Drogus Przedsiębiorstwo Usługowo-Drogowe Krzysztof Wiącek

Gorzów wielkopolski

Opinie o Drogus Przedsiębiorstwo Usługowo-Drogowe Krzysztof Wiącek

Witek

Hahaha ale się uśmiałem czytając to! Wnioskuje ze sam szef musiał to napisać bo to jedna wielka ściema pracowałem i powiem tak to wszystko to lustrzane odbicie porażka nie firma to już murzyni mieli lepiej przy trzcinie cukrowej Polecam tą firmę dla samobójców

Zostaw opinię o Drogus Przedsiębiorstwo Usługowo-Drogowe Krzysztof Wiącek - Gorzów wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drogus Przedsiębiorstwo Usługowo-Drogowe Krzysztof Wiącek