Aksam

Opinie o Aksam

Majka Nowy wpis

Mam pytanie czy na produkcji macie czepki i jak pracodawca zapatruje sie w kwestii bizuteri kolczyki, pierścionki, naszyjniki

Ewa 50 Nowy wpis
@Majka

Czepki obowiązkowe, zakaz biżuterii i długich, pomalowanych paznokci.

Ja Nowy wpis
@Majka

Tak mamy czepki. Zakaz noszenia jakiej kolwiek biżuterii, zakaz noszenia sztucznych paznokci, malowania, zakaz noszenia sztucznych rzęs i mocnego makijażu

Chętna

Mogłabym się dowiedzieć jaka jest atmosfera w pracy na produkcji między kobietami?czy starsze osoby pomagają początkującym i jak wygląda kwestia brygadzistów czy można od nich uzyskać pomoc?

@Chętna

Nowe osoby są bardzo dobrze "zaopiekowane " tylko dlatego żeby pracowały za stawkę poniżej minimalnej. Dużo ludzi się zwolniło i nadal będą się zwalniać. Tak wygląda prawda o którym aż huczy w firmie.

Nicknickiem
@Chętna

Odkąd wprowadzili system 4 brygadowy i pomieszali dziewczyny po brygadach atmosfera jest okropna. Kiedyś się chętnie szło do pracy teraz niekoniecznie.

Zdzisiek Nowy wpis
@Nicknickiem

A nie konsultowali decyzji o wprowadzeniu systemu czterobrygadowego z Wami? Nie dali wyboru, kto w jakiej chce być brygadzie? Zresztą atmosferą się nie chwalą w ogłoszeniu na pracownika produkcji. Raczej wymagają gotowości do pracy w tej czterobrygadówce na trzy zmiany.

Lozano42

Gdzie znajduje się sklep firmowy?

@Lozano42

Sklep firmowy znajduje się w Malcu ul. Osiecka 1 i 3, brama B. Zapraszamy.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Jak dużo osób pracuje w Aksam?

Brałeś udział w rekrutacji do Aksam. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Nadal trwają zatrudnienia?

@Ania

Dzień dobry, Miło nam poinformować, że aktualnie prowadzimy rekrutację na różne stanowiska. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy, które dostępne są na platformach OLX, Pracuj.pl oraz LinkedIn. Serdecznie pozdrawiamy, Firma Aksam

@Aksam

Ile trzeba czekać na odpowiedź zwrotną po wysłaniu cv

@Aksam

Mnie interesuje etat na produkcji. Piszecie o dyspozycyjności, co to znaczy w realu? trzeba również być pracownikiem pod telefonem czy wystarczy jak będziemy trzymać się ustalonego grafiku? Czy w ciągu miesiąca wszystkie zmiany są wpisane w grafik? Wtedy co tydzień przechodzi się na kolejną? Można wiedzieć jakie jest oferowane wynagrodzenie?

@Ania

Spotkania rekrutacyjne prowadzone są na bieżąco. Zapraszani są kandydaci, którzy spełniają kryteria wymagane do danego stanowiska. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z działem HR, numer kontaktowy znajduje się na stronie firmy Aksam.

Wow to mega szybko, jeszcze z czymś takim się nie spotkałam. Czy składając cv dostałeś jakieś potwierdzenie, że Twoja aplikacja wpłynęła? Tak w ogóle to daj znać kiedy miałaby odbyć się ta rozmowa, czy równie szybko?

Na czym polega tam praca na produkcji? Czy to ciężka praca?Z tego co wiem to pracuje tam dużo kobiet

Loki
@Anna

Praca nie jest ciężka,głównie pakujesz paluszki do kartonów,pilnujesz jakości paluszków na piecu,obsługujesz roboty ,ogarniasz halę.Najgorzej jest w lecie,bo jest bardzo gorąco.Nie należy się zrażać na samym początku tylko być chętnym do pracy i nauki.

Praca
@Anna

Praca bardzo ciężka zwłaszcza na słonych nie polecam trzeba tyrać na okrągło ????

Xxx

Czy w Aksam przyjmują w systemie 3 zmianowym?

@Xxx

Firma Aksam przyjmuje pracowników w systemie 3 zmianowym ale 4 brygadowym. Do celowo zamiar jest że cały zakład będzie pracował w systemie 4 brygadowym. Wszyscy nowi pracownicy są zatrudnieni na 4 brygadówke. Im więcej ludzi przyjętych tym większa na to szans

Xxx

Ajaja to nie za ciekawie, a co ze studentami uczącymi się w weekendy? Można wsiąść wolne na weekend kiedy ma się szkołę czy nie patrzą na to zbyt dobrze wtedy? Jakieś rozwiązanie dla takich osób musi być

Jolanta

To ile dla studentów jest dni urlopowych rocznie? A jakieś bezpłatne dni wolne wchodzą w grę? Tak w ogóle to firma nie idzie na rękę, żeby pogodzić plan zajęć uczelni z pracą?

@Jolanta

Jak ile masz dni urlopowych. Jeśli masz staż pracy to 26 jeśli nie to 20 dni urlopu.

Też chciałbym dopytać o pracę na produkcji. Fajnie, że jest osobą odpowiedzialna za wdrożenie w obowiązki. Ile ogólnie trwa taki okres próbny? Standardowo 3 miesiące? Potem na ile umowa? Wraz ze wzrostem doświadczenia wzrasta w tej formie również wynagrodzenie?

Ewa52

Wdrożenie to dwa tygodnie...a im szybciej załapiesz to lepiej ???? Nie wiąże się to z żadną podwyżką...

może pracownik

Obecnie jestem na etacie. Zastanawiam się nad Aksam, pracy się nie boję gdyż pracuje ciężko w handlu. Interesuje mnie wiadomo kwota jaką się dostaje za tą pracę za miesiąc.Czy może mi ktoś odpowiedzieć? Nie jakieś cyfry i policz sobie... Z góry dziękuję dziewczyny za szczerość i wyrozumiałość.

kandydat

Jak wygląda praca na dziale Utrzymania Ruchu? Czy też jest w systemie 4 brygadowym - 3 zmianowym? Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

kandydat

Może pracownik

Czy ktoś z pracujących napisze na czym polega ta praca?Chodzi mimo produkcję- przyjdę i co dalej? Czy ktoś mi powie co mam robić czy mam się sama domyślić ????, czy jest ktoś kto wdraża w tą pracę? I na czym polega praca na robotach?Strasznie tym straszą... O co w tym chodzi? Z góry dziękuję za odpowiedź

Aksamitka
@Może pracownik

Proszę się nie obawiać bo nowa osoba dostaje opiekuna czyli pracownika z dłuższym stażem, który wszystko wyjaśni, nauczy i pokaże jak co działa i co trzeba robić. Na początku wszystko wydaje się strasznie,Ne ale, nie ma się co bać bo to są proste czynności a te trudniejsze z czasem każdy ogarnie. Pozdrawiam i zapraszam

@Może pracownik

Nowo przyjęty pracownik zostaje przydzielony do brygady. W każdej brygadzie jest lider, który musi odpowiedzieć na czym praca polega, musi wszystko wytłumaczyć i nauczyć a jak trafisz na dobra brygadę to i dziewczyny wszystko nauczą. Co pół godziny wykonujemy inna pracę. Obsługa automatów to nie jest jakaś filozofia. Praca nie jest ciężka, tylko system 4 brygadowy jest ciężki

Znalazłem ofertę dla pracownika produkcyjnego, przy pakowaniu i ważeniu paluszków. Praca 3-zmianowa, 4 brygady. Wie ktoś, w jakich godzinach ustawione są zmiany? I czy jest na początek jakiś okres próbny, czy od razu trzeba być gotowym na trzymanie tempa równo z resztą?

Słyszeliście podobno mamy mieć nową kierowniczkę niedługo.. niezbyt opinie o niej

Kik
@Nowy

Może coś więcej?jakieś szczegóły?

Llll
@Nowy

No i co z tego. Nie pierwsza i nie ostatnia. Czym się tu podniecać

Paw

Ile dostanę na rękę nowo zatrudniony pracownik produkcji jak przepracuje miesiac ?

Ewa 52

Dziwią mnie te wpisy ....Skoro tak źle to trzeba zmienić pracę...Co do premi absencyjnej to norma w dużych firmach...Niestety wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...

@Ewa 52

Nie wiem jakie powody maja osoby, które tej pracy jednak zmienić nie mogą ale ciekawi mnie opinia odnośnie warunków z Twojej strony, bo w zasadzie jej nie wyrażasz. Wiec jak z ta praca jest w praktyce? Mnie akurat pieczenie by interesowało, nie wiem czy przy tym samym robisz? Pisali kiedyś, że wakacyjni dużo zarabiają, niby więcej od tych stałych, czy to prawda?

A-sam 69
@Ewa 52

Polecam

Ewa52
@A-sam 69

Dzięki...juz pracuję...na razie spoko...

MIS

Ile czasu trzeba czekać na informacje dalsza od złożenia cv?

@MIS

Ja czekałam 2 dni... Pracuję już miesiąc i jestem zadowolona.Polecam.

Mis
@Ewa

Wysłałem swoje CV 1 grudnia to raczej już nie zadzwonią?

@Mis

Z tego co wiem to przyjmują....Trzeba po prostu czekać...A że grudzień to może być że dopiero w styczniu będą przyjmować..

@Mis

Przyjmują pracowników i przyjmować będą bo potrzebują żeby obstawić jeszcze dwie hale na 4 brygadowke. Cały zakład przechodzi na system 4 brygadowy.

Sara

Planuje złożyć CV na produkcję czy ciężko jest ? I jak z nauczeniem do produkcji pomagają czy nie?

@Sara

Przyjęłam się miesiąc temu i jest spoko... polecam.

Skoro mam książeczkę sanepidowską i mogę robić w systemie 3-zmianowym / 4-brygadowym, to jak szybko byłbym przyjęty na to ogłoszenie, w którym to napisano? Ile czasu może zająć przyjęcie się na piekarza, od wysyłki cv, po informację (w trakcie spotkania?), czy zostałem zatrudniony? Napiszecie, jak uczą wyrabiać to ciasto, czy ludzie tu mają do siebie życzliwe podejście i wyrozumiałość oraz na jakie zarobki się nastawiać?

Czy zdarzają się nadgodziny w Aksam?

Na 4 brygadowce są wybitki i dodatkowe dni wolne które można przepracować. Przyjęcia są tylko na 4 brygadowke

Róża

I nie można się dogadać żeby pracować na jedną zmianę w danym miesiącu? Czy jeśli są nocki to płacą Wam dodatek zmianowy?

@Róża

Nie, nie można się dogadać. System to system. Dodatek nocny jest

Małgorzata

A czy pracując w te dodatkowe dni wolne, można liczyć na jakąś większą pensję? :-) Czy dostaje się normalną stawkę, jak za każdy dzień pracy? Jak to wygląda? proszę o informacje, planuję złożyć CV. jestem ciekawa, jakie możliwości mają tutaj pracownicy :-)

Mała

Znasz kwotę dodatku nocnego, bo zastanawiam się czy próbować brać same nocki? W wyjątkowych sytuacjach nie idą na rękę gdyby ktoś chciał się zamienić na zmiany?

@Mała

Dodatek nocny jest dodatkiem ustawowym do każdej godziny 20% od stawki godzinowej. Kiedyś tak było że można było pracować same nocki a teraz przy systemie 4 brygadowym wychodzą z tego i raczej nie ma szans. Zawsze warto zapytać.

@Małgorzata

Za pracę w dodatkowe dni płacone jest 100% stawki. Według systemu jest to zależne od grafiku w danym miesiącu. Jest miesiąc w którym można zrobić 2 lub 3 takie dni a są miesiące że nie ma żadnego.

Zostaw merytoryczną opinię o Aksam - Osiek

• Jak się pracuje w Aksam?

Zobacz opinie na temat firmy Aksam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aksam?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aksam