Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Wiola

Pracowałam w Covebo ok.2 miesiące.Barneveld Storteboom.Przed rezygnacją z pracy(co było zależne nie ode mnie,lecz od osób którym bardzo zależało na moim odejściu z danego zakładu pracy),dowiedziałam się że nie jestem ubezpieczona choć co miesiąc za ubezpieczenie musiałam zapłacić.Nie potrafili mnie ubezpieczyć ponieważ, niby poprzednia firma nie wymeldowała mnie z ubezp.jak poinformował mnie koordynator Covebo.O dziwo państwo Holenderskie odesłało firmie pieniądze i uitzendbureau Covebo nie musiało przedstawiać żadnych dokumentów by odzyskać daną kwotę.A niestety ja mimo że pieniądze wróciły do firmy muszę walczyc o dokument by odzyskać swoje pieniądze.Niczego nie stracili bo kasa wróciła ale mi jej nie oddadzą bo nie mam odpowiedniego dokumentu.Tak się firmy wzbogacają i pakują kasę do własnej kieszeni.Tak postąpili w Holandii,jeśli w Polsce problem zostanie rozwiązany przeproszę firmę Covebo w Pl na forum. Nie w biurze w Bunschoten.(usunięte przez administratora)

Asia
@Wiola

To (usunięte przez administratora) , nie agencja! Ja nie mogłam się doprosić świadectwa pracy aby odzyskać podatek. Dopiero po tym jak powiedziałam że mam prawnika i wybiorę im te jajeczka i podam do sądu to w tydzień JE dostałam. Zresztą ta agencja to Gnój i dużo mogę opowiedziec

anna

gdzie ma kwatery firma Florensis w Holandii.

Proboszcz 007

Witam. Potrzebuje informacje o lokalizacji Gieten Na magazyn zbieranie zamówień ? Wyjeżdżam 6.10.2020 , potrzebuje wszelkich informacji. Jest to mój pierwszy wyjazd do Holandii

pipi

hejka a może powiecie jak jest z pracą w piekarni Bunchoten?czy warto teraz jechać?

silo
@pipi

jeśli tylko Ci robota odpowiada to czemu nie? chyba nie bedziesz sie sugerowac tym co ktos ci powie

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Patka

I jeszcze dopisze, ze te pozytywne, a raczej neutralne opinie, piszą ludzie którzy pracują w tym biurze. Pozytywnych nawet nie piszą, bo już nikt by w to nie uwierzył xD

Zxc

Cześć, jak mniej więcej z zarobkami już na czysto w Boboli przy produkcji pizzy.

Koko
@Zxc

Tak całkiem szczerze. Czemu pytasz tutaj a nie w biurze? przecież Ci powiedzą ile wychodzi i będziesz miał pewne info z pierwszej ręki

Mufka
@Koko

Zanim się zawróci komuś głowę w biurze, to można zapytać tutaj :) Ale zawsze jest to ryzyko, że uzyska się nieprawdziwą informację, wiec faktycznie najlepiej potwierdzić u źródła

ok.

Pracowałem z waszymi pracownikami co nieco wiem.

Mordewind
@ok.

Ja też pracowałem i co wiem, to to, że większość to równe mordeczki ;)

Ewo
@Mordewind

Może on też chciał powiedzieć to samo ;p tylko się zawstydził chyba :D

Mordewind
@Ewo

ja tam nie będę przewidywał co chciał powiedzieć, ja powiedziałem to co sam uważam i co mam sprawdzone jako pracownik pozdro

Ślusarz

Witam, pracuje ktoś przez tą agencje w budownictwie ?

Izka

Czy ktoś mieszka w Oss może wyrazić opinię chodzino kurczaki ????

Kiro
@Izka

ale opinie na temat kwatery czy na temat pracy bo juz sie pogubilem o co ci chodzi :D

Remi
@Kiro

Najlepiej to i to pewnie.

anonimek

Nie polecam firmy covebo. Po 1 zanim wyjechałam do Holandii, Panie w Polsce powiedziały nam, że będziemy z koleżanka mieszkać w domku, że dostaniemy samochód, że firma pomaga załatwić transport do Holandii i z powrotem do Polski. Jak przyjechałyśmy, to okazało się, że mieszkamy w 20 osobowym domu. Nasz pokój był brudny i nie dostałyśmy ani klucza do pokoju ani poszewek na pościel. Przez 4 dni musiałyśmy zostawiać nasz pokój otwarty, a miałyśmy tam nasze rzeczy. Samochodu od razu nie dostałyśmy, bo nasz koordynator stwierdził (nie pytając nas) , że będziemy jezdzic z inna para. Nawet po mimo tego, że przez nich pojechaliśmy do pracy, bo im się nie chciało, chłopak który prowadził jeździł jak wariat i zawsze palili marihuanę przed pojechaniem do pracy i po pracy, dodatkowo byli oni brudasami, bo w samochodzie jak i od nich i z ich pokoju strasznie śmierdziało. Owszem firma załatwiła nam transport do Holandii ale z powrotem musiałyśmy radzić sobie same. Dobrze, że spytałyśmy, bo inaczej byśmy czekały jak głupie na transport którego nie było. Najśmieszniejsze jest to, że na wszystko koordynatorzy w Holandii odpowiadają, że oni nie są odpowiedzialni za to co mówią w Polsce. Dla mnie to jest żart. Firma jest totalnie nie zorganizowana i każdy zwala winę mam kolegę/koleżankę z pracy. Jedynym plusem, było to, że dostawałyśmy wypłatę na czas, chociaż i tak nie wypłacają Ci całości. Dostałyśmy 3 wypłaty i za każdym razem był jakiś błąd i wypłacali nam żal mało. Ja rozumiem, że można się pomylić, ale za każdym razem? I to nie był tylko nasz problem, bo absolutnie każdy z firmy covebo mówił, że maja pomyłki i trzeba pisać do księgowej. Nie wiem czy oni specjalnie wysyłają mniej, bo maja nadzieje, że nikt nie zauważy czy o co chodzi. Nam nie wypłacili za nadgodziny, za wożenie innych osób.( bo mieliśmy wozic tym covebowskim samochodem inne osoby i potem mieli nam oddać kasę, a nie oddali i woziliśmy inne osoby na nasz koszt) Totalnie nie polecam covebo. Są inne lepsze firmy. Jak tam byłam to co chwile zmieniały się osoby, bo każdy odchodził. Dla mnie to był koszmar.

Ojciec Pio
@anonimek

Ty chyba dziewczyno koszmaru nie widziałaś znam ten dom i mieszkałem w nim oddział w Venlo ,bardzo dobre warunki mieszkaniowe ,i zajebiści kordo , trzeba było cie dziwczynko na bungalow dać to bys przeżyła koszmar a nie na salony !!!

Anonimek
@Ojciec Pio

A czy Ty potrafisz czytac ze zrozumieniem? Po pierwsze napisałam, że umiescili nas w miejscu zupełnie innym Niż mieliśmy być, Zwróciłam uwagę na to jak są niezorganizowani i mówią jedno, a robią drugie. Po drugie ja nawet nie byłam w żadnym Venlo, byłam w zupełnie innej miejscowości. Zamiast od razu pisać taką atakująca wiadomość, to przeczytaj to co inni piszą ZE ZROZUMIENIEM. :) Po trzecie jedni są zadowoleni z bungalow inni nie. Po czwarte ta strona jest po to, aby inni mogli się dowiedzieć czegoś więcej. Jak ktoś Ci cos obiecuje, a Ty przyjeżdżasz na miejsce i spotykają cię zupełnie inne rzeczy, to masz prawo być niezadowolony. Nigdzie nie napisałam, że oczekiwałam luksusowego miejsca pobytu. Pojechałam zarobić, a nie odpoczywać, ale mam prawo mieszkać w czystym i zadbanym miejscu. Lecz co ja się produkuje, skoro i tak nie zrozumiesz.

Tomku

Witam. Wie ktoś coś, na temat pracy przy produkcji ciastek w Dalfsen?

Krissko

Czy w Holandii bez problemu założę konto bankowe bez meldunku ale z umową i pracę?

xxx
@Krissko

tak :) bodajze w alliorbanku kolezanka zakladala, potrzebny tylko dowod osobisty

@xxx

dokładnie, mój brat też miał w aliorze także spokojnie można tam uderzać

@Krissko

Jasne potrzebna jest ci tylko umowa o pracę i nr bsl lecz pracując dla covebo nie będzie ci konto potrzebne bo nic nie zarobisz

@Kwadi

no chyba Ty, u mnie nikt się nie spotkał z taką sytuacją, więc nie opowiadaj farmazonów ;)

Slawek
@Krissko

tak ja zalozylem w INGNL..w Horst..mam i karte i PIN i konto pobieranie za konta 1,50 euro za miesiac

Slawek

mozesz w Holenderskim..INGNL..

@Ciri

Farmazony to ty opowiadasz broniąc (usunięte przez administratora) odradzam przed podejściem pracy bezwzględna korporacja liczą się dla nich tylko pieniądze

Prezes
@Krissko

Tak założył konto np.ING Banku. Firma Covedo mega megs.oraca lekka Duże wypłaty bardzo duże pensję co tydzien bez problemów. Mieszkaniana wysokim poziomie megs wyposażone czysto rodzinna atmosfera. Polecam Covebo

@Kwadi

Ty nie masz pojęcia co Ty mówisz i rzucasz bardzo poważne oskarżenia, które nie mają żadnego poparcia w rzeczywistości, więc daruj sobie, bo nikt w to nie uwierzy. Ja firmy bronić nie muszę bo ona broni się sama i bronią ją opinie innych ludzi nie tylko moja

Vetus
@Krissko

Bez problemu w ING Netherlands tylko musisz mieć ważny nieuszkodzony dokument tożsamości, numer BNS aka SOFI, no i umowa - contract nie starszy niż 3 msc. Karta do konta i pin przychodzą pocztą na podany przez Ciebie adres w Holandii. To samo login do bankowosci. Pakiet ING Netherlands Orange konta to z tego co pamiętam 1,99 EUR/msc. Warto mieć holenderskie konto ze względu chociażby na kartę do konta ponieważ wydawana jest w systemie Maestro lub VPay. Visa i Mastercard nie są akceptowane np w Albert Heijn a to jeden z najpopularniejszych Dyskontów obok trochę tańszego Dirka Van der Brocka i dość drogiego Jumbo czy w tzw Polakach - polskich sklepach (bo oni mają najczęściej terminale z ING Netherland), no i w wielu innych miejscach. Wtedy pozostaje gotowka.

@Ciri

Sprawa będzie miała finał w sądzie posiadam dokumenty z podbitą pieczątka serwisu w którym pracowałem i brak tych godzin na Solaris w dodatku oskarżenia jakie padają pod moim imieniem do innych firm o rzekomym pobiciu koordynatora również będzie wyjaśniona na moją korzyść ze względu na dziesiątki maili które wynikają że unikają rozmowy wyjaśniającej ta sytuację banda kłamców i złodziei !!!

marcel
@Slawek

Jak to zrobiłeś? Ja chciałem w INGu założyć to poprosili o wypis z BRP a bez meldunku jest to niemożliwe...Będę wdzięczny za porady.

Vetus
@marcel

Bez meldunku możesz mieć SOFI na maks 8 tyg i to wystarczy. Po prostu SOFI na potrzeby pracy tymczasowej maksymalnie trwającej 8 tygodni to wyrabiasz. Urząd w Bredzie.Potem przychodzi Ci karta. A robiłem przy pomocy Uitzenburo :)

Jan

Witam jak wygląda zakwaterowanie i praca jako operator programista CNC w Nijkerk ? Chciałbym wyjechać z dziewczyną , czy była by też jakas praca dla niej jako kontroler jakości lub order picker lub transport ?

golas

warto jechać na ofertę pracownik produkcji pakowanie mięsa do skrzynek,ważenie inne prace do miejscowosci BUNSCHOTEN

alan

hej coś o produkcji ptysi i eklerków? można tam jechać do pracy?proszę o opinie plis

Endriu

wyjeżdżałem z Covebo 3 razy i za każdym razem było spoko urobić się szło po same pachy, ale to taki charakter pracy widziały gały co brały ,kwatery spoko chociaż raz zdarzyło mi się mieszkać z jakimś flejtuchem, ale po kilku rozmowach z typem się ogarnął i już było czysto, ale to nie wina agencji tylko konkrentgo gościa ja polecam ogólnie

Beuningen, Holandia Pakowanie ciastek i przekąsek, ktoś jest jakieś opinie? Planuje wyjechać tam w końcówce września Jak domki i sama praca?

Andri
@Nowy

też proszę o informacje, jeśli ktoś był

alan

hej co powiecie o pracy w Zeewolde przy pakowaniu?jak tam godzinki i jak zakwaterowanie?

Klaudia

Nie polecam cały czas mówią że będą dzwonić a robią sobie jaja już mija dwa tygodnie od kąd mieli zadzwonić !!!!

Ehh

Sławuś, co Ty tu jeszcze robisz, miałeś jechać gdzieś indziej do pracy, nadal Ci tak tęskno za Covebo?

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 440.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 214, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.