Opinie o JSW S.A w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy JSW S.A. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w JSW S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSW S.A w Jastrzębie-Zdrój

bobek

witam podobno dzisiaj byly telefony w sprawie rozmow kwalifikacyjnych wie ktos cos na ten temat ?

elemelwk

Czy zarobki pod jsw na kopalniach się różnią ? czy w calej spólcenw kazdej kopalni zarobki są te same ?

Faustyna

Ktoś podpowie gdzie uderzyć w sprawie zatrudnienia się w JSW? Tylko proszę nie mówcie o składaniu podań elektronicznie, bo już ich wysłaliśmy z mężem setki...Mąż ma bardzo duże doświadczenie - od kilkunastu lat pracuje na kopalni ale w firmie za małe pieniążki. Nie mamy żadnych tzw "plecy" a bardzo mi zależy, by chociaż jedno z nas dostało pracę w JSW. Mamy córkę z poważną wadą kostną, którą czeka długie i ciężkie leczenie, dlatego potrzebna nam jest stabilna posada. Może ktoś tu bywa z ludzi mogących pomóc lub mających wpływ na zatrudnienie - z góry serdecznie dziękuję za dobre wskazówki.

m.....
@Faustyna

Proszę iść do związków i powiedzieć jak sytuacja wygląda, jeżeli mąż ma kwalifikacje to powinno się udać. Chodzić i się przypominać:)

Zainteresowany pracą
@m.....

Bardzo ci dziękuje za odpowiedź choć już kiedyś był w związkach i nic. A może podpowiecie do których konkretnie warto się udać bo jest ich kilka... Dziękuje za pomoc

M...
@Zainteresowany pracą

Solidarnośc

lolo

ile zarabia nowo przyjety pod pniówekiem przy pogłębianiu szybu ?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JSW S.A? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Seju

Szczęść Boże koledzy jak załatwić babie prace na kopalni ? Szukała biedna po necie i nic a jej koleżanki robią j na lampownk w firmach itd ma ktoś jakieś dojścia ? Młoda pracowita dziołcha

krejzol

Panowie ile zarobi na pniówku nowo przyjęty z wyksztalceniem młodszego górnika i 6 miesiecy doswiadczenia ?

Olo
@krejzol

Teraz sa te nowe umowy to około 4 tyś

Xxx
@Olo

Przestań pisać bzdury 3000, 4000 na rękę, chyba kierownik.

Przed rozmową

Witam Brać Górniczy. Panowie napiszcie ile zarabia sie w przodku. I ile zarabia KOMBAJNISTA. Jak wygląda social. Będę wdzięczny

alvaro
@Przed rozmową

to zależy jaki staż i jaka kopalnia,na Pniówku z 20 letnim stażem 8tyś netto +kartki,węgiel ,barbórkowe i 14tka i 2 razy w roku płacone są zyski ,też nie ma tego mało no ale trzeba mieć staż

przed rozmową
@alvaro

staż 8 lat. a jak wyglądaja umowy. Tak hg ak napisałeś 8 tys. Netto jest na umowie? Za same czarne dni? Kop. No. Knurow?

Makumba

Witam,Panowie ile mogę zarobić na powierzchni jako fizol na początek,proszę o odpowiedź,szczęść Boże

Dan

Ile w szybowym chlopaki? Szanse mam czy nie ?Papiery ?

gornik emeryt

Ten caly zarzad to zwykle ciu.... 1,5 mld zysku a dziady dywidendy nie wyplaca podobnie jak ukradli emerytom wegiel ,,pan prezes widocznie za malo ma pensji

czuby
@gornik emeryt

Na 100 lecie Fatimy Ustawa 10 000* /10 000 to swawstyka /. Emerycie zamiast węgla U:gol

EbanySowa
@gornik emeryt

Emerytom wiecznie malo, emeryturka i jeszcze idzie taki robic do firmy bo mało i mało ,3 razy w roku na wakacje a mlodzi na takich lebrow musza robic

EbanySowa
@gornik emeryt

Jak ukradli wegiel?? Czy piekarz na emeryturze dostaje chleb za darmo??? Nie Czy fryzjer na emeryturze dostaje nozyczki czy darmowe strzyzenie ??? Nie Czy kierowca na emeryturze dostaje paliwo fo auta za darmo??? Nie Wiec z jakiej racji emerytowany gornik ma dostawac wegiel za darmo ??? Po@ebalo sie wam w glowach emeryty!!!

PKP
@EbanySowa

A wiesz że w Polsce jest 400ta tyś.kolejaży z deputatem węglowym na emeryturach i nikt się ich nie czepia

alvaro
@PKP

bo takie same (usunięte przez administratora) jak wy!!! dla jednych widać PRL i komuna nie skończył się w 89r

Seba

Witam, Staram się o przejście na jednej z kopalń JSW z pracownika fizycznego na etat inspektora/specjalisty p/z w systemie mieszanym, część dniówek w m-cu pod ziemią cześć na powierzchni. Mam kilka pytań: 1. Mogę się gdzieś zapoznać z wykazem takich stanowisk? 2. By w/w stanowisko pozwalało na przejście na wcześniejszą emeryturę musi być min. połowa zjazdów w m-cu? 3. Czy na takim stanowisku są pełne bony żywnościowe czy tylko ile zjazdów tyle bonów? 4. Czy na takim stanowisku jest dodatkowy urlop, tzn po 5 latach "na dole" dodatkowo 5 dni, a po 10, 8 dni? Z gory dzięki za info!

hajer

Mam kilka pytań ; 1) mam uprawnienia do 1kV dołowe oraz ognioszczelność, 3 lata dołu jako elektryk. Mogę liczyć praktycznie z lagi na +3k na Pniówku, czy na Szczygłowicach? 2) ile +- zarabia elektryk na w/w grubach bez sobót ? 3) czy od Nowego Roku rychtyk wchodzi nowy układ zbiorowy który wyrówna Knur-Szczy zarobki do innych kopalń starej spółki jastrzębskiej? Co może się jeszcze zmienić? 4) planowane są przyjęcia na Szczygłowice/ Pniówek w tym/ początek przyszłego roku ?

Mirek
@hajer

Na Pniówku jako elektryk dostaje 8. Z weekendami w tym miesiącu dostałem 11 na rękę

ZZZ
@Mirek

pokaż pasek, bo nie uwierzę.

Ktosik

A tak serio powie mi ktoś ile naprawdę zarabia się w jsw w ścianach i przodkach. Wypłata czysta bez weekendów

Kret
@Ktosik

Ja chodzę na kombajn, kwk pniowek za październik 6200.

Mirek

Jan
@Raf

Chciałbyś. Na przodku znajomy też na Pniówku 8240 zł na reke z 4 sobotami

Górnik

Witam czy może ktoś powiedzieć coś na temat Kopalni Borynia? Jakie warunki tam panują? Jak z zarobkami w Sigu? Głównie chodzi mi o górników staż 1.5roku na ile mogę liczyć?

awans?

Witajcie. Od pewnego czasu pracuję w JSW na płuczce. Mam już w miarę stabilną umowę, dobre relacje z kierownictwem ale chciałbym awansować. Interesuje mnie jak zostać sztygarem na powierzchni? Mam ukończone technikum przeróbka kopalin stałych oraz jestem inżynierem (niestety branża inna niż górnictwo), specjalizacja BHP. Ile muszę mieć stażu w ruch zakładu oraz co jeszcze muszę mieć i z kim gadać aby było to możliwe?

Szymon

Cześć proszę o odpowiedź czy do karty górnika zalicza się pracą poza kopalnią jak mam staż 12 lat

Zbigniew

Panowie jakie zarobki Jsw esz i msz

Rudolf
@Zbigniew

Nieznam oddziału ale myśle że koło 4 pod jsw

Tomasz

Cześć proszę o opinie i zarobki pod JSW oddział ESZ i MSZ

Pytanko

Panowie proszę o szczerą odpowiedz pracuję aktualnie w sigu zarabiam 2100 mies. pytałem kierownika ile w tym sigu będę się męczyć powiedział no po 3 mies idzie się dostać pod jsw już wiem że pie...li głupoty ponieważ min rok trzeba przepracować zresztą oni sami nie wiedzą tylko obiecują cuda wianki. Panowie jeżeli już przejdę po tym roku pod jsw to jakie będą te pierwsze wypłaty jestem ślusarzem. Najgorsze że w tym sigu nie dostaniemy żadnych przywilejów gorzej tam niż pod najgorszą firmą no i wysługują się nami praktycznie robimy najgorsze roboty, przez co dużo kolegów rozważa odejście lub przejście do firm.

Karol
@Pytanko

Jedni pracują rok, inni trzy lata pod sig. Jeśli masz czyste papiery (bez L-4) i zdeklarowales się do związków to po pół roku można już przejść. Kolejne przejścia w grudniu z tego co słyszałem. Cierpliwości

Ant3k

Witam Panowie Pracuje ponad rok w jsw na oddzielne wydobywczym ale mam okazję przenieść się na wentylację. Chciałabym się jak najwięcej dowiedzieć o wentylacji bo wydobycie jest mi już w jakimś tam stopniu znane. Głównie siedzę na gumie albo robię pobierke do wnęki chodzę tylko w zamianke jak nie ma kogoś ze stałej ekipy. Chciałbym zapytać jakie są zarobki w wentylacji i jakie są obowiązki dozoru? Czy dozór na wentylacji zjeżdża codziennie? Jakie zarobki sztygara? Czy na wentylacji często jest 6h? Bo na ścianie praktycznie codziennie zostajemy dłużej. Nie ukrywam że za kilka lat chciałbym zdać zatwierdzenia. Na wydobyciu praca sztygara jest mi znana. Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o JSW S.A - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w JSW S.A?

Zobacz opinie na temat firmy JSW S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSW S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JSW S.A