Teleoptimum Centrale Sp. z o.o.

Opinie o Teleoptimum Centrale Sp. z o.o.

Mariusz

Nie zaplacona faktura. Nie odbiera tel. Maila. Oszust

Oddawać pieniądze

NIE polecam współpracy z firmą Centraleitd Konferencjeitp Teleoptimum Centrale i Panem [usunięte przez moderatora]. Pomogę kolejnym zamieszczając odpowiednie tagi: [usunięte przez moderatora]. Sprzęt zapłacony, od 3 miesięcy problem z dostawą!!! Telefony milczą, maile nie działają!!! TEN PAN JEST SKOŃCZONY - PRZESTRZEGAM przed robieniem interesów z Panem [usunięte przez moderatora] - takiemu to ręki już NIGDY nie powinno się podać !!!

Zostaw opinię o Teleoptimum Centrale Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teleoptimum Centrale Sp. z o.o.