covebo

Katowice

Opinie o covebo

brandnewday

Firma o dziwo w każdym bądź razie oddział w Katowicach w porządku ,no cóż lepiej czasami nie wyjechać a niżeli się męczyć ,duży plus dla miłej i sympatycznej obsługi pozdrawiam.

mariuz

Firma raz coś mówi potem zmienia zadanie ,nie wiem z jakiego powodu skoro nawet nie powiadamiają o zmianach według mnie brak asertywności i szczerego podejścia do pracownika ,trochę już chodzę po tej ziemi ale takiej reakcji firmy bez podania przyczyny jeszcze nie miałem ,może to taka nowa moda -trend wśród agencji pozdrawiam???

geronimo

Czuje rozczarowanie i brak asertywności ze strony firmy swoje widziałem i nie wiem w czym był problem ale na takie zachowanie się nie spodziewałem ,no cóż nauka nie idzie w las pozdrawiam ?

laba

Jak na razie mam dobre skojarzenie z firmą ale co pokaże czas to się okaże w tzw praniu ,ogólnie oceniam na 4 w skali 5 stopniowej dużo się wypytują i są rzekłbym ostrożni co rzadko się zdarza wśród agencji pozdrawiam.

lucas

Tak było kiedyś? Ja nie wiem jestem zadowolony. Dobrze płacom a i nie ciulają nic, sama prawda. Dobra firma to jest bo zamiast wszystkich wysyłać i mieć w du_pie to dobrze wypytają i wiedzom czy sie czlowiek nadaje czy nie

Zostaw opinię o covebo - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie covebo