covebo

Racibórz

Opinie o covebo

eeeeeeeeeee

zlodzejska firma to nie firma to lowcy glow bo za glowe maja placone a potem umywaja rece juz sa podani do ...........

Iwona

Pracowalam na heijs food przy kurczakach. Nie polecam tej agencji. Obiecywali pewne godziny, 1000e na czysto super warunki mieszkalne. Ogolnie wszystko miało być super! A na bungalach wszedzie mrówki. Praca po 5,5h albo rezerwa co chwile. Moja wypłata po 2 tyg wyniosła 300e i dostalam jeszcze fakture do zapłaty na kwote 150e! Sami musieliśmy tankować do firmowych samochodów i oprócz tego płaciliśmyy 75e co miesiąc za samochod firmowy ze to niby opłata amortyzacyjna. Ogolnie ściaągaja kase za wszystko co sie da! I z wszystkich firm ktore maja pracowników na hejsie to właśnie covebo najmniej płaci pracownikom. Koordynator Pan Tomasz jest niekompetentny i nie ogarniety, nie wiem co ten człowiek robi na tym stanowisku. Ogólnie odradzam tą agencje.

patt92

Potrzebuję informacji o pracy w Nijkerk przy pakowaniu filetów ?? Warunki pracy, wynagrodzenie itd

Renia

bARDZO FAJNE BABECZKI W BIURZE W RACIBORZU. mile i kompetentne. Prace znalazly mi z kolezanka po kliku dniach od zglodzenia, odpowiadaly cierpliwie na nasze pytania a mialysmy ich sporo bo jechalysmy pierwszy raz, wytlumaczyly wszystkie punkty w umowie krok po kroku, nawet odbieraly komorke po godzinach pracy, zawsze usmiehcniete i zapalone do pracy. Bylam z kumpela na filetowaniu kurczakow w Nijkerk, wiedzialam dokladne wszystko jak praca wyglada i w ogole,m nawet p[okazaly mi film na youtube z tym jak ta robota dokladnie wyglada. POLECAM COEVEBO RACIBORZ

janek

Super firma, zarobilem dobrze, godzin pelno czasem sie nie moglem wyspac ale kasa najwazniejsa! Wrocilem niedawno i gdzies za miesiac chce znow jechac, naprawde polecam

HerrJa

No i wróciłem niedawno. Szczerze? Ja nie wiem co ludzie tak narzekają. Byłem w Holandii 6 raz i to była moja 4 agencja, wiem jedno - na pewno jej nie zmienię. Najlepsze warunki mieszkaniowe, zero oszustw na kasie, wszystko ogarnięte. Jechałem Krisromem - bezpiecznie i szybko, widać, że się tam wszyscy znają na robocie i ogarniają 100%

Zofia

Wróciłam pół roku temu bo córka zaczęła chorować. Dobrze zarobilam, wiadomo jak to jest z praca, godzin moglo by byc wiecej ale zarobiłam i tak więcej niż myslałam. Polecam, bo to taka firma co wiadomo gdzie i po co jedziesz, nikt nie muwi, ze bedzie lepiej niz jest - warto zaufać. Znowu pojade jak sie wszystko uloży

kate

Wredni ludzie nie szanujący innych, a do tego(usunięte przez moderatora)

pracowałam z mężem praca fajna , godzin mało , czasami 4 dni siedziało sie na domku z kasą różnie a jak się upominasz za często o swoje to już zapomnij że masz szansę na dalszą współpracę ,nam nie wypłacili 3 tyg wypłaty i chodziliśmy pytać o swoje to jak zjechaliśmy na urlop w lipcu to teraz już pracy nie mamy , bo jak się okazało za często chodziliśmy do biura o własną kasę się upominać .A kordynatorzy nic nie wiedzą jeden na drugiego zwalają ,masakra

Zostaw opinię o covebo - Racibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie covebo