Aksam

Opinie o Aksam

Klaudia

Z miłą chęcią porozmawiam twarzą w twarz. Zapraszam o 23 pod zakład :) poza tym o ile się nie mylę to między mną a moim chłopakiem jest mega, super, fantastycznie. A jeśli rozmowa z innymi pracownikami produkcji jest dla kogoś oznaką łaszenia to przepraszam ale nie wiedziałam :)

Jestem pracownikiem firmy Aksam już od dłuższego czasu i jakoś nigdy nie miałam problemu z pracą na nowej hali jak i z osobami tam pracującymi. Gdy czytam te wasze oczerniające wpisy na osobę kierującą NH to robi mi się niedobrze. Jak jesteście takie nieskazitelne to dlaczego nie podpiszecie się pod wpisem.

I po co ta cała gadka o wzajemnym szacunku, feminizmie i optymizmie jak sama pokazujesz klasę.. Żenada.

Nina

Ktoś pisze posty pod moim imieniem. Sprawa została zgłoszona do administratora

KTOŚ

Ludzie dajcie już spokój z tą nowa halą. To zaczyna wyglądać jak nagonka na tą osobę. Każda brygadzistka ma swoich przełożonych i jak by był faktycznie taki problem o jakim część z was pisze to nie pełniła by już tej funkcji.

@KTOŚ

Zgadzam się z tą opinią. Jestem pracownikiem Nowej Hali brygadzistce nic nie można złego zarzucić.

Produkcja

A co denerwowało cię że Ci zwróciła uwagę i wytłumaczyła jak mają wyglądać paczki pakowane do kartonu. Właśnie widać że denerwuje Was dokładność i precyzyjność brygadzistki Najlepiej przyjść do pracy odbębnić byle jak 8 godzin.

I ty piszesz ze miałeś okazję pakować na NH, ja bym tego tak nie nazwała wiecznie zawolone koło paczkami. Tylko strzelał oczami po dziewczynach żeby tylko mu pomóc. Mam nadzieję że to przeczytasz, i jestem ciekawa twego zachowania i tego jak ty spojrzysz w oczy osobie którą tak złośliwie opisałeś.

Produkcja

No tak pamiętam jak wtedy miałeś nieprawidłowe zgrzewy na paczkach i pakowałeś ale to chyba do siebie musisz mieć zastrzeżenia a nie do brygadzistki W tym dniu byłam na hali i dobrze wiem jak wyglądała Twoja praca.

Produkcja

Każdy wie pracując w Aksamie jak na nowej hali jest ciężko Nie chce się Wam robić to nie zganiajcie winy na brugadzistkę, Zastanówcie się co Ona wam zrobiła. Jest sympatyczną osobą a wy z niej robicie potwora. Nie wstyd Wam. Jak macie problemy sami ze sobą to piszcie o sobie a nie o niewinnej dziewczynie Jesteście dorośli a zachowujecie się jak dzieci. Popłaczcie sobie w kącie żeby Was nikt nie widział, przemyślcie sobie jak krzywdzicie kolezankę z pracy i przeproście Ją. Pisząc to jest mi bardzo przykro jak ludzie potrafią niszczyć drugiego człowieka.

Brałeś udział w rekrutacji do Aksam. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
M.K

Pozdrowienia dla dyrektora produkcji który 24 h szpieguje ludzi na kamerach szukając byle najmniejszego powodu żeby tylko dręczyć pracowników...

Rafał
@M.K

Monitoring jest obecnie w większości firm i założony jest głównie ze względu bezpieczeństwa, a nie z powodów, o których piszesz. W poprzednich postach wyczytałem, że pensja jest na poziomie średniej krajowej,. Czy możesz liczyć na dodatki takie jak premie, żeby ją podwyższyć?

Judasz
@Rafał

To nie jest monitoring... Monitoring sluzy do wyiasnienia sytuacji w momencie gdy cos sie stanie. W aksamie to jest po prostu big brother. Dwa (usunięte przez administratora) patrza na kamery bo maja za malo pracy zeby im wystarczylo na 8 godzin.

Panna N

Dziewczyny doszły plotki i czytam...z przykrością co piszecie. Pracuję w Aksam, pierwszy raz na produkcji i praktycznie z samymi kobietami. Pierwszym moim wrażeniem było pozytywne zaskoczenie że niemal same kobiety odpowiadają za całą produkcję za procesy produkcyjne, technologiczne, organizacyjne...bez was, nas, wszyscy mogą pomarzyć o zajadaniu się paluszkami ;) Uważam że nie powinnyśmy się wypowiadać w taki sposób na tym portalu gdzie każdy to czyta. Więcej szcunku do nas samych, feminizmu i optymizmu ... GIRL POWER!!!

Produkcja

Jak można wypisywać takie bzdyry. Pracuję obecnie na tej hali i to z panią A... i jeszcze nigdy nie miałam takiej sytuacji o jakiej Ty piszesz, wręcz przeciwnie zawszę mogę na nią liczyć. Z każdym problemem mogę się do niej zwrócić i chętnie mi pomaga, wytłumaczy. Jak się robić nie chce to najlepiej (usunięte przez administratora) wypisywać. Nie pozdrawiam i ogarnij się.

AKSAMITKA

@Produkcyjna jak mozna wypisywac takie bzdury i tak oczerniac niewinna osobe. Czesto pracuje z pani A na nowej hali i jest to nardzo dobra brygadzistka, ktora potrafi z nowych osób zrobic bardzo dobrych pracownikowy. Ma duzo cierpliwosci i serca do ludzi. Nigdy nie odmowila pomocy i nie zostawila zadnej ze swoich pracownic z problemem, potrafi rozmawiac i szukac rozwiazania problemów. A ty zastanów sie nad sobą bo trzy hale w dwa miesiace to chyba dobrze o tobie nie świadczy. Nie pozdrawiam również!

Produkcyjna

To co wyprawia się w tej pracy jest karygodne naprawdę... Pracowałam na N.chali praca nie najgorsza ale atmosfera jest tragiczna (usunięte przez administratora)

inna
@Produkcyjna

hala pisze się przez samo h a nie ch

@Produkcyjna

Nie zgadzam się z tym wpisem. Pracuję na nowej hali od początku jej istnienia. Osoba, która pełni funkcję brygadzisty jest odpowiednią osobą na tym stanowisku. Jest bardzo sympatyczna i odpowiedzialna. Nie krzyczy na pracowników tylko głośno mówi jak każda z nas, ponieważ na hali jest hałas spowodowany pracą pakowaczek.

PracownikH9
@Produkcyjna

Jeżeli ktoś jest człowiekiem konfliktowym to nie dziwię się że atmosfera na Nowej hali tobie nie odpowiadała mimo tego że atmosfera jest świetna i każda z każdą potrafi się dogadać. Jeżeli uważasz że pani (usunięte przez administratora).. krzyczała po tobie to powodzenia dla twoich przyszłych pracodawców bo jeżeli nie odpowiadała ci praca w świetnym zespole to już nigdzie tobie dobrze nie będzie a widać że to była twoja pierwsza praca i masz jakieś problemy z samą sobą ;)

Bezi
@Produkcyjna

Czytając ten wpis, poczułam się jakbym w przedszkolu pracowała.. Krzyczała? Jeśli zwracanie uwagi nazywasz 'krzykiem' to powodzenia w dalszym życiu. Jak w każdej pracy bywają sytuacje stresujące, a funkcja brygadzisty jest na to najbardziej narażona, dlatego należałoby okazać troszke wyrozumiałości. Może sama postawisz się na jej miejscu? Nie? A no tak, bo to trzeba umieć się odezwać! Pani A. świetnie sobie radzi w tej roli.. jest wyrozumiała, odpowiedzialna, sympatyczna i zawsze staje po stronie zespołu. Atmosferę masz jaką sama sobie tworzysz. Pozostałym członkom zespołu super się pracuje na nowej Hali, bo potrafią ze sobą rozmawiać. Powiedzieć co ich boli, co im nie pasuje czego w tym przypadku najwyraźniej zabrakło. Nie pozdrawiam i oby na małej Hali nie 'krzyczeli'.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Aksam?

Gosc

Praca na 3 zmiany.

Rafał
@Gosc

Dzięki, że o tym napisałeś. Czy w związku ze zmianowością i pracą w nocy pracownicy mają dodatki finansowe? Takie bonusy mogą znacząco podnieść wynagrodzenie, więc liczę, że dodasz o tym kilka słów.

Agent
@Rafał

Oczywiście że są dodatki w pracy za nocne premie nadgodziny 100%

Witam, nie wiecie może czy są wolne miejsca w paluszkach?

Agent
@Kasia

Hej narazie nie przyjmują nikogo bo bardzo dużo ludzi przyszło z mola do pracy z hotelu naszego szefa żeby ich nie zwalniać to zaproponował im pracę w Aksamie ale jak się wszystko ustabilizuje to na pewno będzie trzeba ludzi do pracy

Jakie są warunki zatrudnienia w Aksam?

Piekarz

Tragedia nie polecam... najniższa krajowa i robota na okrągło. Co raz więcej osób w biurach które pojęcia nie mają o niczym

Benek

W sumie firma cały czas się rozwija i szkoda,że niektórzy pracownicy nie doceniają takich wartości!

Stella

Gdyby było tak jak sugerujesz to forum by wrzało. A tu nic takiego nie dzieje się!!

@Stella

Rozumiem, że jesteś obecnie zatrudniona w Aksam. Czy wobec tego mogłabyś napisać jak oceniasz tę firmę pod kątem miejsca pracy? Wiele osób poszukuje na forum informacji o pracodawcach i każdy komentarz napisany na bazie osobistego doświadczenia, jest bardzo cenny. Osoby zainteresowane złożeniem tam cv, będą wdzięczne jeśli podzielisz się z nami swoimi przemyśleniami.

Kolega stelli
@Stella

Stella psycholozka od siedmiu boleści

Tomasz

Firma jest dobra i sprawiedliwa ale dla dobrych i pracowitych osób.

@Tomasz

Ha ha ha. Wręcz odwrotnie.

Robert

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Czy tak dobrze się tu pracuje i nikt nie pisze?

Piekarz

Witam,chciałem się dowiedzieć odnośnie tej firmy,czy praktykowane są dowozy pracowników z poza miejscowości do pracy??Zastanawim się nad tą praca,ale mam kawalek-minowicie Chrzanów..Dziękuję za odp.

@Tomasz, dziękuję za opinie, jednak czy mógłbyś ją bardziej sprecyzować? Polecasz pracę w firmie Aksam? Jak wyglądają warunki zatrudnienia u tego pracodawcy? @Anonymous, czy jesteś w stanie uzasadnić dlaczego uważasz, że firma Aksam jest niesprawiedliwa? Co wpłynęło na to, że masz taką opinię o tym pracodawcy? Mógłbyś trochę przybliżyć nam ten temat?

@Anonymous, czy możesz napisać dokładniej, dlaczego masz takie zdanie o firmie Aksam? Jakie czynniki miały wpływ na Twoją opinię? W Internecie nie znalazłam aktualnych ofert pracy w tym miejscu, ale może ktoś z obecnych pracowników wie coś na temat toczących się właśnie rekrutacji lub nowych, nieopublikowanych jeszcze ofertach?

Anonymous
@Anna

Po prostu firma jest nie sprawiedliwa pracują tam sami nie mądrzy ludzie oczywiście na stanowiskach typu dyrektor menadżer

Anonymous

Zgadzam się z tajniakiem. Firma to WIELKAAA rodzinna pomyłka. Pełno kombinatorstwa. Aż żal pisać o takiej firmie. SZCZERZE NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Aksam - Osiek

• Jak się pracuje w Aksam?

Zobacz opinie na temat firmy Aksam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aksam?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aksam