P.P.H. AKSAM

Toruń

P.P.H. AKSAM

Opinie o P.P.H. AKSAM

Joanna

@Zorientowany, przed złożeniem CV oraz aplikacją do danej firmy, dobrze jest dowiedzieć się jakie warunki pracy panują w tym miejscu. Dlatego też właśnie powstało forum gowork.pl, aby każdy mógł podzielić się swoimi informacjami jakie posiada odnośnie pracy w firmie P.P.H. AKSAM. Dlatego jeżeli możesz, to proszę odpowiedz na moje pytania, jestem przekonana, że odpowiedzi, które zamieścisz będą pomocne dla osób, które rozważają podjęcie zatrudnienia w tej firmie.

Joanna

Czy w chwili obecnej firma P.P.H. AKSAM poszukuje pracowników do któregoś ze swoich działów? W internecie brakuje informacji na temat aktywnych ogłoszeń o pracę. Może pracodawca prowadzi wewnętrzną rekrutację poprzez polecenia znajomych pracowników? Posiada ktoś z Was wiedzę na ten temat? Zachęcam do wypowiedzi na ten temat.

Zorientowany
@Joanna 10.07.2018 12:33

Joanno, ale co potrafisz i jaki masz zapał do pracy? Warto przynieść CV i list motywacyjny do działu kadr, to można się więcej dowiedzieć na miejscu.

rk

Ej , co to jest takie zielone w netto - ??? Paluszki ze szlamem czy kolejna nowość ??

Rzetelne opinie dotyczące pracy w danym przedsiębiorstwie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w firmie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w P.P.H. AKSAM? Napisz o tym!

Joanna

@z nadziejąo jakich zmianach w firmie wspominasz?

Lolo

Ile można zarobić na rękę? Jakie są zmiany?

z nadzieją

Podobno jakieś zmiany teraz w firmie się szykują. Ale w jakim to wszystko pójdzie kierunku, to się dopiero zobaczy po czynach.

kik

Witam.mogła bym się dowiedzieć jak wygląda praca na produkcji,czy jest ciężko ?i jak sprawa weekendów w pracy.czy są teraz przyjęcia na produkcje?

as

@hih wiesz co nigdy nic nie wiadomo w sumie chociaz w sumie to oferty zadnej od dawna nie bylo..ostatnia to jakas na stanowisko ślusarza chyba prawda??

maciejka

Produkty bardzo słabej jakości , nie ta mąka to i produkt słaby !! Opkakowania zmniejszanie co dostawę ,czyli tzw ciche podwyżki ....a nowości szkoda się wypowiadać ...Dno

oxg

proszę powiedzieć coś o pracy na produkcji. Ile godzin miesięcznie?, jakie zmiany? trzyzmianowa czy czterobrygadówka? ,jakie pieniądze? jaka temperatura w lato a jaka w zimie??

MAGIK

Czarek nie czaruj. Warunki są od 7 lat takie same lub gorsze. Komu się polepszyly? Bo napewno nie ludziom z produkcji. 1800 siedem lat temu to był niezły zarobek teraz....jest taki sam. Można poszaleć?

sssdd

a co z maciusiem?

rej

Poszukuję kontaktu do byłego lub obecnego pracownika firmy. Proszę o kontakt na rejestrowy@gmail.com

były na szczęście

dobreee hahaha stabilny pracodawca bo chrupki ludzie znają od 20 lat qwaaa leże!!!!!

łowca debili

do brasel: co ty koleś pieprzysz, powiedz to w okienku na poczcie jak będziesz płacił rachunki, albo u lekarza, bo na śmieciówkach nie masz opłacanych pewnych składek

okrutek

a kto jest szefem marketingu?

do olka

Człowieku ty myślisz,że te pieniądze otrzyma pracownik? Albo jesteś właścicielem firmy i mydlisz oczy pracownikom albo żyjesz w chmurach. Kto będzie utrzymywał tych MŁODYCH za 50 lat, gdy będą już starzy,schorowani i bez emerytury bo teraz liczą się pieniądze, a nie odkładanie na emeryturę.

bosski

A zakład pracy chronionej to nic więcej jak korzystanie z PEFRON - czyli dotacje z budżetu . ZUS czy podatek jest mniejszy a oczekuję się aby najlepiej zatrudniać na umowy o dzieło , zlecenie itd.

o

He,he,heeee... kryzys to mają tylko pracownicy produkcji,a zwłaszcza kobiety. Reszta kwitnie i pławi się w luksusach.

wieśniak

Szukają kosztów , najlepiej nie płacić ZUS-u i podatków .... Kierownik tej firmy pokazuje wyniki na płacach a sprzedaże w dłużej perspektywie padną i razem z nią ta wspaniała firma

outside

Aksam idzie na dno bo wywala ph

baba

Za swoją zarobioną razem z kilkoma weekendami marną pensję przeżyję pół miesiąca, potem liczę na pomoc....? Ale jestem kobietą więc jak to w Polsce zarabiam mniej niż facet- DLACZEGO ???

Strażak

Nie zbuduję się firmy w dalszej perspektywie na rodzinie oraz płacy minimalnej .

robol

Przyjęcia są bo każdy szuka lepszej pracy ....

kwr

Czy są przyjęcia do Aksamu? Jak tak to do kogo trzeba się zgłosić ? Jaka tam stawka godzinowa jest ? I ile można wyjść na miesiąc ?

wieśniaczek

Ano tak - buduje się ogromne kompleksy hotelowo-rekreacyjne a podstawowi pracownicy za minima pracują . To jest prawda o polskich dorobkiewiczach którzy wyrośli w bussinesie lepiej było grać na weselach ....Prawda jest taka jak masz płacić najniższą krajową nie zakładaj firmy .

dziubek

Kogo nie ma dziubka Dziubińskiego ??? czy Gzyla maspexowego , czy może serowo -cebulowych ???

woźny

Czy to prawda ,że dyrektora handlowego już nie ma ? Ciekawe dlaczego ......

maspex

wiecie dlaczego tak jest ???? Ponieważ Gzyl , osaoba z maspexu cały czas pracuje na e firme doprowadzając aksama do podupadości , nastepnie bedzie tanie przejęcie przez Maspex , który na to czeka !!!

pracownik produkcji
@maspex 20.03.2015 09:46

najlepsze w tym wszystkim jest to, że praca zaczyna się koło czwartku, tak żeby weekend spędzić w pracy a w poniedziałek wolne!!!

Zostaw opinię o P.P.H. AKSAM - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H. AKSAM