Opinie o MJ Work Karol Musiała w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MJ Work Karol Musiała. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MJ Work Karol Musiała o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MJ Work Karol Musiała w Gorzów Wielkopolski

Kamil Nowy wpis

(usunięte przez administratora) jakich mało. Omijajcie szerokim łukiem. Nie wypłaca pieniądzy ten karol. Spotkamy się w sadzie.

Czy w MJ Work Karol Musiała pracuje się na open space?

Roman Nowy wpis

Proponuje przed podjęciem pracy w tym zalążku, przeczytanie opinii na Google.

MadeByOzi Nowy wpis

Praca w porządku, szef konkretny, ale uprzejmy. Miejscami trochę za duże wymagania jak na to jaką dają stawkę, ale wystarczy robić swoje, nie unikać pracy i wszystko jest w porządku.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik-Instalator systemów alarmowych
Gorzów Wielkopolski
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Krystian

Brak wypłaty, brak jakiegokolwiek kontaktu. Setki e-maili, telefonów, SMS-ów, pism. Ciągły brak kontaktu. Polityka firmy oraz klimat totalne (usunięte przez administratora) Na paliwo dostać lub zaliczkę liczy się z cudem, a po przyjeździe po 2 tygodniach z 10 chłopaków zjechało mówiąc, że tak będzie. (usunięte przez administratora)

@Krystian

Panie Krystiana, Pana sprawa była sprawdzona przeze mnie dziesiątki razy i poinformowałem Pana, że wypłacone zostało wszystko zgodnie z umową, a jeżeli umawiał się Pan z Panem Piotrem na coś o czym ja nie mam pojęcia to proszę pretensje mieć do Pana Piotra i od niego wymagać wywiązania się z tego na co się umawiał.

Podobnie
@MJ Work Karol Musiała

Ja niestety też zostałem wydymany przez pitorusia z nesswork sp zoo, naobiecywał ciul wie czego, a potem kazał kontaktować się z Panem Karolem z firmy MJ Work ... Kpina z tym nessworkiem. Pan Karol zainterweniował i ogarnął wszystko jak trzeba.

tOtO
@Krystian

to to prawda tylko inne tego typu opinie są usuwane tutaj !!!

Krystian
@MJ Work Karol Musiała

Słucham? To nie Pan pisze emaile ? To nie Pan przyznał się do ominięcia przelewu ? To nie Pan ma wezwanie do sądu w sprawie zapłaty? . Ciekawe.

lukasz stefanek

witam jestem bardzo zadowolony z firmy MJ Work pana karola musiala .konkretnie oraz dokladnie wykonuja swoje zadania firma jest wyplacalna co rzadko jest to spotykane.prosze nie czytac innych komentarzy tylko samemu przyjsc i sie przekonac . jeszcze raz bardzo polecam tę firme oraz zachecam do wspolracy.

Recydywa

Byś pindo bez jaj został raz bez dachu nad głową, a ktos ci tłuku zaufał to byś inaczej biadolił. śmiecie bez honoru takie jak ty właśnie myślą tylko o swojej (usunięte przez administratora) i jak odbiją się od dna (usunięte przez administratora) pokazują, albo jak spadają na (usunięte przez administratora) jak pewnie ty obwiniają wszystkich dookoła. Farmazoniarzy takich jak ty się zamykać powinno bezgłowy i bezkręgowy pajacu. Karol w porządku człowiek mimo, że już nie robimy razem to szacunek zostaje, a ciebie zweryfikuje ulica predko.

@lukasz stefanek

Chyba Pan Karol sam to pisze hihi

Oskar

Firma godna polecenia. Zachowana terminowość wypłat. Opłacone i schludne warunki mieszkaniowe. Narzekają najwięcej Ci co najmniej sobą reprezentują. Wyjeżdżam stale od ponad roku, nigdy się nie musiałem denerwować :) Oskar brygadzista

Właściciel
@Oskar

Panie Oskarze, bardzo dziękuję za te słowa! Z mojej strony mogę powiedzieć jedynie, że nigdy nie zawiodłem się na Panu i zawsze mogłem na Panu polegać, jeden z najlepszych Brygadzistów jakich znam! :) Pozdrawiam Karol

Monter
@Oskar

Zgadzam się, tylko zdecydowanie brak kierownictwa, sam szef jako jeden nie ogarnie do konca wszystkiego dlatego czasami chlopaki czuja samowolke

Fajnie
@Oskar

Zgadzam się, najwięcej narzekają największe "hahmenciarze"

Praca w porządku, kasa na czas. Firma jak każda boryka się z problemami, ale o pracowników dba jak tylko się da, przykład: pracowaliśmy na hali, ale tydzień prac mieliśmy odbyć na zewnątrz. Jak Pan Karol się tylko o tym dowiedział to drugiego dnia był u nas, dał pieniądze i oznajmił, że jutro mamy do odbioru kurtki ocieplane żebyśmy się nie rozchorowali na zewnątrz. Powiem jedno słowo na właściciela: WZÓR.

Przemek

Brak kontaktu z Tym Panem. Zapomina że Wigilia. Na dzień 23.12.2021 do dziś brak rozliczenia za 300h już nie mówiąc o grudniu. Bez pieniędzy potrafi zostawić pracownika-ów w Belgii i wracajcie sobie na swój koszt.Na dzień 7.01.2022 nadal brak kontaktu nawet telefonów nie odbiera. Myślałem że będzie ok. i się pomyliłem. ZAFUNDOWAŁ MI NIEUDANE ŚWIĘTA I SYLWESTERA. WSZYSTKIE SKRINY MAM Z PROJEKTÓW W BELGII JAKBY KTOŚ CHCIAŁ CHEJTOWAC BRAK WYNAGRODZENIA ZA PRAWIE 400H pewnie przepadł. Jest to gość nieodpowiedzialny- żeby nie użyć bardziej wolgarnego słownictwa. NIEŁADNIE na dziś odemnie opinia negatuwna.

@Przemek

Panie Przemysławie, ja czegoś nie rozumiem... Dostał Pan pod biurem gotówkę i dwa przelewy z wynagrodzeniem również były do Pana wykonane, mam na to potwierdzenia, które przedstawiałem firmie, dla której wykonywaliśmy zlecenie. Wszystko zostało sprawdzone i nikt nie widzi żadnych niezgodności, wręcz przeciwnie - nie odliczyłem Pana zaliczek od wynagrodzenia i mylnie przelałem całe, ale puściłem to w niepamięć. Należności mojej firmy wobec Pana osoby zostały w pełni uregulowane. Od Listopada pracował Pan na projekcie dla innej firmy, więc nie rozumiem dlaczego ma Pan do mnie pretensje o rzekomo nie udane święta i sylwestra ...

Przemek
@MJ Work Karol Musiała

Proszę o kontakt jednak nie wszystko wyjaśnione. Pisałem znowu do Pana i echo. Tak zgadza się ale i tak zostaje sprawa 200h za sierpień i październik. Proszę o kontakt.

Serghi

Jest wszystko ok

Pan Karol to człowiek zalatany i zawsze ma ręce pełne roboty. Zgodzę się z tym, że czasami zapomni o czymś, ale w ważnych sprawach takich jak wynagrodzenie czy problemy pracowników zawsze znajdzie czas i pomaga ile może. Jak nie odbiera to oddzwania po czasie i nie mogę zarzucić braku kontaktu. Polecam w 100%.

Dobra zmiana

Zaglądnąłem sobie przypadkiem i jestem pozytywnie zaskoczony, że Musiała w końcu pogonił tego (usunięte przez administratora) piotrusia el sześciesione. Przestałem pracować bo rzekomy wielki boss piotr ucinał mi po 500 euro kary za każdy dzień nieobecności. które zgłaszałem mu wcześniej zgodnie z umową. Dziwie się w ogóle, że ten Musiała nie rozszarpał go bo pitoruś lamusek to zawsze standardowa gadka "groźby są karalne, sprawa została zgłoszona na policje", a jak przyjechałem to nie wyszedł z biura do mnie w ogóle tylko zamknął się tam i powiedział, że wzywa psiarnie, a taki (usunięte przez administratora) przez telefon zawsze, śmiech.

Brygada zero

Wraz z kolegami jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy u Pana Karola. Zjechaliśmy nie dawno z projektu w Belgii, zaliczki dostaliśmy zawsze na czas, dwa dni przed wyjazdem pieniądze na paliwo. Kontakt dobry, nawet jak nie odbierze to oddzwoni zawsze i zainteresuje się każdą sprawą by ją rozwiązać. Współpracują z nim Panowie Kuba i Piotr, też zawsze pomagają. Firmę POLECAM!

Niestety zero kontaktu ze strony pana Karola. Nie oddzwania i nie można się do niego dodzwonić. Nie polecam.

Oski
@Paweł

Sprobuj z innego numeru, z tego co wiem to szefo ma jakis telefon co duzo nieznanych numerow oznacza jako "podejrzenie spamu", wtedy nie odbiera, przynajmniej tak mi to wyjasnil ja kzadzwonilem z telefonu zony, zapisal moj normalny numer i teraz wszystko gra.

Rafał
@Oski

Dokładnie, trzeba próbować z innego numeru. Miałem tak samo

Szybki Willy

Ogar, nie ogar, nazywajcie go jak chcecie, ale Karol jest jednym z najbardziej w porządku ludzi jakich poznałem. Organizacja wyjazdów pozostawia nie raz wiele do życzenia - fakt, ale nie zmienia to z kolei faktu, że gość wypruwa sobie żyły i serce żeby nam - pracownikom było jak najlepiej. Ma swoje za uszami, ale potrafi przyznać się do błędu i naprawić co zepsute. Jeżeli chodzi o kasę... Jak dotąd 3 wypłaty - 2 na czas, jedna spóźniona o 2 dni, o czym oczywiście zostałem ostrzeżony telefonicznie i zapytał czy zaliczkę potrzebuje na jakieś opłaty. Tak więc też nie widzę sensu żeby wieszać na nim psy, że nie płaci, kasa nawet dobra, praca z reguły zgodnie z ustaleniami. Należy zrozumieć, że jako setny w piramidzie podwykonawca nie ma na wszystko wpływu.

rudy
@Szybki Willy

Wzruszyłeś mnie tym swoim wywodem, żeby to było prawdziwe to ludzie staliby w kolejce, a uciekają grupami !!!!

Joe
@rudy

Ogarnij się człowieku haha, były pracownik i niby taki zorientowany? Bajki opowiadasz i tyle. Typowy (usunięte przez administratora) wiem, ale się wypowiem". Odkąd nie ma ogniwa "P" wszystko się polepszyło. Nie zdziwiłbym się gdyby to był Twój dobry znajomy. Tak samo zakłamany i oszukujący ludzi. Ludzie od kilku tygodni nie zjeżdżają, więc nie wymyślaj bajek. Twój komentarz powinien zostać usunięty za sianie nieprawdy.

Rudy powinien byc lysy
@rudy

No co rude to falszywe jak i cala twoja opinia, bo z jednego projektu zdarzyly sie masowe zwolnienia ze strony inwestora czy tam glownego wykonawcy na co nikt nie ma wplywu.

Pp
@Joe

Prawda jest taka że jest wszystko oki dopóki pracujesz uważaj bo możesz ostatniej wypłaty nie dostać jak będziesz chciał zrezygnować (usunięte przez administratora)

@Pp

Ostatnia wypłata jest wypłatą, z której rozlcizane są wszystko obciążenia wynikające z umowy. Jeżeli mówimy tu o 14 dniowym okresie wypowiedzenia, a pracownik zjeżdża bez żadnego wypowiedzenia tylko dlatego bo ma takie "widzi mi się" to naliczane są kary umowne, ponieważ firma również ponosi z tego tytułu straty. Przy złożeniu wypowiedzenia i dotrzymaniu okresu wypowiedzenia nie ma żadnych problemów z ostatnią wypłatą. Należy tylko uważnie czytać co się podpisuje i jakie są obwarowania. Pozdrawiam

Pp
@MJ Work Karol Musiała

Jakie 14 dniowe wypowiedzenie. Jak kontrakt do 15 I godziny się zgadzają to za co te obciążenia . Typowe (usunięte przez administratora) .

@Pp

Umowa zlecenie zawierać może i w tym przypadku zawiera okres wypowiedzenia 14 dniowy, wystarczy ją przeczytać, więc nie rozumiem próby oskrażenia mnie o jakiekolwiek (usunięte przez administratora) ... Jeżeli ja jako zleceniodawca ponoszę koszty z powodu zleceniobiorcy to sam kodeks cywilny reguluje to w jasny sposób, że mogę go za to obciążyć, dlaczego mam płacić za to, że ktoś się upił, pokłócił z żoną albo coś innego i nagle wyjechał pzoostawiająć mnie z karami od klienta?

Wojti
@Pp

Ktoś tu ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem, a o czytaniu warunków umowy już nie wspomnę

Dario

Wszystko w porządku, opóźnienie z wypłatą dwa dni, ale uzgodnione. Szef bardzo zaangażowany, kontakt bez problemu. Współpraca bez żadnych zastrzeżeń.

Witam chciałbym się dowiedzieć od osób pracujących czy naprawdę coś się zmieniło na lepsze odkąd Karol pogonił szanownego Pana P...., I ten sam robi karierę na rynku gdzie sporo osób uciekło od niego

Wszystko w porządku, pracuje od prawie miesiąca i jak na razie zero problemów. Konkretni szefowie, zero stresu, trochę problemów ze strony firmy, która zleca wykonanie prac, ale wszystko rozwiązywane od ręki.

Bronisław

To super, że ci się tak dobrze pracuje. Aż mnie zachęciłeś. A ile płacą? Też dobrze? Napiszesz?

@Bronisław

Płacą dobrze, w zależności od stanowiska i projektu, ale nie opuszczając żadnego dnia pracy potrafiłem z dodatkami ponad 3 500 euro dostać na rękę. Na pewno więcej od większości skompych firm.

Dominik

Nie polecam firmy Pana Karola, utrudniony kontakt, wypłata nigdy nie była na czas, ciągle problemy. Opóźnienia z wypłatami nawet do 2 tygodni.

@Dominik

Bardzo mi przykro Panie Dominiku, że ma Pan takie, a nie inne odczucia, ale był u mnie tylko jeden pracownik o tym imieniu i dostawał wypłatę zawsze na czas, ostatnia wypłata była lekko opóźniona za co przepraszałem niejednokrotnie. Pracował Pan długo dla mojej firmy, nie zgłaszał Pan nigdy problemów, wszystko załatwiane dla Pan było od ręki i wystarczył jeden problem by wystawić negatywną opinię ... Przykra sytuacja, zwłaszcza że o Pani złego słowa powiedzieć nie mogę. Życzę Panu powodzenia w nowej pracy oraz wszystkiego dobrego.

@Dominik

Przepraszam za błąd pisarski, miało być: o Panu złego słowa powiedzieć nie mogę.

AA

Wszystko w porządku, zgodnie z ustaleniami, polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o MJ Work Karol Musiała - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w MJ Work Karol Musiała?

Zobacz opinie na temat firmy MJ Work Karol Musiała tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MJ Work Karol Musiała?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 17 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MJ Work Karol Musiała?

Kandydaci do pracy w MJ Work Karol Musiała napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MJ Work Karol Musiała
4.4/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Nadbrzeżna 17/1P
    66-400 Gorzów Wielkopolski