Design Creations Grzegorz Jacykowski

Opinie o Design Creations Grzegorz Jacykowski

Gawor

Niestety Pan traktuje ludzi jak śmieci . Nie chce na umowę tylko na czarno . Ni płaci tyle ile powinnien

Zostaw opinię o Design Creations Grzegorz Jacykowski - Gorzów wielkopolski

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Design Creations Grzegorz Jacykowski