Aksam

Osiek

Opinie o Aksam

mimi

Czy praca na produkcji jest ciężka?i jak zarobki?

Linka

Jakie są zarobki na rękę ?czy praca na produkcji bardzo ciężka,jaka atmosfera w pracy ?

Szczerze nie polecam. Wytrzymałem w tej firmie tylko kilka miesięcy i sie ewakuowalem. Totalna dezorganizacja w firmie. Brak zainteresowania tym co sie dzieje na rynku ze strony kadry menedżerskiej. Organizują spotkania na które szkoda czasu bo i tak nic z nich na końcu nie powstaje. W terenie można liczyć tylko na siebie RSMowie maja oczywiście ważniejsze sprawy. Rodzinna firma próbująca udawać korpo nie przejdzie!

gość

czy aksam w osieku się rozbudowuje się?

beta

jak wygląda sprawa z tymi dyrektorami? Musiałbym tam się pojawić to bym zgnoił jednego śmiecia z drugim.

nina

Witam.czy mogła bym się dowiedzieć jak wygląda praca na produkcji,czy jest ciężko?czy każdy weekend jest pracujący,i jaka jest atmosfera w pracy.?

ona

Jak pracuje się na produkcji? Praca stojąca czy siedząca? Czy ciężka praca? Jak złożyć podanie do pracy na produkcję? Wiem że praca też jest przez weekendy ale płatne czy dni do wybrania?

karol

jak możesz pamiętać beskidzkie ptysie z dzieciństwa ,skoro są one w sprzedaży rok!!!

adam

dyrektorzy makroregionów to rzeczywiście 0 , pózniej po wyrzuceniu z aksamu pracują jako ph w małych firemkach ,bo nikt nie traktuje ich byłe stanowiska poważnie!!

Michał

kto pracował to wie jakimi zerami są "dyrektorzy". Pełen bagażniki octavi z gratisami, które zamiast dla klienta wożą do domku

łowca debili

a gdzie reszta komentarzy?

ryba

wielcy dyrektorzy robią przewały - gift przeznaczony dla klienta londuje w chacie dyrektorka. Przoduje gostek z południa...

A to dobre :-) wielcy menadzerowie. Zenada.

Zainteresowany

Ta firma i ludzie na stanowiskach kierowniczych to pomyłka, wczoraj byłem umówiony na rozmowę w sprawie pracy. Z niejakim Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży Panem [usunięte przez moderatora] , ale najwyraźniej ów Pan niezbyt profesjonalnie podchodzi do swojej funkcji i co za tym idzie do ludzi z którymi się umawia. Ponad godzinne spóźnienie na rozmowę to chyba lekkka przesada. Jeśli w taki sposób ten Pan traktuje swoich klientów obecnych i przyszłych, oraz ludzi z którymi dane mu jest współpracować. No to tylko życzyć sukcesów.

Zostaw opinię o Aksam - Osiek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aksam