Sklep Intersport

Poznań

Opinie o Sklep Intersport

nbjk
użytkownik zarejestrowany

może faktycznie organizuja, dajcie im szansę ! :-)

W poznaniu polecam te sklepy, znam Browar i KC Marcelin, płacą przyzwoicie i przestrzegają kodeksu pracy, wymagania mają duże i trzeba się znać na sprzęcie sportowym, poza tym dużo szkoleń i możliwość awansu

ja
@anonim 11.02.2009, 20:10

jaki kodeks pracy... odbijaj się o 10 a przed kasą już przebrany za 15. Do domu wyjdziesz jak ostatni klient wyjdzie (zdarza się, że klient wychodzi 30 minut po 21) ale odbijac się o 21 bo w rcp nie może być nadgodzin, przecież za te 30 min nie płacą. Dalej wymieniac?!

Zostaw opinię o Sklep Intersport - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep Intersport