Opinie o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fortaco JL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

C4987

Juz niedługo Wielkanoc, Konio zrobi poczestunek i zobaczymy kto pierwszy pójdzie na jajeczko z chrzanem. No którz by inny niż nasz Europrzewodniczący, tylko bedzie musiał uważać żeby zbyt dużo nie zjeść bo zaraz czeka go upomnienie. Ostatnio widziałem jak Quń przyczepiał informacje na tablicy ze na poczestunek wstep tylko z wazeliną, ewentualnie tuzin fajek zeby po ,,robocie"sie odprężyć. A z tyłu EUPrzew. pójdzie mrożonka z zielonką przy sobie.

T

Ty zas...y galonie jedyne co możesz postawić koniowi to laskę

Pjoter

Pamiętaj że każdy galon to (usunięte przez administratora) i prostak

Ty spawacz coś mi się wydaje że zapomniałeś dopowiedzieć że jak nie przyjdziecie w niedziele to wasz wspaniały kierownik wstrzyma wam podwyżki . Kierowniku przestań sam siebie chwalić. Już nie długo podzielisz los swojego poprzednika. Bież wazelinę I biegiem do konia bo on nie znosi sprzeciwu. Trudno uwierzyć że ty jesteś obrońcą pracowników. Strach by ci nie pozwolił sprzeciwić sie koniowi.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Kontroler Finansowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Kolego masz rację bo na neusonie optaniała wazelina

Zaskroniec

Durniu spawaczu z neusona jak taki dobry kierownik i konio to wez sobie do domu i kopta dołki pod maliny

Oj to nie dobrze jak sie koniowi przeciwstawił. To już nie długo popracuje w Fortaco podzieli los swojego poprzednika.No I nie będziecie mieć tak wspaniałego kierownika.

Tyres

Na drugiej zmianie dla dwóch kierowników brakuje konkretnego zajęcia, pracują jako poganiacze, brakuje im tylko psa.

A co to sie dzieje na linii nouson . Kierownik proponuje prace w niedziele a jak pracownik odmówi to zostanie mu obniżona ocena. Zgroza jak to jest prawda. Niedziela jest dla rodziny kierowniku.A może w galicji nie ma niedzieli.

@anonymous

Jak galon nie umie planować roboty to niech sam w niedzielę zap...dała

Pjoter

Nie liczcie na to że ten prostak zrezygnuje z czego kolwiek to jest tak pazerny człowiek że swoją matkę sprzedał by za garść srebrników

Obserwator

No powiem wam że na linii hitach pracownicy wypracowali ładny bonus za efektywność i własnie dzieki ich ciężkiej pracy lider weźmie bonus razy dwa.I czy to jest uczciwe niech każdy sam sobie odpowie na to pytanie. Takiemu to dobrze ochronę związkową ma nikt go nie zwolni z kierownikiem klepie się po plecach i jeszcze takie pieniądze zarabia.Wielu z pracowników ma mniej na godzinę jak Przewodniczący Solidarności 80 ma samych dodatków za miesiąc luty. To jest dwa razy premia za efektywność i dodatek liderowski. Oj Panie Przewodniczący czy ci nie wstyd że służysz dwóm panom. Przepraszam pomyliłem się służysz jednemu a czy przypadkiem drugiego nie okłamujesz? Jak jesteś chłopem i masz ja .a to zrezygnuj z działalności związkowej i zajmij się zarabianiem pieniędzy. ,,Niechcęm ale muszę"

Baron von Rychu

Pracuje tutaj trochę ponad rok, i też nie jestem z kasy zadowolony, ale jeszcze tyle dobrze ze na czas pieniądze płacą. Idź jeden z drugim do prywaciarza to będziesz je.al po 10-12h, a później pół miesiąca o kasę zebrał. Też mnie to wkurza że szoszony maja dużo większe stawki niż Polacy, ale samym gadaniem nic nie zyskamy, zatrzymajmy produkcję na dzień dwa, tylko całe wydziały muszą stanąć a nie 2-3osoby, może wtedy coś zyskamy, a nie tylko narzekanie związki to związki tamto. W kupie siła!! Puki pracownicy będą sami ze sobą się kłócić to dalej w fortaco będzie jak jest! Tyle mam do powiedzenia! Hejty start!

Sulejman

To, że Przewodniczący Solidarności 80 i lider na linii Hitachi w jednej osobie sprzedał się za parę groszy to już wiadomo od kilku lat ( nie chciołem być przewodniczącym ale musiołem, to są jego słowa ). Stanowisko lidera i przewodniczącego za razem to jest jedna wielka bzdura, albo jest się tym albo tym. jeśli przewodniczący poczuł się tak urażony wpisami na temat jego osoby niech wytłumaczy na forum jakimi metodami dochodzą do bonusu i jak zwykły pracownik przykładowo dostanie 200 zł to już lider dostaje razy dwa, czyli czterysta, a kierownik razy dwa sumy lidera, a czy nie powinno być odwrotnie kto najwięcej na to wszystko pracuje, a do roboty to powinien się wziąć lider a nie stać i debatować z kierownikiem przy tablicy jak tu ludziom dokręcić śruby i więcej czasu poświęcać na spotkania z dyrekcją a nie wysyłać swojego zastępcę który nie ma pojęcia do negocjacji.

Uderz w stół a nożyce się odezwą. Prawda panie liderze z hitachi.

Lucyfer
@anonymous

Ja wbijam igły w twoje ego, jest takie puste i z drewna, jak byś miał wyruchać trumnę

Lucyfer

Najlepsze jest to ze tutaj tyle macie do powiedzenia o kierownikach i ogólnie ale najlepsze jest to ze kłaniacie im sie po same kule i włazicie w (usunięte przez administratora) zeby dostac podwyżke .... Tu taki Ch*j jak Słonia trąba .... A hejty siedzą w domach szlochając z fi**em w łapie

Miecio

Żal ci (usunięte przez administratora) ściska że Hitachi bieże niezły bonus? Zamiast zazdrościć weź się do roboty to i ty dostaniesz. Widać że za dużo zadajesz się z europrewodniczącym.

Sulejman bardzo dobrze zauważyłeś co sie dzieje na linii hitachi. Czyż by to była prawda że na tej linii lider i jednocześnie przewodniczący solidarności 80 sprzedał się za garść srebrników ? Słyszałem że już nie długo i skończy się jego liderowanie bo na tą linie został przyjęty brat jednego z kierowników i prawdopodobnie są takie przymiarki żeby zastąpił obecnego lidera.

Dżin

Ciekawe czy konio znajdzie troche kapusty na podwyżki. Może by nam dał chociaż po 10 gr do h to w ciągu miesiąca zostało by nam na bułka chleba i główka cybuli. Tylko że pewnie i takiej kwoty nie zdoła skompletować po to zbyt duże koszty. Lepiej by było dać podwyżkę zacnemu pracownikowi Ukraińcowi niż swojemu rodakowi brudasowi. By*ło do pracy zawsze się znajdzie a do pieniędzy są tylko nieliczni, o podwyżkach nie wspominając. Może przyjdzie czas że i ty weźmiesz spawarke w dłoń i będziesz spawał aż pot będzie ci sie lał po du**e.

Sulejman!!!!

Dyrektorze Produkcji nie choruj bo nie dostaniesz podwyżki płacy. Widzę, że uciekasz od nieciekawej sytuacji w zakładzie, jak tak dalej pójdzie to będziesz musiał pobudować halę na wyroby bo robi się coraz ciaśniej, a co będzie jak wrócą te wszystkie buble z Holandii. Jestem ciekawy kto będzie odpowiedzialny za te wszystkie wyroby, czy nie czasem ten twój ulubiony kierownik z linii Hitachi razem z liderem i Przewodniczącym Związków Zawodowych w jednej osobie, którzy umieją tylko tyle jak zrobić plan 10-ma pracownikami na który potrzeba 15-stu ludzi i umieją tylko je**ć i karać ludzi i twierdzić, że wszystkim coś nie pasuje tylko dla nich jest ok.

Bombek

Zapraszam do Bombardiera. Pan Szelejewski placi 40zl/h na działalności czyli 35zl netto na rękę :) Narzekaniem na forum nic nie zmienicie...

@Bombek

Napisz coś więcej o tej firmie .jakiś adres

Ktos
@Andrzej

Serio nie wiesz co to Bombardier?

Zostaw merytoryczną opinię o Fortaco JL Sp. z o.o. - Janów Lubelski

• Jak się pracuje w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortaco JL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 11 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortaco JL Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 1041 ocen.

Fortaco JL Sp. z o.o.