniał o tej firmie a że za niedługo wracam z Holandii to będę czegoś szukał.

Jadzia

Witam, jaka jest umowa na start? O pracę czy zlecenie? Dzieki za info

@Jadzia

umowa o pracę na okres próbny

Zzz
@D

Dzieki za info. A pozniej na jaki czas daja?

Jadzia

Jak jest z urlopami. Tzn czy mozna wziasc 1 dzien urlopu ?Dadzą czy trzeba wziaśc na żadanie?

Noy

Nie polecam.Ludzie zmieniają się jak rękawiczki,nie doceniani....jak ,nie ty,to ktoś inny.Ktoś,kto się zna na pracy i ma coś do powiedzenia,jest przeszkodą.Firmą żądzą młodzi,nie ogarnięci ludzie.Koledzy ściągają kolegów,nie liczy się firma,wiedza...tylko poganianie roboli...i pokazanie,że JA mogę więcej.Szef nie wie,za bardzo co się dzieję,bo nie docierają informacje,zamiatane pod dywan.Proponuję,żeby się zainteresował,dlaczego ludzie odchodzą..Zarobki,nie ciekawe,o podwyżce zapomnij,szkoda czasu,zdrowia...Ludzie nie mający wyjścia zostają,bo przywykli...nie szanowanie ludzi,mobbing i zarobki trochę za niskie ,jak na te czasy,to największy problem firmy.

Hanna
@Noy

Pracodawców też jest dużo, chociaż co do tej okolicy to można polemizować. Chyba nie ma w czym przebierać? zarobki naprawdę takie sobie? A wiesz jak jest u konkurencji w ogóle żeby porównać

Chimera
@Noy

Bo ja wiem młodzi to nie do końca bym powiedział, z tym ogarnięciem też bym nie powiedział że ktoś jest tutaj nie ogarnięty .Kwestia docierania informacji to jest rzecz względna. Kwestia podwyżki to kwestia głównie tego jak dokładnie i starannie pracujesz okazując jakaś swoja inicjatywę oprócz tego co dostałeś do wykonania.4,5k z premią nie brzmi jakoś źle moim zdaniem jak na pracę na produkcji ;P Zaś z kwestią podwyżek nie słyszałem żeby komuś odmówili w ostatnim czasie.

@Chimera

To co tu padło to aktualne może? ;) Bo jak nikomu podwyżek nie odmawiają to ciekawe, no chyba że nikt tego specjalnie nie nadużywał? Ile tak na oko jest możliwe żeby średnio przyznali?

Dorota

W sensie, że firma miała wcześniej tam siedzibę? Bo tu jak byk widzę, że Opole jest.

@Dorota

Aktualizacja danych kosztuje :[

@D

W sensie, że czas? To jeszcze raz jaka miejscowość powinna niby być, bo zniknęło?

Odradzam. Nie można za dużo rozmawiać, przerwa krótka, w biegu jesz i tak samo pracujesz, hali opuścić też nie można tylko za pozwoleniem. Jesteś praktycznie cały czas pod obserwacją szczególnie na pierwszej zmianie, kamery+kierownik. A tacy panowie jak kontrola jakości chodzą sobie po hali produkcyjnej i się nudzą. Robol nie ma nic tu do gadania.

Lidia

Co daje ta kontrola z kamerami? Liczą ilość wyjść do WC? I co potem, odliczają coś od pensji jak jest za dużo?

Jak wygląda praca w biurze?

@Tomek

No pracujesz,potem idziesz na przerwę do stołówki,po przerwie spowrotem do pracy i na końcu do domu

@D

Bardziej byłoby fajnie jakbyś napisał/a o atmosferze, obowiązkach, godzinach pracy... Możesz?

Zdzich

Witam. Jak obecnie wyglada sutuacje w firmie tzn czy praca jest w miare ok? Ludzie spoko itd? Moze wypowie sie ktos kto juz troche pracuje?

@Zdzich

W sumie ludziki są spoko, kierownictwo też ok, tylko jak idziesz na produkcje to trzeba się troszkę pilnować ;P

Były pracownik.

Praca nie jest zła.jak w zakładzie pracy,trzeba pracować, normalne.Ludzie fajni,tylko góra myśli,że jest Panem i Władcą..Ne,te czasy bez zwykłych roboli,firma nie istnieje,nie szanują ludzi.Dział.....porażka,szukają ludzi,a nie potrafią docenić i szanować tych,co mają.Właściciel spoko,ale oczy mu mydlą,otacza się nie właściwymi osobami.Nie polecam,ze względu na ,nie szanowanie ludzi,poniżanie,czyli tzw.mobbing.Szkoda,bo firma cierpi.Kolesiostwo,robol na straconej pozycji.NIE POLECAM

robol
@Były pracownik.

Dokładnie, zgadzam się tak jest jak piszesz.

Mo

Witam, jak oceniacie pracę u tego pracodawcy? Chodzi mi o wyższe stanowiska-rozliczenia, brygadzisty, lider. Jakie zarobki?

Zhanka

Złe warunki. Czujesz się jak w więzieniu. Kierownik idzie jak nadzorca i zamyka usta, bo w pracy nie można rozmawiać, tylko pracować. Telefony są zabronione. Obiad trwa 15 minut i ani minuty dłużej. Ogólnie rzecz biorąc, musisz pracować w każdej minucie, za którą otrzymujesz wynagrodzenie, a jeśli poprosisz o podwyżkę, zostaniesz zwolniony.

Prezes
@Zhanka

Szkoda, ze kiero zamyka usta ludziom, a nie zamknie swojej.

Barbi

Straszne przywództwo i zły stosunek do pracownika. Nie polecam.

Prezes
@Barbi

Zły stosunek do pracownika oczywiście ze strony kiero (panoszy się z wiadomych przyczyn ) nie szanuje ludzi, reszta ludzi jest na poziomie. I bardzo fajna praca.

Izydor

@Anonimowy a te początki, właśnie gdy jeszcze nie do końca się ogarnia nową pracę to są ciężkie jeżeli chodzi o starszych pracowników? Czy wręcz przeciwnie, są pomocni?

Anonimowy

Jest ok. Jeśli ktoś chce pracować i będzie się starał to może być praca na stałe. Na początku może wyglądać na trudne, ale jak się załapie o co chodzi to fajna praca.

Byly

Bardzo dobry pracodawca?zwalnia pracowitych ludzi przyjmuje nowych żeby nie dac umowy na stale taką prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Eltechnik - Opole

• Jak się pracuje w Eltechnik?

Zobacz opinie na temat firmy Eltechnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eltechnik?

Eltechnik
3.8/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Feliksa Nowowiejskiego 19
    45-723 Opole