Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Slawek

Merytorycznie chciabym powiedziec COVEBO nie jest zle..ale Organizacje pracy..KOORDYNATOROW ZDECYDOWANIE DO WERYFIKACJI..to zalezy gdzie i na kogo traficie ..to nie agencje sa zle bo To posrednicy pracy , ktorzy maja kase za nasza prace...SA DOBRE OPINIE>>BARDZO DOBRE, SREDNIE< ZLE BARDZO ZLE...tak naprawde po doswiadczeniach..agencje sa rozne, miejsca rozne, pracownicy rozni, koordynatorzy rozni..pracodawcy tez rozni.. przykladowo jakl bylem przez seppeters..przy segregacji palet ..szedlem po nozyk do przciecia tasmy..facet jechal na podnosniku i KRZYCZY "ARBAJT! , ARBAJT!!..poszedlem do (usunięte przez administratora)Kpoordynatora...mowie Robaer wez mnie przenies gdzies indziej..ok bez gadania PRZENIOSL ..byla wspolpraca ..gadanie...rozmowa.. TYLKO ORGANIZACJA>>I PRACY I MIEJSCA ZAMIESZKANIA..ja planuje wracac ale zanim wrtoce ...bede doglebnie czytal opinie..pytal..a COVEBO aby uniknac zlych wpisow..niech poprawi..organizacje..i zdecydowanie..prace kordynatorow..np pierwsze szkolenie mialem do szaszlykow z Pedro Ganza..no ok Holenderskiego nie znam angielski b. dobrze zreszta bylem w Anglii..i co patrzenie w laptopa..rozmowy na migi..

Kwadi

Witam ostrzegam przed podjęciem pracy dla korporacji covebo pracowałem na stanowisku blacharz samochodowy praca ogólnie w dobrych warunkach tylko że pieniędzy z tego wcale wciąż kłamstwa na temat wpływającej wypłaty a gdy po trzech tygodniach gdy zbuntujesz się i zagrozisz że nie wstawisz się do pracy wyrzucą cię z mieszkania jak przysłowiowego psa skończyłem na 3tyg bez wynagrodzenia !!!

@Kwadi

PRZECZYTAJ czy zjecia które przesolałem z aalten zamiescicie?..nie sadze..lepiej spowodujcie zeby pracownicy..którzy..przyjezdzaja do pracy..nie mieszkali w ..czyms takim..covebo.(usunięte przez administratora). napisze wszytstko co zabrac..milo jasno..a potem koordynatorzy..nnnie realizuja tego w czescni..czy oni maja jakies..zadania..wytyczne? a co istotne przestrzegaja ich ?

@Kwadi

Moim zdaniem poczytaj moje opinie..to nie dokonca wina agencji..ale w duzej mierze ..hm..koordynatorow..tej agencji..no i oczywiscie ludzi ktorzy przyjezdzaja do pracy...wyslelem zdjecia mojego pokoju w Aalten..pracowalem w Vionfoodgroup..przy miesie..wiesz prace moja byla ok platna..co miesiac..ale...tylko dla mezczyzn ..brales skrzynke miesa mrozonego 25 kg ..o metalowy stol i potem ukladanie na paletach..obiad ze soba..praca ..no ok nie lekka dobrze platana..ale organizacja ..w domku w Aalten..DRAMAT (usunięte przez administratora)

@Slawek

przepraszam teraz ja byk..byly pracownik :)

Konrad

Hej, może nie typowe pytanie ale byłem na rozmowie już prawie wszystko załatwione jadę na Ingram tylko w biurze podali mi link do filmiku jak wygląda ten magazyn tyle że gdzieś mi się zawieruszył a głupio i dzwonić do nich żeby podesłali jeszcze raz a chciałbym wiedzieć na co się przygotować, a po wpisaniu ingram w yt wyskakują jakieś inne rzeczy i nie mogę znaleźć. Ktoś mógłby pomóc?

Ślusarz

Witam, może się ktoś wypowiedzieć jak wygląda praca jako ślusarz/monter oraz proces rekrutacji przez tą agencję ?

Radek
@Ślusarz

Proces rekrutacji jest łatwy szybki i przyjemny ;p żadnych zawirowań albo idziesz na miejsce, albo dzwoń, albo pisz na fejsie. wszędzie udzielą Ci wszystkich potrzebnych informacji i sytuacja będzie jasna :D pozdro

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Przemo

Ja pracuje około 3 lat, pracę mam fajną,mieszkanie rewelacja ogólnie polecam osobom które przyjechały tu pracować a pić czy ćpać pisze tu o oddziale Tilburg

kos
@Przemo

Jaka to jest praca na Tilburgu? Jakiś magazyn?

Ciri
@Przemo

też słyszałam sporo dobrego o tej lokalizacji, a teraz jeszcze się to potwierdza z tego co widzę ;)

odp
@kos

na produkcji pakowanie ciastek, są też opcje na magazyn i na operatorów wózków

Taki tam

Agencja covebo to (usunięte przez administratora) jak się da odradzam nie polecam

Krissko

Czy ktoś coś może powiedzieć i pracy przy kurczakach w Elim???

fifi
@Krissko

co konkretnie potrzebujesz wiedzieć? konkretne pytanie zadaj to będzie konkretniejsza odpowiedź na pewno

Morgen

Pracował ktoś kiedyś w Wijk en Aalburg przy kompozycjach kwiatowych? Jakieś opinie?

Kojot1974

A ja nie stery zawiodłem się na firmie COVEBO w miejscowości Ellim nie ma co pracować na produkcie kurczaków jedno tydzień pracują a następni wyjeżdżają masakra przekonacie się sami czeba to przeżyć na własnej skórze

piotr

hej pracował ktoś?Pakowanie produktów dla KFC Nijkerk (Holandia) jak tam z godzinami i mieszkaniem ?

Przemo. P

Ponoć ok

BM

Cześć. Są tu jacyś ludzie którzy mogliby się wypowiedzieć o pracy przez Covebo na stanowisku spawacza?

Jakie lokalizację przyznawane przez Covebo odradzacie i polecacie?

Artek
@Marek

Nooo lokalizacji trochę jest, trzeba śledzić oferty i tam sprawdzać na jakie są aktualnie. Ja osobiście byłem na magazynie w Ingtamie i byłem zadowolony, magazyn ogromny, pracy i godzin nie brakuje, ogólnie spoko bardzo

karina
@Artek

ja w Boboli, też polecam

?
@karina

w Boboli to też magazyny czy coś innego?

karina
@?

nie, pizzerinki/zapiekanki, nie ma magazynu tylko produkcja

monia
@karina

Karina, czy mogłabyś napisać coś więcej, np. zakwaterowanie, zarobki, atmosfera, itp. Widzę, że mają tę ofertę aktualną i zastanawiam się czy nie zaryzykować :)

Ciri
@monia

i jak tam zaryzykowałaś? zastanawiam się czy jest ktoś kto teraz jakoś wyjechał albo na dniach jedzie

Krzy
@Ciri

ja zaraz po weekendzie wyjeżdżam, a co potrzebujesz wiedziec?

Witam. Chciałam ostrzec ludzi,którzy planują wyjechać do pracy w Holandii przez biuro Covebo. Po tym jak przyjechałam na "mieszkanie" doznałam szoku, pani z którą rozmawiałam przez telefon powiedziała że przydałby się "lekki remont"... W mieszkaniu bylo 13 pokoi, żaden z nich nie miał klucza do drzwi, do drzwi wejściowych był tylko jeden klucz, co było przerażające.. W domu jeśli można to tak nazwać jest pełno grzyba i pleśni, są to tak naprawdę pokoje ze starej przychodni medycznej. Planując przyjazd przez biuro Covebo musicie być przygotowani na to że będziecie musieli płacić z własnej kieszeni za paliwo do pracy, a wypłaty jak wiecie są co 4 tygodnie. pani z którą rozmawiałam przez telefon powiedziała mi że do pracy będę miała max 40 km, okazało się że owa pani pomyliła się dwukrotnie, w ogóle się tym nie przejęła i powiedziała "musiałam źle popatrzeć"... Praca w centrum Amsterdamu, powrót po godzinie 17 trwa ponad 2 godziny. (usunięte przez administratora)

Maćko

A na jakiej lokalizacji pracowałeś konkretnie?

piggi

którą lokalizację najbardziej polecacie?

Monsun
@piggi

No to zależy co byś chciał/a robić, w jakie stanowisko celujesz itd

Igi
@piggi

prace produkcyjne, magazynowe, jakieś specjalistyczne stanowiska? konkrety, konkrety musisz podać

piggi
@Igi

prace produkcyjne najchętniej

Ciekawa

Witam czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w coop w Gieten? Jak wyglada sama praca, po ile godzin, czy jest w ogóle praca (a nie 3 dni w tygodniu robić a trzy siedzieć na (usunięte przez administratora) No i oczywiście kwestia zakwaterowania oraz zarobków. Ktoś coś? Planujemy wyjechać z chłopakiem.

Dk Mk

Witam Planuję z dziewczyną zmienić agencje te w której jesteśmy odciagaja duzo za pokój i dojazd jak jest z Covebo czy też odciagaja jak tak to za co i ile ? Dziękuję i pozdrawiam

@Dk Mk

100 za tydzień za chatę ,75 za dojazd samochodem ,rowerem nie wiem ale chyba 50 ---dojazd to za 4 tygodnie .Ale ogólnie odradzam od 5 msc nie wypłacili mi za 33 godziny ,dotyczy to biura barneveld ,jak jest w innych nie wiem choć opłaty są wszędzie takie same

Ehhh
@Dk Mk

Nie, covebo to caritas i tutaj za darmo będziecie mieszkać i będą was wozić do pracy ???? ja(usunięte przez administratora)Zadzwon czlowieku do agencji i zapytaj co i jak, o ile w ogole was przyjmą. A najlepiej od razu wracajcie do rodziców, tam za friko nadal będziecie mieć. Jak trochę dorosniecie to wroccie do Holandii. Masakra jak slysze takich dzieciaków to nóż mi się w kieszeni otwiera

Dk Mk
@Adam

Aa rozumiem Dziękuję za odpowiedź To szukamy czegoś innego chyba Pozdrawiam

INKA
@Dk Mk

Witam, stanowczo nie polecam! nie chodzi nawet o złe warunki w covebo(kompletny brak organizacji) ale ogólnie pracy w Holandii. Bardzo wysokie opłaty za wszystko i mało pracy.

Matis

Cześć, ktoś pojechał do Holandii na CNC przez covebo? Opinie? Wszystko na czas i wg oferty? Dzięki.

Patrycja

Różne opinie słyszałam o tej agencji jednak po kilku tygodniach jestem w stanie obiektywnie stwierdzić że to naprawdę dobra agencja :) ci co narzekają po prostu są od początku bojowo nastawieni i awanturują się bo ktoś nie odebrał telefonu albo nie odpisał w pół godziny na maila. Ja złego słowa nie powiem, w każdej sprawie dostaje odpowiedz, raz cos mi się nie zgadzalo w solarisie i w kilka dni dostałam wyrównanie. Pomyłki się zdarzają wiec nie rozumiem podejścia niektórych ludzi którym się wydaje ze od razu ktoś chce ich okraść czy oszukać. Z pośród wielu agencji które znam, covebo wygrywa i jest na pierwszym miejscu. Polecam wszystkim niezdecydowanym :) i nie - nie jestem pracownikiem biura piszacym pozytywne opinie:) pisze żeby pomóc tym którzy się wahają. Sama też szukałam opinii w internecie wiec mam nadzieje ze moja również okaże się pomocna :) pozdrawiam

Stan
@Patrycja

Napisz wiecej co robisz przy czym i jak zakwaterowanie

Patka
@Stan

Pracuje w magazynie sklepu internetowego, coś jak amazon. Jest wiele działów i w zależności od tego na ile z nich porobisz sobie szkolenie, tym więcej możesz pracować. Bo Ilość dni nie zależy od agencji tylko od firmy -to oni robią grafiki. Wiec pretensje ze to agencja jest temu winna ze ktos pracuje po 3 dni w tyg są bez sensu :) nie ma reguły - raz masz 3 dni do pracy a raz 6. Poznałam juz takich co jęczeli ze chcą wiecej dni i wydzwaniali a potem po prostu nie przychodzili do tej pracy bo im się nie chciało, bo zaspali... itp:) albo z dnia na dzień sie zwalniają bo im nie pasuje ze przyjechali paczką znajomych i nie dają ich ciągle na te same zmiany. Niestety na tyleset osób gdzie każdy stawia warunki kiedy może i kiedy chce pracować, nie jest to możliwe każdemu dogodzić :) chocby bardzo chcieli. Bądź człowiekiem to będą cię traktować jak człowieka :) nie oczekuj cudow bo dużo jest patologii niestety, różne rzeczy wyprawiają, mnóstwo ludzi się przewija i skad agencja ma wiedziec z kim ma do czynienia, czy jestes normalny czy bedziesz zaraz pajacowac:) Jak znasz troche zycie i wiesz ze nie jestes pepkiem swiata to spokojnie dasz rade:) szczerze mowiac jadąc tu, spodziewalam sie ze nie będzie kolorowo, ale serio milo mnie zaskakują jesli chodzi o zalatwianie roznych spraw. Zakwaterowanie wporządku, kwestia tylko tego, jacy wspollokatorzy ci się trafią :) My mieliśmy super sklad dopoki nie wprowadzili nam takiej pary strasznych brudasow. Ale szczegolow ci oszczedze hehe nie wiem byc moze jesz posilek czytajac to;) I już z wejścia mieli ALE ze będą mieszkać z samymi Polakami :) i do tego zalosne z nich cwaniaczki bo juz po kilku dniach kombinowali gdzie zgłosić ze covebo nie zawiozlo ich na wyrobienie nr sofi tylko musieli sami jechać :) mimo że dostali samochód sluzbowy, zatankowany :) Albo że odszkodowanie będa im placić bo zimno w domku i katarku dziewczynka dostała:) i jeszcze pretensje ze wyplaty nie dostali wtedy co wszyscy, hehe a oni nawet konta bankowego nie mieli :) tak więc widzisz, jeśli jest sie debilem to tak to właśnie wygląda- o wszystko winisz agencje :) ale tam też pracują ludzie i uwierz mi ze nikt nikomu na zlosc nic nie robi. Znajomi właśnie niedługo na urlop się wybierają, mimo że pracują dość krótko i firma nie wyraża zgody na urlopy , z tego co wiem to covebo juz im ogarnęło tak ze są zadowoleni :)

Zośka
@Patrycja

Patrycja, dzięki wielkie za tą opinię, rozwiałaś trochę moje wątpliwości i przekonałaś mnie, bo czasami juz sama nie wiedziała komu wierzyć. Pozdrawiam, Zośka ;)

O firmie Covebo mogę z pewnością powiedzieć jedno, dodzwonienie się tej firmy graczy z cudem. Powiedziałbym więcej, ale niestety z dwóch minut rozmowy które udało mi się uzyskać niewiele mogę wywnioskować. Złożyłem aplikacje doi kilku różnych ogłoszeń, do kilku różnych rekruterów, lecz pech niesamowity że zawsze odbiera nie ta osoba co powinna odebrać, a odpowiedź zawsze brzmi tak samo "Przekażę xyz, na pewno do Pana oddzwoni". Nie jestem pewien gdzie leży problem. Pozdrawiam ciepło, ponieważ samych ofert jest całkiem sporo, jest z czego wybierać.

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 440.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 214, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.