Opinie o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fortaco JL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Ulrałelder

Nowy rok to dobry moment na poszukiwanie nowej pracy. Ale nie warto nawet zaczynać bez odpowiedniego przygotowania. Co zrobić, by zwiększyć swoje szanse na znalezienie zatrudnienia? Według najnowszego badania przeprowadzonego przez Right Management, 86 proc. ankietowanych pracowników twierdzi, że w 2013 r. zamierza aktywnie poszukać nowej pracy. Od 2009 r. odsetek ten wzrósł o 26 punktów procentowych. - Zawsze w okresie od stycznia do marca, świeżo po noworocznych postanowieniach, zaobserwować można wzrost liczby osób poszukujących pracy - mówi Amanda Augustine, ekspertka od rynku pracy w internetowym serwisie pomagającym w zmianie pracy TheLadders. - W tym roku ich liczba powinna wzrosnąć jeszcze bardziej, ponieważ firmy starają się robić coraz więcej coraz mniejszym nakładem sił, przez co wielu pracowników wycofuje się i nie podobają im się obecne stanowiska.Choć w grudniu następuje zwykle spadek liczby rozmów o pracę, Augustine twierdzi, że zainteresowani jej zmianą mogą ten czas wykorzystać na przemyślenia, przygotowanie i nawiązanie kontaktów. W ten sposób w styczniu można od razu zacząć działać.

Figo Fago

Panie Doktor jestem ciekawy co wyniosłeś z dzisiejszego szkolenia. Oby to przypadkiem nie były sztuce .

Doktor

Niezadowoleni przeczytajcie uważnie i zastosujcie sie do wskazówek a przestaniecie narzekać. Po co być osobą postrzeganą, że jej w życiu nie wyszło i narzeka? To takie proste, trochę pracy przyniesie owoce! AKTYWNOŚĆ I ĆWICZENIA Kiedy mamy depresję zaczynamy robić mniej i mniej, z powodu zmęczenia, trudności w spaniu/jedzeniu i z powodu negatywnego stylu myślenia. Przestajemy robić rzeczy, które kiedyś lubiliśmy robić i które sprawiały nam przyjemność. Możemy czuć się tak źle, że przestaniemy chodzić do pracy, nie będziemy wypełniać obowiązków domowych. Chcemy zostać w łóżku, albo zostać w domu i nic nie robić, odizolować się od ludzi, przyjaciół, rodziny. Zwiększenie naszej aktywności, czy ćwiczeń fizycznych może mieć ogromny wpływ na nasze samopoczucie i nastrój, ponieważ: Będziemy się czuć lepiej sami ze sobą. Będziemy się czuć mniej zmęczeni. Będzie nam łatwiej robić więcej (zmotywuje nas to). Poprawi to naszą zdolność do myślenia w sposób bardziej adekwatny. Pomoże nam myśleć o czymś innym niż nasze negatywne myśli. Zużyjemy niekorzystne zasoby adrenaliny, które tworzy lęk i złość. Zwiększy to naszą motywację. Da nam poczucie osiągnięcia czegoś. Doświadczymy radości, zadowolenia, przyjemnych emocji. Będziemy wśród ludzi. Stymulujemy ciało, by produkowało naturalne antydepresanty. Ogólnie będziemy bardziej zdrowi. Poprawi nam się apetyt (alternatywnie, spalimy energię z jedzenia). ZDROWA RÓWNOWAGA Zaplanuj codziennie aktywności, które dadzą ci poczucie: Osiągnięcia czegoś, Bliskości z innymi ludźmi, Przyjemności. Użyj dziennika aktywności albo dziennika aktywności OBP Bardzo ważne jest, by utrzymać zdrową równowagę pomiędzy aktywnościami, które dadzą ci poczucie osiągnięcia czegoś, przyjemności i bliskości z innymi ludźmi. Wybierz aktywności, które są ważne dla ciebie, mają pozytywne znaczenie, albo są przydatne, możesz też zaplanować czas przeznaczony na odpoczynek. Niech twoje cele będą realistyczne – wyznacz osiągalne cele. Na przykład: wyznacz sobie cel spacerowania przez 15 minut zamiast maratonu, czy całodziennej wędrówki, umyj naczynia, zamiast sprzątać cały dom. Nie wystawiaj się na porażkę! Z czasem możesz wybierać trudniejsze cele, dochodzić do nich stopniowo. ZACHOWUJ SIĘ INACZEJ Brak aktywności i zmęczenie podtrzymuje nasze negatywne myślenie, dlatego podtrzymuje naszą depresję, natomiast robienie więcej (mimo, że czujemy się zmęczeni i depresyjni) pomoże nam poczuć się lepiej i wyjść z depresji (albo przynajmniej ją zmniejszyć). Zrób coś innego (niż zwykle) Zatrzymaj się, weź oddech Uważność – naucz się Uważnego Oddychania Skup swoją uwagę w pełni na jakiejś aktywności – Uczestniczenie (DBT: Uważność) Relaksacja -wypróbuj różne techniki i znajdź taką, która działa na ciebie. Włącz muzykę – śpiewaj i tańcz do niej, albo słuchaj poświęcając jej cała swoją uwagę (użyj muzyki, która pomoże ci poczuć dobre emocje – unikaj smutnej jeśli masz depresję Medytacja lub Modlitwa Pomagaj innym Bądź wśród ludzi – skontaktuj się z przyjacielem, odwiedź rodzinę Porozmawiaj z kimś Uziemienie – naprawdę się rozejrzyj: co widzisz, słyszysz, czujesz (dotyk, węch, smak) smell, trzymaj jakiś przedmiot, który daje ci ukojenie. Ćwiczenia fizyczne – spacer, pływanie, siłownia, rower. Jeśli nie możesz znaleźć motywacji….użyj reguły 5 minut. Powiedz sobie, że będziesz to robić, tylko przez 5 minut. Po 5 minutach, możesz przestać to robić, albo kontynuować (często mamy ochotę kontynuować). Zaangażuj się w hobby- jeśli nie masz żadnego, znajdź jakieś! Co lubiłaś/eś robić w przeszłości ? Co chciałaś/eś robić, ale nigdy nie miałaś/eś okazji? Zapisz swoje myśli i emocje, a potem puść, odpuść- pozwól im odejść Rób wszystko krok po kroku, jeden krok na raz -nie planuj zanadto Rozpieszczaj się– zrób coś co naprawdę lubisz, albo coś relaksującego Pozytywny dialog wewnętrzny – dodawaj sobie odwagi mówiąc: Dam radę to zrobić, Jestem silna/ny i kompetentna/ny – znajdź afirmację która ci pomoże Pozytywne-afirmacje (nawet jeśli nie wierzysz w nią na początku!). Zapisz i zapamiętaj ją żeby mieć ją „pod ręką, kiedy będziesz potrzebować. Zrób coś kreatywnego – np. pudełko z przedmiotami, które przypomną ci o pomocnych technikach które możesz użyć, możesz zrobić kolaż, albo dekoracyjną listę

Doktor

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Kontroler Finansowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Doktor

Mam prośbę do Von Nogaya wrzuć posta o pożyczkach bo będę się od ciebje zwalniał to wzioł bym sobie kredyt .pozdrawiam ci (usunięte przez administratora) i wspóczuję twoim dzieciom i żonie.

Figo Fago

Człowieku stuknij się w tą głowę psychiatry lub psychologa zmień forum na ZOS w Janowie Lubelskim pewnie nie odczytarz tego skrótu to szpital w JL nie wiem czy zaczaiłeś co to za skrót JL ale to już twój problem panie lekarzu.

Nieznajomy

Zacznę od tego, że śledząc wpisy na forum mogę jednoznacznie stwierdzić, że cały zarząd przedsiębiorstwa Fortaco jest zmuszony przejść całkowitą reformę. Bagatelizując fakt, że wyższe stanowiska kadry zarządzającej są kierowane przez ludzi niekompetentnych, bez wykształcenia ( albo z wykształceniem, krótko mówiąc ,,śmiesznym"), zastanawiam się dlaczego, administracja wyższego szczebla nie podejmuje żadnych działań skierowanych w stronę zmiany całej ,,ELITY FORTACO". Zacznę od tego, że pierwszą osobą, która powinna być zastąpiona innym pracownikiem jest szanowny pan dyrektor produkcji ps. Konio, kolejna osoba to osoba reaktywowana na wyższe stanowisko po wcześniejszym wydaleniu z placówki przez pana Sompiego. Ponadto zmianie podlega cała kadra związków zawodowych, które działają na terenie firmy, nic jednak nie wnosząc ani do poprawy jakości pracy pracownika, ani do sytuacji przedsiębiorstwa na rynku pracy. Innymi istotnymi faktami, które wymagają zmiany jest m. in. monitorowanie stanowiska pracy pracownika podczas wykonywania jego określonych obowiązków. Monitoring nie może służyć jako podmiot do oceny jakości pracy pracownika, co najwyżej może być brany pod uwagę jako priorytet do poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy osób zatrudnionych w firmie. Więc, podczas, gdy Konio używa argumentów do swojego podwładnego, ,, dlaczego nie było go na miejscu pracy przez 5 min lub też w sytuacji gdy ktoś pójdzie do toalety i nie będzie go na stanowisku" można w takiej sytuacji powołać się na regulamin pracy, który mówi, że w taki sposób dyrektor narusza prawa pracownika i łamie zasady określone w kodeksie pracy. Kolejną rzeczą wartą przemyślenia jest fakt wysokości stawki godzinowej i śmieciowych podwyżek dla zwykłego pracownika. Przedsiębiorstwa najprawdopodobniej nie stać na podwyżkę w wysokości 40 gr/h, ale stać je na utrzymanie 5 samochodów służbowych i działania charytatywne (tj. remont stołówki) w które, trzeba było włożyć tysiące złotych. Podsumowując, myślę, że koniowi i kilku innym osobom zaczyna się przysłowiowo ,, palić grunt pod nogami". Gdyby były osoby kompetentne i inteligentne w firmie powinny podjąć zdecydowane kroki w stronę poprawy sytuacji spółki na rynku w naszym regionie. Główny problem jest intrapersonalny, czyli zła kadra zarządzająca. Pozdrawiam.

Bref
@Nieznajomy

Nieznajomy czytałeś chociaż z raz Regulamin Pracy na który się powołujesz . Przeczytaj a potem zabieraj głos. Przed wprowadzeniem monitoringu w firmie każdy pracownik otrzymał i podpisał informacje do czego ma być używany monitoring a więc przypomnij sobie co podpisałeś. Nie rób nie potrzebnego zamętu bo wprowadzasz ludzi w błąd.

Nieznajomy
@Bref

Koniu, twierdzisz, że wprowadzam ludzi w błąd i wprowadzam niepotrzebny zamęt. Wręcz przeciwnie , próbuję ukazać im jakim przysłowiowo ,,ciemnym" człowiekiem jest Dyrektor Produkcji w spółce Fortaco. Poruszając ponownie temat monitoringu w firmie, nic nie wnosi twoja wypowiedź, że każdy pracownik został poinformowany do czego i w jakim celu będzie monitorowana placówka przedsiębiorstwa. Bagatelizując fakt, że masz do niego 24 h dostęp i w czasie swoich godzin pracy z nudów oglądasz i myślisz kogo jeszcze by ukarać bo zrobił coś nie tak. Nie zmieniło to faktu, że i tak robisz co chcesz z monitoringiem i bierzesz go jako główny podmiot w tłumaczeniu pracownikowi jego rzekomego przewinienia. Kolejną rzeczą wartą rozważenia i zastanowienia są ANONIMOWE ANKIETY przeprowadzane w firmie. Nic to nie wnosi do życia wewnętrznego firmy, bo sprawdzającymi wyniki tych ankiet są ludzie podporządkowani Tobie i całemu zarządowi. A wyniki tej ankiety i tak nie będą prawdziwe, gdyż i tak napiszesz na nich fałszywe informacje, które będą informować, że praca w Fortaco jest wspaniała i pozwalająca poszerzać swoje horyzonty zawodowe. Powołaj odpowiednich bezstronnych ludzi, którzy podadzą prawdziwe wyniki ankiet. Gwarantuję, że gdybyś ujrzał te wyniki to byś się ,,zesrał". 80 % ludzi jest niezadowolonych z pracy w przedsiębiorstwie. Więc myślę, że pora podjąć zdecydowane kroki z wydaleniem ciebie i całą kadr zarządzającą i poprawić sytuację spółki Fortaco na rynku pracy. Ps.: Wniosek jest bardzo prosty, JESTEŚ KŁAMCĄ I DYKTATOREM W FORTACO. PORA ZMIENIĆ CIĘ NA STANOWISKU DYREKTORA PRODUKCJI.

Ktoś!

Idiota tylko to potrafi robić, czyli wklejać jakiś spam na forum. Nawet nie potrafi ułożyć kilku prostych i sensownych zdań. Jak ktoś taki jak on, może pełnić stanowisko dyrektora produkcji w spółce Fortaco. Zadaje sobie pytanie czy tzw. KONIO umie dobrze czytać i pisać, bo z jego wypowiedzi wynika, ze jest kompletnie zielony w te klocki. Olek przyznaj się, ze szkołę i podobno studia (niepotwierdzona informacja) robiles za kaetofle, jajka, ser, śmiwtane i ch*j wie jeszcze za co !!! Myślę, ze warto wystosował odpowiednie pismo do odpowiednich ludzi żeby sprawdzili jakich ludzi maja na tak wysokich stanowiskach jakie ty pełnisz!!! Nie martw sie, osobiście się o to zatroszczę !!!!!!

Obserwator

Panie i Panowie zarządzający Fortaco JL nie zaśmiecać tego forum niesensownymi wpisami tylko trzeba uderzyć się w pierś i powiedzieć tak rzeczywiście nasza polityka kadrowa nie przynosi oczekiwanych efektów.Zastanowić się co się dzieje na liniach produkcyjnych że tak nagminnie zwalniają się pracownicy . Może to nie jest wina zarobków tylko problem osób które zarządzają tymi liniami. Uwierzcie jak tak dalej będzie to kierownicy ,liderzy no i ukraińcy będą pracować w tym zakładzie . Ukraińcy którzy mają bardzo niskie kwalifikacje . Obecnie przyjmowane są osoby które spawanie to tylko widziały na oczy a nigdy nie trzymały uchwytu spawalniczego a jak trzymały to uchwyt na elektrodę tak jak ukraincy. Spawanie elektrodą a metodą mig mag to jak jazda rowerem i samochodem gdzie rowerzysta jeździ chodnikiem a samochód po torze wyścigowym.Jeżeli kierownik na linii produkcyjnej mówi do pracowników że dla niego nie liczy się fachowiec tylko zespół to mamy fachowców jakich mamy Panie Kierowniku z linii chitahi.Lider Przewodniczący Związku Zawodowego Solidarność 80 mówi do pracownika jak ci nie pasuje praca to się zwolnij to się pytam co ten człowiek robi na stanowisku przewodniczącego związku ZGROZA.Zwiękrzanie normy pracownikom z dnia na dzień bo nie ma się spawaczy doprowadzi do tego że ci co dzisiaj pracują zrezygnują z tej pracy bo nie będą wstanie wykonać narzucanych norm przez Pana.Szanujmy tych pracowników bo praca jest dla człowieka a nie człowiek dla pracy. Panie Dyrektorze produkcji mam prośbę zajmij się Pan tym za co Panu płaci Dyrektor Generalny Lars Hellberg a nie zaśmiecaniem forum postami które są jedną wielką kaszaną. Pilnuje pan pracowników żeby sumiennie wykonywali swoje obowiązki a więc pora uderzyć się w klatę i osobiście uczciwie pracowaç a nie w czasie godzin pracy zaśmiecać forum. Nie obawiajcie się krytyki tylko czytajcie i wyciągajcie wnioski żeby nie musiał za was ich wyciągać Dyrektor Generalny FORTACO .

Bref narazje się nie odezwie bo VON NOGAY robi mu LASKĘ

Figo-Fago

Witaj Bref! Wiem kim i gdzie jesteś w odróżnieniu do mnie. Zmieniłeś pracę, jesteś bankowcem, śmiem wątpić, chyba, że zamiatać w banku. Zbliża się weekend, odezwij się, omówimy kilka spraw, chyba, że się boisz. Zbliżają się święta Wielkanocne, nie marzy Ci się, żeby ktoś z pracowników złożył ci życzenia? Nie boisz się, że Twoimi dziećmi, będzie ktoś pomiatał jak ty to robisz i w końcu dotrze to do Ciebie, że masz pieniądze, dzięki ludziom,którzy pracują, a ty masz (jako namaszczony dyrektor przez Finów) grube tysiące. Zastanów się i odpowiedz.

Bref
@Figo-Fago

Witam . Człowieczy zastanów się co piszesz bo czytając Twoje wypociny stwierdziłem że masz bardzo ubogie słownictwo lub wypiłeś za dużo alkoholu. Przed następnymi wypocinami poczytaj książkę lub nie pij przed tylko po . Jeden wielki bełkot upokorzenie .

Figo-Fago
@Bref

Masz rację, byłem wczoraj w pracy trochę pijany, gdy to pisałem, dlatego ze wypilem z kolegami na drugiej zmianie kilka butelek wódki.

@Figo-Fago

Figo fago .A iaką wódkę pili żeście .Bo my z kolegami walili bimber.Nie było oszusta ani kierownika więc co było robić

A może założyć profil na facebooku wtedy nikt nie powołany nie będzie zaśmiecał opinii na temat Fortco. Co wy na to????

JAS

TRZEBA NAPlSAC D0N0S NA K0NlA D0 MAJDANlKA LUB LARSA

@JAS

Do Majdanika nic nie pomorze trzeba do Larsa.

Obserwator

Panie i Panowie zarządzający Fortaco JL nie zaśmiecać tego forum niesensownymi wpisami tylko trzeba uderzyć się w pierś i powiedzieć tak rzeczywiście nasza polityka kadrowa nie przynosi oczekiwanych efektów.Zastanowić się co się dzieje na liniach produkcyjnych że tak nagminnie zwalniają się pracownicy . Może to nie jest wina zarobków tylko problem osób które zarządzają tymi liniami. Uwierzcie jak tak dalej będzie to kierownicy ,liderzy no i ukraińcy będą pracować w tym zakładzie . Ukraińcy którzy mają bardzo niskie kwalifikacje . Obecnie przyjmowane są osoby które spawanie to tylko widziały na oczy a nigdy nie trzymały uchwytu spawalniczego a jak trzymały to uchwyt na elektrodę tak jak ukraincy. Spawanie elektrodą a metodą mig mag to jak jazda rowerem i samochodem gdzie rowerzysta jeździ chodnikiem a samochód po torze wyścigowym.Jeżeli kierownik na linii produkcyjnej mówi do pracowników że dla niego nie liczy się fachowiec tylko zespół to mamy fachowców jakich mamy Panie Kierowniku z linii chitahi.Lider Przewodniczący Związku Zawodowego Solidarność 80 mówi do pracownika jak ci nie pasuje praca to się zwolnij to się pytam co ten człowiek robi na stanowisku przewodniczącego związku ZGROZA.Zwiękrzanie normy pracownikom z dnia na dzień bo nie ma się spawaczy doprowadzi do tego że ci co dzisiaj pracują zrezygnują z tej pracy bo nie będą wstanie wykonać narzucanych norm przez Pana.Szanujmy tych pracowników bo praca jest dla człowieka a nie człowiek dla pracy. Panie Dyrektorze produkcji mam prośbę zajmij się Pan tym za co Panu płaci Dyrektor Generalny Lars Hellberg a nie zaśmiecaniem forum postami które są jedną wielką kaszaną. Pilnuije pan pracowników żeby sumiennie wykonywali swoje obowiązki a więc pora uderzyć się w klatę i osobiście uczciwie pracowaç a nie w czasie godzin pracy zaśmiecać forum. Nie obawiajcie się krytyki tylko czytajcie i wyciągajcie wnioski żeby nie musiał za was ich wyciągać Dyrektor Generalny FORTACO . .

Tw. ter

Nie ma konia na drugiej zmianie bo pojechał siać owies.

CrMo

Cale to Fortako to sitwa, kierownicy patrza aby tylko wyzyskac pracownika, zwiekszyc norme i wejsc w du*e koniowi.. pracuje Tu juz jakis czas mam wyższe techniczne wyksztalcenie i czasem jak widze co oni odpierdalaja to smiac sie chce, tak jestem spawaczem bo nie mam znajomosci... jeszcze troche doswiadczenia zlapie i spier*alam z tej patologii

CrMo

psychop

o kurcze mamy psychiatrę w Fortaco jak fajnie jest tu jeden taki który jest nieuleczalnie chory na głowę któremu przydała by się twoja porada jak żyć żeby nie nie wyżywać się na pracownikach i nie czerpać z tego satysfakcji.

Psychol

JCB

Panie Dyrektorze produkcyjny nie zajmuj sie pan wpisywaniem reklam na forum, tylko szanuj pan prace w Fortaco, zajmij sie pan produkcją bo jak tak dalej pojdzie t(usunięte przez administratora) pojdziesz na obiadki do opieki jak wysylales większość pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Fortaco JL Sp. z o.o. - Janów Lubelski

• Jak się pracuje w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortaco JL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 166.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 11 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortaco JL Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 1032 ocen.

Fortaco JL Sp. z o.o.