Opinie o komputronik.pl - Komputronik S.A. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Komputronik S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Komputronik S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komputronik S.A. w Poznań

Niclekd

A jaka pensja? I jakie premie?

KT
@Niclekd

a ja pracuję 8 lat i średnio 2000 do ręki a o pieniądze z nadgodzin prosimy się od początku miesiąca

skiller

A ja Powiem jestem w Warszawie w jednym z salonów: 1. kierownik i kadra Super 2. pensja na czas 3. dużo konkursów 4. dużo motywujących akcji sprzedażowych 5. dużo opieki ze strony firm które maja produkty w komputronik na pułkach. 6. dużo możliwości na osiągniecie premii 7. jak skumasz czego od ciebie oczekują i sie postarasz to miesiecznie dostajesz na reke 3000 w góre 8. ja po 4 miesiacach zarabiam 3600 srednio i mi z tym dobrze

Klaudiusz

Jaka jest różnica w zarobkach między zwykłym salonem a megastorem w Poznaniu?

Miron

Ja mam znajomka co pracuje w komputroniku ale w poznaniu. A jak jest w wawie? łatwo dostać się do megastor?

Kierownik Sklepu

Osoby rekrutujące spóźniły się ok. 20 minut przy czym opóźnienie wynikało z biegania na „papierosa” i zaledwie metr od czekającego w holu kandydata uskuteczniania luźnych rozmów z kolegami z innego działu (wtedy nie wiedziałem jeszcze, że te osoby będą prowadziły rozmowę) - wszystko można zrozumieć, ale nie brak szacunku na tym etapie i zero grzecznościowej informacji: "mamy małe opóźnienie, proszę chwilę jeszcze poczekać" i trochę dyskrecji. Dodatkowo jedna z osób prowadzących rekrutacje była ubrana jak na wieczorne party niż do pracy. Ponad połowa czasu rozmowy rekrutacyjnej była ukierunkowana na usilne dociekanie dlaczego odeszło się z poprzedniej firmy, oraz dlaczego wystąpiła luka w CV po x latach ciągłej pracy. Kolejna połowa to łapanie za słówka, przesłuchiwanie i dociekanie co kandydat wie lub co dowiedział się o firmie uzależniając od tego poziom zaangażowania kandydata, a może i nawet całej wiedzy. Atmosfera: - zimna w formie prawie przesłuchania, usilne ujmowanie kompetencji kandydatowi na każdym etapie. Nie zostałem zatrudniony, ale i tak by nic nie wyszło ze względu na bardzo słabe warunki zatrudnienia: Forma zatrudnienia: Podstawa – Umowa o pracę Premia – Działalność gospodarcza Jakość rozmowy rekrutacyjnej określiłbym jako: słaba, irytująca – ale jak bardzo wymowna jeśli chodzi o szacunek i kulturę pracy w firmie - przynajmniej w relacjach biuro-sklep

Pytania na ogół były przerywane kolejnym pytaniem, lub zmianą tematu i powrotem do początku. Trochę takie skakanie.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Olgierd

Napiszcie też jaka kasa jest za tego konsultanta? Jakies premie?

Stranger

No dobra, a pracował ktoś na stanowisku konsultanta?

Kizio

Czy ktoś może opisać jak wygląda praca w Szczecinie ?

kowal

coz , bardzo nierzetelna firma , zamowilem sprzet za 8 tys .zl doplacilem 124 zl za dostawe w ciągu 2,5 godz , nastepbnego dnia pani z informacji potwierdzila mi iż dostane sprzet jeszcze dzisiaj - mijaj 3 doby i ani widu , ani slychu - a pieniądze z karty oczywiście zeszly .to uważam iz nie panuja tam władze co się w firmie dziej i totalna zlewka na klienta - nie polecam

ale lipa

Który z kierowników to napisał "ndnf" no maskra ale sie obśmiałem i to o tym kompleksowym rozwiązaniu widać że napisał to ktoś z naprawdę zrytym beretem ha ha ha. Stawiam na panią zastępczynię dyrektora. To co napisali ludzie powyżej to zapewne osoby które odeszły i w tej chwili zarabiają więcej i w miłej atmosferze i nie dają się dłużej rżnąć w pupę.

ndnf

Pracuję w Komputroniku już kilka lat. Obecnie w MS w dużym polskim mieście. To co napisali ludzie wyżej to odczucia tych co nie sprostali. Nie każdy może być HANDLOWCEM przez duże H. Prawda jest taka, że różnica między wypłatami w Euro, XKomie, a Komputroniku to przepaść. Jeśli umiesz sprzedawać, słuchać klienta to odnajdujesz się w targetach i potrafisz pogodzić dobre zarobi z dobrym doradzaniem. Nie słuchajcie hejterów i looserów. Po powstaniu sklepu duża redukcja to jedyne wyjście- nie wiadomo kto się sprawdzi. Pozdrawiam stary, twardy jak dąb skład i nowych zdolnych. Dajemy radę, a klienci wychodzą od nas zadowoleni, z kompleksowym rozwiązaniem.

hehehe
@ndnf

klienci wychodzą zadowoleni?

Synek

Czuć ingerencję dyrekcji z "akwarium" ;-)

Mat

Nie POLECAM pracy na magazynie!!! 2 zmiany od 9-17 i do 1-3 w nocy zależy ile zrobią na rano za 1500 :D Po za tym już na samej rozmowie czuć ze głupie babsko coś kombinuje..

tadek

napiszcie coś na temat tego ogłoszenia na regionalnego wymiana czy rozwój i kolejny etat?

tomasz

coś więcej o pracy regionalnego? pojawiło się ostatnio ogłoszenie na pracuj.pl

Dyzio krzywe nóżki

Zgodnie z definicją zawartą w Kodeksie pracy mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegająca na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Napisać pozew do sądu pracy o odszkodowanie. Zawiadomieni do Państwowa Inspekcja Pracy.

Tatuś
@Dyzio krzywe nóżki

Kolego... Co ty (usunięte przez administratora) Pracuję w Megastore Warszawa od powstania jego i jeśli faktycznie przepracowałeś tam 2 miechy to dziwne?, bo nie przypominam sobie abyśmy mieli na magazynie młodego, którego szkoliłem i po dwóch miesiącach odszedł, lub go zwolnili ? Tym bardziej, jak piszesz: "odnośnie pracy na magazynie i jako handlowiec" - Żadnego handlowca nie mieliśmy na magazynie jako pracownika magazynu - był handlowiec, który u Nas na magazynie siedział jako "Operator infolinii" i to wszystko. Dlatego uważam, iż jesteś niewiarygodnym źródłem informacji, dla tego pracodawcy !

Tatuś
@Tatuś

Sorka "Dyzio krzywe nóżki" to miała być odpowiedź do "Synek" :)

Synek

Podzielę się spostrzeżeniami odnośnie pracy na magazynie i jako handlowiec w Megastore Warszawa. Na początek plusy bo jest ich nie wiele: + wypłata na czas + premie nie wielkie, ale lepszy rydz niż nic + bardzo dobra atmosfera jeśli ktoś nie popełni błędu i nie oberwie się całemu zespołowi I teraz cała lista minusów która pokaże obraz tej pracy: - grafik pracy na cały miesiąc jest tak ustawiony żebyś pracował non stop łącznie z weekendami - odpowiedzialność materialna (to niszczy tego plusa z atmosferą w pracy) - nie wielkie wypłaty raptem 1800zł na rękę, a pracujesz jak za dwie lub 3 osoby na magazynie, jeśli chodzi o handlowców to 1200zł na rękę podstawy plus kilka groszy premii jak się uda zrobić "target" - praca od 8 do 12h lub 12h przez dwa dni pod rząd / jak kto woli - nadgodziny nie płatne - cały czas mobbing ze strony dyrekcji i "motywujące" maile odnośnie premii - bardzo duża odpowiedzialność z towarem brokerskim za który rzucają "ochłapy" albo nic - ogarnianie ciągle maili z całej Polski, a w między czasie obsługa klienta, odbiór towaru i jeszcze całowanie po nogach dyrekcji, że jest super Nie jest to moja pierwsza praca w korporacji, ale w poprzedniej firmie mogłem pracować ponad 4 lata, a tutaj zaledwie 2 miesiące... to trochę daje do myślenia. Serdecznie pozdrawiam tych wytrwałych którzy pracują tam od początku i życzę, żebyście znaleźli inną pracę w której Was docenią!!!

Henkel

Nie polecam tej pracy. Bardzo dużo obowiązków. Płaca marna. Za nadgodziny nie płacą bo nie. Czyli trzeba zostawać za darmo po pracy. Jeżeli to ma być praca na początek to ok. Tak to nie polecam chyba że ktoś nie ma innego wyjścia.

W megastorze się nie zarabia

Kacepr

Dobra a różnica między zwykłym salonem a megastrorem w wawie jaka jest jeśli chodzi pensje?

JaNeK

W listopadzie zrobiłem 230 godzin na magazynie,magiczną sztuczka dostałem 1600zł na rękę,z czego ponad 300 wydałem na paliwo, bo z Wołczyńskiej po 23 godzinie tylko rowerem można wyjechać.Sami oceńcie czy 1300zł jest O.K

Zostaw merytoryczną opinię o Komputronik S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Komputronik S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Komputronik S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Komputronik S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 9 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Komputronik S.A.?

Kandydaci do pracy w Komputronik S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Komputronik S.A.
2.2/5 Na podstawie 227 ocen.

Komputronik S.A.