P.P.H. AKSAM

Opinie o P.P.H. AKSAM

baba

Za swoją zarobioną razem z kilkoma weekendami marną pensję przeżyję pół miesiąca, potem liczę na pomoc....? Ale jestem kobietą więc jak to w Polsce zarabiam mniej niż facet- DLACZEGO ???

Strażak

Nie zbuduję się firmy w dalszej perspektywie na rodzinie oraz płacy minimalnej .

robol

Przyjęcia są bo każdy szuka lepszej pracy ....

kwr

Czy są przyjęcia do Aksamu? Jak tak to do kogo trzeba się zgłosić ? Jaka tam stawka godzinowa jest ? I ile można wyjść na miesiąc ?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie P.P.H. AKSAM? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
wieśniaczek

Ano tak - buduje się ogromne kompleksy hotelowo-rekreacyjne a podstawowi pracownicy za minima pracują . To jest prawda o polskich dorobkiewiczach którzy wyrośli w bussinesie lepiej było grać na weselach ....Prawda jest taka jak masz płacić najniższą krajową nie zakładaj firmy .

dziubek

Kogo nie ma dziubka Dziubińskiego ??? czy Gzyla maspexowego , czy może serowo -cebulowych ???

woźny

Czy to prawda ,że dyrektora handlowego już nie ma ? Ciekawe dlaczego ......

maspex

wiecie dlaczego tak jest ???? Ponieważ Gzyl , osaoba z maspexu cały czas pracuje na e firme doprowadzając aksama do podupadości , nastepnie bedzie tanie przejęcie przez Maspex , który na to czeka !!!

pracownik produkcji
@maspex

najlepsze w tym wszystkim jest to, że praca zaczyna się koło czwartku, tak żeby weekend spędzić w pracy a w poniedziałek wolne!!!

były kierowca

Witam. Już jakiś czas temu pracowałem w firmie Aksam, ale mam tam nadal dobrych znajomych i przyjaciół w rożnych działach w firmie i z tego co się orientuję coraz więcej osób jest niezadowolonych bo traktowani są jak tania siła robocza. U nas kierowców było bardzo dobrze dopóki p. Klęczar się wszystkiego pilnował. Od kiedy pojawiła się jego prawa ręka p. Gzyl to zaczęło się robić nie ciekawie i sporo osób uciekło. Z tego co mi wiadomo to jest coraz gorzej, a zmiany są wprowadzane z dnia na dzień bez uprzedzenia.

On58

Tu chyba ktoś się pomylił, mój tata był tydzien temu ostatnio pytać o pracę w aksamie i był umowiony z osoba zarzadzajaca i był to P. Klęczar

do szuka pracy

Zarobki kobiet na produkcji to 8 PLN za godzinę. Od kilku lat bez zmian. Praca - w tygodniu przymusowe, wolne, bezpłatne dni. Za to w weekendy przymusowa praca, płatna też 8 PLN. Pracownik z dnia na dzień dowiaduje się czy jutro ma przyjść do pracy czy nie (często np. w środę jest telefon o 12.00, że na 14 trzeba przyjść do pracy, lub przeciwnie,że dziś masz wolne i nie przychodż do pracy. Nie można zorganizować sobie życia rodzinnego, totalny chaos i bałagan. Za to biura pękają w szwach-zarząd i jego decyzje podobne jak w KOMPANII WĘGLOWEJ oby przyszłość AKSAMU była inna. Puenta - "pańskie oko konia tuczy" dopóki aksamem zarządzał pan Klęczar firma kwitła i pracownicy którzy "tworzyli" ją razem z nim byli doceniani i zadowoleni. Teraz upada, ludzie są wykorzystywani jak chińczycy {nie podoba się-wypad}

do szukasz pracy
@do szuka pracy

a co dzisiaj Firmą nie zarządza pan Klęczar? Nie rozumiem?

Mm
@do szukasz pracy

Ma do tego "ludzi"...

szuka pracy

Chciałbym się dowiedzieć jakie są zarobki dla pracownika na produkcji? Pozdrawiam

żałosne zarobki

Szukasz pracy, masz rodzinę i otrzymujesz ofertę z Aksamu to lepiej się zastanów dobrze!!! U mnie co miesiąc dylemat czy kupić jedzenie i nie mieć gdzie mieszkać czy zrobić opłaty i nie mieć co jeść. Firma ma to w dupie i premie tnie jak idzie!!

coraz gorzej

W Aksamie dzieje się coraz gorzej. Wprowadzają coraz to gorsze i śmieszne produkty bo wydaje im się, że na tym da się zbić kokosy! Ludzie ogarnijcie się i zobaczcie co się dzieje na rynku! Rynek przekąsek słonych kończy się a jakieś badziewia w czekoladzie nie uratują tej dryfującej firemki!

zaawansowany

Zgadzam sie. Aksam niedługo przez swoją kadre menedżerską pójdzie pod młotej. Prawa ręka szefa to przecież koleś z Maspexu także kto wie czy nie jest lretem i pod stołem nie dostaje drugiej wypłaty. Ale tego co sie dzieje juz nikt nie widzi albo widziec nie chce. A szkoda bo to byla kiedyś na prawde dobra firma a dzisiaj to tylko kolejne przedsiębiorstwo które nie ma za grosz szacunku dla swojego pracownika.

Zorientowany

Chyba niedługo przyjdzie czas na aksam. http://www.forbes.pl/pawinski-i-maspex-wybieraja-konfitury,artykuly,188997,1,1.html# I bardzo ciekawy komentarz internauty: ~z czego się cieszyć ? : "Nie podniecajcie się że to polak ... . Ale najpierw w tych zakładach działają krety doprowadzając do trudnej sytuacji finansowej .Póżniej cwaniaczki wystawiają taki zakład na sprzedaż Tak że nie ma się z czego cieszyć że nas truje polak a nie anglik". Autor komentarza troche sie pomylił. Cwaniaczki nie wystawiają upadającego zakładu lecz tylko zgłaszają ofertę kupna która w fatalnej sytuacji finansowej po działaniach kreta/ów wydaje się wręcz zbawieniem. Czy właściciel aksamu nie widzi kto i co mu robi??? Nie widzi kreta??? Aż dziw bierze. Jak się nie pozbiera to daję tej firmie max. 3 lata potem będzie przejęcie.

marta

A jakie warunki mają kobiety na produkcji,jakie zarobki? Podobno niezłe. Jestem zainteresowana pracą.

nie nie nie

Podobno tak pracuje lukaszek zero pojecia o wszystkim , a na Szczecinie nie ma nikogo z a długi na sklepach duzo i szybko rosną , a słysząłme , że dystrybutor Stanro ma sie wycofać z Beskidów bo po co maja sprzedawać jak człowoieka nie ma hahahaha

andzela

Napiszcie czy oplaca sie skladac cv do osieka jakie zarobki?

ex

Witam, Co tam w Aksamie słychać? Nadal dyrektorem zachodniego makroregionu jest szanowny pan "lajkonik"? Facet, który za grosz nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Przez tego "wykwalifikowanego" pseudokierownika Aksam stracił wielu na prawdę bardzo dobrych klientów, bo żal mu było do zamówień za ponad 20tys. dorzucić kilkaset złotych. Ci, którzy mieli z nim przyjemność współpracować na pewno wiedzą o czym piszę. Co do firmy. Pracuję tam same kolesiostwo, rodzina, przyjaciele. Kadra kierownicza bez jakichkolwiek kwalifikacji. PH są uważani w firmie za zło konieczne. Zarobki śmieszne. Podstawa w granicach 1500-1800zł netto. Premia kilku składnikowa, więc żeby wyrobić trzeba się mocno narobić, a jak coś dyrektorowi makroregionu nie przypasuje to Ci ja utnie lub zabierze także żałosne techniki. Mam nadzieję że prezes kiedyś dostrzeże co jego kadra kierownicza wyprawia za jego plecami, oby nie było dla niego za późno.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H. AKSAM - Toruń

P.P.H. AKSAM