P.P.H. AKSAM

Opinie o P.P.H. AKSAM

dziubek

znam te towarzystwo opisuje juz: [usunięte przez moderatora] - nic nie robi , mysli ze do emerytury dociagnie wtej firmie ( 2 już myslało czyli [usunięte przez moderatora] ) [usunięte przez moderatora]- nic nie robi - ale robi dobre wrazenie , [usunięte przez moderatora]- jeszcze wiecej udaje , że robi i nic nie robi , nastepnie pan [usunięte przez moderatora] czytaj przyszedł z lorenza- słaby nic nie załtwi - na koniec wisienka na torcie [usunięte przez moderatora] - masakra hazardzista - jak rozmaiał zemna na spotkaniu handlowym to chciał pozyczyć 500 zł na gazetke, bo musi zapłacic w hurtowni hehehe, dobre co ??? wiem ze dobre nieroby!!!!

sz..o

Aniu Aniu daj daj sobie spokój aksam =[usunięte przez moderatora] nie radzę byłem kiedyś tam ph a kierownik najlepszy z wszystkich [usunięte przez moderatora]

zastanawiam się nad wysłaniem cv do firmy Aksam na ph, region dolnoslaskie (legnica). na jakie zarobki mozna liczyc? jaka podstawa i jaka premia?jakie auto daja i czy jest do uzytku prywatnego?czy ma gps? czy plany sa masakryczne?no i najwazniejsze czy kierownik znosny;)Pozdrawiam Ania!

były

Siedzę sobie przy komputerze wypełniam raporty i mówię sobie; a zobaczmy co ta słychać w firmie Aksam... No więc czytam... Większość z Was jest jeszcze pracownikami tej firmy i jedzie po bandzie aż miło... Moja rada ??? jak wam się nie podoba to dlaczego nie poszukacie sobie innej pracy.... Po co pracować za 1800 PLN .. [usunięte przez moderatora] Wiem że Aksam kokosów nie płaci i pracownik może się czuć jak na smyczy przez GPSa w aucie, ale jeśli robicie swoje to chyba się nikt nie czepia... Panowie i Panie... handlowiec to obecnie ciężki kawałek chleba i czasy w których PH jechał na sklep pił kawę i poukładał na półce skończyły się 20 lat temu. Zastanówcie się co Wy zrobiliście aby zarabiać w tej firmie więcej... Czy któryś/aś z Was poszedł do swojego przełożonego i zapytał się co ma robić aby dostać podwyżkę... Może warto pomyśleć, zrobić przez 2-3 miesiące kilka czynników KPI które wpłyną na waszą premię, porobić zdjęcia i pokazać, że wykonujecie kawał dobrej roboty, ale nie czujecie się doceniani... Ile wstawiliście stojaków, standów, ??? Jak ktoś zamiast użalać się nad sobą ma odrobinę oleju w głowie to będzie miał odwagę pójść do [usunięte przez moderatora] z teczką i pokazać mu jak wyglądają jego sklepy, ewentualnie zaprosić Dyrektora na wspólną pracę aby pokazać ile dałeś z siebie w tej firmie. A jeśli Aksam tego nie doceni to będziesz chociaż wiedział/a, że zrobiłeś/aś wszystko i nie zostałaś/eś doceniony. Wtedy patrz na linki które podałem wyżej Pozdrawiam Kielce, Łódź i Warszawe

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie P.P.H. AKSAM? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
sz.\p.....

He he żona nie musi mężowia a co dopiero jakiejś firmie:)

go work

może po to żeby zwolnić osoby o wyższych dochodach ????

b.b.

czy ktoś wie do czego potrzebne są te oświadczenia o zarobkach naszych współmałżonków

go work

może przeniesiemy się do axpala skoro zwiększa zatrudnienie ...

lusi

cały zakład to jeden wielki kabaret i nie ma co zwalać wszystkiego na dyrektora bo przecież ktoś nim kieruje,sam to nawet by sobie nie [usunięte przez moderatora]. ludzie też nie są bez winy bo godzą się na wszystko a hasła typu ,gdzie ja znajdę pracę są śmiechu warte,

były

za moich czasów w marketingu siedziały trzy osoby, ile siedzi dzisiaj?

sezam

A ja was wszystkich[usunięte przez moderatora] sprzedaję za sto tyś. zarabiam 2600 i jeszcze deputat na lewo oddam jestem zadowolony ze [usunięte przez moderatora] bo mam pracę i trzepie kasę dla adasia

szb

ale ty głupi jesteś.po co to piszesz przecież już nie pracujesz w firmie,można to łatwo wywnioskować,ktoś kto pracuje napewno by nie pisał takich rzeczy,masz nr do [usunięte przez moderatora] pojedź mu smsem jak masz żal maila też pewnie masz.firma jaka jest każdy widzi odejdź z godnością,u nas w regionie też ktoś tam poleciał ale mamy klase i nie wypisujemy takich nie ładnych opini.

papa

Uważajcie z wyborem pracy w aksamie, bo stracicie swoje życie ............na zawsze. czas szybko leci a wy z pracy wracacie wyeksploatowani, i ubodzy w wekeendy, których nie spędziliście z rodziną, wakacje,których nie było wam dane spędzic z dziećmi itd............Pomyślcie!!!!

dakro

a AXPAL ZWIĘKRZA ZATRUDNIENIE

dakro

w bezrobociu chodza słuchy ze Aksam redukuje załogę

rivaldo

NIECH ŻYJE AXPAL;)

hurtownik

Szanowni koledzy nie muszę Wam podawać nazwy hurtowni i skąd,ale z całym szacunkiem to nie P.D pisał takie mam o Tym Panu zdanie,którego nikt nie zmieni ponieważ to prawda

młody

Wywołałeś temat a teraz piszesz sam sobie opinie MD.Z inteligencją byłeś zawsze do tyłu.Najlepiej idzie ci MD plucie do ucha szefowi.Dobrze o tym i ty i ja wiem.Nie jesteś dobrym człowiekiem bo robisz innym koło d... i samemu szefowi.No cóż taki jesteś i nie chcesz się wcale zmienić.Wiedz że to w pewnym momencie się na tobie zemści.

ynkszt

hurtownik,jesteś analfabetą

hurtownik

Poezje nie wyczerpaną to WY internetowi bajkopisarze to macie. Ja z P.(usunięte przez administratora) współpracuję już kilka lat,nigdy nie zawiódł,jest osobą odpowiedzialną dbającą o klientów,nie zdarzyło się aby na umówione spotkanie miał spużnienie.A Wy cwaniacy, jeśli coś do tego Pana macie to najlepiej obczernić i zwyzwać na forum, ponieważ nie potraficie spotkać się z nim i powiedzieć prosto w oczy co Was boli,bo to nie prawda to nazywa się T (usunięte przez administratora) RZOSTWO. Najprościej jest człowieka osądzić ubliżyć w taki sposób aby nie miał lini obrony.Pamiętajcie kiedyś WAS TEŻ KTOŚ OSĄDZI I TAKIM OSOBOM ŻYCZĘ POWODZENIA PONIEAŻ TO ŚWIADCZY O WASZEJ KULTURZE OSOBISTEJ,tzn. JESTEŚCIE BANDĄ NIEUDACZNIKÓW KTÓRYCH SKRZYWDZIŁ LOS!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H. AKSAM - Toruń

P.P.H. AKSAM