Opinie o JSW S.A w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy JSW S.A. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w JSW S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSW S.A w Jastrzębie-Zdrój

Zastanawiam się nad pracą w kopalni . Chciałabym wiedzieć czy przyjmują kobiety i gdzie można złozyc dokumenty, starając się o pracę na kopalni w Knurowie.

PYTANIE

Witam, mam pytanie ile zarobki górnik tak z 5 lat stażu na oddziel wydobwyczym?

Sztygar
@PYTANIE

5500 za czarne pniowek

Tauron
@Sztygar

To dwa razy tyle co u Nas

@Sztygar

Stawka jest brutto, czy netto? Mógłbyś napisać jeszcze, czy wraz z rosnącym doświadczeniem wynagrodzenie również automatycznie jest podnoszone? Odpowiedz, proszę, jak podchodzi do tego firma JSW.

Sztygar
@Adam

U mnie na zmianie chłopaki mają ok 6 na rękę bez weekendów za weekend dolicz sobie ok 450 zl

Marii

Witam wszystkich. Kiedy będą przyjęcia pod sig na Budryk

Przyjęcia...

Witam czy orientuje się ktoś kiedy będą najbliższe przyjęcia pod Sig Szczygłowice?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JSW S.A? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Yol

I jak panowie był ktoś na rozmowie dziś jaka kopalnia?

Obrońca

Witam dostał ktoś tel z sigu? Ja dostałem na czwartek nie wiecie na jaką kopalnie bo zapomniałem zapytać. Pozdrawiam

Wecando

Hej, orientujecie sie ile w kolejkach podwieszanych mozna zarobic na Knurowie lub Pniowku?

Sjz sjz

Bardzo proszę o pomoc. Pytanie mam. Czy dużo ludzi dojeżdża z Jastrzębia i okolic na kwk knorow szczyglowoce ?

Rychu

Od której otwarte jest biuro zatrudnienia kopalnianego?Zofiówka , z góry dzięki za odpowiedź

Jarek

Jakie są mniejwięcej zarobki na oddziałach MSZ (remontowy) lub MD3 (zbrojenia) z 3 letnim stażem (nie licząc w tym weekendów).

auer

ile zarobi inspektor pz i czy 4-8 zjazdow w miesiacu uprawnia do wczesniejszej emerytury?

@auer

8 zjazdow a on chce isc na wczesniejsza emeryture.

auer
@lukaszbiszczu

dokładnie, masz z tym problem? to nie do mnie tylko do tych którzy to pisali :) PS już się zorientowałem w temacie i TAK, pójdę na emeryturę mając 25 lat :) pozdro hejterze

@auer

To jak sie zorientowales to sie ciesz darmozjadzie. Dlatego zadnemu takiemu jak ty nie pojde na reke ????

xyz
@lukaszbiszczu

i o co się rzucasz pajacu? bez powierzchni i tych którzy wam mówią co i jak to byście dawno tam się podusili i nie mieli nawet materiału do roboty, przeniesie taki 15 kasztów na szychtę, zje i dosiedzi pod ociosem a myśli że jest królem kopalni i bez niego wszystko by się rozleciało.. a prawda jest taka że bez naszej roboty to obcy kapitał i ogólnie ekonomia by was zeżarły ze smakiem i nawet nie beknęły

@xyz

Lepiej pod ociosem niz u gory 12 dni w miesiacu???? pajacu????.

xyz
@lukaszbiszczu

a myślisz że u góry to się kawę pije i gada o pogodzie? jakby cię tu posadzić to ta twoja główka by się roztopiła z nadmiaru informacji

@xyz

Nie no ty na pewno jestes zarobiony na maxa.

Witam ile zarobi nowy z SIG na scianie z karta gornika 30%?

Buli

Pod sigiem nie ma karty górnika. Obowiązuje oba tylko osoby, które są pod kopalnią. Zarobki 2700-3300 netto w zależności od przepracowanych dni.

Sławek

Witam Państwa, Ktoś podpowie jak się pracuję w ZWP?(Zakład wsparcia produkcji)? Jak atmosfera, zarobki? Mam doświadczenie w branży zamowień publicznych i przetargów w górnictwie, dlatego pytam.

Olo
@Sławek

Atmosfera dobra, zarobek zalezy jaki staz pracy wczesniej (teraz licza wszystko). Na start stednio 3000 - 4000 na reke. Pracy dużo bo przejeli zakupy z kopaln, dużo nowych pracowników lepszych gorszych w robocie. Najgorzej mają starzy pracownicy na starych umowach, zarabiaja czesto mniej a jeszcze nowych mysza uczyc.

Sławek
@Olo

Dzięki za info! To zarobki wg mnie b.dobre. Czy to znaczy, że na poszczególnych kopalniach nie ma działów Zamówień i Przetargów, tylko w ZWP?

Ssss
@Olo

Ciekawa, skąd te wiadomości. BZDURA pracownicy na starych umowach maja lepiej. JAKA BY BYŁA LOGIKA, ŻE PANIE PRACOWNICE Z JSW POWYSYLALI NA ODPRAWY I NA ICH MIEJSCE ZARRUDNILI PRACOWNICE NA LEPSZYCH WARUNKACH. ZAROBKI SĄ KONKURENCYJNE. Kiedyś była przepaść, teraz się Już ona powoli zaciera.

Kinga
@Sławek

Bez odpowiednich znajomości i układów to tam się nie dostaniesz, a nawet jak się dostaniesz to szybko Cię w......... A zarobki to ok 2.500 netto w zależności od dni przepracowanych w miesiącu.

@Kinga

Jeśli nie miałeś wcześniej żadnego stażu pracy to może zarabiasz 2.500 netto... Stawki zaszeregowania są zależne od stanowiska i stażu pracy. Jeśli pracujesz to cię nie zwolnią - chyba że jest inaczej...

Jan

Simka . Ma ktoś jakieś nowiny ? O przyjęciach knurow -szczyglowice? Kiedy będą

Bodzio

Siemka . Ma ktoś jakieś info na temat przyjęć do sigu. Kiedy będą i którą kopalnia

MaxXx

Witam czy jest ktoś chętny przenieść się z pniowka lub zofiowki na ruch Knurow?

Brejzus

Witam. Ile zarobię na start jako mechanik i monter ? Czy mogę później zrobić jakiś kurs i normalnie iść na ścianę lub przybudówki ?

Piter

Sie ma Wafle. Kiedy te(usunięte przez administratora) kopalnie padną? Jak takie nieroby zarabiają na start 4-5 tysięcy. A my musimy na tępych kretów robić. Nic nie potraficie często nawet za bardzo pisać i czytać, tylko machać łopatą. Najniższa krajowa to dla Was za mało.

Dar
@Piter

Ty nawet tego nie potrafisz

Życie
@Piter

To jest zazdrość. Trzeba mu wybaczyć.

czala
@Piter

jo sie przyjął we wrzesniu na oddzial przodkowy bez doswiadczenia teraz wyplata 3300. zapraszam piter zoboczymy ile srzymiesz jak obudowa dycha poniesiesz 200 metrow cie wywiezom po jednym kursie powodzenia idz do biura (usunięte przez administratora)

m...

Czy w styczniu 2019r jest ktoś po rozmowach kwalifikacyjnych na KWK Pniówek???

ciekawy
@m...

a ty dostales tel kolego ?

m....
@ciekawy

nie

ficek

Witam czy dostal ktos telefon dzisiaj w sprawie rozmowy ?

Zostaw merytoryczną opinię o JSW S.A - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w JSW S.A?

Zobacz opinie na temat firmy JSW S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSW S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JSW S.A