Opinie o I.M.C. Engineering Poland w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie I.M.C. Engineering Poland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie I.M.C. Engineering Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o I.M.C. Engineering Poland w Gorzów Wielkopolski

Zniesmaczony

Stanowczo odradzam jakiekolwiek wiązanie się z tą firmą. Jawnie nas okradli. Ucięcie pensji, wszystkich premii i dodatków, które czyniły naszą wypłatę atrakcyjną na tle innych lokalnych firm. A wszystko w momencie kiedy uśmiechnięty prezes buduje sobie basen przed domem :) Wypłaty w najgorszym momencie wynosiły 40-50% tego co było.. Kierownik i dyrektor chodzą po hali jak (usunięte przez administratora) i czepiają się dosłownie o wszystko. Ciągła obserwacja przez kamery i późniejsze wezwania „na dywanik”, bo ktoś zamienił kilka słów z innym pracownikiem. Ciągły rygor, poganianie, mobbing, to już codzienność od jakiegoś czasu. Jak i również koronaparanoja.. Zakaz witania się, zbijania żółwików, oraz nakaz odstępu 1,5m od innego pracownika. Za nieprzestrzeganie tych wymysłów firma stosuje kary finansowe i nagany. Na jednej z hal obowiązuje zakaz otwierania bramy, w momencie gdy na hali było grubo ponad 30°C.. dlaczego? Bo pękło kilka spoin, właśnie dlatego mamy gotować się i mdleć. Humanitarne to? Jednakże wyżej położonych nie interesuje to. Nie wspomnę o braku przerw upałowych. Ich ilość w te lato możnaby policzyć na palcach jednej ręki. Szczerze żałuję, że związałem się z tą firmą, bo zdecydowanie był to czas stracony. Obiecywali możliwości awansu, a okazuje się, że jesteśmy psami do tyrania, do najcięższej roboty i liczy się aby zrobić jak najwięcej i jak najszybciej. Co skutkuje późniejszymi przeciążeniami i np problemami z kręgosłupem. A jakieś możliwości rozwoju? Zapomnijcie.. Bez papierów nawet nie ma co iść do tej firmy. Zniszczą was fizycznie i psychicznie. Stanowczo radzę omijać ten (usunięte przez administratora)

@Zniesmaczony

Fakt. Po co prezesowi basen na zimę?

@Zniesmaczony

Kryty basen? Convida się boją i urlop w basenie? Czy sąsiad ma to też muszą?

Spawacz

Chodziły śmieszki, że karnety będzie sprzedawać taniej dla pracowników :)

Bielun
@Zniesmaczony

Pewnie mają więcej długów jak życia to basen i nie pomoże żeby nosić głowę wyżej od (usunięte przez administratora) jak wszystko na kredyt.

wmw

Drodzy państwo. rozumiem was doskonale że wam nie płacą za pracę i tu pełna zgoda, ale pisaniem na gowork nic nie wskóracie. Ci co się zwolnili czy zostali zwolnieni proponuję podać sprawę do sądu pracy jesteście na wygranej pozycji. do pracy chodziliście, robotę robiliście więc niema nikt prawa zabrać komuś pensję lub jej część niema czegoś takiego jak bufor. 95% spraw w sądzie pracy wygrywa pracownik. Naprawdę. i podać sprawę do PIP,

Mirek
@wmw

To może uwaga tvn? Jakiś krótki reportaż o IMC jak taka zgodność całej produkcji mamy?

Zniemaczonysytuacja

Ogolnie żal! Na początku srandemii premie wstrzymane traiają do bufora pozniej będą rozdzielane...obecnie chcą w niby tej lepszej sytuacji dac 1000zl z premiami do listopada bo grudien znow hebel czyli jak by nie patrzyc 80%normalnej podstawy bez pemii bysmy zarazbiali i mówią ci woczy ze to bufor!!! Smiech na sali!!! LUDZIE się na to nie GODZĄ ! W dodatku zero wakacyjnego i swiatecznego super!!! ...z samych zwlolionych ludzi inci ktorzy sami poszli jest okolo 100 sam bufor plus socjal to minimum 500tys! Ale kasy nie ma...Basen w trakcie kiedy zabiera się ludzią premie drastycznie nie był dobrą opcją w szacunku do nich ale tego brak!

Chyba TY
@Zniemaczonysytuacja

Zabieram się do wyliczenia Buforu od kilku dni, i chyba muszę to w końcu uczynić.....mianowicie Wliczam także Wrzesień :) Premii i obecnościówki nie dostajemy od Kwietnia do Września czyli (6 miesięcy) - Za każdy miesiąc obecnościówki po 1000zł - wyliczam taką kwotę ponieważ w od nowego roku była podwyższona - Premia 500zł za każdy miesiąc - powiedzmy że taka średnia reasumując 6*1000 + 6*500 = 9000zł brutto - podatek 28% = 6480zł na rękę (usunięte przez administratora)

Twój stary pijany

Całkowicie się zgadzam. Byśmy stanęli 3dni przed firmą zrobić strajk generalny i wtedy będą gadać

@Zniemaczonysytuacja

Jak na początku lockdowna były obcięcia zamówień mówiono że mogą zwalniać, to nie było słychać głośnego sprzeciwu do wstrzymania premii, bo każdy chciał pracę utrzymać. Jak prezes dopłacał do obniżonego czasu pracy ludziom którzy pracowali to teraz nie pamiętają? Znaleźli się bohaterowie na internecie, gdzie mogą ukryć swoją tozsamosc. Masz problem, czujesz się odważny to idź i powiedz co masz do powiedzenia a nie strugasz ważnego na goworku.

Monter

Widać że ktoś z zarządu

Qwerty

Coooo xD jakie dopłacanie do interesu xD Nie no pan tfu prezes to jednak hojny człowiek. Teraz tak na poważnie to nas okradł nic więcej. W najgorszymi miesiącu zarobiłem 2200

Ktoś tam
@Chyba TY

Na czas pandemii miejscami miałem jeszcze więcej roboty a zarobki prawie o połowę niższe. Miałem nadzieję że w premii to wynagrodzą a tu (Donald Tusk)

Hokuspokus

A kto sie bedzie odzywał jak maja zwalniać? Nikt nie wiedział ze będzie dojenie panstwa i wycisk z pracownika... Smierdzi Rudym lizakiem...

@Hokuspokus

Nie wiem czym żyjesz ale nie oceniaj ludzi swoją miarą. Ile masz lat żeby cwaniakowac na internecie? Ale co się dziwić co tu wyrabiacie, wielu z nas w pracy woli udawać w porządku twarzą w twarz a za plecami obgadywać jak baba.

To walcz, kto Ci broni. Pytanie czy trzeba się uzewnętrzniać na goworku zasłaniając się anonimowością internetu

Ktoś

Czemu Ty się nie ujawnisz skoro jesteś taki odważny ? Napisz jak sie nazywasz to pogadamy na żywo

Ciekawe
@Chyba TY

Przepraszam bardzo, ale kolega sobie wylicza do bufora premie? Premie uznaniową? Hahaha... jak sama nazwa wskazuje premia uznaniowa - może być przyznana a nie musi, w innych firmach nie ma wcale premii, nie ma „obecnościówki”, nie ma dodatków świątecznych, wakacyjnych i tak dalej. jakby ktoś nie zauważył to jest tylko dobra wola zarządu na takie dodatki. Jak były wszyscy siedzieli cicho, pracy nie było za dużo, warunki były super, zero krytyki. Teraz się sracie na forum bo nie ma czegoś co wcale nie koniecznie wam się należy (jak chociażby premia uznaniowa). Nie bronię absolutnie - stwierdzam fakt o którym większość tutaj wylewających żale chyba zapomniała. Aż ciężko się czyta. Zazdrościsz zarządowi ? Śmiało otwórz swoją firmę i jazda. Zobaczymy czy wtedy tak chętnie będziesz dawał pracownikom dodatki. Jak podnieśli obecnosciowkę ktoś dziękował? Nie bo wszystkim się należy, noooo tak się składa że należy to się tyle ile masz na umowie, a reszta to tylko dobra wola góry. Okradli was z czegoś czego tak naprawdę nigdy mogliście nie dostawać. Jakoś nie mogę znaleźć pozytywnego komentarza z grudnia czy stycznia, kiedy to została z dobrej woli podniesiona ów „obecnościówka”. Ba! Negatywnego z tamtego okresu też nie widzę.

Nikt
@Ciekawe

Przecież jak masz taką wolę, to możesz pracować charytatywnie. Nikt ci nie zabrania. A o tych 80% pejsji zapomniales ? To jest kradzież. Zamniast wywalić obiboków i dać zarobic tym co chcą pracować, tak jak w teleskopie, to nie dają nikomu. Ilu dobrych pracowników już się zwolnilo? W sklepie nie powiesz, że zapłacisz 80% za produkt bo nie masz. Więc radzę na przyszłość nie wchodzić tak głęboko w d..ę bo nie słyszysz co się dzieję na zewnatrz.

RudyRydz

Jak sobie inaczej wyobrazasz to? Ze pojdziemy do gory powiemy o odczuciach i co będzie dalej? Z miejsca nas zwolnią i odstawią zs bramę z miejsca na celowniku! Immunitetu nie mamy! Nie badz taki hasla hasla tylko sie przedstaw to jak cie spotkam na miescie to sie tez przedstawię.

Wkurw
@Chyba TY

Tak do tego pół kasę z połowy marca wypracowana też zakosili wypracowane ciężko pieniądze

Poinformowany
@Ciekawe

O czym Ty człowieku gadasz :O Bardzo często ludzie umawiali na rozmowach się na kwotę "X na rękę", a przy podpisywaniu umów okazywało się, że jest to kwota możliwa do uzyskania, ale z premiami i dodatkami. Ludzie się mimo wszystko godzili i podpisywali te umowy, bo już było za późno żeby się wycofać, albo nie zakładali złej woli i wychodzili z założenia, że przecież dostaną te dodatki, bo będą się starać, nie chorować itd. Ale nie w tej firmie, ot bardzo sprytny zabieg, aby w razie potrzeby móc sobie pozwolić na redukcje kosztów i zawsze mieć lepszą pozycje negocjacyjną. Z umowami na czas nieokreślony też pięknie sobie radzili, gdy przychodził czas zatrudnienia na czas nieokreślony po kolejnej umowie na czas określony, przedłużali umowę ale w firmie córce i już.

Nikt

Nie polecam pracy w tej firmie. Na szczęście zakończyłem współpracę. Mobbing ciagle na każdym kroku. Pozabierali ludziom połowy wypłat jakby nikt nie miał opłat. Godziny poznieniali tak jakby nikt rodziny nie miał tylko praca. Pracowaliśmy ciagle blisko siebie ten wirus był przykrywką do zabrania pieniążków do buforu którego nikt nigdy nie zobaczy. Jakby mogli to zamontowali by kamery w kiblach. Omijajcie szerokim łukiem

@Nikt

Janusze biznesu nowobogaccy. Jeszcze się dorobić dobrze nie zdążyli. z zwykłych pracowników się wywodzą

@Nikt

Podejrzewam że i w kiblu są kamery, na stołówce i w każdym pokoju. Nawet podejrzewam podsłuchy. Czy to jest zgodne z prawem?

Paciaciaki

pogarda dla ludzi szczucie jednych na drugich plotki kłamstwo to standardy kultury IMC tworzonej przez osobę decyzyjna otaczanej przez same miernoty toksyczni ludzi gówniana atmosfera

NieAnonimowy
@Paciaciaki

Jak widać, dla kogoś forum tutaj stało się idealnym miejscem do oczerniania i obrażania innych. Może taką atmosferę odczuwają tylko ludzie aspołeczni? Albo Ci którzy zapomnieli, że w pracy się pracuje... Jest to miejsce do wypowiadania zdania na temat firmy, oczernianie innych pracowników jest chyba troszkę nie na miejscu, nazywanie kogoś „miernotą” lub innym podobnym określeniem świadczy tylko i wyłącznie o poziomie osoby wypowiadającej się. w ramach przypomnienia, w sieci nikt nie pozostaje anonimowy, mimo że tak nam się wydaje.

@NieAnonimowy

Szantaż jak zawsze :) Norma. Strach się bać.

Spawacz

Muszą się ubezpieczyć jak zaczną spływać pozwy z produkcji zamiast anonimowych skarg na karteczkach

NieAnonimowy

Polecam czytać ze zrozumieniem. Szantażu w mojej wypowiedzi brak, raczej zwracam uwagę na szacunek do drugiego człowieka i nie oczernianiu czy obrażaniu innych pracowników na forum -zaznaczam PRACOWNIKÓW. A forum z tego co wiem służy do wystawiania opinii na temat pracodawcy, nie na wylewaniu gorzkich żali w stosunku do współpracowników.

Liczi
@Nikt

Sto like-ów!! uuuuuuuuu!! to chyba teraz cała załoga poza biurami i nadzorem? Oj nieładnie nieładnie to wygląda... cała załoga produkcji... Ojojoj... co za zgodność opinii drodzy koledzy ... po zwolnieniach to z 100 osób zostało na produkcji.. hmmmmmm

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy I.M.C. Engineering Poland? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku MONTER/SPAWACZ - I.M.C. Engineering Poland Sp. z o.o.? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Spawol

Ciągle pracuje w tej firmie. Bywa i fajnie i źle. Praca jest bardzo wymagająca pod względem jakości, badań wykonanego elementu. Informacja dla przyszłego pracownika : co tu dużo gadać, jak masz łeb na karku i pewny jesteś swoich umiejętności to sobie napewno poradzisz. U, nas w firmie panuje kolesiostwo i wiele problemów z produkcji nie jest wstanie dojść wyżej żeby je rozwiązać. Co tu jeszcze napisać żebyś miał świadomość hmmm. A... Już wiem .ktos tutaj opisywał że została podniesiona premia obecnościowa.Realnie wygląda to tak że to jest zysk tylko dla pracowników którzy są na niższym etacie,czyli jak spawacz dostawał kiedyś 1000zl premi uznaniowej i z 500 obecnosciowej to teraz tylko kwoty się zamieniły . Atmosfera napięta przez pandemia gdyz zarząd coś tam obiecał z tz buforem a aktualnie nie zostanie wypłacony i oto są tera u nas afery. Praca między spawaczem a monterem czy ewentualnie brygadzistą jest spoko,. Dużo śmiechu itp,ale trzeba pamiętać że są u nas barany oskarżani o mobbing z wyrokiem sądowym. (nie polecam trafić do tego gościa na zmianę bo napewno go pobijesz). O możliwości zarobku pisać nie będę bo to indywidualna sprawa, jaką dostaniesz stawkę lub etat i czy lubisz pracować w nadgodzinach. Wybór należy do Ciebie. Ja jako pracownik (w miarę lojalny) nie wyrażę swojej opinii,ty sam sobie odpowiedź.

Lesiu
@Spawol

To kto ma ten wyrok Sądowy za gnębienie ludzi? Nazwisko dawaj tu? To co nie wiedzieli jak go przyjmowali? Haha

Czyścik
@Lesiu

Tomasz W bo już nie pracuje

ROBERT

Czy należy mi się odprawa za zwolnienia grupowe ? Sto osób już chyba poleciało?

Rafał Mamczas

Nie polecam pracy w tej firmie. Mówią i deklarują rozwój, a jedyne co może się rozwinąć to RAK. Zapracowaliśmy na premie obecnościową, która była odkładana i przechowywana w "buforze", by na koniec usłyszeć, że nie dostaniemy tych pieniędzy. Jawnie nas okradli i zacieraja ręce ze zdumienia, jak łatwo można wyrolować pracowników. Wynagrodzenie jest nie adekwatne do wykonywanej pracy z poważnymi konstrukcjami. Sama podstawa na umowie jest porównywala do pracy na kasie w sklepie, z tym, że są owiele lepsze warunki higieniczne. Na produkcji jest mega (usunięte przez administratora) wyciągi praktycznie nic nie dają, po przepracowaniu jednej godziny filtry z masce są szare. Oświetlenie na starszych halach jest tragiczne, ciemno, mozna sobie wzrok popsuć. Hałas, nawet zatyczki nie pomagają po przepracowaniu 8h chodzi się cały przepracowany i e negatywnym nastawieniu. Pozdrawiam dobrych chłopaków z produkcji i nie tylko.

@Rafał Mamczas

To co BHP nie macie w firmie ? Czy podnóżek pod ciocią i udaje że życie jest piękne a kasa w portfelu się zgadza? co jest zgodne z BHP w IMC?

Kanciastoporty

Dobra koniec już z tymi głupimi komentarzami, brać się za robotę, bo jak nie to przejdę się po hali i mandaty wystawie.

Radosław Robak

Haaa mamy was, nic nie dostaniecie. Zatrudnimy nowych czarnuchów, a wam jak się nie podoba to się zwalniać.

Zenek

Im się wydaje że bezrobocie jest dwucyfrowe haha a tu 3 procent

Szkoda było nerwów

Witam. Niestety ja też nie polecę tej firmy. Ludzie na produkcji są tylko numerkami które nadaje pdc. Podejście ludzi którzy tam rządzą do pracownika jest przerażające zapomnieli chyba o podstawowej zasadzie że firma imc to nie ludzie którzy siedzą przed komputerem a ci którzy tyrają na halach bo jeśli tych zabraknie (a jest ich coraz mniej bo 3100zl jest nieadekwatne do konstrukcji jakie są tam robione.) to i pełne biuro ludzi nic nie zrobi bo przecież nie wyjdą na hale składać elementy obudzą się z ręką w nocniku jeszcze chwila. Mysla że jak wprowadza nadgodziny to ludzie się rzuca mam nadzieję że mają rozum i zawalczą najpierw o to co im zabrano a później nadgodziny bo w przeciwnym razie znowu zostaną wydymani. A teksty Pana kantowki typu co mam Ci zrobić mi też zabrali nie wyżywią mojej rodziny. Niestety tymi słowami nie idzie zapłacić w sklepie. Jesteśmy na dnie i zaczynamy zapadać się w muł.

@Szkoda było nerwów

Prawda

Neutralny

Żal czytać wasze opinie! Nie jednemu z was , IMC życie uratowało , bo nic nie umiał , wyszkolił się , zarabiał ładne pieniądze , a teraz przez Was tylko zawiść przemawia . Wiadomo praca jak każda inna i zawsze się znajdą zwolennicy i przeciwnicy , ale nie piszcie herezji na temat drugiej osoby! Znacie tylko jej imię , a nie znacie jej historii!

@Neutralny

prawda w oczy kole ojejuus jejus(usunięte przez administratora)

@Neutralny

A ci ludzie co polecieli,co polecą i co się zwolnili to nic z ala "bufoooora" nie dostali i nie dostaną też Ci co nadal pracują.To już między sobą rozdzieliliście kasę.Takie pitolenie "zamrożone" ha ha ale na kontach samej góry na czele z Ciotką.

Rybak

250 osób duży pracodawca zredukowali na mniej żeby załapać się jako średni przedsiębiorca na darmowa kasę od Państwa i UE, pewnie nie kwalifikowali się do pomocy jako duża firma to trzeba było zwolnić ludzi a potem będą prosić na kolanach żeby ktoś wrócił pracować

Gosc

Ha ha ha a taka niby solidna firma a tak na psy spadła. (usunięte przez administratora), niech tylko pamiętają że bez tych pracowników zaklad nie będzie działać bo to oni zapierdzielaja na ta firme. Góra dużo obiecuje a później udaje że nic takiego miejsca nie miało. (usunięte przez administratora) wyzysk i (usunięte przez administratora) Nie polecam tej firmy, ciężka zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy. A teraz to już wogule tylko zapomogę place bo pensja to tego nie można nazwac

@Gosc

No po co tyle gorzkiej prawdy zaraz to zgłoszą do (usunięte przez administratora)haha napisz to co chcą usłyszeć że wspaniali są wspaniałąa to firma świetne obniżki cudowne zwolnienia jeszcze lepsi mistrzowie produkcji na których nikt skarg nie składał fantastyczne warunki pracy na produkcji zawsze zgodne z BHP piękne kwiatki i śmietniki nigdzie nie ma petów walcie drzwiami i oknami tu

Sraty pierdziaty, pesje okrojone totalnie na 80 teraz 90% podstawy, ucięte premie, wszystkie możliwe, dali na piśmie premie obecnościową 50 zł brutto na dzień, też ujebali, w oczy ludziom mówią żeby jechać na truskawki, straszą zwolnieniami. Gadali ze taka wielka firma nowe technologie itd, ciemnogród, i zacofanie. Dla cioci Oli najważniejsze jest 5S linie na podłodze podpisane miejsca na miotły i inne bzdury, a nie ma czym pracować, wiecznie czegoś nie ma, nie wiadomo kiedy kupią. Tak oszczedaja ze kupują latarki które wyglądają jak z chińskiego marketu i rozpadają się w rękach i pękają przy wkładaniu beterii, a to tylko pierwszy lepszy przyklad

Gosc

Ile osób zwolnili i z jakich obszarów ?

Lizodupuś wazelinka

cioci to się tylko wydaje że wie co to jest 5S naczytała się internetu za dużo. lepiej niech zajmie się sadzeniem kwiatków w domu i mniej plotkami zajmuje się. menadżerem trzeba umieć BYĆ , ta żółć i złośliwość ją wyżre w całości do kości. taki los.

Ile zwolnili?

On
@Tomek

Jak narazie chyba 5 osób. Pewnie na koniec miesiąca następni dostaną papierki. Umowy nie chcą przedłużać. Niby bufor do którego zbierają i go nikt nie zobaczy to jedna dobra wypłata każdego z na czyli miesiąc pracy za darmo. Kasa z państwa to tez z 1.5 miesiaca za darmo. Wakacyjniego brak to pół miesiąca za darmo. Można -można!!! Tak na dłuższą metę trzeba szukać czegoś bardziej pewnwgo i solidnie js że go. W historii firmy takich niewiadomych i krętactwa nie było.

Robol
@On

Jak zwolnili ludzi to z buforu już nic nie dostali, kto mądry to od marca na L4 poszedł i brał całą pensje,inaczej są w plecy i za darmo pracowali naiwni bo uwierzyli i nie było im dane, lecz zabrane :d

Igor

@Brygadzista zmiany Masz dużo racji, idealnie to właściwie nigdzie nie będzie. Warto dobrze pracować to będzie dobrze.

Muniek
@Igor

oby to zależało tylko od dobrej pracy to chwalmy Boga allleluja przygotuj się na podpierda.. e innych to kariera murowana

@Igor

posadź kwiatki farba coś pomaluj to kariera murowana

Spawacz

Ciekawe czy Prezes/Prezesowa czyta opinie ? Nikt nie pisał o mobbingujacym (usunięte przez administratora)który jest mistrzem produkcji A miał juz jedna sprawę za mobbing ?

@Spawacz

A kto stosuje takie praktyki imię i nazwisko proszę,a to zarząd trzyma takich ludzi na firmie ? To im wygodne jest na rękę ? Jak długo pracuje ?

Ralmond
@Spawacz

no produkcja biura atmosfera nie wesoła od zawsze traktowanie ludzi hu.owe nie polecam płacz stres nerwy mało kto to wyrabia ciągle zmiany pracownikow warunki pracy wszędzie słabe za małe stanowiska na produkcji w biurach widziałem też siedzą sobie na plecach do tego ten monitoring wszędzie czy to jest zgodne z prawem?

@Spawacz

Skoro z premedytacją zatrudnili taka osobę co ma w papierach jasno wpisane traktowanie pracowników to świadczy tylko jedno że Janusz i Grażyna to popierają karteczki anonimy trafiły do nich od produkcji że źle się dzieje i bez zmian? czyli co świadome działanie góry bo sami nie są wcale lepsi

Czym I.M.C. Engineering Poland zachęcają? Jakie mają dodatki?

Przeczytaj na ofertach pracy, prawdopodobnie o większości piszą jak opieka medyczna czy ubezpieczenie. Na rozmowie dowiesz się wszystkiego. Warto przyjść i się dowiedzieć twarzą w twarz.

Beata

Mnie interesuje dział marketingu w I.M.C. Engineering. A o nim niestety nie piszą w ogłoszeniach. Czy ktoś wie, jak tam jest z tymi dodatkami?

Produkcja
@Beata

nic takiego tu nie ma

Czarny murzyn

wszystkiego wtedy możesz być pupilkiem cioci ,a tak to wypad ,nie pomoże ciężka praca i profesjonalizm. Strata czasu na tą firmę .Co chwilę kogoś wyrzucają ,nie trzymają pracowników dłużej jak rok,dwa. Nawet swojej rodziny.Co chwilę rekrutację są.Chyba taki trend mają że im krócej pracujesz tym lepiej .Nie warto . Wykorzystają cię na maca i do odstawili.

@Czarny murzyn

Oj pełne poparcie dla Ciebie.Kto cioci nie wyliże lub nie jest z rodziny,znajomych to wypad.

On

Ogólnie od marca firma jest w strasznym kryzysie finansowym przez koronowirus. Zarobki poobcinane bo tarcza jest. A wszelkie dodadki pozabierane do odwołania. Czyli wyplaty ok.40% mniejsze jakiekolwiek awanse to mozna zapomnieć bo i przed kryzysem wcale tak łatwo sie nie awansowało. Pracy ogolnie jest dużo ale jak narazie finanse skromne niby brak sprzedaży.

Prawcownik
@On

dokładnie, ale prezesostwo kasę ma, o to się nie bojmy. Na swoje kasa się znalazła. A nam poobcinali wypłaty. Człowiek kredyt na głowie, cały czas pracuje na zmiany a wypłata śmiech na sali.

@On

Jaki skromny brak sprzedaży :) Roboty tyle że ogarnąć tego nie idzie. To jest jedna wielka ściema,po to tylko by ukryć wpływy na konto bo wzięli kredyt z tarczy a nie mogą wykazać nagły wzrost sprzedaży,jeszcze dwa lata temu za nadgodziny płacili pod koniec miesiąca(usunięte przez administratora)a teraz wszystkie dodatki,premia uznaniowa,obecnościówka itd. zabierają na "buuufooor"(usunięte przez administratora)

balon
@Prawcownik

Ci co ciężo pracują nie mają się co martwić, ze będą mieli gdzie pracować w najbliższej przyszłości. Ludzie rozejrzyjcie się, wszędzie w każdej Firmie jest bardzo ciężko, leserzy wasz czas się już zakończył, bójcie się

Prawcownik
@balon

My się mamy bać? W każdej firmie ciężko? Co ty człowieku bierzesz? Pracy na rynku nadal od groma. Jak się firmie pracownik nie podoba, to niech się z nim żegna. Dlaczego w takim razie nie zwalniają? Czyżby jednak pracownicy nie byli tacy najgorsi? Pompuj dalej ten swój balonik ciemnoty i ślepego wierzenia tego co Ci zarząd wciska.

@balon

balon Ty c...u dziś poleciały 3 osoby a w przyszłym ma polecieć dużo więcej wiec może jesteś pan kuba rodzina prezesowej?

Zostaw merytoryczną opinię o I.M.C. Engineering Poland - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w I.M.C. Engineering Poland?

Zobacz opinie na temat firmy I.M.C. Engineering Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w I.M.C. Engineering Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 1 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

I.M.C. Engineering Poland