Opinie o I.M.C. Engineering Poland w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie I.M.C. Engineering Poland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie I.M.C. Engineering Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o I.M.C. Engineering Poland w Gorzów Wielkopolski

Nie jestem pracownikiem ale interesuje się pracą jako spawacz w tej firmie, dlatego nie wiem o kim mówisz. Kim są osoby, o których piszesz? Czy jakieś niestosowne zachowania względem pracowników występują ze strony wyżej ustawionych osób?

Ile na ten moment zarabia na start operator CNC? Zamierzam aplikować na ich stronie ale zastanawiam się między dwoma firmami. Która lepsza. Piszą o możliwości szkoleń. W całości są finansowane przez firmę czy jednanie w jakimś procencie ?

Terrorysta

Imc, pani prezes sprzeda wszystko za pieniadze, pisalismy petycje bo rosjanina przyjeli ktory od poczatku mowil, ze jest za swoimi hahahah byle miec czyscika trzyma smieci swoich nie szanuje.. Na szczescie znalazlem podobna prace z moimi umiejetnosciami I to w poblizu z szacubkiem do pracownika , NIE POLECAM..

Spawacz MAG,TIG / Ślusarz (taki trochę akrobata, nie?) miał w ogłoszeniu dwa lata temu podane raz, że zarobki 5 600–7 000 zł brutto, a w innym miejscu napisane, że 5 000 brutto. Ile teraz?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy I.M.C. Engineering Poland? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku MONTER/SPAWACZ - I.M.C. Engineering Poland Sp. z o.o.? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Marco polo

Ta firma to niepewność dzisiaj jesteś jutro cię może nie być najgorsze co mi się nie podoba w tej firmie to brygadziści którzy się noszą jakby byli panami tego świata wywyższają się w każdy możliwy sposób i krytykują podwładnych.

Renata
@Marco polo

Niepewność czyli na jakiej umowie pracujecie? Ktoś w ogóle na umowę o pracę na czas nieokreślony?

Ruski
@Renata

możesz mieć na stałe a jedno słowo cioci i wylot nie tak się uśmiechniesz i pozamiatane

Ewcia
@Ruski

No i co trzeba zrobić żeby dostać umowę na stałe? Jaki konkretnie może być powód do zwolnienia? Lepiej być w dobrych relacjach z szefową, da się w ogóle?

Robert
@Renata

Kobieto a co to za różnica na jakiej umowie pracują,żadnej ochrony ci pracownicy nie mają i w każdej chwili mogą wylecieć z pracy.Ja pracuje w Norwegii gdzie ludzie są szanowani a takich wielkich brygadzistów nie ma,bo wystarczyło by żeby źle się odezwał do pracownika i Norweg sam go wywali(usunięte przez administratora)

No fakt, że wisi ogłoszenie na spawacza i stawka podana jest. A jakie to są dodatki, pakiet socjalny i za co są premie, jeśli są?

Czy I.M.C. Engineering Poland organizuje staże dla studentów?

Em

A czy poza opisywana tutaj księgową E. w dziale pracuje ktoś jeszcze? Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko księgowej, ale przyznam ze opinie nie są zachęcające… na jakie wynagrodzenie można liczyć z 3 letnim doświadczeniem?

Sebek

Masz na myśli jakichś pracowników? To atmosfera według ciebie jest nie za ciekawa ze każesz na kogoś uważać? Weź wytłumacz żebym wiedział czego się spodziewać. Relacje między ludźmi są w miarę dobre i może się zgrać?

Nestor

Witam ,jak płacą tam na stanowisku szlifierz ?

Liebherr

Bardzo bym prosił o odpisanie kogoś z biura na pytanie: kiedy nowy mistrz na piątej hali? Stary już pokazał że nie potrafi nic załatwić dla ludzi! Mają go dość więc ekipa zacznie się wykruszac

Robert

Jaka sytuacja obecnie w imc??? Warto wracać??

Spawacz 1

Imc to tylko i wyłącznie (usunięte przez administratora). Poniżej pięknie ujęte, omijać prezesowa!!! Podczas upałów rozdawali napoje i z aparatem zdjęcia jak to dobrze a gdy spadł deszcz i zrobiło się trochę chłodniej to na drugiej zmianie brygadzista bądź mistrz nie pamiętam dostał (usunięte przez administratora) od (usunięte przez administratora) z biura czemu rozdał napoje przecież już jest chłodniej na dworze. Jeżeli czytasz to (usunięte przez administratora) hala tak szybko nie stygnie, dodam jeszcze że na hali pracują ludzie lepiej wykształceni od ciebie z Perfect angielskim do tego specjaliści w swoim fachu, ciekaw jestem co ty potrafisz.

Zofia

Młodszy Logistyk Planista, widzę właśnie na stronie firmy, że trwa rekrutacja. Mam pytanko odnośnie dodatków za dojazdy do pracy - zwracają chociaż 50% tego, co się przejedzie? ;) Jeszcze bym chciała wiedzieć coś więcej na temat "atrakcyjnego wynagrodzenia". Można chociaż liczyć na średnią krajową? Byłaby to moja pierwsza praca więc chcę się zorientować:)

Kałuża

Niech piesek Kałuża Piotrek weźmie się za robotę bo wyzywa tylko tych biednych czarnuchów i ich obraża. Po co ta Kałuża tam pracuje on powinien być dawno zwolniony

Bolek

Kałuża to że Spawać nie umie to jest prawda i nic nie robi wyzywa obcokrajowców od ciapatych w końcu ktoś za to się weźmie. A Piotrek kałuża jest mistrzem od manipulacji

Wiesiek
@Bolek

Barany ale wiecie że majster nie musi umieć spawać? On ma zarządzać ludźmi i pilnować roboty. Terminów wysyłek i jakości. A jak widać jakoś to idzie. Wasze wypociny niepotwierdzone jakimikolwiek faktami wcale Piotrkowi nie szkodzą. Wręcz przeciwnie pokazują kierownictwu z jakimi ludźmi musi na codzień się użerać.

@Wiesiek

No i drugą stroną medalu powiem Ci szczerze, że wyjaśniłeś temat... Poważnie w trakcie pracy też tak nieprzyjemnie tu jest?

Janusz
@Wiesiek

Nie musisz bronić tego typa, pracowałem z Piotrkiem ale jednak ma coś za uszami skoro tyle osób źle o nim pisze ....

@Janusz

Czyli pracując z nim niczego szczególnego nie zauważyłeś? Bo skoro tak to jest sens opierać się tylko na zdaniu innych skoro samemu nie ma się żadnych podejrzeń?

Marcel

Najlepsi ludzie stamtąd uciekają a kierownictwo robi sobie przechadzki po halach czepiając się o wszystko gdzie na halach panuje taki dym że nie widać na 5 m a jak wyjdzie się zaczerpnąć powietrza to kierownictwo grozi Premium

Czytając opinię osób pracujących w INC można pomyśleć że słabo płacą a ja chce złożyć papiery do tej firmy to szczerz na ile mogę liczyć w umowie o pracy a na ile w działalności i co się lepiej opłaca?

Pawlik
@Nowy

Na działalności żeby ci się opłacało tak jak mi musisz przerobić co najmniej 200 godzin na umowę o pracę dostaniesz co najwyżej 3300 na rękę żenada

Martin

Piotrek Kałuża to najgorszy manipulator w tej firmie wiedzą o tym wszyscy . Najgorsza menda

@Martin

Co wy pierniczycie kocopoły. Współpracuje z Piotrem dłuższy czas. Jak ktoś w (usunięte przez administratora)wali to i on jest do was negatywnie nastawiony. Weźcie się za robotę (usunięte przez administratora)

Paulina

A w czym konkretnie miałby tak w sumie manipulować jak już?

Ryki

Niech Kałuża weźmie się w końcu za robote i przestanie manipulować ludźmi. Nawet dobijaka nie potrafi pospawać bo popękał.. kogo i EMC tam zatrudnia i mam dużo świadków Na pierwszej hali którzy mogą to potwierdzić że Piotrek nic nie umie ha ha ha żenada

Tak masz rację Kałuża ten brygadzistą nawet spawać nie umie nie wiem co on tam wogule robi . Jakaś kpina chodzi tylko z telefonem w ręku i manipuluje ludźmi wiem bo sam tam pracowałem na 1 hali

Zostaw merytoryczną opinię o I.M.C. Engineering Poland - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w I.M.C. Engineering Poland?

Zobacz opinie na temat firmy I.M.C. Engineering Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w I.M.C. Engineering Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 1 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

I.M.C. Engineering Poland