opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

AKSAM

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.6/5

Na podstawie 168 ocen
Opinie(238)
Dodaj opinię

Opinie(238)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze marki
  • .
  • CSR
  • .
  • Logistyka
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasze marki

CSR

Logistyka

Kariera

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Bydgoszcz
  • Włocławek
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Płock
  • Gniezno
  • Konin
  • Brodnica
  • Kwidzyn
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Toruń
  • Na Skarpie
  • Mała Nieszawka
  • Grębocin nad Strugą
  • Złotoria
  • Papowo Toruńskie
  • Łysomice
  • Przyłubie
  • Cegielnia
  • Grębocin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Osiek - Aksam

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Toruń
  4. /
  5. Opinie o P.P.H. AKSAM

Opinie

Opinie o AKSAM Toruń

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6

    Opinie

    Opinie

    Subscribe
    Nie przegap nowości o P.P.H. AKSAM!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    ...

    08.11.2011 13:27

    Inne

    ja nie mam żalu ze już tam nie pracuję... stać mnie na lepsza pracę... każdy koniec to początek czegoś nowego... pozdrawiam.. [usunięte przez moderatora]
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.11.2011 20:09

    Inne

    głównie względy finansowe.... Aksam to dobry pracodawca pod względem spokoju w pracy... to co osobiście jest do poprawy to mogę śmiało powiedzieć: 1) dział marketingu... Umówmy się ze jeśli robimy promocje to nie tylko dla dystrybutorów ale i dla klientów.Obecnie zero materiałów POS, zero informacji o promocji na paczkach (klient tego nie widzi) więc skąd mam wiedzieć czy to jest promocja czy nie... zero cenówek firmowych które powinny się wyróżniać. dla mnie ??? osobiście sądzę ze nie są to duże pieniądze do zainwestowania a są niezbędnym narzędziem do odsprzedaży z detalu pracowałem w wielkich koncernach i bez tego nie da się pracować.Info dla Aksamu... Zainwestujcie kilka groszy w plakaty ślepaki... PH będzie mógł wówczas zrobic jakąś promocje albo poinformować klienta o promocji ... nie piszę tego po złości tylko to wam pomoże 2) Przepływ informacji... Drodzy kierownicy... rozmawiajcie ze swoimi PH o potrzebach rynku... wy wcale nie omawiacie promocji z PH. Zapytajcie się czasem czego potrzebują do odsprzedaży pewnych produktów ... zbierzcie info z regionów i podzielcie na 3 i wybierzcie najlepszy wariant.([usunięte przez moderatora] pytał) 3) tzw produkty nie rentowne - nie odsprzedające się... czy warto wymyślać coś co będzie się terminowało??? Szczerze mówiąc jak bym miał inwestować w g... to wolał bym wykupić czas antenowy na reklamę w TVN, a nie na jakiś platformach z dziecinadą ... odpowiednia reklama o odpowiedniej porze trafia do naprawdę dużej liczby odbiorców. 4) systemy wynagrodzeń ws plany... życie jest 10 razy droższe niż 10 lat temu a 10 lat temu zaczynałem karierę za większe pieniądze. Praca a raczej jej owoce powinny sprawiać uśmiech na twarzy ... Bo zadowolony PH jest wydajniejszy ...dalej nie piszę. Wszystkim pracownikom firmy Aksam życzę samych sukcesów zawodowych i poza zawodowych...
    ReviewUserIcon
    oo

    04.11.2011 17:02

    Inne

    wiem że byłeś szybszy, gratuluje czujności, sorki za przejęzyczenie
    ReviewUserIcon
    jojo

    03.11.2011 11:53

    Inne

    na produkcji nie wiem czy są jakieś przyjęcia... generalnie ma być wakat na łodzi jako PH. no chyba że już kogoś mają. ale na kokosy bym nie liczył. w tej firmie jak nie robisz planów i firma wypłaca samą podstawę to najlepsze rozwiązanie bo towar i tak się sprzedaje bez względu na to czy jest ph czy go nie ma.. a po co przepłacać. Firma szuka oszczędności. nie zdają sobie sprawy ze w handlu nie można sobie na to pozwolić. Generalnie słyszałem ze Aksam to firma w której można dorobić do emerytury. NIE POLECAM.
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.11.2011 18:02

    Inne

    A czy mozecie napisać jakie są zarobki na produkcji w Aksamie?? i jak jest z przyjeciami czy wogole są i czy ciezko sie dostać
    ReviewUserIcon
    lotto

    26.10.2011 17:28

    Inne

    Aksam pod młotek???? hm... nic nie słyszałem ale wiem że z tej firmy ludzie sami odchodzą.
    ReviewUserIcon
    luka

    26.10.2011 14:25

    Inne

    czy to prawda że aksam idzie pod młotek?
    ReviewUserIcon
    śmieszek taki

    06.10.2011 18:58

    Inne

    nie mogę uwierzyć w to co się dzieje w tej firmie,przecież to chyba sen :) załamka.
    ReviewUserIcon
    jojo

    03.10.2011 11:30

    Inne

    na pewno były by lepsze promocje i firma rozwijała by się lepiej, na pewno nie wprowadzał bym gówna na rynek którym wszyscy handlują...
    ReviewUserIcon
    katowiczan

    01.10.2011 21:42

    Inne

    jestem niezwykle ciekaw jakby to wyglądało gdybyście wy - anonimowi cwaniacy- zaczęli zarządzać firmą! nic nie wiecie, życie w ciagłym stresie etc, a to, że ktoś ma stanowisko nie znaczy, że nic nie robi... zastanówcie się nad sobą! może nie jest to firma dobra do tego aby zacząć tam pracować, ale nie nadawajcie na innych!!!
    ReviewUserIcon
    jojo

    30.09.2011 12:35

    Inne

    Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. Oznacza to, że każdy z nas ma prawo do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania uzyskanych informacji. Wolność wypowiedzi gwarantuje zakaz cenzury środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy. Każde demokratyczne państwo gwarantuje swoim obywatelom wolność słowa. (usunięte przez administratora)br /> \.
    ReviewUserIcon
    jojo

    29.09.2011 23:47

    Inne

    O to pasuje do Aksamu W polskich przedsiębiorstwach zaczęła się reforma gospodarcza. Dyrektor poucza na zebraniu załogę: - Musimy oszczędzać, oszczędzać i jeszcze raz oszczędzać, choćby nie wiem ile to kosztowało!
    ReviewUserIcon
    jojo

    29.09.2011 23:35

    Inne

    KTOŚ NIE LUBI MOICH DOWCIPÓW???? NADEPNĄŁEM KOMUŚ NA ODCISK????
    ReviewUserIcon
    tyrufyru tratata

    28.09.2011 17:18

    Inne

    zarobki ph to jakiś żart,w ogóle traktowanie pracownika to pomyłka (usunięte przez administratora),myślcie ile jeszcze pociągnie ta \'\'firma\'\'
    ReviewUserIcon
    jojo

    28.09.2011 13:35

    Inne

    Fakt nie wiem jak było dawniej ale teraz się w tej firmie nie zarabia... może źle powiedziałem.... zarabiają... ale kierownicy... my PH klepiemy biedę a jałmużna która dostajemy ledwo starcza na to by w tym kraju żyć. Cieszę się że żona zarabia więcej i wstyd mi że to ona utrzymuje rodzinę.
    ReviewUserIcon
    Patrzący z boku

    27.09.2011 22:03

    Inne

    Oj widzę że coś zaczeło się dziać na tym portalu w kwestii firmy Aksam. Jeszcze rokj temu z dobrym okładem wpisów o tej firmie było jak na lekarstwo teraz widzę że co dzień jakiś się pojawia. Szkoda tylko, że same negatywne i potwierdzające to co się mówi na temat tej firmy na rynku i poszczególnych dystrybutorów. Szkoda bo firma z tego co mi wiadomo miał bardzo dobry start gdy zaczeła swą przygodę z Przedstawicielami, szkoda, że w ten sposób traktują ludzi dzięki którym w pierwszym okresie swojej przygody z P H odnieśłi sukces. Postępowanie w myśl powiedzenia [usunięte przez moderatora] zrobił swoje [usunięte przez moderatora] może odejść bo za drzwiami czeka stado nowych nie przyniesie nic dobrego, rynek was oceni i doceni kadro kierownicza. Matematyka to królowa nauk mówią, ale ma jeszcze jedno oblicze to sucz której nie da się oszukać. Pozdrawiam

    Kontakt - P.P.H. AKSAM

    Toruń

    NIP:5492405738

    http://aksam.pl
    Branża główna: Budowa budynków
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.09.2011 20:51

    Inne

    anonim - 2011-09-26 20:48:58 Tak a co masz stracha? weżcie się lepiej do roboty bo w innej firmie tak nie bedziecie mieli przyznaj mi rację;) Kolego ja już w tej firmie nie pracuję od ponad dobrego roku... a tak "dobrze" jak w Aksamie już chyba nigdzie mieć nie będę :P:)) jest tylko lepiej.
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.09.2011 20:48

    Inne

    Tak a co masz stracha? weżcie się lepiej do roboty bo w innej firmie tak nie bedziecie mieli przyznaj mi rację;)
    ReviewUserIcon
    śmieszek

    26.09.2011 20:44

    Inne

    Nie, katamaranem:)). A Ty kolego jeden z kadry zarządzającej??
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.09.2011 20:21

    Inne

    A Ty teraz pływasz kajakiem???
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w AKSAM?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    śmieszek

    26.09.2011 20:10

    Inne

    Czytając wszystkie wasze muszę niestety potwierdzić to co się działo i dzieje w tej (usunięte przez administratora)firmie. Jestem byłą przedstawicielka tej firmy, i aż żal patrzeć co się z nią stało.(usunięte przez administratora). A i niedługo hurtownie jak i PSD przestaną z nimi współpracować, brak gratisów i rozliczeń. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    olo

    21.09.2011 14:18

    Inne

    titanic z osieka
    ReviewUserIcon
    szef sprzedaży w hurtownii

    20.09.2011 19:15

    Inne

    nigdy nie pracowałem w aksamie ale współpracuje z nimi jako hurtownik jest coraz gorzej, ostatnio nawet nie odbierają telefonów o wymianie towaru już nie wspomnę, ale do rzeczy: dwa lata temu w grudniu przyjechał do nas do hurtowni taki nieduży łysawy człowieczek starym pasatem i przywiózł kosz z prezentami na święta, szefowa nawet nie poprosiła żeby usiadł stał przed nią jak skarcony uczniak, jak wyszedł szefowa zadzwoniła do ochrony i powiedziała żeby więcej tego pajaca nie wpuszczać na teren firmy
    ReviewUserIcon
    gps

    15.09.2011 16:53

    Inne

    mogę miec 3 gpesy i mam to gdzies robie swoje i perdo....
    ReviewUserIcon
    aaaaaaaaa

    15.09.2011 16:51

    Inne

    ja wypowienm sie jako hurtownik... dlaczego firma aksam wprowadzajac na rynek nowości nie prowadzi badań ani nie czerpie opinii z rynku na co jest zapotrzebowanie ...wymyślają smaki z kosmosu które z góry są skazene na niepowodzenie ....mało tego produkt , który ma prawie zerową sprzedaż nigdy nie będzie wycofany z oferty firmy. Będzie ciążył handlowcom a regionalni wiadomo gniazdek swoich nie zaryzykują i nie wypowiedzą się w firmie jaka jest opinia , bo po co ryzykować swoja posadką.
    ReviewUserIcon
    ja

    15.09.2011 16:01

    Inne

    proponuje zacząć od kupna fabryki chipsów na Słowacji kto tak naprawdę zrobił na tym interes? sprzedający?kupujący?czy może jakiś pośrednik który zalazł kupca? zapytałbym(usunięte przez administratora)w końcu przecież zna słowacki i zna kupca i bywa na Słowacji, może coś słyszał albo widział
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.09.2011 13:42

    Inne

    czardasz a po jakim terenie jeździsz to zaraz zweryfikuje twojego posta
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.09.2011 15:51

    Inne

    interesujące, po jakim terenie jeździsz?
    ReviewUserIcon
    Czardasz

    24.08.2011 21:00

    Inne

    (usunięte przez administratora) Ja pracuję 1,5 roku co miesiąc wyrabiam plan zarobki mam soczyste i nie słyszałem jeszcze o jakimkolwiek zapytaniu o GPSA tak jak ktoś pisał wyżej nie palić frana to nie bedzie zawracania(usunięte przez administratora)e jesteś tu czy tam ;)
    ReviewUserIcon
    ost. sprawiedliwy

    15.08.2011 21:37

    Inne

    człowieku adi może należysz do grona "przyjaciół" tadeusza marszałka który cię nie kontrolował, bo ja nie, więc może nie wiesz że ludzie przez niego byli traktowani jak szmaty więc nie [usunięte przez moderatora] mi tutaj smutnych opowieści
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.01.2011 16:37

    Inne

    zgadzam się całkowicie (usunięte przez administratora) a najlepsze jest to że nie ma ludzi decyzyjnych wszystko na gębę nic na papierze jak to (usunięte przez administratora) na papierze to daje umowę o pracę i wypowiedzenie
    ReviewUserIcon
    pan z g

    10.01.2011 19:28

    Inne

    zarobki 2500-3000 netto Ogólnie nie ma wyscigu szczurów. Auto opel corsa 1,3TDI nowy.
    ReviewUserIcon
    zzz

    02.12.2010 23:33

    Inne

    Witam, czy jest ktoś kto obecnie pracuje w firmie Aksam, interesuje mnie jakie są tam zarobki, czy target jest w miare możliwości do wyrobienia, jakim autem jeżdzi PH. Pozdrawiam.

    Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H. AKSAM

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.