Opinie o I.M.C. Engineering Poland w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie I.M.C. Engineering Poland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie I.M.C. Engineering Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o I.M.C. Engineering Poland w Gorzów Wielkopolski

szukam pracy

Jest jakaś praca dla mechaników?

Srutmistrz

Śrutownik pracuje zgodnie z przepisami. Można mieć kilka zastrzeżeń co do samej konstrukcji tej maszyny ale na to pracodawca nie ma wpływu. Obsługa oczyszczarki jest banalnie prosta, wystarczy dobra organizacja pracy, ale to już samemu trzeba ogarnąć. Moim zdaniem z całego magazynu jest to najlepsza robota, ale trzeba używać głowy.

Srutownik

Pracowałem tam i nie polecam wgl nie szanują pracowników warunki pracy tez zostawiają wiele do życzenia traktują ludzi jak roboty na kasę kłamią z nadgodzinami wgl nie polecam !!!!!! Ps. Śrutownik dalej pracuje nie zgodnie z przepisami ??

Były Spawacz

Dawaj namiary

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy I.M.C. Engineering Poland? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku MONTER/SPAWACZ - I.M.C. Engineering Poland Sp. z o.o.? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
wkurwiony pracownik naszczęscie były

Tragedia,hale tak zawalone materiałem,ze zabic sie można,świetliki w dachu niby są ale tak zasyfione,ze nie ma różnicy czy dzień czy noc,a i filtry ,które doprowadzają świeże powietrze do masek spawaczy,no tak w 2010roku wymieniane,chcesz się dobić pracuj w I.M.C

Wolin

Tochlopaki chyba nie pracowaliscie po 12 gidzin za 3000 tysie na reke z tego co wiem to sie poprawilo zaczynam od czwartku czas pokaże zawsze jak komus nie pasuje moze jechac za granice i rypac 1500 euro dla agencji

Xxxx

Najgorszy zaklad w jakim pracowalem. Nikomu bym niepolecil pracowac tam. Pracownikow maja za nic. Moze kiedys bylo lepiej ale teraz szambo sie zrobilo.

Gorzowianin

Ciekawi mnie manipulacja ze strony pracowników biura. Nie rozumiem kompletnie jej ideologii. Brak słów. Intryguje mnie również fakt, jak wielu ma doktorat. Studia wyższe nie dają wam ' wyższości mentalnej i intelektualnej ' ze względu na powszechność tego poziomu wykształcenia. Rozwarstwienie pomiędzy biurem a produkcją jest wiadome. Produkcja zna praktyczny punkt widzenia, biuro niespecjalnie. Wielkie ego ludzi pod krawatem rujnuje tę firmę.

Spadło morale

Brak premii uznaniowej,o wiele mniejszy socjal,a wymagania co chwila większe,oby tak dalej.

Były spawacz

Chory zakład zero szacunku dla ludzi w szczególności dwóch dyrektorów Pan P i M którzy nie mają pojęcia o pracy z ludźmi tylko żeby im się kasa zgadzała głowy wyżej noszą niż chmury.Polecam tylko do nauki spawania a po pół roku uciekać gdzie pieprz rośnie.

ila

Jak zatrudniaja na umowie o prace to musz araczej rzestrzegac danych przepisow co do niej, poza tym terminowe wyplaty powinny byc wszedzie naczas, ale podejrzewam, ze jak taka firma duża jak ta mają wszytsko dopiete na oststni guzik ,pracuja tam specjalisci wszystko jest pod kontrola, ja tak uważam,

mops

Nie polecam tej firmy.ludzie z biura pisza tu brednie.jak nie masz chodow to nie zarobisz w kominkach wiecej zarobie.ludzilem sie zbyt dlugo.zero powazania dla pracownika.

lol

Jarek przestań

wkur.wiony pracownik

O I.M.C. mogę powiedzieć tylko tyle że mają totalnie (usunięte przez administratora) na pracowników, nie doceniają starań i zaangażowania. Naobiecywali mi gruszek na wierzbie, że za dobre pieniądze będę pracować, jestem doświadczonym pracownikiem (nie chcę podawać stanowiska), ludzie tam podkładają sobie nawzajem świnie jak tylko dowiedzą się że umiesz coś więcej, lub masz więcej od nich zarabiać. Naprawdę nie polecam.

IMC
@wkur.wiony pracownik

Dziękujemy i za tą opinię. Wszystkie głosy są dla nas ważne i mobilizują do ciągłego ulepszania.

Tt

tylko męski zespól ?

Julecki

hej a jest ktoś kto dojeżdża z Kostrzyna nad Odrą do I.M.C

andy

a ile tam płacą operatorowi cnc... takiemu dobremu z doświadczeniem ???

gość

Jak każda firma upadnie

Zdzisław Dyrman (zasadniczo)

Atmosfera o niebo lepsza po odejściu.... Jakość pracy i podejście pracowników na dobrym poziomie. Oby tak dalej.

aaaaaAdriana

A czy ktoś sie orientuje czy pracują tam kobiety? I jaka szansa na zatrudnienie?

Nie bedzie pomysłów

Nie Bedzie pomysłów od zalogi.Nie z tym kierownikiem czy jak to zwa asystentem dyrektora.monterka to mu wychodziła

Zostaw merytoryczną opinię o I.M.C. Engineering Poland - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w I.M.C. Engineering Poland?

Zobacz opinie na temat firmy I.M.C. Engineering Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w I.M.C. Engineering Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 1 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

I.M.C. Engineering Poland