Opinie o I.M.C. Engineering Poland w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie I.M.C. Engineering Poland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie I.M.C. Engineering Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o I.M.C. Engineering Poland w Gorzów Wielkopolski

Jak jest z awansem w I.M.C. Engineering Poland?

poinformowany

Ale gdzie? Biuro czy produkcja?

On

@Really ale to znaczy, że w tej firmie wymagają technicznego języka niemieckiego?

MM
@On

Jeżeli stanowisko polega na kontakcie z Klientem niemieckojęzycznym to oczywiście tak. Pozostałych pracowników to nie dotyczy. Tak czy inaczej w firmie używa się języka technicznego, więc pracownik niemający doświadczenia, ma szansę rozwijać się na tym polu.

Beata
@MM

Dzięki wielkie za informację! Właśnie też zbierałam się do tego, by zapytać o tę kwestię. Powiedziałeś, że pracownik niemający doświadczenia, ma szansę rozwijać się na tym polu. Czy mam przez to rozumieć, iż w I.M.C. Engineering nie robią problemu, jeśli chodzi o zatrudnienie osób, które nie mają jeszcze imponującego CV? Jak to dokładnie wygląda?

Półdarmo to ile konkretnie?

Abc

Prawda, że szlifierka na 3 osoby i kto pierwszy ten lepszy ?

MM
@Abc

Nieprawda.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy I.M.C. Engineering Poland? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku MONTER/SPAWACZ - I.M.C. Engineering Poland Sp. z o.o.? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kania

Zapierdziel po same uszy na oczy nie widac

Mistrzu

No szkoda wielka

Praca ciężka a zarobki nie adekwatne do niej. Obiecują dużo a molo robią. O podwyżkach też nie ma co mówić, najlepiej zapiera... za pol darmo. Przyjść a się przekonasz.

Słyszałem o firmie, że ma opinię dobrego pracodawcy!

@Adam

Konkrety? Ile się zarabia ,jaki socjal,jaka atmosfera pracy ? Czy firma się rozwija i nie jest w stanie upadłości ? Czy odprowadzane są wszystkie składki do ZUS ? Czy nie ma zastrzeżeń PIP ? Jakie szanse przejrzyste awanse ? Docenia się i nagradza pracowników ?

@Żaba

Jak się chce, to zarobić można bardzo dobrze. Firma rozwija się bardzo dynamicznie, buduje hale, prowadzi poważne inwestycje w maszyny. Socjal na poziomie raczej niespotykanym wkół, różne premie, dofinansowania, ubezpieczenia, opieka medyczna. To co piszą na ofertach pracy jest prawdą. Pozdro.

Zainteresowana

Witam, a czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w biurze? W jakich godzinach? czy jest możliwość korzystania z kursów językowych z typowym dla branży słownictwem? przedział wynagrodzenia? pracuję w firmie jako specjalistka ds. sprzedaży i reklamacji z językiem niemieckim, mam kontakt tylko z klientami niemieckojęzycznymi, jednak jest to zupełnie inna branża a co za tym idzie inne techniczne słownictwo. Czy ktoś mógłby rzucić nieco światła w tym temacie?

Really
@Zainteresowana

No no no

Ryszard

Mam nadzieję, że dobrze się pracuje. szkoda, że nikt nie zamieścił tu informacji.

Maciej
@Ryszard

Pytasz o warunki pracy, bo chcesz aplikować do firmy? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/i-m-c-engineering-poland-sp-z-o-o,9547 pracodawca szuka technologa-specjalisty przygotowania produkcji. Firma oferuje możliwość szkoleń, premie i szeroki pakiet socjalny. Liczę, że się odezwiesz i napiszesz, czy będziesz składał CV.

@Brygadzista zmiany, czy pracujesz w I.M.C. Engineering Poland? Jakie jest Twoje zdanie na temat tego pracodawcy? @Qwer, a Ty? Możesz powiedzieć coś na temat warunków oferowanych przez I.M.C. Engineering Poland? Upominam także niektóre osoby wypowiadające się poniżej, że komentarze pisane w obraźliwym tonie nie będą tolerowane na forum.

@Marta

Tak pracuję już dość długo i forum internetowe nie jest miejscem do tego żeby się wypowiadać na temat swego pracodawcy. Jeśli uznam że jestem krzywdzony w jakiś sposób to najzwyczajniej w świecie się zwolnie. Puki co ze swoimi przełożonymi jak i podwładnymi się dogaduje i współpraca przebiega w sposób znosny siedzę tutaj :) Jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Uważam że jeśli chcesz sprawdzić daną wodę jaka ona jest to trzeba do niej wejść a nie korzystać z forum co ludzie wypisują. Pozdrawiam.

@Brygadzista zmiany

A możesz napisać jak wyglądają kwestie finansowe?

@Brygadzista zmiany

Nie trzeba wchodzić do gorącej wody bo można się poparzyć więc lepiej korzystać z doświadczeń innych pracowników,po to jest forum. Proszę o merytoryczne wskazówki dla przyszłych pracowników?

@Żaba

No chyba że wolisz wsadzić żabę do zimnej wody i powoli ją gotować wtedy nie zauważy wcale .Taka woda ją zgubi bo będzie to trwało bardzo długo i powoli więc nie zauważy że wskaczyła do zimnej a ugotowała się w wrzątku.

John

Hello, my name is John the Ceo of medallion brand enterprises Lagos I need an engineer to design a bore hole water level sensor that will work effectively well with surface or sub-massive bore hole pumping machine. Anyone interested in working with us on this project should please contact us by email- support@kwikmb.com

@Brygadzista zmiany, rozumiem, dziękuję za Twoją odpowiedź. Niemniej jednak forum GoWork.pl właśnie do tego służy - do wymiany opinii na temat pracodawców. @Marta, widzę, że chciałabyś pracować w I.M.C. Engineering Poland. Jakie stanowisko Cię interesuje? Wysyłałaś już swoje CV do firmy?

Cezary

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Trudno się dostać?

Brygadzista zmiany

Czubek w pozytywnym sensie :) Bardzo solidny człowiek firma czeka tylko na takich dobrych ludzi :)

Qwer

Poczekaj....

@Qwer

Poczekam aż kolejnych dobrych chłopaków się pozbedziecie a my ich z chęcią przygarniemy :)

Power

Aaaaahahahahahahahaha

Ulka

Słyszałem, że to dobra firma. Jak ktoś przykłada się do pracy to będzie zadowolony.

Run
@Ulka

Napewno nie Runner

Jak aktualnie wygląda sytuacja w I.M.C. Engineering Poland? Czy na forum znajdą się osoby, które pracują lub pracowały w tym miejscu? Zachęcam Was do wyrażenia swojej opinii na temat tego pracodawcy! Będzie ona bardzo ważna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w I.M.C. Engineering Poland? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Atmosfera jest baardzo dobra.

BYLY Pracownik
@anonymous

Pracowałem tam kiedyś.Syf i tragedia.przestrzegam przed ta firmą,atmosfera tragiczna,wyzysk ludzi.Dostałem pit a tam tłustym drukiem zakład w likwidacj.najlepszy to ten karakanek jest,uśmiech ma ja tusk,reszte dopowiedzcie sobie sami.NIE POLECAM I PRZESTRZEGAM PRZD TA FIRMA

Luidzi

@Albert Musisz się dobrze zastanowić gdzie chcesz pracować? Jeśli wolisz Biedronkę nikt nie ciągnie siłą. Kwestie finansowe uzgadniane są indywidualnie a nie na forum!!

Albert

Witam, Widziałem ogłoszenie że poszukują na magazyn ludzi z uprawnieniami na wózek widłowy. Ktoś wie ile dają magazynierowi , bo biedronka też poszukuje? Szef magazynu jakiś w porządku jest ?

TEN
@Albert

Praca jest dobra,zarobki dobre,atmosfera dobra,szef magazynu dobra,zapraszamy...

albert
@TEN

wszystko dobre... to rozumiem ,ale zależy co kto rozumie przez dobre zarobki , dla chińczyka 2000 brutto to luxus ,a ja jednak wolałbym nieco więcej zarobić. można więcej info bo na reklamie nie ma ile.

mecenas

Nic nowego kombinują gdy z PESA niemiecka wymówiła umowę za nieterminowość , co dużo ich to kosztowało. Wszyscy kierownicy mówią nie prawdę. Ciekawe dlaczego zablokowali (telefon i Facebook) chłopaka który pracował na magazynie do połowy maja 2017 roku. Zapłacili mu odszkodowanie bo nie ugiął się radcy prawnemu by zmienił rozwiązanie umowy z winy pracodawcy na rozwiązanie za porozumieniem stron. Można by jeszcze wiele pisać ale na pewno kłamstwem jest oferta pracy w imc o socjalu którego nie ma za nadgodziny płacili do ręki tyle co zapłacili by 100 % tyle co zapłacili by tylko podstawę na umowę o pracę. Nie płacili dodatku ani zusu od nadgodzin i podatku do skarbówki. Wszyscy dobrzy odeszli do innych firm które ich docenili. Ciekawe co następna kontrola pokarze Premie poszły na kontrole do zus i skarbówki i pip

Zostaw merytoryczną opinię o I.M.C. Engineering Poland - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w I.M.C. Engineering Poland?

Zobacz opinie na temat firmy I.M.C. Engineering Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w I.M.C. Engineering Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 1 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

I.M.C. Engineering Poland