Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

Dsw

Slyszeliscie ze roksa ma sie zenic??? Chlop narobil dlugow w miescie ma komornika a teraz slub mu sie marzy ha ha ha kolejny kredyt na lewy dowod????

not

Wszyscy chcą rządzić nikt nie liczy się z operatorami jak składasz się na prezenty to ok. Nikt nie szanuje ludzi

alewiocha

LGD i operator..to chyba ten sam troll :D ortografia = mistrz :) Brawo! p.s mówiłam, ,że coś tu śmierdzi z tą nową halą, nowym prezesem :p Nie wiem gdzie się 90% takich matołków poturla, pewnie do amazona, bo gdzie indziej?w każdym razie powodzenia ludziska.

Ekster

coś cicho tutaj o Darku... chyba Wojciech sie zmęczył ostatnio jak patrzałem cały czas coś gadał... trzeba iść do amazona zanim stanowiska zajmoł

Technik utrzymania ruchu

Rozmowa z Panem z HR’u, typowe pytania: dlaczego LG? Dlaczego decyduje się Pan na tą pracę? Później rozmowa z szefem działu Ur

Rodzaje czujników, po co są w programach plc itp. Różnica między stycznikiem i przekaźnikiem, Jaki otwór pod M8 Jak zmieniać kierunek obrotów silnika

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
"operator"

Ja terz jusz odliczam sobie miesiące do końca umowy,bo jak widać niemam innego wyjścia,niemam jusz stanowiska,niemam nawed dojazdu do pracy firmowym autobusem mimo że przez moją miejscowość jadą nasze dwa autokary,latam aż pod Comal aby wrócić do domu z Inotekiem i muszę robić dobrą minę aby mnie zabierali,tyle znaczę w tej firmie po tylu latach pracy,terz jestem jusz tym wszystkim bardzo zmęczona,ale kto zrozumie zwykłego operatora.

LGD

Dzisiaj był obiad czwartkowy{ale bez obiadu}oszczędności,mowa była między innymi o sytuacji dalszej naszej firmy,mamy ponoć uzbroić się w cierpliwość i czedać 6 tygodni czy zakład będzie rozbudowyany,jakaś nowa hala...dziwne to wszystko od wiosny obiecują że będzie lepiej,że po urlopie wszystko miało się wyjaśnić,a tu dalej wielka niewiadoma,na produkcji panuje haos i anarchia,bezkrólewie,ludzie są tak zdesperowani większość czeka do grudnia i marca na wygaśnięcie swoich umów i chcą z tąd znikać,nic tu człowieka niemotywuje i niezachęca do dalszej pracy w tej firmie,jeszcze ten chory system ocen.Zanim tą żekomo nową halę postawią to połowa zdolnych mądrych ludzi z tąd ucieknie i co Ukraińcy tu przyjdą pracować?oni jusz posmakowali tego chleba na tej naszej strefie LG w sąsiednich firmach terz mają dosyć bo i z tamtych firm uciekają,wolą do AMAZONA.

lg maniac

Znam Cię Grzesiu shifciku co chwile tylko hihihihih hahahaha to tylko twoje zajęcie...

LG

Mam pytanie a raczej prośbę,czy ktoś mieszka niedaleko Mirosławic i byłby tak dobry i porzyczył lodówkę w dobrym stanie której nieużywa,tam mieszkają na hotelu i pracują na stefie a niemają lodówki,proszę o poważne odpowiedzi,pozdrawiam.

delegat

NIESTETY WRACAMY JEŁOPIE,CZY TOBIE TO PASUJE CZY NIE.

ali

ja zalatwiam sobie syryjski paszport i wyjezdzam do Śremu mieszkanie i wyzywienie za free zero pracy !!!!

a

do delegata niewracajcie nie ma tu dla was powrotu zostancie tam na zawsze

słyszałam o tym i naprawdę wam współczuję, tak być nie powinno :/ wśród was mam też znajomych, których spotkało to samo...

delegat

Wysłano nas w "delegacje"do tego elektronixsa bo tu dla nas pracy niebyło,robimy tam do końca miesiąca i wracamy,co w zwiąsku z tym tu nagle praca się dla nas znajdzie,wrócimy na swoje stanowiska,na których od miesięcy niestaliśmy,bo szifowie i sabliderki powybierali sobie wedłóg gustu,może łaskawie ktoś mądry odpowiedzialny odpowie na to nas nurtujące pytanie??? Tak na marginesie nasi przełożeni powinni tam pojechać i nauczyć się dobrych manier ,etyki,może elektronixs poniekąd kołchoz ale mistrzowie szanóją swoich podwładnych,tu w Dysplay dawno tego niema,pracownik boi się wręcz swojego bezpośredniego przełożonego,aż miło.

pracownik produkcji

Po co wogóle wprowadzono ten system ocen,czy ktoś odgórnie o tym pomyślał zanim wdrożył???to tas raczej dyskryminuje,oceny są Niesprawiedliwe, nieadekwatne do możliwości i umiejętności danego pracownika,większość choć niewiem jak by się starała to tak dostanie C bo co bo przekroczyła 50-tkę jest za stara,albo brzydka i niema figóry lalki Barbie,to jest chore,nieliczą się umiejętności trzeba mieć prezencję,sytuacja w firmie jest ogólnie fatalna,jest taka rywalizacja chora zazdrość i lizanie płaszczenie się przed przełożonym,stworzono nam taki klimat odgórnie i wszystko pasóje(gra i buczy)wieś tańczy wieś kwili jednym słowem anarchia.Ludzie z zewnątrz terz czytają to co my tu piszemy.Jak mówią na zewnątrz plantacja bawełny i polscy murzyni na strefie w Biskupicach.

pracownik LGD

Na produkcji wszystko załatwia się po ZNAJOMOŚCI,to wykańcza ludzi psychicznie i fizycznie,ludzie mają dosyć takiego poniżania ,lekceważenia,część wysłano do kołchozu do Elektroniksa,to ci którzy niemają tu żadnych UKŁADÓW z przełożonymi na linii,a nawet poszanowania.Część ze zmiany B jakoś dostała się na serwis na górę to terz wybrane osoby ,to nieprzypadek,zżądził,jeszcze się pytano czy chcą tam przejść,ale tych którzy wysłani zostali do elektroniksa nikt niepytał o zdanie,wysłano jak SKAZAŃCÓW.Czy to wogóle kogoś interesuje z BIÓRA,przyjmą następnych z zewnątrz ,ale ludzie z zewnątrz zasięgają informacji i o naszej firmie ,a to nie jest ten jusz DYSPLAY,niema dobrej opinii na zewnątrz ,niczym tu się nierózni od pozostałych,jak hesung,elektroniks...do elektroniksa to już nawet Ukraińcy zabardzo niechcą przyjeżdzać,wolą do Amazona a nie na strefę LG.Niedługo i u nas będzie ten problem że niebędzie komu tu pracować,przyjdą paniusie z Bióra niech poczują smak pracy na lince,bez wychodzenia kiedy się chce.Pozdrawiam.

Agt

Potrzebuję zasięgnąć opinii społeczeństwa na temat pogarszających się warunków pracy w dobie rosnącego bezrobocia. Ankieta skierowana do osób aktualnie pracujących, bądź obecnie bezrobotnych, ale podejmujących zatrudnienie w latach 2008 – 2013: http://ankiety.interaktywnie.com/ankieta/55d4981c73331 Będę bardzo wdzięczna za wypełnienie ;)

truskawka

Wow to musiałeś nieźle trafić jesteś pewien ze piszesz o display? Tam gdzie hr jest odbywa się bhp i inne pierdolki, na hali to samo ale bardziej pod linkę juz, tylko widzisz oni sami nie wiedzą gdzie cię dadzą, mnie chyba ze 3 razy oprowadzaoi póki co pracuje mi się nieźle

Inka

LG innotek?

LG = Oświęcim

Byłem widziałem to coś, nie polecam. Agencje dają najpierw umowę zlecenie na 1-2 tygodnie, pamiętajcie że na umowie zlecenie nie macie 50% za nadgodziny, stawka na takiej umowie jest poniżej stawki minimalnej za pracę czyli mniej niż 11zł brutto, jeśli zrezygnujecie to zapłacicie karę pieniężną. Często mówi się o zkładach gdzie jest ciężko że to obozy pracy i takie stwierdzenie jest czasami nadużywane, ale LG Electronics to jest autentyczny (usunięte przez administratora) praca tam nie jest bardzo ciężka, praca w LG to praca katorżnicza, za najniższą możliwą stawkę.Pracownicy są zmuszani do nadgodzin i to prawie codziennie i również w soboty. Liderki to tragedia, tęga pani z linki pralek i majstrowa Anna F. to chamstwo i głupota, pani Anna F kwalifikuje się do zamkniętego oddziału psychiatrycznego a nie do pracy między ludźmi. Tęga pani w okularach i z wąsem która siedzi przy biurku niestety reprezentuje taki sam poziom kultury jak liderki czyli rynsztok. Dodam jeszcze że gdy zacząłem pracę nie otrzymałem szafki, dla nowych nie ma tam przewidzianej szatni i to wcale nie żart, nie oprowadzono nawet mnie i nie powiedziano gdzie są toalety, kantyna, o podstawach BHP takich jak miejsce zbiórki podczas pożaru albo gdzie jest apteczka lub zatyczki do uszu też mnie nie poinformowano. Jest to zdecydowanie najgorszy zakład gdzie pracowałem, najgorsze pieniądze, najcięższa praca i to w hałasie,a do tego liderki to totalne chamstwo.

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.