Opinie o Bitbus Mateusz Trafny w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Bitbus Mateusz Trafny. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bitbus Mateusz Trafny o rekrutacji.

Branże: Sieci TAXI

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bitbus Mateusz Trafny w Gorzów Wielkopolski

Artem Nowy wpis

Nie polecam tej firmy jeździłem tam przez około 2 miesiące to powiem tylko tak przebita opona i już ci kroją 200 zł zgubienie nr bocznego to 35 zł jak się nie mylę kpina i żart co się dzieje w tej firmie żyją na tym że wyciągają kasę z kierowców

... Nowy wpis

pracowałem u wyżej wymienionego, jako kierowca. Od samego początku super nie było żadnych problemów, po 2 miesiącach pracy sie zaczęło, znikające pieniądze, opuźniane przelewy, przypominanie się o niewypłacone pieniądze. A jako kierowca spróbuj coś tylko przeskrobać: spóźnić się z przerwy, czy zaspać a odrazu ścigają z karą finansową. Ta firma to nie śmieszny żart, już dawno nie spotkałem się z takim brakiem profesjonalizmu. Przemiał pracowników jest tak potężny że w przeciągu miesiąca zatrudnia się i odchodzi około 15 kierowców. Dlaczego? 12 godzinne zmiany, brak możliwości wyskoczenia nawet do cholernego kibla bo auto jest pod gps i odrazu informuję że kierowca stoi. A rodzaj umowy? To nieśmieszny żart, już lepiej bulić 100/150zł dziennie za wynajem auta niż tracić połowe pieniędzy za każdym rozliczeniem. Bonusy i benefity? taa chyba jedyny benefit tej pracy to to że deszcz nie pada ci na głowe. Auta to kupy złomu o których remont trzeba sie dopominać miesiącami. Szkoda słów. Radzę omijać szerokim łukiem

Grzegorz

Dzień dobry, Podjąłem się pracy w firmie Bitbus na podstawie polecenia ze strony freenow. Niestety nie wiem z czego to polecenie wynikało. Przypuszczam, że strona rekomenduje największych partnerów. Obrót pracowników jest tam bardzo duży. Przy każdej zmianie miałem do czynienia z kierowcą, który ma dziś swój pierwszy maksymalnie trzeci raz. Obrót ten wynika z tego, że warunki finansowe są bardzo niekorzystne. 12 godzin pracy nawet bez przerwy, która jest dopuszczalna nie daje nawet najniższej krajowej. Mój średni wynik finansowy za godzinę pracy to niecałe 14 zł. Pracowałem zawsze między 18 a 6 rano w dni powszednie. Przy tygodniowym rozliczeniu pracodawca odlicza koszt księgowości 15 zł, co daje 60 zł miesięcznie za jednego kierowcę. Pracodawca dolicza odsetki za nierozliczoną w terminie gotówkę, które są znacznie powyżej odsetek ustawowych. Na moim przykładzie musiałem oddać 1.06 zł odsetki do tej kwoty to 25 zł. za tydzień firma nie odnotowała mojego przelewu i doliczyła już 75zł. Umowa obwarowana jest masą potencjalnych kar dla kierowców. Stłuczka, która "naraża pracodawcę na zwiększone koszty OC" grozi karą umowną nawet 3 tys. złotych. Obciążanie pracowników, to chyba poboczna forma działalności tej firmy. Nie otrzymałem zwrotu za wykonane badania wstępne do pracy. Z przykrością stwierdzam, że firma prezentuje niski poziom w zakresie wizerunku pracodawcy i nie polecam podejmowania współpracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Bitbus Mateusz Trafny - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Bitbus Mateusz Trafny?

Zobacz opinie na temat firmy Bitbus Mateusz Trafny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bitbus Mateusz Trafny?

Bitbus Mateusz Trafny
  • Wojciecha Korfantego 9 lok. 1