P.P.H. AKSAM

Toruń

Opinie o P.P.H. AKSAM

Joanna

@z nadziejąo jakich zmianach w firmie wspominasz?

Lolo

Ile można zarobić na rękę? Jakie są zmiany?

z nadzieją

Podobno jakieś zmiany teraz w firmie się szykują. Ale w jakim to wszystko pójdzie kierunku, to się dopiero zobaczy po czynach.

kik

Witam.mogła bym się dowiedzieć jak wygląda praca na produkcji,czy jest ciężko ?i jak sprawa weekendów w pracy.czy są teraz przyjęcia na produkcje?

as

@hih wiesz co nigdy nic nie wiadomo w sumie chociaz w sumie to oferty zadnej od dawna nie bylo..ostatnia to jakas na stanowisko ślusarza chyba prawda??

maciejka

Produkty bardzo słabej jakości , nie ta mąka to i produkt słaby !! Opkakowania zmniejszanie co dostawę ,czyli tzw ciche podwyżki ....a nowości szkoda się wypowiadać ...Dno

oxg

proszę powiedzieć coś o pracy na produkcji. Ile godzin miesięcznie?, jakie zmiany? trzyzmianowa czy czterobrygadówka? ,jakie pieniądze? jaka temperatura w lato a jaka w zimie??

MAGIK

Czarek nie czaruj. Warunki są od 7 lat takie same lub gorsze. Komu się polepszyly? Bo napewno nie ludziom z produkcji. 1800 siedem lat temu to był niezły zarobek teraz....jest taki sam. Można poszaleć?

sssdd

a co z maciusiem?

rej

Poszukuję kontaktu do byłego lub obecnego pracownika firmy. Proszę o kontakt na rejestrowy@gmail.com

były na szczęście

dobreee hahaha stabilny pracodawca bo chrupki ludzie znają od 20 lat qwaaa leże!!!!!

łowca debili

do brasel: co ty koleś pieprzysz, powiedz to w okienku na poczcie jak będziesz płacił rachunki, albo u lekarza, bo na śmieciówkach nie masz opłacanych pewnych składek

okrutek

a kto jest szefem marketingu?

do olka

Człowieku ty myślisz,że te pieniądze otrzyma pracownik? Albo jesteś właścicielem firmy i mydlisz oczy pracownikom albo żyjesz w chmurach. Kto będzie utrzymywał tych MŁODYCH za 50 lat, gdy będą już starzy,schorowani i bez emerytury bo teraz liczą się pieniądze, a nie odkładanie na emeryturę.

bosski

A zakład pracy chronionej to nic więcej jak korzystanie z PEFRON - czyli dotacje z budżetu . ZUS czy podatek jest mniejszy a oczekuję się aby najlepiej zatrudniać na umowy o dzieło , zlecenie itd.

o

He,he,heeee... kryzys to mają tylko pracownicy produkcji,a zwłaszcza kobiety. Reszta kwitnie i pławi się w luksusach.

wieśniak

Szukają kosztów , najlepiej nie płacić ZUS-u i podatków .... Kierownik tej firmy pokazuje wyniki na płacach a sprzedaże w dłużej perspektywie padną i razem z nią ta wspaniała firma

outside

Aksam idzie na dno bo wywala ph

baba

Za swoją zarobioną razem z kilkoma weekendami marną pensję przeżyję pół miesiąca, potem liczę na pomoc....? Ale jestem kobietą więc jak to w Polsce zarabiam mniej niż facet- DLACZEGO ???

Strażak

Nie zbuduję się firmy w dalszej perspektywie na rodzinie oraz płacy minimalnej .

robol

Przyjęcia są bo każdy szuka lepszej pracy ....

kwr

Czy są przyjęcia do Aksamu? Jak tak to do kogo trzeba się zgłosić ? Jaka tam stawka godzinowa jest ? I ile można wyjść na miesiąc ?

wieśniaczek

Ano tak - buduje się ogromne kompleksy hotelowo-rekreacyjne a podstawowi pracownicy za minima pracują . To jest prawda o polskich dorobkiewiczach którzy wyrośli w bussinesie lepiej było grać na weselach ....Prawda jest taka jak masz płacić najniższą krajową nie zakładaj firmy .

dziubek

Kogo nie ma dziubka Dziubińskiego ??? czy Gzyla maspexowego , czy może serowo -cebulowych ???

woźny

Czy to prawda ,że dyrektora handlowego już nie ma ? Ciekawe dlaczego ......

maspex

wiecie dlaczego tak jest ???? Ponieważ Gzyl , osaoba z maspexu cały czas pracuje na e firme doprowadzając aksama do podupadości , nastepnie bedzie tanie przejęcie przez Maspex , który na to czeka !!!

pracownik produkcji
@maspex 20.03.2015 09:46

najlepsze w tym wszystkim jest to, że praca zaczyna się koło czwartku, tak żeby weekend spędzić w pracy a w poniedziałek wolne!!!

były kierowca

Witam. Już jakiś czas temu pracowałem w firmie Aksam, ale mam tam nadal dobrych znajomych i przyjaciół w rożnych działach w firmie i z tego co się orientuję coraz więcej osób jest niezadowolonych bo traktowani są jak tania siła robocza. U nas kierowców było bardzo dobrze dopóki p. Klęczar się wszystkiego pilnował. Od kiedy pojawiła się jego prawa ręka p. Gzyl to zaczęło się robić nie ciekawie i sporo osób uciekło. Z tego co mi wiadomo to jest coraz gorzej, a zmiany są wprowadzane z dnia na dzień bez uprzedzenia.

On58

Tu chyba ktoś się pomylił, mój tata był tydzien temu ostatnio pytać o pracę w aksamie i był umowiony z osoba zarzadzajaca i był to P. Klęczar

do szuka pracy

Zarobki kobiet na produkcji to 8 PLN za godzinę. Od kilku lat bez zmian. Praca - w tygodniu przymusowe, wolne, bezpłatne dni. Za to w weekendy przymusowa praca, płatna też 8 PLN. Pracownik z dnia na dzień dowiaduje się czy jutro ma przyjść do pracy czy nie (często np. w środę jest telefon o 12.00, że na 14 trzeba przyjść do pracy, lub przeciwnie,że dziś masz wolne i nie przychodż do pracy. Nie można zorganizować sobie życia rodzinnego, totalny chaos i bałagan. Za to biura pękają w szwach-zarząd i jego decyzje podobne jak w KOMPANII WĘGLOWEJ oby przyszłość AKSAMU była inna. Puenta - "pańskie oko konia tuczy" dopóki aksamem zarządzał pan Klęczar firma kwitła i pracownicy którzy "tworzyli" ją razem z nim byli doceniani i zadowoleni. Teraz upada, ludzie są wykorzystywani jak chińczycy {nie podoba się-wypad}

do szukasz pracy
@do szuka pracy 14.03.2015 00:51

a co dzisiaj Firmą nie zarządza pan Klęczar? Nie rozumiem?

Mm
@do szukasz pracy 16.03.2015 20:09
a co dzisiaj Firmą nie zarządza pan Klęczar? Nie rozumiem?

Ma do tego "ludzi"...

szuka pracy

Chciałbym się dowiedzieć jakie są zarobki dla pracownika na produkcji? Pozdrawiam

żałosne zarobki

Szukasz pracy, masz rodzinę i otrzymujesz ofertę z Aksamu to lepiej się zastanów dobrze!!! U mnie co miesiąc dylemat czy kupić jedzenie i nie mieć gdzie mieszkać czy zrobić opłaty i nie mieć co jeść. Firma ma to w dupie i premie tnie jak idzie!!

coraz gorzej

W Aksamie dzieje się coraz gorzej. Wprowadzają coraz to gorsze i śmieszne produkty bo wydaje im się, że na tym da się zbić kokosy! Ludzie ogarnijcie się i zobaczcie co się dzieje na rynku! Rynek przekąsek słonych kończy się a jakieś badziewia w czekoladzie nie uratują tej dryfującej firemki!

zaawansowany

Zgadzam sie. Aksam niedługo przez swoją kadre menedżerską pójdzie pod młotej. Prawa ręka szefa to przecież koleś z Maspexu także kto wie czy nie jest lretem i pod stołem nie dostaje drugiej wypłaty. Ale tego co sie dzieje juz nikt nie widzi albo widziec nie chce. A szkoda bo to byla kiedyś na prawde dobra firma a dzisiaj to tylko kolejne przedsiębiorstwo które nie ma za grosz szacunku dla swojego pracownika.

Zorientowany

Chyba niedługo przyjdzie czas na aksam. http://www.forbes.pl/pawinski-i-maspex-wybieraja-konfitury,artykuly,188997,1,1.html# I bardzo ciekawy komentarz internauty: ~z czego się cieszyć ? : "Nie podniecajcie się że to polak ... . Ale najpierw w tych zakładach działają krety doprowadzając do trudnej sytuacji finansowej .Póżniej cwaniaczki wystawiają taki zakład na sprzedaż Tak że nie ma się z czego cieszyć że nas truje polak a nie anglik". Autor komentarza troche sie pomylił. Cwaniaczki nie wystawiają upadającego zakładu lecz tylko zgłaszają ofertę kupna która w fatalnej sytuacji finansowej po działaniach kreta/ów wydaje się wręcz zbawieniem. Czy właściciel aksamu nie widzi kto i co mu robi??? Nie widzi kreta??? Aż dziw bierze. Jak się nie pozbiera to daję tej firmie max. 3 lata potem będzie przejęcie.

marta

A jakie warunki mają kobiety na produkcji,jakie zarobki? Podobno niezłe. Jestem zainteresowana pracą.

nie nie nie

Podobno tak pracuje lukaszek zero pojecia o wszystkim , a na Szczecinie nie ma nikogo z a długi na sklepach duzo i szybko rosną , a słysząłme , że dystrybutor Stanro ma sie wycofać z Beskidów bo po co maja sprzedawać jak człowoieka nie ma hahahaha

andzela

Napiszcie czy oplaca sie skladac cv do osieka jakie zarobki?

ex

Witam, Co tam w Aksamie słychać? Nadal dyrektorem zachodniego makroregionu jest szanowny pan "lajkonik"? Facet, który za grosz nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Przez tego "wykwalifikowanego" pseudokierownika Aksam stracił wielu na prawdę bardzo dobrych klientów, bo żal mu było do zamówień za ponad 20tys. dorzucić kilkaset złotych. Ci, którzy mieli z nim przyjemność współpracować na pewno wiedzą o czym piszę. Co do firmy. Pracuję tam same kolesiostwo, rodzina, przyjaciele. Kadra kierownicza bez jakichkolwiek kwalifikacji. PH są uważani w firmie za zło konieczne. Zarobki śmieszne. Podstawa w granicach 1500-1800zł netto. Premia kilku składnikowa, więc żeby wyrobić trzeba się mocno narobić, a jak coś dyrektorowi makroregionu nie przypasuje to Ci ja utnie lub zabierze także żałosne techniki. Mam nadzieję że prezes kiedyś dostrzeże co jego kadra kierownicza wyprawia za jego plecami, oby nie było dla niego za późno.

Julian Tuwim

Firma spadła na psy. Osoby kierujące firmą mydlą p.Klęczarowi oczy a tak naprawdę ciągną ją na dno. Przyjmowanie ludzi z konkurencji (nie znających rynku na terenie polski i nie chcących go poznać) to najgłupszy ruch. to wygląda jak sabotaż. Dziwne że produkty są eksportowane poza kraj a sprzedaż na podobnym poziomie jak w latach zeszłych, zastanawiające. UPS ktoś chyba popsuł kontakty z klientami na rynku, przestali bądź ograniczyli handel aksamem. Strategia i cele firmy na poziomie "Mniej niż zero".

Ryszard

Skopiowane z artykułu: Na pierwszy plan jednak bezsprzecznie wysuwa się umiejętność zarządzania ludźmi. Nie wystarczy mieć bowiem dobrze wykształconych, wykwalifikowanych, zdolnych i zaangażowanych w pracę podwładnych. Trzeba wiedzieć jak ich motywować, umiejętnie nagradzać i karać, łagodzić sytuacje konfliktowe. - Dobry menedżer musi sprawnie delegować kompetencje na podwładnych - mówi Ewa Mentel, doradca personalny w firmie CENZUS. - W nowoczesnym przedsiębiorstwie nie da się jednoosobowo wykonywać wszystkiego, tymczasem wciąż jeszcze spotykamy się ze swoistym brakiem zaufania do podwładnych. Z jednej strony obciąża się pracowników dużą odpowiedzialnością, z drugiej jednak możliwość podejmowania decyzji jest znacznie ograniczana. Dobry szef powinien wierzyć w kompetencje swojego zespołu. Zdaniem specjalistów mamy coraz lepiej przygotowaną merytorycznie kadrę: ekonomia, teoria, finanse, marketing - to dziedziny, bez znajomości których trudno dzisiaj myśleć o karierze. Jednak wciąż jeszcze wiedza o zarządzaniu zasobami ludzkimi jest zbyt mała. Dlatego w nowoczesnych firmach coraz większy nacisk kładzie się na szkolenia i studia w tym zakresie. - W polskich warunkach bardzo pożądaną cechą szefa jest umiejętność improwizacji - dodaje Ewa Mentel. - Szybko zmieniające się uregulowania prawne, niestabilny rynek pracy i przemiany gospodarcze z jednej strony skutecznie odstraszają zachodnich inwestorów, z drugiej zaś wymagają od menedżera kreatywności w szybkim znajdowaniu nowych rozwiązań. Z tym też wiąże się duża odporność na stres. Trzeba umieć go rozpoznawać odpowiednio wcześnie, znać środki zaradcze, takie jak relaksacja i autopsychoterapia. Umiejętność radzenia sobie ze stresem jest niezbędna, jeżeli nie chcemy dopuścić do wypalenia się zawodowego. Bardzo istotne jest również prawidłowe zarządzanie czasem - zarówno własnym jak i podwładnych. Uporządkowanie zadań pod względem ich ważności i stopnia trudności pozwala na bardziej efektywną pracę. Zadania najważniejsze powinny być wykonywane w godzinach przedpołudniowych, kiedy percepcja i skupienie osiąga najwyższy poziom. Im później, tym trudniej. - Nie należy lekceważyć znaczenia dobrej atmosfery w zespole - mówi Ewa Mentel. - Można dobrze pracować nienawidząc szefa i kolegów, ale na dłuższą metę jest to nieefektywne. Sterroryzowany, zastraszony podwładny, działający pod presją utraty stanowiska, wcześniej czy później zdecyduje się na zmianę pracy. Dobra wymiana informacji, takt w przekazywaniu uwag krytycznych, dostrzeganie sukcesów i przyjazne nastawienie do ludzi, prezentowane przez menedżera pozwala na scementowanie zespołu i osiągnięcie lepszych wyników w pracy. Dobry kierownik jest raczej koordynatorem niż egzekutorem, a autorytet winien wynikać nie z faktu, iż posiada władzę, lecz z uznania dla jego kompetencji i cech osobowościowych. Obecnemu kierownictwu do pożądanego typu wiele brakuje a może obecni nie posiadają z żadnej z powyżej wymienionych cech? WIELKIE ROZCZAROWANIE IŻ NA WYŻEJ USYTUOWANYCH STOŁKACH SIEDZĄ LUDZIE KTÓRZY SIĘ DO TEGO NIE NADAJĄ. Firma powinna zainwestować i wysłać takich ludzi na szkolenia. p*i*zdy nie szefowie. Jedyna odpowiednia osoba nadająca się do zarządzania odchodzi i wcale się nie dziwie bo praca z niektórymi osobistościami sprawia trudności.

Paula

No właśnie.Rodzina,psiapsiółki,sąsiadki i kuleżanki ze szkoly.Reszta wek.

zawiedziona

Cieżko jest tam dostac sie do pracy ja kilka miesiecy sie starałam dzwoniłam ale zawsze mowiono ze trzeba czekac ale ile????? w paluszkach prawie sama rodzina pracuje jak nie masz znajomosci to dowidzenia czemu zwyczajni ludzie nie moga postarac sie o prace?

co jest???

co jest nikt nie pisze co tam sie dzieje jakoś za cicho jest ????

kapo

Aplikuj aplikuj... Abdykacja glownego Trolla całkiem możliwa. Już się nachapal i splacil dlugi za komorki. Obserwuje go od miesiąca i widzę jaki spokojny.

szymon

a co się tam dzieje od września bonie nie wiem czy aplikować ???

już były

a ile razy można pisać o tym samym? tyle waszego ile sobie popiszecie, teraz trzeba czekać na ruch klęczara a jaki będzie to wiadomo, kiedyś dyrektorem była anka i już jej niema, tak z dnia na dzień, następny był gzesio z arkiem i też z dnia na dzień poszli za bramę, teraz są kolejni następcy do września trzeba czekać do jesieni

młody

Kiedyś to na tym forum to się gotowało a teraz od dłuższego czasy tak jak gdyby sytuacja się diametralnie zmieniła.Albo piękni i najmądrzejsi z marketingu zmienili się albo firma nie istnieje.Przyznam że to był(jest)jedyny kontakt mój z tą firmą.A może nadmiar pracy nie pozwala dotychczasowym forumowiczom pisać . pozdrawiam i czekam na jakieś informacje.

młody

co się panowie dzieje.Widać wszystko jest ok w firmie. To cieszy.Wolałem czytać jednak Wasze uwagi o pryncypałach.Wszystko idzie ku dobremu.Pozdrawiam

LOS MENDELES

( usunięte przez administratora )nadal tam pracuje???? Jak tak tzn. , że ma mało inteligentnego szefa do w Mokate nikt go nie znał i nikt go nie widział , mimo , że był kierownikiem. Więc podejrzewam , że dobrze się tu maskuje :)

łowca debili

tak to jest prosty mechanizm do perfekcji opanowany przez pseudo managerów a działa to tak: przychodzi kleczar i pyta się managerów dlaczego są kiepskie wyniki a oni, bo mamy słabych handlowców kleczar, to zwolnić przychodzi po jakimś czasie i to samo pytanie a oni właśnie ich zwolniliśmy i będziemy zatrudniać nowych przychodzi ponownie z tym samym pytaniem, a oni szukamy tylko teraz chcemy wybrać najlepszych na rynku a to trwa ponowni przychodzi adam po jakimś czasie z tym samym pytaniem a oni, właśnie ich znaleźliśmy i teraz bedziemy ich szkolić i tak leci kabarecik, rok minął, 12 pensji na konto wpłynęło

Zostaw opinię o P.P.H. AKSAM - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H. AKSAM