opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

AKSAM

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.6/5

Na podstawie 168 ocen
Opinie(238)
Dodaj opinię

Opinie(238)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze marki
  • .
  • CSR
  • .
  • Logistyka
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasze marki

CSR

Logistyka

Kariera

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Bydgoszcz
  • Włocławek
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Płock
  • Gniezno
  • Konin
  • Brodnica
  • Kwidzyn
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Toruń
  • Na Skarpie
  • Mała Nieszawka
  • Grębocin nad Strugą
  • Złotoria
  • Papowo Toruńskie
  • Łysomice
  • Przyłubie
  • Cegielnia
  • Grębocin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Osiek - Aksam

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Toruń
  4. /
  5. Opinie o P.P.H. AKSAM

Opinie

Opinie o AKSAM Toruń

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6

    Opinie

    Opinie

    Subscribe
    Nie przegap nowości o P.P.H. AKSAM!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    ferdek

    19.02.2012 20:30

    Inne

    ja wam coś napisze jak tylko dojdę do siebie,na tą chwile kulam się ze śmie (usunięte przez administratora) po dywanie dodam tylko że chodzi o kierownictwo w ów firmie i ogólnie profesjonalizm,proszę nie miejcie mi za złe że teraz tego nie wyjawię i obiecuje ,będziecie równie ubawieni jak ja teraz,kurde nie wytżymie panie paździoch,czyt[usunięte przez moderatora]
    ReviewUserIcon
    anonim 2

    18.02.2012 13:25

    Inne

    Zamiast problemy zgłaszać do kierownictwa najlepiej odezwać się do samego właściciela. Ciekawe czy on wie co się dzieje i czy zna niekompetencje swoich ludzi?
    ReviewUserIcon
    krUlik

    17.02.2012 21:29

    Inne

    Przecież chodzi o współpracę obu stron a nie i wyłącznie o same wymagania. Kierownicy i przedstawiciele powinny być przyjaciółmi a widać że panuje wojna. Jedna strona wymaga a nic nie pomaga, wręcz przeciwnie, robi pod górkę. Bardzo żałosna sytuacja. Ktoś wyciągnie rękę aby to zmienić ?!
    ReviewUserIcon
    koleżanka

    17.02.2012 20:45

    Inne

    analityk - 2012-02-17 19:15:11 popieram,kierownictwo na pierwszym miejscu powinno się wymienić !!!No cóż tak jak wcześniej już pisałam, doprowadzą firmę do bankructwa i skończy się PANOWANIE KRÓLI....
    ReviewUserIcon
    analityk

    17.02.2012 19:15

    Inne

    popieram,kierownictwo na pierwszym miejscu powinno się wymienić !!!
    ReviewUserIcon
    kłoda

    17.02.2012 17:07

    Inne

    Nie firma jest fatalna a osoby rządzące nią. Trzeba się rozwijać i wprowadzać zmiany, może w kierownictwie ? :)
    ReviewUserIcon
    Tak...tak

    17.02.2012 07:13

    Inne

    Ale śmiać mi się chce czytając to wszystko.... Ta firma to musi być wyjątkowa katastrofa hihi
    ReviewUserIcon
    rudolf

    16.02.2012 18:48

    Inne

    tak
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.02.2012 19:43

    Inne

    po jakim terenie jeździł i na kogo awansował?
    ReviewUserIcon
    rudolf

    14.02.2012 19:30

    Inne

    pracował w aksamie taki oblech nie pamiętam jak się nazywał ale był ph potem awansował podobno,kojarzy mi się ze świętami....zna ktoś?
    ReviewUserIcon
    ....:).....

    10.02.2012 10:39

    Inne

    Nie chodzi tylko o nadgodziny, ale o inne sprawy też. Równoległe stanowiska i różne pensje podstawowe, (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    były

    10.02.2012 08:18

    Inne

    dlaczego mamy kopać się z [usunięte przez moderatora]? al capone też był ponoć nie do ruszenie
    ReviewUserIcon
    jurgen

    09.02.2012 17:39

    Inne

    mściciel - 2012-02-09 16:13:16 zróbmy coś w końcuTak tak. Kopcie się z [usunięte przez moderatora]a ja popatrzę...
    ReviewUserIcon
    mściciel

    09.02.2012 16:13

    Inne

    zróbmy coś w końcu
    ReviewUserIcon
    była

    08.02.2012 22:53

    Inne

    ja też się dołączę:) podawać imienia chyba nie muszę...
    ReviewUserIcon
    były

    30.01.2012 21:43

    Inne

    W sumie ....temat nadgodzin w sądzie to fajna sprawa . Tylko ja pracowałem dziennie 6-7 godzin wiec się nie mogę dołączyć.
    ReviewUserIcon
    POZEW

    29.01.2012 14:47

    Inne

    Dajcie znac jak mozna sie z Wami kontaktowac lub obdzwońmy sie jeśli nasuwaja sie domysły
    ReviewUserIcon
    fikoł

    29.01.2012 12:10

    Inne

    jestem chętny,proszę o konkrety
    ReviewUserIcon
    BYŁY kolejny

    28.01.2012 17:53

    Inne

    Czy są chętne osoby do pozwu zbiorowego o godziny pracy, szkalowanie GPS bez informacji pisemnej i wymaganie godzin pracy w zadaniowym czasie pracy. I inne. Zainteresowani pisać.
    ReviewUserIcon
    były

    28.01.2012 12:58

    Inne

    ile spraw ma aksam w sądzie pracy?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w AKSAM?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - P.P.H. AKSAM

    Toruń

    NIP:5492405738

    http://aksam.pl
    Branża główna: Budowa budynków
    ReviewUserIcon
    były 2

    26.01.2012 21:26

    Inne

    Podpisano ACTA... ale to nie znaczy ze nie będzie można pisać na forum i ze forum będzie nie legalne:) Widzę ze firma Aksam ma problemy kadrowe... nie długo sami kerownice bedą zapi.... lali po sklepach:) hihih
    ReviewUserIcon
    ja

    25.01.2012 17:48

    Inne

    nowa nazwa.aksam sp.gps
    ReviewUserIcon
    kasia

    23.01.2012 08:57

    Inne

    nigdy nieprzyjmuj oferty z tej firmy bo ona padnie przez tych menagerów produkcja i kierowcy tylko przeznich cierpią i dostają po dupie wiem że jak kierowca niejaki [usunięte przez moderatora] jak rozbił auto to chodził przez 3 miesiące bez premi ale ma fuksa bo poszedł na kopalnie kwk piast a sprzedarz staje bo głupi miód przestali dodawać do ciasta kokosów też tam niema
    ReviewUserIcon
    były

    14.01.2012 17:11

    Inne

    jeździsz samochodem,przesiadujesz pod sklepami,czytasz gazety lub spacerujesz po galeriach handlowych-to robisz na pewno, możesz też uczciwie popracować ale nie za dużo bo zrobisz sobie krzywdę,zaczną cię wypytywać po co dlaczego z kim to ustalałeś itp,itd,etc kierownik z mokate może cię śledzić ale wtedy dzwonisz na policję i zgarniają gościa
    ReviewUserIcon
    eqwe

    13.01.2012 20:58

    Inne

    buncol - 2012-01-13 20:46:59 mam pytanko jak jest naprawdę w tej firmie dostałem ofertę pracyjest super
    ReviewUserIcon
    buncol

    13.01.2012 20:46

    Inne

    mam pytanko jak jest naprawdę w tej firmie dostałem ofertę pracy
    ReviewUserIcon
    annonim

    17.12.2011 15:01

    Inne

    aa to przepraszam szanownego kolegę.. 2700 normalnie szał pał ale zawsze brzmi lepiej niz 2200 ciekaw jestem tylko ( bez urazy) kim ty jestes... i komu dobrze robisz bo PH jak zarobi 2500 to szczyt szczytów, no chyba że pracujesz w tej firmie od samego początku bo na początku firma jeszcze płaciła. Kolega z pod warszawy nie zdradze kto płakał mi ze dostał 2000 a czasem nawet ponizej więc nie miej pretensji ale ludzie sa nie równo traktowani w Aksamie
    ReviewUserIcon
    ser-cebula

    13.12.2011 18:36

    Inne

    Przestań piepszyć ze wykonujesz wszystkie priorytety gosciu stajesz przed bankomatem o 5:30 i masz czelność sapać rób swoje i skończ piepszyć .jak byś robił wszystko normalnie to byś nic tu nie pisał- Ja natomiast jestem zadowolony z firmy kpw;)
    ReviewUserIcon
    ann

    13.12.2011 13:27

    Inne

    Jak to jest ze wykonując wszystkie priorytety w firmie aksam nie otrzymuje się za nie stosownego wynagrodzenia.... czyz bym za dużo zarobił i mi ucięli??
    ReviewUserIcon
    jurgen

    07.12.2011 22:11

    Inne

    grubo ,grubo...
    ReviewUserIcon
    jurgen

    21.11.2011 20:55

    Inne

    Najpierw sprzedaj paletę nerkowca...
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.11.2011 13:30

    Inne

    coś słychać o bonach na święta? bo kierownicy pewnie dostaną
    ReviewUserIcon
    mimi

    09.11.2011 19:55

    Inne

    jurgen - 2011-11-08 21:26:15 Jest wiele tematów do omówienia tylko nie ma gdzie z kim i jak. Nawet gdyby było gdzie to nie ma z kim i nie ma po co. Nie wiem jak na polnocy ale u nas na poludniu to wali trupem od paru miesięcy. Ja nie widziałam szefostwa od ooooooooooo a moze i dluzej ale Ci znad morza to predzej Szwecje zobacza jak herbatke z kierownictwem tego bajzla.
    ReviewUserIcon
    jurgen

    09.11.2011 19:37

    Inne

    bad boy - 2011-11-09 17:42:53 To mnie zaszczyt w [usunięte przez moderatora] kopnął bo poznałem kilka osób ale to że mamy dyrektora to się dopiero dowiedziałem... poważnie ???? w tej firmie jest dyrektor:)??? Ojciec Dyrektor. Troche szacunku panie kolego. W tej firmie wszyscy sa kluczowi. [usunięte przez moderatora]No comment.
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.11.2011 17:52

    Inne

    tak ma na wizytówce widziałem u dystrybutora tylko telefon chyba błędny bo nie odbiera...
    ReviewUserIcon
    bad boy

    09.11.2011 17:42

    Inne

    To mnie zaszczyt w [usunięte przez moderatora]kopnął bo poznałem kilka osób ale to że mamy dyrektora to się dopiero dowiedziałem... poważnie ???? w tej firmie jest dyrektor:)???
    ReviewUserIcon
    ali

    09.11.2011 16:51

    Inne

    są tacy co przez cały okres zatrudnienia nie widzieli dyrektora są takie hurtownie kluczowe które nigdy grzesia nie widziały są takie sieci handlowe kluczowe które nigdy grzesia nie widziały ale grzesio twierdzi że on zna wszystkich tylko czasami dzwoniąc do jakiegoś dystrybutora dowiaduje się że osoba którą ma na wizytówce nie pracuje od 1,5 roku
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.11.2011 21:51

    Inne

    Z kimkolwiek, bo w tej firmie nikt nie zna nikogo. Nie umożliwiaja Nam wspólnego spotkania sie z Zarządem,marketingiem itp. Wszelkie działania są na pół gwizdka i wydaje mi się ,że każdemu to pasuje. A wiemy Ty i ja że to pozoracja. Wiem co to znaczy choć w wojsku nie byłam.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.11.2011 21:38

    Inne

    Z kim chciałbyś porozmawiać??
    ReviewUserIcon
    jurgen

    08.11.2011 21:26

    Inne

    Jest wiele tematów do omówienia tylko nie ma gdzie z kim i jak.

    Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H. AKSAM

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.